תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    כשהודיעו שאססין קריד מגיע ל360 אני לא הופתעתי. הקונסולות די דומות כרגע. המשחק נראה נחמד מאוד. מתרחש בתקופה שלא מקבלת הרבה תשומת לב מתעשיית המשחקים. אבל אז ראיתי דבר משונה:
    את זה

ככל הנראה, בשקט בשקט (מספיק בשביל שאני לא אשמע על זה), המשחק הוכרז לקונסולה הניידת הפופולארית של נינטנדו. מישהו שמע משהו על המשחק הזה? איך תיהיה מערכת השליטה? יש תמונות? דיווחים בחדשות? משהו?

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Chaotic
    כשהודיעו שאססין קריד מגיע ל360 אני לא הופתעתי. הקונסולות די דומות כרגע. המשחק נראה נחמד מאוד. מתרחש בתקופה שלא מקבלת הרבה תשומת לב מתעשיית המשחקים. אבל אז ראיתי דבר משונה:
    את זה

ככל הנראה, בשקט בשקט (מספיק בשביל שאני לא אשמע על זה), המשחק הוכרז לקונסולה הניידת הפופולארית של נינטנדו. מישהו שמע משהו על המשחק הזה? איך תיהיה מערכת השליטה? יש תמונות? דיווחים בחדשות? משהו?
    והסיבה שזה בפורום של סוני, היא.... ?

ביג דיל. בינתיים לא נעים להגיד, אבל מפתחות שאינן ביפן, לא מצליחות לעשות עם ה-DS כלום שמעניין. וחבל. הלוואי שהשמועה ש-Baldur's Gate יגיע ל-DS תהיה נכונה...

מוד צריך להעביר את הת'רד.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    והסיבה שזה בפורום של סוני, היא.... ?

ביג דיל. בינתיים לא נעים להגיד, אבל מפתחות שאינן ביפן, לא מצליחות לעשות עם ה-DS כלום שמעניין. וחבל. הלוואי שהשמועה ש-Baldur's Gate יגיע ל-DS תהיה נכונה...

מוד צריך להעביר את הת'רד.
    זו היתה טעות... בגלל שהמשחק הזה הוכרז במקור לPS3 אני חושב עליו בקונטציה של PS3. אני אודה למנהל אם הוא יוכל להעביר את הנושא לפורום של נינטנדו.

הרשמה