תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 46
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    הקסם הוא כנראה המוטיב המרכזי ביותר במבוכים ודרקונים. אלא מה, לחשים רבים נוטים להיות בסיסיים למדי (במיוחד מספר החוקים לשחקן, בהרחבות יש לרוב יותר דמיון), בעיקר קראנץ', כמעט בלי פלאף. למען הנוחות, להלן ההגדרות:

קראנץ': החלק שמהווה את החוקים הקשים, הלעיסים, רק המשמעות המשחקית ותו לא.

פלאף: החלק האוורירי, הרך, של התיאור הבדיוני הסיפורי, ללא משמעות מכאנית.

מטרת התרגיל הזה היא ליצור לחש שמתחיל ברעיון פלאפי, במקום קראנצ'י, ולהמשיך לפתח אותו באופן פלאפי. מה הכוונה?
    שריון מאגי הוא לחש קראנצ'י. היוצרים שלו חשבו "איך אפשר לתת יותר הגנה למטיל הלחשים המסכן?", ואז ישבו ופיתחו לחש שזאת מטרתו. לעומת זאת, ראיית הנולד (לחש מהתעשייה הגובלינית), הוא לחש שמאפשר לזהות את מין הילוד ואת התכונות הבולטות שלו, על ידי הנחת יד על בטן הרה. אין לו שום חשיבות משחקית, אבל לחש שכזה בכל זאת יהיה שימושי מאוד לרופא האליל של הכפר, לא ככה?

כדי להדגיש את חשיבותו של הפלאף, שספרי החוקים של מו"ד נוטים שלא להתייחס אליו כראוי, מטרת התרגיל הזה כאמור היא ליצור לחש פלאפי. לא חייבים להיות מדויקים בחוקים, אבל הלחש צריך להיות שימושי - הגדירו אם זהו לחש מאגיה או קדושה, מאיזה דרג הוא, מהי המסורת שלו, וכן הלאה פרטים מהותיים. בהצלחה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אני חושב יותר בנוגע לכישרון,שייתן לך לעצב את הגרפיקה של הלחש בעצמך,אפילו נניח שהלחש כדורון הקסם שמתפוצץ בטווח קטן מאוד יראה כפיצוץ גדול,או כמו באקסולטד כשיורים חץ עם האנימה שלך שמקיפה אותו...
    אולי לחש אשליה/בונוס לאשפים שמתמחים באשליה...

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    טוף, אני לא כל כך מוצלח בלכתוב דברים כאלה, אבל לעשות לחש שפועל כמו מה שמיקימאוס עושה בפנטזיה יהיה נחמד. זתומרת, להפעיל חפצים ביתיים ככה שהם יעזרו לך לעשות עבודות פשוטות: לנקות את הבית, לבשל אוכל... דברים שאשף ממוצע לא יכול להקדיש אליהם זמן P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    המכשף העייף חזר מהפגישה החשובה עם המועצה שהייתה לו לפני רבע מהלך שמש.. הוא נפל על הכיסא עייף אבל לפני שנרדם הוא זכר (לצערו) להטיל את הלחש שהמציא לפני שנים: "להתעורר עם שחר". למחרת בבוקר ברגע הקרן הראשונה של השמש נראתה, התעורר המכשף, בפיהוק גדול הוא ניסה להרדם שוב ולחזור לחלום אבל האנרגיה של קסמו לא נתנה לו. הוא הזדקף בזעף מודע לעובדה שאין סיכוי שהוא ילך לישון בשעה הקרובה. כשהלך לחנותו, "קסמים וחפצים שימושיים ביותר", ראה בדרך קבצן זקן שהתעורר ועדיין נראה ישן, כנראה שיש לו נדודי שינה עם אינו מצליח לישון, חשב המכשף. אסור שמישהוא יתעורר עם גופו עדיין אינו טעון באנרגיה. המכשף ניגש לקבצן הזקן שהתעלם ממנו וניסה לחזור לישון. המכשף הטיל את הלחש שהטיל ערב קודם, רק הפעם הוא ביטא הכל בסדר הפוך ועשה את התנועוץ הפוכות. בבת אחת נפל הקבצן ונרדם. הוא לא הולך להתעורר עד שהאנרגיה שלו תתמלא לגמרי חשב המכשף וחייך אל עצמו כשהרגיש את תחושות ההתעלות שבאה אחרי העזרה לזולת. הוא הגיע לחנותו וישר ניגש אל העבודה. הוא פתח את הדלת האחורית בחנותו ופינה את שולחן המעבדה שלו מדברים זוטרים. הוא לקח כמה בקבוקים ריקים מן המדפים והחל מייד להכין את הסחורה. השיקויים שהכין היו מיועדים לשומרים ששומרים שמירת לילה, השיקויים עוזרים מאוד במקרים אלה מכיוון שהם מחזיקים את השומרים ערים למשך שלוש שעות לכל מנת משקה.
    עכשיו בבקשה תנו למכשף לעבוד. הוא צריך להכין עוד חמישים כאלה ברבע שעה הקרובה אז תנו לו מנוחה.

המכשף עוד יחזור! אם יעלו לי עוד רעיונות....

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בנוגע לכתיבה: תתייעץ עם אנשים בנוגע למילים כמו אם/עם כי אין שגיאת כתיב מבחינת WORD,אבל זה בכל זאת צורם לעיין.
    אם אתה רוצה עצות בנוגע לכתיבה עצמה,אתה מוזמן לפנות אלי בפרטי.

הקסם עצמו דיי מגניב,אבל אם מבטאים אותו הפוך,זה לא אמור לעשות שהוא ירדם עם קרניה הראשונות של השמש?

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

חום גוף
    לחש ששומר על חום הגוף כשהטמפרטורה קרה, או (לרצון המטיל) מעלה את חום הגוף כשהטמפ' לא קרה (רה זה מתחת 5מעלות)

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    דרך אגב, ננסק, למה נתת קישור לאתר שלא מוכן?

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הכתבה
    הדמות מטילה את הלחש על מגילת קלף, וכול מה שהיא אומרת נכתב על הקלף

גרסא בדרג גבוהה יותר
    פרוטוקול
    הדמות מטילה את לחש על דף וכול מה שנאמר בטווח 9 מ' מהדף נכתב עליו

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    אהבתי,אבל אולי ברמות היותר גבוהות זה ברדיוס לפי דרגת מטיל,אבל לא כל המשפטים,אלא רק של דמויות שהמטיל בוחר ,אולי גם מספר הדמויות הוא לפי דרגה...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    קדרון
    לחש להגברת הקול- שימושי בערים גדולות שצריך להכריז על הודעה חשובה

שתף ב-Google+

או להפחיד יצורים עם תבונה נמוכה...

אין שם
    אפשר לדמות שמטילה אותה לדעת מה יהיה מצב התבואה, בעת הקציר הבא, אם לא תהיה היתערבות חיצונית.

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

צווחות עלו שוב מדלתו של שאמאן הכפר ודפיקות על דלתו "מה הפעם?" הוא חשב לעצמו בעודו פותח את הדלת. אחת מנשות הכפר היא שהעירה אותו בשעה זו של הבוקר. היא התחילה להסביר שיש לה עכברים בבית "נו מילא" נאנח השאמאן ויצא לכיוון ביתה. בביתה במעט מילים ותנועות עם שעורה שהייתה בידו פתאום זרחו כל העכברים (גילוי מזיקים - מגלה מזיקים ברדיוס של 6 מ' +1/2 מ' לכל דר' מטיל דרג1 לסייר/שאמאן דרג0 טרב/כהן) ובצעקה כולם הפכו לבובת (הופך מזיקים מגודל קטנטן ומטה ברדיוס של 6 מ' +1/2 מ' לכל דר' מטיל דרג1 לסייר/שאמאן דרג1 טרב/כהן)
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הרבה לחשים בהארי פוטר(ימח שמו) הם פלאף,והכי שימושי הוא לחש התיקון המינורי,שאני חייב כדי לתקן כל מיני ספרים שהשאלתי לאחרים...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    לחש ניתוק איברים
    קרה לכם פעם שניסיתם לביים קרב והברברי השואג לא רצה באמת לפגוע בכם (או לפחות כך רציתם לחשוב)? הלחש הזה מאפשר ניתוק זמני של איברים לא חיוניים (כמו יד או רגל) אך הדבר הבעייתי ללחש הזה שלמרות שמשתמשים בו בשביל קרבות מבויימים הוא נוצר כדי לאפשר לאשף המתחכם הממוצא לברוח מאזיקים, חבלים, שלשלאות וכל דבר דומה ולכן אין את אפקט הדם שמחפשים בהצגות אלא רק קטיעה מהירה וחלקה וחייבים לזייף את הדם והכאב בהצגות.

נ.ב. זה התרגיל לשיפור המשחק הכי מוזר עד עכשיו
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    זה בהחלט תרגיל מוזר, והוצאתם לחשים חמודים מאוד. ניתוק איברים קצת ביזארי (ולא לגמרי פלאפי), ולחש תיקון מינורי כבר קיים במו"ד, אבל האחרים סבבה בעיני.

אבל כולכם חוץ מטרול פורומים התעצלתם, ולא כתבתם נתוני לחש מלאים! ואפילו הטרול המהולל פספס דברים כמו זמן הטלה ומסורת. אחת ממטרות התרגילים האלו היא להשתמש בחוקים, כדי להתאמן בכך - להפוך לטובים יותר במו"ד על ידי אימון ותרגול (כמו כל דבר, בעצם). אל תתעצלו, זה לוקח רק רגע בכל מקרה. שלחו יד לספר השחקן, תראו איך נראה לחש, ותעברו סעיף סעיף לפי הסדר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    ננסק ידידי,אתה יוצא מנקודת הנחה שאני רוצה להיות יותר טוב במו"ד(ימח שמו) בידיעת החוקים,ואני ממש לא...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    אחד מהלחשים הנחוצים ביותר לכל הרפתקן מתורבת:

יצירת סבון
    תהפוכה
    דרגה: אשף\מכשף 0, דרואיד 0
    רכיבים: ת, ח
    זמן הטלה: סיבוב מלא
    טווח: מגע
    השפעה: נוצר סבון
    הצלה: אין (חפץ)
    התנגדות לחשים: לא (חפץ)
    המטיל משתמש בשמן ועלים ליצירת סבון מוצק בכף ידו. גוש הסבון הוא חסר צורה, וצבעו וריחו משתנים לפי מרכיביו, אם כי הוא תמיד ריחני, בעל ניחוח נעים. הסבון מספיק למשך 2ק4 +5 רחצות.
    רכיב חומרי: שליש ק"ג של שמן, בושם, עלים ריחניים וצמחי תבלין. בדיקת ידע (טבע), השרדות, או משלח יד (עשבונאות) כנגד ד"ק 15, ושעה של חיפוש, מאפשרים למצא צמחים מתאימים באזור מיוער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    tde3000 ידידי, זאת בהחלט נקודת ההנחה של התרגילים האלו, שמיועדים, כאמור, למו"ד... מצער אותי לשמוע שאתה לא אוהב את השיטה המצוינת הזו, ואני מקווה שהתרגילים לשיפור הנשגבים שיגיעו בעתיד יהיו יותר לטעמך.

נרוביאן - תהרוג אותי, לא מבין איך עוד לא חשבו על זה. אני רואה גרסה משופרת בדרג 2 או 3, "רחצה כוללת", שפשוט מנקה את האדם כמו אחרי אמבטיה ארוכה. (וגרסה בדרג 5, "רחצה המונית").
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הסיבה היחידה שבגללה השתתפתי בתרגיל הזה זה בגלל שזה עם פלאלף,בניגוד לשאר מו"ד...

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

רק שתדע שמו"ד יש הרבה פלאף פוטנציאלי, מה שהמנחה עןשה עם זה, זה כבר סיפור אחר לגמרי...

--------------

37 נק'!
    שתף ב-Google+

הרשמה