תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אני קניתי את חבילת ההרחבה של גילד ווארס ויש לי מספר שאלות:
    1) תגידו למה אפשר להוסיף רק 2 סלוטים למשתמש שכבר קיים?
    2) אני קניתי את זה בבאג וקיבלתי חוברת הדרכה ופאד לעכברף האם מקבלים את זה כל פעם או שזה רק מבצע?
    3)שאני פתחתי את הקופסא של פקשיינס לא היו בונוס אייטמס ואפשרות להביא קוד ניסיון לחבר ולעומת זאת בפרופ היו האם זהרק אצלי או שזה אצל כולם?

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    1. הי, 2 סלוטים זה הרבה!
    2. כולם מקבלים חוברת הדרכה, כמובן, אבל אני חושב שהפד לעכבר הוא מבצע של באג או הד ארצי.
    3. אני חושב שהבונוסים וקוד הניסיון הם לא עניין קבוע. בחלק מהמשחקים יש את זה, בחלק אין. אני מתאר לעצמי שהיה את זה בכל עותקי ה-pre order, ובשאר העותקים המוקדמים, אבל עבר כבר הרבה זמן מאז שהמשחק יצא ואולי כבר לא שמים את זה.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    תודה, אבל לא התכוונתי לחוברת שמגיעה בתוך הקופסא התכוונתי לofficial guidebook

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    Guide Book? כזה עם רקע על העולם והדמויות השונות ששם? לדעתי זה מגיע בכל העותקים. אמנם לא קניתי את פקשנז (עדיין?) אבל לנייטפול מצורפת חוברת כזאת. קוראים לה Nightfall Manuscripts.
    אגב, פקשנז הוא לא חבילת הרחבה. הוא משחק בפני עצמו. GWEN, לעומת זאת, הוא חבילת הרחבה, מאחר והוא דורש את אחד המשחקים הקודמים.
    ובקשר לשאלות:
    1. בכל פעם שאתה מצרף קמפיין לחשבון שלך אתה מקבל שני סלוטים נוספים. אם אתה רוצה, אתה יכול ליצור חשבון חדש לפקשנז ולקבל ארבעה סלוטים, אבל זה הרבה פחות נוח.
    3. לא זכור לי שהיו בונוסים מיוחדים בפרופסיז. אולי קנית גרסה מיוחדת? בפקשנז ובנייטפול הם צירפו קוד מיוחד שאיתו אפשר לשחק 10 שעות באחד המשחקים הקודמים או משהו כזה. לא זוכר בדיוק.

בלי יותר מדי קשר, היום השגתי את גליון מאי של PC Gamer. יש פה כתבה עצומה של 13 עמוד על GWEN ו-GW2. בנוסף לזה קיבלתי קוד מיוחד ואיתו השגתי לעצמי mini-pet חדש בדמות Asura, אחד הגזעים החדשים שפוגשים ב-GWEN ואפשר לשחק ב-GW2.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    לא התכוונתי לחוברת הרגילה הקטנה שיש בכל משחק אני מתכוון לחוברת הגדולה הזאת

https://igabiba.joker.si/images/prip...lead_l_box.gif

הרשמה