תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    דיברתי במירק עם nir entire... והוא שלח אותי לשגיא.... שדיברתי עם שגיא הוא שלח אותי לניר :| ואז כבר לא ענו לי.. אולי פה זה יותר יעזור ככה נראה באמת מה יש לכם להגיד, אני לא רוצה שתגידו לי עכשיו בוא למירק אני רוצה שתדבר דוגרי פה למה אנחנו לא נכנסים לvGames.invite

ניצחנו חצי מהקבוצות שנמצאות כרגע בvGames.invite ולא לשכוח את זה שלקחנו את אחד ה one day cup ואני חושב ששני אלה מספיקים כדי שיכיניסו אותנו גם לvGames.invite
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    באמת לא בסדר
    גם אותי אמורים להכניס וכל הזמן אני מקבל באן..
    ניר תדאג לזה בבקשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    אני יסיביר לך למה לא הכניסו אותכם בגלל שאתם קצת אקרים וזה ממש שקוף אחי
    אבל עם תראו את עצמכם בלאן אז ניראה מה אתם שווים

digital gosht מה אתה קשור :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    בונא מה אתה מדבר בכלל על זה שאנחנו מרמים, אני זוכר טוב מאוד שאחרי הליגה אמרו סייקס צ'יטר שקוף מישו העלה רקורד וראו שהוא לא צ'יטר... וכולם שתקו.
    זה שהפסדתם לנו בליגה לא אומר שאנחנו צ'יטרים, ואם אני לא טועה אנחנו אחד הקלאנים שמחזיקים הכי הרבה זמן בקהילה הזאת ולא מתפרקים כל יומיים או משנים רוסטר כל שני וחמישי (שזה גם מראה על רמה) כמעט 5 חודשים ביחד.
    מה אתה אומר על זה שבדקו את הדמואים שלנו אחרי הליגה שלקחנו ולא ראו אפילו דבר אחד שהיה שקוף? אז במקום לזיין תשכל אל תגיב סתם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    אני אומר ככה תשחקו קצת יותר תחזקו תטים פליי ואז נראה אותכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    נכתב במקור על ידי m3d
    אני אומר ככה תשחקו קצת יותר תחזקו תטים פליי ואז נראה אותכם
    אני אומר נחכה שמנהלים יפסיקו להתעלם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    rap ftw
    אני חושב שהם צודקים משני סיבות
    הם אחלה קבוצה
    קלאן שעדיין לא היתפרק (בלי עין רעה)

ואתם כל זהמן מתעלמים מבקשות ל Vgames.invite
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    אל תתחילו לריב :| סך הכל ערוץ .. וגם ששם לא עושים שום דבר פעם בחודש עושים שם גטאר
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    נכתב במקור על ידי inflect
    אל תתחילו לריב :| סך הכל ערוץ .. וגם ששם לא עושים שום דבר פעם בחודש עושים שם גטאר
    באמת שאני לא בא לריב... אני רק רוצה שיגידו לי את האמת כי אני לא רואה הבדל בין הקלאן שלנו לקלאנים אחרים שנמצאים שם והפסידו לנו בליגה :\ (זה לא אומר שאנחנו יותר טובים, אבל זה בטוח אומר שאנחנו גם לא פחות טובים)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    אממ זה לא החלטה שלי וגם לא אכפית לי.. אבל למה לפתוח דיון תדבר איתם במירק תשגע אותם למה שלנו יהיה אכפית מזה :|
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    nop
    * Q changes topic to '-V- Welcome to www.VGames.co.il this channel for invited players ONLY! -V- ChannelStstus : OFF '
    כרגע הערוץ סגור ואינטקיב עד להודעה חדשה .
    שתף ב-Google+

הרשמה