תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    חיפה
    זה מדריך על איך לעשות סרט קאונטר באיכות טובה.
    זה בלי תוכנה Fraps!!! הכל בשיטה ישנה והכי טובה.

אז לפני הכל אתם צריכים דמו
    עושים בקונסול
    record sukaBLAT
    sukaBLAT מייצג את השם של הדמו
    שאתם רוצים לראות את הדמו אתם עושים
    viewdemo sukaBLAT ואז זה טוען לכם את הדמו, חכו עד שהוא יסיים ואז תתחילו

ועכשיו איך להפוך לקובץ avi
    תוכנות:
    videomach

מה עושה התוכנה ווידאיו מאטש,היא בעצם עושה מה שהשם שלה אומר, התאמת ווידאיו, יעני צירוף כזה של תמונות למשהו אחד
    זאת אומרת, אתה לוקח תמונות שהקלטת מהמישחק שהם בעצם מרכיבות את הווידאיו שלך ואז אתה מעביר אותם לתוכנה והיא עושה אותם כקובץ ווידאיו אחד שאותו אתה שם בווגאס או תוכנה אחרת שאתה מישתמש כדי לערוך את הסרט.
    אוקי עכשיו מה עושים כדי ליצור את התמונות שמיהם אנחנו נעשה קובץ ווידאיו, ככה:
    אתה ניכנס למישחק ופותח איזשהו דמו שהקלטת שאתה רוצה להעביר אותו לקובץ ווידאיו
    אז מה עושים, אתה פותח את הדמו, שם את הסמן איפה שאתה רוצה שהוא יתחיל להלקיט ורושם בקונסול ככה
    startmovie BLAT 90
    BLAT מייצג את שם הדמו, אים קראת לו 1234 אז בימקום blat תירשום 1234, 90 זה בעצם המיספר שמיצצג את ה fps שאתה רוצה להלקיט, המלצה שלי על 90..

ואז המחשב שלך יעבוד קצת לאט, כי הוא מצלם כל שניה 90 תמונות שמרכיבות את מה שהיה בדמו באותה שניה, שאתה מסיים להקליט אתה לוחץ endmovie וזהו..

עכשיו המישחק שמר לך המון תמונות בתייקה cstrike שכל תמונה שוקלת בין מגה וחצי ל 2 כי התמונות לא מקודדות, וכל התמונות ביחד שוקלות המון, אז מה עושים

אז פותחים את התוכנה videomach ועושים file>open ואז בוחרים את כל התמונות ופותחים אותם,
    אתה מסמן את כל התמונות, הולך ל file>save as ואז בוחר שמה ככה:
    only video
    למטה אתה רושם את המיקום של הווידאיו לדוגמא אים אתה רוצה לישמור בכונן d אז ככה
    D:/SUKA.avi
    suka מייצג את השם של הוידאיו
    ואז אתה הולך ללשונית video ושמה אתה הולך למטה מיצד ימין ובוחר ב codac sttings
    ובוחר בריאשון בדרכלל שזה uncompresed
    וב fps אתה רושם 30, לא לשכוח זה חשוב,ולא 90

אתה עושה o.k שומר את זה וזהו , זה יקח לו כמה שניות או דקות תלוי באורך הקטע שצילמת וזהו
    הקטע ישמר בכונן d ישקול הרבה אבל אחרי הקידוד בווגאס של הסרט הכולל הוא לא..

עכשיו שאתה בוחר בעצם ב uncompressed הוא שומר לך קטע ווידאיו לא מקודד, זאת אומרת הוא ישקול המון, אבל יהיה איכות, אים הית מקודד אותו הוא היה שוקל קצת בהרבה אבל איכות פחות

אחרי שאתה עושה הרבה קטעים כאלה אתה פותח את כולם בתוכנה לעריכה שאתה מישתמש , אני מישתמש בווגאס, עורך אותם עים אפקטים והכל ואז מקודד לסרט סופי

עכשיוו
    תיראו
    למה בחרתי ב90 fps לשמירת הסרט?(starmovie)
    למה לא על 30? ש30 זה בעצם הfps שעושים בסרטים
    -- כי שעושים 30 fps ואחרכך מקודדים את זה, התמונה נמרחת קצת, אז ששומרים על 90 , יש המון תמונות וזה גורם לשינוי משמעותי באיכות
    אבל, הכפלנו בעצם את מספר התמונות בשנייה ב3, זאת אומרת שהמהירות תיהיה איטית ב 3,
    אז מה עושים?!
    בווגאס אחרי ששמרו ב startmovie על 90, ואחרי ששמרנו נ videomach על 30 fps , וגם על uncompressed , אז פותחים את הקובץ בווגאס, עושים עליו לחצן ימני- playbacrate ומשנים את הערך מ 1.0 ל 3.0 , ככה בעצם אנחנו מגבירים את המהירות פי 3, כי הורדנו את המהירות פי שלוש שהגברנו את ה fps ל 90.
    *** כמובן שמקודדים סופית את הסרט על 30 fps , שינו בהתחלה ל 90 fps רק בישביל האיכות, אחרי שקיבלנו איכות אנחנו מחזירים את זה ל 30.
    וזהו
    עכשיו משהו חשוב ביותר,שאתם עושים startmovie' חשוב מאוד לשים את המישחק על רזולוציה גבוהה והרבה צבעים יענו
    לשים על 32 bit של צבעים
    ו
    1024*768 רזולוציה, ככה שיצא לכם איכות טובה
    אני גם משנה את ההגדרות של הכרטיס מסך להגדרות הכי טובות.

נ.ב - שאתם שומרים בתוכנה videomach אל תעברו את השתי ג'יגה, אחרי שתי ג'יגה הקובץ נדפק
    אז תשמרו, חכו עד ל 1.89 ג'יגה, ואז תעשו pause- save currnet file
    ואז אים חסר לכם עוד חלק ממה שהקלטתם תמשיכו מאיפה שזה הפסיק.

עכשיו, אחרי ששמרתם את זה כקובץ ווידאיו, וכן נכון שזה שוקל המון והמון ג'יגות חלאס להתבכיין על זה, אתם רוצים תוצאות טובות תעבדו קשה..!
    אז אחרי ששמרתם את זה כקובץ ווידאיו אתם פותחים אותו בתוכנה Sony Vegas
    גירסאות 5 או 4 ממולצות, גם 6 אבל פחות

אז אחרי שפתחתם את זה בווגאס
    אתם מקודדים, כדי שהקובץ הענק המפחיד שלכם יהפוף לקובץ קטן ולא מפחיד ששוקל רק כמה מגות.

קרדיט ל matan1q2w
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עם אתה לא מעתיק את זה
    אתה פשוט מטורף
    Ask any racer, any real racer. It doesn't matter if you win by an inch or a mile; winning's winning.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    nop
    נכתב במקור על ידי inflect
    עם אתה לא מעתיק את זה
    אתה פשוט מטורף
    "קרדיט ל matan1q2w"
    אם אתה לא רואה :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך