תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נניח שראיתם סרט ממש מגניב עכשיו,שהעלה לכם רעיונות להרפתקאות מגניבות,וסביר להניח שגם השחקנים ראו אותו,איך תעשו ממנו הרפתקה?
    האם תישארו עם הקטעים החשובים בסרט,אבל תשנו אותם(נניח,במקום שהדמות הראשית נחטפת,היא הולכת לאיבוד-אבל התוצאה תהיה אותה תוצאה)?
    או שתיקחו רק סצינות מגניבות,ככה שזה לא ממש על הסרט,אלא רק לוקח ממנו רעיון?
    או שתעשו על הסרט,ככה שזה לא יהיה לינארי,שיהיה קשה יותר לנחש לאן כל דבר מוביל?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    סרטים הם מקור נהדר ומעולה להשראה, ממש עד כדי "גניבת" סצנות וקווי עלילה. אבל, אם אכן סיכוי גבוה שגם השחקנים ראו את הסרט - חייבים קצת "לשחק" איתו, אחרת כל המתח והמיסתורין הולכים לאיבוד. מדובר נניח בשינוי זהות הארכי-נבל, או מקום המסתור האמיתי של אוצר, או הוספת שלב בדרך לפתרון חידה.
    כוכבי כסף הוצאה לאור
    www.silverstars.co.il
    המקור השלם לפנטסיה בישראל - מגוון משחקי תפקידים, לוח, קלפים, מיניאטורות וספרי קריאה !
    המוציאה לאור הגדולה בישראל של משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בביגור 5(הראשון שלי) איתי גרייף נתן הרצאה שדיברה בעיקרון על שיהו"ם,אבל לקחנו את הסרט שרק,ועיוותנו כל נקודות ציון בסרט,עד שזאת היתה הרפתקה שונה לגמרי,אבל מבוססת לחתולין על שרק...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    מעניין. בא לך לפרט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    מצטער,אבל אני לא ממש זוכר
    =\

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    לעזאזל! אני שונא כשהשחקנים רואים גם הם את הסרט =) אז אי אפשר לגנוב אותו כמו שהוא, וצריך גם להשקיע עבודה.

אני נוהג לקחת מסרטים את הסצינות המגניבות, בעיקר מבחינת עיצוב או נוף (מקום שמגניב להיות בו), ומבחינת ההתרחשות במהלך הסצינה, בעיקר בקרבות (מקום שמגניב להילחם בו). העלילות בסרטים כמעט אף פעם לא מחוכמות מספיק בשביל מ"ת, ונוטות בכל מקרה להיכנס לאותן שבלונות קלאסיות שוב ושוב ושוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    ננסק,אתה גונב מסרטים?!
    אני לא מעריץ אותך יותר!
    ואני גם לא רוצה שתעשה לי גובלין!
    P:

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

אני גבר מת לעשות הרפתקאת הנישגבים המבוססת על "המסע למערב" (אחד הספרים האהובים עליי) יש שם כמה צינות ממש מתאימות (לדוגמא-יש שם קרב ענק בין קוף (שהוא ישות עוצמתית ביותר) לבין שד חזיר חזק על הר זבל ענק מלא במלכודות שהחזיר התקין)
    בביגור 7 שיחקתי גם בהרפתקאה מבוססת על עולם של סרט (הסרט- סאמוראי ששת המיתרים) סבו סוף ההרפתקה הישתלבה עם הוף של הסרט...

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    נושא מעולה (אני לא מאמין איך אף אחד לא פתח אותו קודם)
    יצא לי לעשות משחק על הסרט של האיש הזה שהוא פצצה חייזרית וכל הסרט זה למצוא אותו אבל בגלל שפחדתי ששחקנים שלי ראו את הסרט הזה אז נתתי להם לשחק לא כמו האיש הזה והאנשים שהולכים איתו ולאכמו הכוחות שמנסים לתפוס אותו אלא מספר אנשים חשובים בעיר שאי התפיסה שלו יכול להועיל להם והם מנסים לעזור לו בכל מיני דרכים עקיפות.
    בנוסף בשביל משחק הנשגבים שאני מריץ עכשיו אני רואה המון מאנגות לחימה ויוצא לי טוב לתאר את סצנות הקרב.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני חושב שיש מצבים שבהם זה טוב שכולם ראו את הסרט, שמביאים להרפתקה. זה עוזר לדמיין יותר טוב את המקום וכאלה וגם שחקנים שמכירים סרטים זה טוב. סרטים הם מקור למידע על החיים ויכולים לתת הרבה עצות. למשל לוסיאן ניילו נתקע על ספינה טובעת אבל ראה שהוא כבר קרוב לחוף, הוא לא רצה להירטב ממש ורצה לתת כניסה מרשימה. פתאום עלה במוחו של השחקן שמשחק את לוסיאן ניילו תמונה מסרט בה מופיע ג'וני דפ. כן נכון! מה ג'ק ספארו היה עושה עכשיו?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי thog
    נושא מעולה (אני לא מאמין איך אף אחד לא פתח אותו קודם)
    *רמיזה שאני רוצה צומי והוקרה*
    או,סופסוף מישו שם לב שאני משתדל לפני שבת/חג לפתוח כמה נושאים מעניינים(יש לי כבר שלושה ליום שישי הבא)...\

*/רמיזה שאני רוצה צומי והוקרה*

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    עיר
    רמת גן
    מצחיק שאתה שואל את זה, בדיוק לפני דקות מספר חזרתי מהקרנה של "300". מיותר לציין שממש נהנתי מהסרט הזה, ואני חושב שכל אוהב Exalted ממוצע יזיל ריר על סצנות הקרב הנהדרות שמוצגות שם.

ולעניין- אני לא אוהב להעתיק קוי עלילה או תוכן בכלל מסרטים. אם בכלל, אפשר לגנוב מהלך רגשי, או התפתחות עניינים. כלומר- אם במטריקס ניאו מגלה עולם חדש, מגלה את הכוח שגלום בעצמו ואז מציל את העולם, יש לנו שלוש נקודות שאפשר להמיר בשמחה למליון תפאורות אחרות ולהלביש מסביבן המון פלאף עלילתי, דמויות מגניבות וקטעי קישור.

שתף ב-Google+

הרשמה