תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    סוני בודקת: האם לתת הנחה לבעלי פלייסטיישן 3 שישתתפו בפרוייקט?

לכתבה המלאה לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ומי ישלם כשהקונסולות יתחילו להישרף?

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא נראה לי שזה יעבוד... עד היום הסתדרו טוב מאוד בלי זה, ושנית..אולי הקונסולה שווה ל-30 מחשבים ממוצעים, אבל הטכנולוגיה מתקדמת במיהירות, ועוד מעט היא לא תיהיה שווה גרוש.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    לא נראה לי שזה יעבוד... עד היום הסתדרו טוב מאוד בלי זה, ושנית..אולי הקונסולה שווה ל-30 מחשבים ממוצעים, אבל הטכנולוגיה מתקדמת במיהירות, ועוד מעט היא לא תיהיה שווה גרוש.
    אמנם נכון שהטכ' מתקדמת מהר אבל לא עד כדי כך מהר...

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי Oren745
    אמנם נכון שהטכ' מתקדמת מהר אבל לא עד כדי כך מהר...

ומצד שני, אני גם לא קונה את זה ש-PS3 חזק כמו 30 מחשבים ממוצעים. אני נותן לו 10 גג. כמובן שאסור להתעלם ממעבד ה-Cell שדווקא מאוד מתאים לחישובים שכאלה, אבל עדיין - אני מאמין שמעבדים רגילים ישיגו אותו בשנים הקרובות.

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    הPS3 בנוי בדיוק כמו מחשב רגיל ואף יותר.
    מחשב רגיל פתוח 24 שעות ביממה ולא קורה לא דבר.
    אם ידאגו לקירור טוב לרכיבים אין שוב סיבה לדאוג לשלום המכשיר.

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לדעתי סתם מנפחים את הPS3... לא צריך להגזים ביכולות שלו.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    באופן כללי, דברים כאלה קיימים בעולם מזמן, ניתן להתקין אותם על המחשבים בבית, לא משנה אם הם מחשבים בני 10 עם כח מחשוב של עגלת סופר ממוצעת.
    אם תחפשו מאמרים מלפני 7 שנים אתם תגלו שאמרו אותו דבר על הפלייסטיישן 2 כשהוא יצא ואפילו ארה"ב בהתחלה פחדה שסדאם מייבא המון פלייסטיישן 2 בשביל לחבר אותם למחשב על.
    המעבד חזק יחסית אבל ניתן להכנס לחנויות היום ולקנות מחשבים בקונפיגורציות חזקות הרבה הרבה יותר... בסה"כ, זה עוד סיפור של סוני שנועד למטרות יחסי ציבור.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי ארז רונן

ומצד שני, אני גם לא קונה את זה ש-PS3 חזק כמו 30 מחשבים ממוצעים. אני נותן לו 10 גג. כמובן שאסור להתעלם ממעבד ה-Cell שדווקא מאוד מתאים לחישובים שכאלה, אבל עדיין - אני מאמין שמעבדים רגילים ישיגו אותו בשנים הקרובות.
    גם אני לא, זה כבר באמת מוגזם מצד סוני...
    אבל לך תדע אולי בעתיד הCELL או לפחות מודלים מתקדמים יותר שלו יהפכו לחלק מהמעבדים הרגילים.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    אני ראיתי בראיו שעשו עם מי שאחראי בסטאנפורד לF@H שהוא אמר שהPS3 מסמלץ את קיפול החלבונים בקצב של בערך פי 20 מחשב ביתי ממוצע, אז זה לא לגמרי לא נכון,
    היתרון העיקורי של קונסולה הוא אחידות החומרה ככה שניתן לכתוב את התוכנה ספיציפית למעבד ולמרכיבי הזיכרון ובכך לייעל תהליכים שבPC מתוכנתים בשביל לעבוד על המחנה המשותף הרחב (והנמוך) ביותר....

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    מה זה השטויות האלו!?
    חבר שלי (אידיוט) קנה ps3
    היום הוא קיבל אותו, הדבר הזה טוחן
    חשמל כמו מים, זה לא יאמן בכלל!!!
    הוא הולך לקבל את החשבון של החיים שלו!
    ועוד סוני חושבים לפתות עם שטויות כאלו,
    לכו תחסכו על מוצרים נלווים ותשלמו
    חשבון חשמל X3 מהרגיל,
    טימטום מוחלט
    מדריך ה- Wii השלם שלי (גירסה 3.0 סופית, מתעדכן בקביעות)
    * קיים מדריך התקנה והגדרה של חיבור רשת ועוד*

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בטח שזה פי 20 - מחשב ביתי ממוצע זה כולל מחשבי סלרון 333MHZ שעדיין קיימים היום.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מה אתה אומר? ההנפצה הזו של סוני לוקחת את ה"מכשירי PS2 יכולים להפעיל טיל שיוט גרעיני בעיראק?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    חחחחחחחחחחחח...כן הא... שיזהרו שאיראן לא תתחיל לקנות PS3 ...

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    שמעתם על SETI@home? מערכת BOINC?
    SETI@home עושה את אותו הדבר עם מחשבים אישיים כדי לסנן שידורים של טלסקופי רדיו מהחלל ולנסות למצוא חיים מחוץ לכדוה"א.
    אבל הרעיון של השמת התוכנה לפלייסטיישן הוא טוב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    מה אתה אומר? ההנפצה הזו של סוני לוקחת את ה"מכשירי PS2 יכולים להפעיל טיל שיוט גרעיני בעיראק?
    אלוהים ישמור, שמשהו יביא לי כוס מים.
    האנשי שיווק של סוני צריכים להזהר לא לסגור את החלונות של המשרד, הם עוד יחנקו למוות מהפלוצים של עצמם...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    זה בסדר, הPS3 גם מטהר אוויר ומייצר מולקולות חמצן ממים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    זה בסדר, הPS3 גם מטהר אוויר ומייצר מולקולות חמצן ממים.
    טוב, למען האמת "ליצור" אטומי חמצן ממים זה לא כזה קשה, ואפשר לעשות את זה עם מחולל מתח פשוט.

אבל מצד שני אלו יהיו אטומי חמצן, ואנו נושמים מולקולות של חמצן המורכבות מ-2 אטומי חמצן... נו מילא.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    טוב, למען האמת "ליצור" אטומי חמצן ממים זה לא כזה קשה, ואפשר לעשות את זה עם מחולל מתח פשוט.

אבל מצד שני אלו יהיו אטומי חמצן, ואנו נושמים מולקולות של חמצן המורכבות מ-2 אטומי חמצן... נו מילא.
    אם אתה כבר רוצה להיכנס לכימיה של זה, אז למעשה אתה כן תיצור מולקולות חמצן מהמים, כי אטומי חמצן לא יכולים להתקיים כבודדים. אבל ליצור חמצן ממים טהורים באמצעות חשמל זה מאד קשה, כי מים טהורים לא בדיוק מוליכים חשמל. הסיבה שהמים שאנחנו מכירים כן מוליכים חשמל, היא שיש בהם מינרלים, וזה מה שגורם להולכה.
    אלו היו 30 שניות על כימיה. בשיעור הבא נלמד איך ליצור 2,4,6-תלת-ניטרו-תולאין.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אם אתה כבר רוצה להיכנס לכימיה של זה, אז למעשה אתה כן תיצור מולקולות חמצן מהמים, כי אטומי חמצן לא יכולים להתקיים כבודדים. אבל ליצור חמצן ממים טהורים באמצעות חשמל זה מאד קשה, כי מים טהורים לא בדיוק מוליכים חשמל. הסיבה שהמים שאנחנו מכירים כן מוליכים חשמל, היא שיש בהם מינרלים, וזה מה שגורם להולכה.
    אלו היו 30 שניות על כימיה. בשיעור הבא נלמד איך ליצור 2,4,6-תלת-ניטרו-תולאין.
    מדוע אטומי חמצן לא יכול להתקיים כבודדים?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה