תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    טוב, כולם יודעים שהספר טוב, כולם יודעים שהמשחק לוח טוב(חוץ מאלה שלא יודעים מהחיים שלהם...), וכל מי שקרא את השיטה חשב שהיא לפחות פסדר. אז...
    לאחרונה אני משתתף במשחק דיפלומטיה שמתרחש ברשת. איך זה הולך? בוחרים מישהו שינהל את המשחק, נותנים לשחקנים שבוע(או כל דדליין אחר שקובעים)לדסקס ביניהם ולתכנן, ואז: שולחים את הפקודות למנהל המשחק. במשחק דיפלומטיה זה הרבה יותר קל, כי יש תוכנה שמיועדת במיוחד לזה, אבל זה ממש לא אומר שאי אפשר לעשות את אותו הדבר, רק עם משחק הלוח של משחקי הכס! אני לא יודע מה איתכם, אבל אני מצליח לשחק את המשחק הזה רק בכנסים: וזה די מבאס - ולא רק בגלל שזה לוקח את הזמן כנס. אם מישהו מעוניין רק לנסות, אני בטוח שאפשר לסדר משהו.
    עכשיו, הבקשה השניה שלי היא בערך אותו דבר, רק של מ"ת. מישהו מעוניין לנסות להשתתף במשחק מ"ת של משחקי הכס? אם זה רק בעולם או במערכה כולה, אני מניח שזה תלוי במנחה ובשחקנים, אבל הרעיון הוא אותו רעיון. אני די בטוח שלא הרבה אנשים יתלהבו משני הרעיונות, אבל שווה לנסות, לא?
    שתף ב-Google+

אני אשמח להישתתף בדבר כזה (כשחקן)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    קדומים
    אני לא אצליח להבין לעולם מה עומד מאחורי משחקים כאלו, המטרה במשחקי לוח היא להתקבץ סביב שולחן, להתחכך עם חלקי המשחק ולהנות יחד.
    מה אני משחק? הקליקו כאן ותראו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי סונדי
    אני לא אצליח להבין לעולם מה עומד מאחורי משחקים כאלו, המטרה במשחקי לוח היא להתקבץ סביב שולחן, להתחכך עם חלקי המשחק ולהנות יחד.
    אתה יודע, אני כבר לא בטוח שזה ככה כל כך. כשאני משחק מונפול, או שש-בש, אני משחק בשביל להנות מהאנשים. אבל במשחקים כמו AGot, אני יותר נהנה מהמשחק כשהכיף עם החבר'ה זה על הדרך: במיוחד שדי קשה למצוא קבוצה קבועה ל-AGoT...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    אני ממש בעד!
    שניהם, גם משחקי תפקידים, אך בעיקר משחק הקופסא ברשת.
    היה משהו כזה עם כמה חבר'ה אמריקאים, ותוכנה ממש מגניבה שמארגנת הכול אבל זה דיי קרס אחרי כמה זמן ולא הספקתי.
    אני מוכן להיות האחראי משחק, לשחק, מה שתרצה, זה נשמע גדול!

וכמו כן, גם אני דיי נואש לשחקנים, ויש לי סופי שבוע לעצמי, ויש לי רכב עוד שבועיים אז למה שלא נארגן איזה מפגש של כמה חברי פורום או חברים שלי ושלך כך שנשתלב ל6 ונארגן משחק בשבת עוד שבועיים או הקרובה ... אם אתה בעיניין וגר במרכז אז שתסכים ושיהיה הענות ננדבר על וגיסטיקה.

מקווה לטוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מצויין, לא באמת חשבתי שמישהו יתעניין במשחק לוח ^^
    אבל לעומת זאת בקשר למ"ת נראה לי שתיהיה בעיה - לא רק שאני גר בצפון(כחצי שעה מחיפה), אם יש לך רשיון אתה לפחות בן שמונה עשרה - מה שמשאיר הפרש גילאים גדול מידי למשחק שולחני...
    אבל הי, אם הגיל לא מפריע לך? בשמחה. אני אוכל למצוא כמה שחקנים בצ'יק ( :
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    סבבה, רק שחיפה דיי רחוק בשבילי, אם לא באירועים מיוחדים ואין מצב שייתנו לי את האוטו לכזה מרחק.
    ולא ממש אכפת לי הפרש גילאים (אני עוד מאט בן 19) אבל בן כמה אתה?

ושמע, בנתיים אולי נתחיל להריץ את משחרקי הכס ברשת? כמו שהצעת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אתה מדבר על להריץ את המשחק לוח או את המשחק מ"ת? כי אישית אשמח להתחיל את שניהם, ואולי אפילו אפשר לעשות שילוב מעניין...
    אה, ואני בן ארבע עשרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    אני יותר בעד משחק לוח, אך סבבה גם במשחק תפקידים.
    יש לך תוכנה משהו, או לוח מצויר? כי צריך כל הזמן לעדכן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני חושב שיהיה הרבה יותר פשוט לבקש ממישהו לארגן כל פעם לוח, ולצלם את המשחק. למרות שאני חושב שאפשר להוריד את המפה של העולם מאיזה אתר, אולי אפילו את המפה של המשחק עצמו, ועם קצת מאמץ לעדכן כל פעם...
    שתף ב-Google+

אני ממש לא מנוסה במשחקי רשת והייתי ממש רוצה לשחק, אז האם מישהו מוכן להסביר לי איך זה עומד להיתנהל?
    ואם אתם מארגנים משהו שולחני אז אני אשמח להיצטרף (אני גר כמה דקות נסיעה מאור [אתה גר במצפה אביב נכון?] ולכן זה לא יהיה בעיה[מבחינתי])

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי האסטור
    אני ממש לא מנוסה במשחקי רשת והייתי ממש רוצה לשחק, אז האם מישהו מוכן להסביר לי איך זה עומד להיתנהל?
    ואם אתם מארגנים משהו שולחני אז אני אשמח להיצטרף (אני גר כמה דקות נסיעה מאור [אתה גר במצפה אביב נכון?] ולכן זה לא יהיה בעיה[מבחינתי])
    משחקי רשת של לוח? עיקרון די פשוט - שהסברתי מקודם, אן אני לא טועה. קובעים שחקנים, ואדם שמנהל את המשחק: בפירוש אדם שהוא לא שחקן. כל אחד נותן דרך ליצור איתו קשר(עדיף מייל ומסנג'ר), קובעים דד-ליין מסויים, ועד הדדליין הזה כולם מתדיינים בינם לבין עצמם על המהלכים הבאים. יכשהדדליין מגיע, כולם שולחים את הפקודות שלהם למנהל המשחק. במקרה של AGoT זה יהיה קצת בעייתי, כי יש תורות, ולכן אני חושב שיהיה יותר חכם לעשות את הדד-ליין בתור שעה שבה כולם נפגשים, ומשחקים לפי התור. ו, זהו.
    אם אתה שואל בקשר למשחק רשת של המ"ת, אז אין בזה שום דבר שונה ממשחק פורום רגיל.
    שתף ב-Google+

הרשמה