תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    מישהו יודע איך אפשר למנוע (לפחות חלק) את הלאגים או שזה סתם אומר שיש לך אינטרנט דפוק?
    אני אוהד ולנסיה גאה כבר יותר מ6 שנים

adapt<3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    לאגים, בעברית פשוטה יותר - פינגים גבוהים, יכולים להגיע מכמה סיבות:
    1. Spyware - זה המקור הראשון ללאגים, היות והרוגלות ישדרו לך החוצה מהמחשב, כל שידור כזה יקפיץ פינג (כתוצאה מהמרחק אליו הוא שולח וכן - משום שהם תופסים לך את כל הפס, כאן התשתית "מעריכה" שמתבצע ניתוק.
    2. FW על המחשב שלך.. למרות שהפורטים פתוחים, FW כמו נורטון, Mcafee ודומיהם האנטרפרייזים, יושבים ומקפיצים פינג בצורה היסטרית - זה יסתיים בלאגים, זאת הסיבה השנייה הכי נפוצה. אני ממליץ להשתמש ב-Zone Alarm, מאובטחת פגז, אין הקפצות פינגים.
    3. חוסר סנכרון - בעיית תשתית. תבדוק שהנורת DSL שלך (אם אתה ADSL) או Cable (אם אתה כבלים) לא מהבהבות בזמן של לאג, אם כן - דחוף טלפון לספק תשתית, יש לך בעיית קו/מודם.
    4. קצת ברור מדי - אבל בכל זאת, בלי תוכנות שיתוף קבצים למיניהן...

ובקצרה:
    סרוק את המחשב לSpyware, תחליף (במידת הצורך) FW, בדוק את התשתית שלך, אל תוריד בזמן משחק.

מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.02.2007
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי SurreaL
    לאגים, בעברית פשוטה יותר - פינגים גבוהים, יכולים להגיע מכמה סיבות:
    1. Spyware - זה המקור הראשון ללאגים, היות והרוגלות ישדרו לך החוצה מהמחשב, כל שידור כזה יקפיץ פינג (כתוצאה מהמרחק אליו הוא שולח וכן - משום שהם תופסים לך את כל הפס, כאן התשתית "מעריכה" שמתבצע ניתוק.
    2. FW על המחשב שלך.. למרות שהפורטים פתוחים, FW כמו נורטון, Mcafee ודומיהם האנטרפרייזים, יושבים ומקפיצים פינג בצורה היסטרית - זה יסתיים בלאגים, זאת הסיבה השנייה הכי נפוצה. אני ממליץ להשתמש ב-Zone Alarm, מאובטחת פגז, אין הקפצות פינגים.
    3. חוסר סנכרון - בעיית תשתית. תבדוק שהנורת DSL שלך (אם אתה ADSL) או Cable (אם אתה כבלים) לא מהבהבות בזמן של לאג, אם כן - דחוף טלפון לספק תשתית, יש לך בעיית קו/מודם.
    4. קצת ברור מדי - אבל בכל זאת, בלי תוכנות שיתוף קבצים למיניהן...

ובקצרה:
    סרוק את המחשב לSpyware, תחליף (במידת הצורך) FW, בדוק את התשתית שלך, אל תוריד בזמן משחק.

מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה..
    1. איפה סוקרים? בSearch, אנטי וירוס- איפה?
    2. איך משיגים את הZone Alarm הזה?
    3. הכל בסדר
    4. הכל בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    מרכז
    1. הסריקה מתבצעת על הכוננים שלך, ממליץ על In Depth Analysis שיש ברוב התוכנות, כמו: Spyware Doctor, Spybot S&D ו - Ad-Aware, פשוט תבחר את כל הכוננים (בלי נשלפים וניידים כמובן...)ותסרוק. מה שיימצא - תמחק.
    2. איך משיגים את Zone Alarm..? תרחרח.. אני בטוח שתמצא. רכישה במחיר.. אפסי ממש... ;)
    There's no escape once it sets its eyes on you
    שתף ב-Google+

הרשמה