תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 57
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    אוקיי אז אני אציג את עצמי שמי רגב אני בן 17 וחצי. לפני גיוס. גר במושב סמוך לעיר רחובות ומשחק סיאס כ 3 שנים.

עלה במוחי רעיון ליצור ליגה גדולה (ובכסף) אשר תפעל על פי שיטת מחזורים (ולא טורניר כנהוג היום מי שמפסיד עף) ממש כמו לדוגמא בליגה שלנו בכדורגל או בכדורסל בארץ.

פניתי למנהלים של קהילת הסיאס בוויגימס עם הרעיון שלי והם אמרו לי לפנות אל הקהילה בנושא שאני פותח בפורום ולראות את התגובות עליו. אז בבקשה תגיבו.

עכשיו פרטים על איך שהליגה אמורה להתנהל: לפי דעתי אמורות להיות 2 ליגות. ליגת פרו וליגת אדוונס. למרות שתלוי בקבוצות שירשמו.

צוות וויגיימס יאסוף מכל קבוצה את הכסף הנדרש (מבחינתי לא פחות מ 150-200 שקל לקבוצה שזה יוצא לדוגמא יש 6 שחקנים בקבוצה? 200 לחלק ל6 יוצא סביבות 28 שקל לשחקן) ובמידה וירשמו מספיק קבוצות לפתיחת ליגת פרו וליגת אדוונס בנפרד זה יעשה.

כל קבוצה אשר תשלם את הכסף על הליגה תקבל התחייבות מוויגימס (בקבלת קבלה על התשלום לליגה או חתימת חוזה לא אכפת מה) שהליגה תעבור במקצועיות ובלי אפליות.

צוות ויגיימס יעמיד חוקים לליגה אשר כל מי שיעבור על החוקים ייענש. לדוגמא: חוק שקובע שצריך לקבוע משחק לפחות יומיים לפני התאריך המקורי של המשחק, אם הקבוצה תנסה לשנות לדוגמא יום לפני היא לא תוכל לבכות ותנסה להפעיל פרוטקציות כי יש חוזה.

זהו. זה בערך התבנית שאני מקווה שהולכת להיות אבל זה יכול להיות רק בעזרתכם.

ליגה מקצועית וגדולה שתיפרש על פני כמה חודשים תוכל לתרום רבות לקהילה ותגרום לקבוצות חדשות להיפתח ולקבוצות מרץ להתאמן.

מקווה שבאמת ייצא לפועל.

תודה רבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    צריך צוות שיעבוד "משרה מלאה" על הדבר הזה ולא שחקנים מקבוצות מסויימות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    אופיר קודם כל. תגיב אם אתה באמת מוכן לשלם על ליגה ולעמוד בחוקים.

ואני רק מציע! אני לא הולך לנהל שום דבר כזה ויש צוות לא קטן בוויגיימס שיעבוד על זה ואתה יודע מי אלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    אחי רעיון מעולה. לדעתי זה ראיון פנטסטי. ככה יהיה יותר פעילות ויהיה הזדמנות שווה לכולם. זה יעלה תרמה מאה אחוז. אחלה רעיון!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    כן באמת רעיון יפה 100% איתך
    אבל שמע רגע צריך לעשות שההרשמה לליגה תיהיה חודש לפחות
    כי יש לנו קהילה לא יציבה ורק קבוצות שיחזיקו לפחות חודש יוכללו להשתתף בליגה כזאת כי אתה רואה בליגות שהרבה פעימם קבוצות מנצחות תכני.
    לפי דעתי עלית על רעיון שירים את כל הקהילה הישראלית.
    יפה מאוד אחי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    רעננה
    gl, i'm sure that these kind of things would save our community :un1:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    זה יכול להיות חזק - אבל... הדרך היחידה שזה יעבוד חלק - לעשות INVITE ל8 קבוצות , שכל קבוצה קיימת לפחות כמה חודשים וקבוצה שבטוח לא היתפרקו , כל קבוצה שניראית לא יציבה ויכולה להיתפרק פתאם יכולה לערוס את כל הטורניר... לפי דעתי כדי לכם להריץ אחד כזה במשך 2 חודשים , עם זה הולך חלק אז לעשות אחד עם פרסים גדולים ... עם לא , אין למה לנסות אפילו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    חיפה
    רעיון טוב כמו בזמנים של 3DV היה מלא משחקים וקבוצות , בהצלחה cs1.6 rulez
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    #5 אחי אני יענה לך בהכי בוטות שיש.

קבוצות שיתפרקו פשוט לא יקבלו כסף בחזרה. ותאמין לי שברגע שאנשים ישלמו הם ישקיעו יותר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    תשמע לא דברתי פה על הכסף
    זה שהלך 18 שקל זה כפרה
    אבל זה יהרוס את כל הליגה זה יעשה חור בטבלה ויהיו הרבה משחקים תכנים
    בנינו עכשיו מז\ה להפסיד 18 שקל? זה לא מזיז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    כפר הרי"ף
    נכתב במקור על ידי ettox
    זה יכול להיות חזק - אבל... הדרך היחידה שזה יעבוד חלק - לעשות INVITE ל8 קבוצות , שכל קבוצה קיימת לפחות כמה חודשים וקבוצה שבטוח לא היתפרקו , כל קבוצה שניראית לא יציבה ויכולה להיתפרק פתאם יכולה לערוס את כל הטורניר... לפי דעתי כדי לכם להריץ אחד כזה במשך 2 חודשים , עם זה הולך חלק אז לעשות אחד עם פרסים גדולים ... עם לא , אין למה לנסות אפילו...
    בובי אחי אני אוהב אותך אבל הייתה צריך לקרוא עד הסוף. הליגה מקבלת את הכסף וקבוצה שמתפרקת לא מקבלת את הכסף בחזרה. תאמין לי שגם ברגע שאנשים ישלמו על זה כסף פתאום הם לא "יתפרקו" וכל הדברים האלה ואם הם מתפרקים מה אכפת לליגה? הכסף אצלם לפרסים ולמה שבא להם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.03.2007
    עיר
    בת-ים
    GJ REGEV רעיון מעולה צריכים רק יוזמה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    זה באמת מזכיר תימים של 3Dv
    הייתה ליגה מסודרת עם הרשמה דרך האתר לכל הקבוצה עם מספרי איידי וסיסמא ללידר.
    זה יכול ללכת =]
    GL
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    רעיון נחמד מאוד
    מקווה שיתממש ח"ח
    על מה אבל נשלם תכסף על העבודה של המנהלים? לי אין בעיה לשלם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    זה יעשה בעיות בכל הליגה... אני חושב שצריך להריץ ליגת ניסיון של חודש לפחות . ואז לדבר האמיתי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אני תומך ברעיון במליון אחוז למרות שנכון לעכשיו אני לא נמצא בשום קבוצה.

זה רעיון שיכול לקדם מאוד את הקהילה, יוזמה יפה של רגב ותתמכו בו!!

ליגה כאשר כל קבוצה משחקת נגד כל הקבוצות 2 מחזורים, שמזכירה את התקופה של 3Dv בעבר יכולה ממש לקדם פה את הקהילה וזה גם כיף גדול =]

תתחילו להגיב פה תפסיקו להיות אדישים אתם לא מפסיקים להתבכיין בכתבות ביוניט ובכל מקום שהקהילה הזאת נופלת ואין כלום ובלהבלהבלה אומרים לכם עכשיו שיש, רק תגיבו ותגידו אם אתם תומכים ברעיון או לא !!

מקווה שזה יצא לאור ובהצלחה לרגב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    פאנן אחי ליגה כזאת רק תעלה את המחיר שהשחקן צריך לשלם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    אני כבר עובד על ליגה כזו, עם חוזה מסודר, שכל שחקן במידה והוא קטין אז ההורה יחתום, שזה ישאיר את הליגה יציבה, עם חוזה מסודר מעורך דין.
    אשר כל לידר יתחייב להחזיק את הקבוצה שלו, כמו שהיה בעבר.
    אז כל מי שירצה להיות שותף שידבר איתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    אם זה תלוי בי וצוות אנחנו נשמח להרים ליגה שכזאתי , אחלה יוזמה
    אבל מי שיכול להחליט אם הליגה תתקיים זה רק אתם הקהילה אז קדימה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    nop
    בתור אחד מהקהילת Vgames אני חושב שמנהלי CS יסכימו לעשות את ה"ליגה" רק אם כול הקבוצות ישלמו ואם בכלל יהיו מספיק קבוצות וניתן לחלק את הקבוצות כמו שNSP אמר .
    אבל זה לא יהיה יפה ליתקוע למשל קבוצה שהיא חושבת שהיא PRO בADV אז בשביל שזה יהיה הוגן צריך לעשות איזה טורניר של כמה ימים מקדים ..
    בהצלחה חבר'ס.
    שתף ב-Google+

הרשמה