תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    אוקי ככה אולי יש כן סיכוי לשחק בבטלד פילד אבל אני לא יודע אם זה יעבוד אז אם תוכלו ליעץ או משהו

התקנתי את המשחק אצל חבר שלי +פאטץ -אבל המחשב שלא עומד בדרישות באופן מינימלי כלומר קשה מאוד לשחק בישראלי אפילו בלי לאגים ... עכשיו חשבתי על רעיון - במקום לשבור תראש ולחכות עד החופש הגדול שגם זה לא בטוח שאז אני יוכל לשחק פשוט אצל חבר שלי להוסיף את כל התיקיה שמכילה את בטלפילד ואת הפאטץ התקנות והכל לWinrar שאתם ודאי יודעים מהי התוכנה הזאת לצרוב הכל על דיסק די וי די אצלו ואז לבוא אלי לשים את הדיסק ולהעביר את winrar כאילו שזה מכיל את התיקיה והכל אלי רק בשם של משחק אחר נגיד need for speed underground 2 דוגמא... ואז להביא אלי את הדיסק ולהפעיל את המשחק ... עכשיו אני הולך מתישהו לקנות דיסקים אבל לפני - לדעתכם זה יעבוד או שיש משהו נוסף שכדי לעשות כדי שלא יגלו או שזה יעבוד בטוח
    There are alot of noobs in BF2
    YOU ARE ONE OF THEM

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    תיקח אוויר לאט, תנשוף ... יפה!
    עכשיו תחשוב שוב מה אתה צריך עזרה ותנסח את עצמך שיהיה אפשר להבין כדאי שנוכל לעזור לך!

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי Xplay
    אוקי ככה אולי יש כן סיכוי לשחק בבטלד פילד אבל אני לא יודע אם זה יעבוד אז אם תוכלו ליעץ או משהו

התקנתי את המשחק אצל חבר שלי +פאטץ -אבל המחשב שלא עומד בדרישות באופן מינימלי כלומר קשה מאוד לשחק בישראלי אפילו בלי לאגים ... עכשיו חשבתי על רעיון - במקום לשבור תראש ולחכות עד החופש הגדול שגם זה לא בטוח שאז אני יוכל לשחק פשוט אצל חבר שלי להוסיף את כל התיקיה שמכילה את בטלפילד ואת הפאטץ התקנות והכל לWinrar שאתם ודאי יודעים מהי התוכנה הזאת לצרוב הכל על דיסק די וי די אצלו ואז לבוא אלי לשים את הדיסק ולהעביר את winrar כאילו שזה מכיל את התיקיה והכל אלי רק בשם של משחק אחר נגיד need for speed underground 2 דוגמא... ואז להביא אלי את הדיסק ולהפעיל את המשחק ... עכשיו אני הולך מתישהו לקנות דיסקים אבל לפני - לדעתכם זה יעבוד או שיש משהו נוסף שכדי לעשות כדי שלא יגלו או שזה יעבוד בטוח
    תעשה הפעלה-->REGEDIT-->חפש--->BATTLEFIELD--->תייצא הכל ושים בדיסק---> אצל החבר תפעיל אותם. <:

הצטרף בתאריך
    31.03.2007
    עיר
    אילת
    אחי זה לא עוזר שאתה מתקין את המישחק הוא שולח גם קביצים למערכת הפעלה ולא רק לתיקיה של המישחק

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    זה לא יעבוד
    הוא יכתוב שיש לך קבצים חסרים
    ברוב המקרים זה DLL
    לא רק בBF אלא בכל המשחקים
    BF2 Nickname:Ballack885
    Call of duty 4 Nickname:BALLACK885

הרשמה