תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    אוקיי,אני רוצה לתת לכם הסבר על התוכנה HLSW

תוכן עניינים:
    • מה זה בכלל HLSW?
    • הורדה
    • הסבר מלא על התוכנה מה היא בכלל עושה
    אוקיי נתחיל,

HLSW מהי?
    כפי שכולנו או לפחות רבינו מכירים את המילה Admin - מנהל השרת,אנחנו יודעים לאדמין יש כוחות,כאשר אנו נמצאים בכל סרבר(שרת)שהוא יש בו אדמין,האדמין הזה יכול לשלוט אלינו,לגרום לנו למות לבד,לעצור אותנו במקום,בקיצור לעשות מה שבא לו אלינו השחקנים הרגילים,האדמין יכול אפילו לשנות לנו את הקונפינג.
    וכל זה האדמין עושה כשהוא בתוך השרת נכון?אז עכשיו האדמין יכול לשלוט גם מחוץ לשרת!זאומרת נגיד אני בתוך סתם סרבר עם חבר שלי,רק אני והוא,זה לא אומר שלא יכולים לשנות לנו את הקונפינג או להרוג אותנו,אז התוכנה הזאת HLSW מאפשרת לאדמין - מנהל השרת לנהל את השרת שלו גם מבחוץ,אתה נכנס לתוכנה הזאת,רושם סיסמת רכון או סטים איידי וסיסמא - פחות עדיף,עדיף לרשום סיסמת רכון,אחרי שרשמת סיסמת רכוןאו סטים איידי(מה שתבחר)אתה יכול לשלוט על הסרבר שלך כאילו אתה בפנים,לדעת באיזה קבוצה כל אחד ct או t,להסתכל ב"קונסול" כאילו אתה בתוך המשחק,לראות מה כותבים,לכתוב כתור Console say שכל השרת יראה,לתת באן,קיק,להרוג מישהו,לראות לדוגמא את כל הפקודות ולשנות אותם,כל דבר אשר אתה יכול לעשות שאתה בתוך הסרבר.
    זאומרת התוכנה הזאת מאפשרת לך שליטה מלאה על השרת שלך גם מבחוץ.

חשוב מאוד לציין שהתוכנה לא רק לאדמינים,ואני מציין את ה"רק" מפני שאם אתה לא אדמין,זה לא אומר שאתה לא יכול להשתמש בתוכנה,נגיד אתה סתם רוצה לראות שרת,אם הוא מלא,מי בתוך השרת,ואף להתחבר מהתוכנה למשחק ולאותו שרת שבחרת.

אחרי ההסבר,אתם רוצים לדעת איך התוכנה נראת נכון?
    כל שאתם צריכים לעשות כדי להוריד את התוכנה זה ללחוץ כאן

אחרי שהבנתם מה התוכנה עושה,אם אתה אהבתם אותה ורוצים לדעת איך משתמשים בה.
    פשוט עבור איתי לשלב הבא.

הסבר מלא על התוכנה
    קודם כל תתקינו את התוכנה,אין שום בעיה אתם רק צריכים ללחוץ על הזמן Next וסיימתם להתקין.
    אוקיי אז ככה לאחר שסיימתם,היכנסו לתוכנה,כך נראת התוכנה:

אוקיי אז ככה היא נראית ,יפה לא חחחח.
    אוקיי לאחר שהראתי לכם תמונה ממנה איך היא נראית אסביר לכם מה בעצם כל דבר שאתם רואים עושה:

אוקיי,כפי שאתם רואים הקפתי כל דבר חשוב ושנחוץ לדעת בצבע,אז אסביר לכם כל דבר לפי הצבע שלו.
    מה שמסומן בשחור זה בעצם נכנס לסרבר,במידה ובחרת סרבר אתה לוחץ על זה,זה נכנס לסרבר ולשרת שבחרת בו.

כפי שאתם רואים יש לכם למעלה בשורה גדולה ipport שם אתה שמים את הip של השרת שלכם,או השרת שאתם
    רוצים אליו מידע,אתה שמים את האייפי זה מראה לכם אותו ומאפיינים אליו,כפי שהראה לכם במהלך המדריך.

מה שמסומן לכם בכחול(בכוונה מדלג על האדום,במהלך המדריך תבינו למה)זה בעצם עושה ריפרש לכל הסרברים שיש לכם שם,זה עושה רפרש ומעדכן את הנתונים של השרת(שינוי מפה,שינוי פקודות,שחקן יצא-שחקן נכנס וכל זה)

מה שמסומן בחום זה הסיסמא לשרת,במידה ויש סיסמא לשרת,אתם מסמנים את אותו שרת רושמים שם את הסיסמא ולוחצים על החץ בצד(מה שסימנתי בשחור)

מה שמסומן בכתום,אתם רואים כבר מה זה,התוכנה יודעת לזהות אוטומטית לפני הקנפינג שלך,מה הניק שלך במשחק.

אוקיי עכשיו נגיע לחלק הבאמת חשוב,אם שמתם לב דילגתי על מה שמסומן באדום וזה בכוונה היה,למה כי מה שמסומן באדום זה ממש מפורט,אז ככה תלחצו על זה ויפתח לכם כזה דבר

כפי שאתם רואים סימנתי לכם משהו בשחור,ובכוונה אתם רואים נוסף לכם מין קו כזה?אם תעמדו אליו יהיה לכם חץ אז תגדילו את זה שזה יהיה גדול ויראו..אוקיי אז בואו נמשיך

אז זה החלון החדש שלנו,של האדמינים.
    אוקיי כמו שאנחנו רואים יש לנו rcon password פשוט הכינסו את האייפי של הסרבר שלכם למעלה,תסמנו את הסרבר שלכם ותרשמו את הסיסמא של הסרבר בrcon password ואז תלחצו בצד על get log internet אם הסיסמא שרשמתם נכונה,יפתח לכם חלון הודעה קטן ויהיה רשום בו successful receiving server log! זה אומר שהצלחתם להתחבר ושהסיסמא נכונה,אם לא יפתח לך כזה חלון אורמ שיש לכם טעות בסיסמת רכון - היזהרו אם תכתבו כמה פעמים סיסמא לא נכונה תקבלו באן מהשרת.

עכשיו נעבור לקטגוריה השנייה למטה,יש לכם מין ריבועים כאלה,תעבור לריבוע- קטגורייה הבאה console

אז הנה כפי שאתם רואים כל מה שמתרחש בשרת כתוב לי פה,כאילו אני בתוך השרת ואני מסתכל בקונסול,אבל חשוב לציין זה רק אם אתה מתחבר לרכון ולget log internet רק אם אתה מתחבר לזה זה נותן לך לראות דברים בקטגוריות האלה למטה.

נעבור לקטגורייה הבאה chat

כפי שאתם רואים,זה הצאט בשרת שלך,כל מה שכותבים בצאט,אתה רואה ואף לכתוב דברים כתור console אדמין.

נעבור לקטגורייה הבאה ban list

כאן זה כל הבאנים שנתת בשרת,נגיד נתתם באן בשרת אתם לוחצים על update זה מעדכן ומראה לכם את כל הבאנים שנתתם בשרת,רשום לכן סטים איידי,ולכמה זמן נתתם את הבאן.
    אתם גם יכולים להוסיף/להוריד באן ע"י כך שאתה מסמן את הבאן שאתה רוצה להוריד ועושה remove או להוסיף באן בכף שאתה רושם סטים איידי בצד רושם כמה זמן למטה בtime ועושה ban .
    זה מביא לסטים הזה באן.

אוקיי נעבור לקטגורייה הבאה,Change level - שינוי מפה.

כפי שאתם רואים יש לי כאן רשימה ארוכה של מפות שיש לי בסרבר,אני לוחץ על אחת המפות וזה פשוט מעביר אלייה(זה שואל אם להעביר למפה פשוט תסמנו כן),נגיד והעלתם מפה אתם לוחצים על update בצד וזה מעדכן את המפה.

אוקיי כעיקרון סיימתי
    mirc bot - זה סתם..אתם לא צריכים את זה.מי שמבין בזה ידע מה זה
    וmetamod plugins זה המוד שיש באתר של hlsw אז זה לא משנה כי זה מוד מסוים,אז אין את זה לכם.

זהו מקווה כולם שהבנתם!אם יש בעיות תפנו אליי.

ועוד דבר חשוב!אני כתבתי הכל זכויות יוצרים לי אין להעתיק בלי קרדיט לי ;)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    כבר הבאתי מדריך כזה בעבר אבל תודה בכל זאת
    המשך כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    nop
    אחלה תודה !.....
    רק איפה ההורדה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    תודה אחי :OOO
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי entire
    אחלה תודה !.....
    רק איפה ההורדה ?
    נתתי אתה לא רואה :|
    תלחץ כאן רשום,אם ההיית קורא את המדריך ההיית רואה :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    תודה אחייייי עזר לי קצת