תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    אהלן אנשים,
    ממש היום הצטרפתי לפורום, נחמד לראות שהוא פעיל ושאנשים מגיבים בקצב... כל הכבוד למנהלים.
    רציתי להעלות נושא, ואשמח אם תשתתפו בדיון הזה.
    אני גיימר כמה שנים, לפני שנתיים, שני חברים שלי - שחקני UT מקצועיים לגמרי, היו במסיבת רשת, ובאליפות הארץ, דבר שהוביל אחד מהם לאליפות (Xplosiv למי שמכיר...) ובסופו של דבר ל-WCG.
    הנקודה היא, שבכל מסיבת רשת אפשרית, דחפו את Unreal אבל... נראה שהסצינה של C&C em, רדומה משהו.
    אני חושב שהגיע הזמן להעיר אותה, יש לנו רמה מעולה בארץ, אני אישית מכיר שחקנים מעולים - אני חושב שבהחלט מגיע לנו מקום במסיבת רשת, עם כל הכבוד ל-FPSים למיניהם כמו UT2K4 ו-CS וכן לאסטרטגיות - הגיע הזמן ש-WC3 יחטוף סטירה קטנה ויפנה את מקומו למלך האמיתי... C&C.
    למי אפשר להעלות את הנושא?
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    נכתב במקור על ידי SurreaL
    אהלן אנשים,
    ממש היום הצטרפתי לפורום, נחמד לראות שהוא פעיל ושאנשים מגיבים בקצב... כל הכבוד למנהלים.
    רציתי להעלות נושא, ואשמח אם תשתתפו בדיון הזה.
    אני גיימר כמה שנים, לפני שנתיים, שני חברים שלי - שחקני UT מקצועיים לגמרי, היו במסיבת רשת, ובאליפות הארץ, דבר שהוביל אחד מהם לאליפות (Xplosiv למי שמכיר...) ובסופו של דבר ל-WCG.
    הנקודה היא, שבכל מסיבת רשת אפשרית, דחפו את Unreal אבל... נראה שהסצינה של C&C em, רדומה משהו.
    אני חושב שהגיע הזמן להעיר אותה, יש לנו רמה מעולה בארץ, אני אישית מכיר שחקנים מעולים - אני חושב שבהחלט מגיע לנו מקום במסיבת רשת, עם כל הכבוד ל-FPSים למיניהם כמו UT2K4 ו-CS וכן לאסטרטגיות - הגיע הזמן ש-WC3 יחטוף סטירה קטנה ויפנה את מקומו למלך האמיתי... C&C.
    למי אפשר להעלות את הנושא?
    לפחות לדעתי הנושא הזה של מסיבת הרשת הוא הדבר החשוב ביותר שעומד על סדר היום כרגע בנוגע לקהילה. זה הדבר שיגרום לפיתוח הכי גדול אם נשתתף במסיבת הרשת בקיץ.
    זרקתי מילה לHipno על זה (המנהל), נראה לאן זה יתפתח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    16-32 מקומות,
    תלוי בביקוש!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    עיר
    חולון