תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    קניתי את המשחק ואת הBC ואת ה60 day card ובאמת שאין לי מושג מה לעשות. הכוונה היא לא להתחבר לשרתים והכל אלא איך להתחבר ולהינות מהמשחק שיחקתי בפרוץ ולא הבנתי כלום והשתעעממתי טילים! אני באמת לא טמבל פשוט אף פעם לא שיחקתי משחק בז'אנר הזה שיחקתי ברשת אבל לא מהסוג של MMO אם יש לבן אדם לב טוב בבקשה שיצור איתי קשר דרך הנושא הזה!!

תודה מראש
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אוקי... המטרה של המשחק בכלליות, היא לעלות דרגות, לצבור ציוד- נשק ושריון טוב, נסיון, וגם סתם להנות מחברה של אנשים.
    בקצרה מה שאתה אמור לעשות, זה לבצע משימות בשביל אנשים עם סימני קריאה מעל הראש שלהם. לאחר שהמשימה הושלמה, יופיע סימן שאלה מעל הראש שלהם, ואז תוכל לקבל אליה פרס. הפרס יכול להיות כסף, או שריון/נשק,
    וגם נקודות נסיון.
    מנקודות הנסיון תעלה דרגות, ותלמד קסמים ומיומנויות חדשים, שיאפשרו לך לבצע דברים קשים יותר.
    כמו כן, לדמות יש תכונות, שכל אחת מהן משפיעה על יכולות אחרות, כמו החיים,
    הנזק, המאנה, (כוח הקסם)...
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    21.02.2007
    לפני הכל, באיזה שרת אתה (שנוכל לשחק ביחד)?

תראה, משחקי מרובי משתתפים ההנאה הכי גדולה (לפי דעתי לפחות) זה האפשרות לשחק עם שחקנים אחרים בזמן אמת - מה שהופך את הז'אנר הזה כבר ליחיד מסוגו.

אתה מכין לך דמות שמתחילה ברמה מספר 1 ולאט לאט אתה הולך ומתחזק, מקבל קסמים ואפשרויות חדשות, מחזק את הדמות שלך ע"י פיתוח כישרונות והשגת חפצים חדשים וחזקים יותר שיתנו לך אפשרויות להגיע למקומות חדשים, לפגוש מפלצות חדשות, מבוכים חדשים ועוד אין-ספור דברים שמפתחי WoW הכינו עבור השחקנים.

יש חפצים חזקים יותר, יש כאלה שפחות. החפצים הטובים באמת נמצאים במבוכים עצמם.

שורה תחתונה: הרמות הראשונות משעממות טילים ! תתחזק קצת, תעלה רמות ויפתחו לך אפשרויות חדשות ותוכל לראות את העולם המדהים של המשחק.

הסבר חרא, אבל בכל זאת הסבר XD .

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    ראשית כל תודה רבה.
    עדיין לא פתחתי את המשחק מכיוון שלא רציתי לבזבז סתם זמן (60 day card) אבל אני יודע שהשמחק עובד לפי דבר שנקרא realm אז כרגע אני באף אחד כזה...
    אני רוצה לפתוח אותו כשיהיה לי אם מי לשחק ומכיוון שהצאת אז אני אפתח אותו יש לך ICQ במקרה שאני יוכל לתאם איתך ביתר נוחות?

בכל אופן תודה רבה.

(המספר ICQ שלי הוא 296264643)

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    Oriki היקר,
    שלום וברוך הבא הן לפורום והן למשחק.

אענה לך בקצרה על כמה מהשאלות שלך.
    הראשונה, ולדעתי החשובה מכולן, היא איפה אנחנו משחקים?
    ובכן רוב חברי הקהילה משחקים בRealm בשם jaedenar שהוא למעשה מיועד לPvP (שחקן נגד שחקן).
    יש לפורום ויגיימס שתי גילדות בשרת הזה, אחד לצד הAlliance ואחד לצד הHorde.
    לכל צד במשחק (Alliance & Horde) יש גזעים משלו, טירטוריה משלו, וכו'...
    בשרתי הPvP שתי הצדדים הנ"ל הם יריבים / אויבים ומטרתם היא לנצח אחד את השני (דה...)

שם הגילדה של הHorde הוא: Ruin
    שם הגילדה של הAlliance הוא: Zion Crusade

בשביל עזרה במשחק בנוסף לפורום, תוכל להצטרף לגילדה ולדבר עם חבריה ולבקש מהם עזרה.
    על מנת להצטרך לגילדה, הקלד:
    /who (ה/ בהתחלה) ואז את שם הגילדה.

תשובה לשאלה 2, שאלת מה מטרת המשחק...
    המטרה, במשחק RPG כמו במשחק RPG היא להתחזק כמה שיותר.
    לעלות רמות, להשיג את הציוד הכי טוב שיש ביכולתך להשיג וכו'...
    הRealms במשחק מחולקים ל4 סוגים שונים, שמטרתם להבדיל בין רצונות ומטרות השחקנים.
    הסוגים הם:
    PvE - שחקן נגד הסביבה: לא ניתן לתקוף שחקנים מהצד השני (מחוץ לBG וארנה אני חושב), המטרה היא להרוג בוסים וכו'....
    PvP - שחקן נגד שחקן: המטרה היא להביס את השחקנים מהצד השני ולצבור נקודות וכו'....גם כאן ניתן להלחם בבוסים וכו'....
    RP - משחק תפקידים: המטרה היא לשחק בסגנון משחק תפקידים, למעשה "לחיות את הדמות"
    RP PvP - כמו RP רק שיש אפשרות לתקוף את הצד היריב.

כמו שכבר אמרתי, אנחנו כרגע מתמקדים על PVP ועל בוסים בגילדות.

אגב, בשבוע שבועיים הראשונים (או אם אתה משחק בקצב מהיר, בימים הראשונים) עד רמה 20 בערך, די משעמם אם אתה לא אוהב לעשות הרבה קווסטים....אח"כ אתה גם עושה הרבה קווסטים, אבל הם כבר כיפיים הרבה יותר.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    סתם התחשק לי לתקן כי נראה לי שאני היחיד ששיחק פה ב PVE... אפשר לתקוף את האויב באזורים מסוימים- לדוגמא, עם הוא נמצא בטריטוריה של הצד השני (הורד ב SW נגיד)
    או אם הוא מפעיל את הPVP שלו באמצעות /pvp ... יש PvP אבל רק כשאתה רוצה

שוב אני רק רוצה להיות בטוח שתבין מה המשחק בעצם עושה -
    אתה משחק דמות, שיש לה מקצוע, גזע (אלף, גמד, אל-מת, בן אדם, טרול...)
    יש מקצועות כמו קוסם, לוחם, צייד...
    יש לך מיומנויות משניות כמו הכנת נשקים או תפירה או הנדסה...
    אתה עולה דרגות, משיג נשקים וציוד טוב יותר, מתחבר אם אנשים...

כמו כן חשוב לי להזכיר שבמשחק יש מלא כללים לא כתובים- מעין מוסכמות שמצפים ממך לדעת, ויכעסו וסביר להניח שיכעסו עליך עם לא תדע אותם, אז אני
    מזהיר מראש- יש הרבה כאלה, ואל תהסס לשאול על כל דבר שאתה לא בטוח בו! (קיצורים של מילים, התנהגות בזמן קבוצה, התנהגות בחוץ בין שחקנים, ובין שחקנים למפלצות...)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    דבר ראשון שצריך כדי להבין את המשחק:
    אנגלית ברמה די גבוהה
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי Ornemorie
    דבר ראשון שצריך כדי להבין את המשחק:
    אנגלית ברמה די גבוהה