תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    נתחיל בכמה דברים אחרונים מרסלמניה 23:
    - ההצמדה של RVD על מאט סטרייקר הייתה הצהרת כוונות של הנהלת הWWE. ע"י זה שהם נתנו לואן דם להצמיד, זה אומר שהם מאמינים בו ומוכנים לתת לו פוש, במידה והוא יחתום על הארכת החוזה שלו ולא יעבור לTNA.
    - כמות האוהדים שקנו כרטיסים לאירוע: 63500. היו גם כמה כאלה שנכחו באירוע מבלי לשלם על הכרטיס, אבל בספק אם זה מגיע ל80000 וקצת שהWWE פירסמו שנוכחים שם.
    - לעומת זאת, הרווח רק ממכירת כרטיסים היה קצת יותר מ5 מיליון דולר.
    - ההחלטות שטראמפ ירביץ לוינס במהלך הקרב שלהם ושטראמפ יחטוף סטאנר בסוף הקרב התקבלו רק ביום ראשון (היום עצמו של רלסמניה) בבוקר.
    - הרעיון לקרב "רצף הנצחונות נגד האליפות" בין טייקר ובאטיסטה היה רעיון של דאסטי רודס ואלכס גרינפילד. וינס מקמהון אישר את הרעיון הזה עוד בספטמבר 2006. ואם כבר הקרב הזה, מאחורי הקלעים כולם שמחים מהעובדה שבאטיסטה כבר לא אלוף.
    - הסיום של בנואה-MVP שונה בעקבות ההחלטה לא להעביר את בנואה לRAW. בהתחלה היה תכנון שMVP ינצח ובעקבות זה בנואה יעבור לRAW, אבל ברגע שהבינו שזה לא יקרה, בנואה נשאר האלוף.
    עד כאן רסלמניה 23, נמשיך במהדורה כרגיל.

התכנון הוא כרגע לתת לטייקר להיות אלוף הרבה זמן ולא רק אלוף מעבר. וינס מקמהון ביקש מטייקר אישית לחזור להתאבק במשרה מלאה.

קינג בוקר עבר את הניתוח בברך שלו. הוא מחלים כרגע.

הארדקור הולי אמור לעבור את הניתוח שלו ב16.4. הניתוח הזה זאת הסיבה לאנגל הפציעה שלו בידי סניצקי.

הרייטינג של ECW השבוע היה 1.65. לעומת זאת, הרייטינג של RAW היה 3.9.

אחד הקרבות הכי מדוברים עליהם בזמן האחרון הוא האלק הוגאן נגד ג'רי לולר. הקרב יתקיים ב27.4 בממפיס, לא במסגרת הWWE. זה יהיה הקרב הראשון בין השניים מזה עשרים שנה. למרות שזה יתקיים בממפיס, המקום הכי חזק של ג'רי לולר, האלק הוגאן יהיה האחראי הבלעדי לבוקינג של האירוע ושל הקרב הזה. הסיבה לקרב הזה: הוגאן רוצה להשתמש בקטעים מהקרב בתכנית שלו "הוגאן יודע הכי טוב", כי רוב הקרבות של הוגאן נמצאים בבעלותו של וינס מקמהון, והשניים לא ממש מסתדרים לאחרונה.

הסיבה שוינס מקמהון והוגאן לא ממש מסתדרים זה בגלל הדרך שבה הציגו את ג'יליאן הול בתור זמרת כושלת, ללא ספק פארודיה על ברוק הוגאן.

ריק פלייר מאוד מרוצה מאיך שיצא הDVD של ארבעת הפרשים. לעומת זאת, הוא לא מרוצה מזה שהוא לא היה בקארד הראשי של רסלמניה. פלייר מבין שימיו בתור מתאבק הולכים וקטנים.

אשתו של ג'ף ג'ארט נלחמת בסרטן, וזאת עוד סיבה להעדרות של ג'ארט בזמן האחרון. איחולי החלמה מהירה.

מקורות בTNA נורא התרשמו מריקי בנדרס מWSX. אומרים שברגע שיגמר לו החוזה שם, TNA הולכים להציע לו חוזה ופוש גדול בחברה. בנדרס הוא אלוף WSX הנוכחי. הוא 1.83 מ' ושוקל 111 ק"ג בערך. הוא דמות מפתח בIWA בפורטו ריקו (שם הוא זכה בלא פחות מ23 תארים) והוא גם היה חלק מהAAA במקסיקו.

TNA הולכת להופיע בסדרה המצליחה האוס! טוב, לא באמת להופיע. פשוט תהיה סצינה שם שהטלויזיה דלוקה ברקע ומה שרואים זה TNA. בכל זאת, זה עדיין קצת פירסום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תודה על החדשות. אני הייתי מוכן שבנואה יפסיד ל-MVP ואז יעבור ל-Raw.
    הוא פשוט שייך לשם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    אממ..אני יראה את הבנדרס הזה..נראה למה הוא מסוגל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    הבנתי שיש TNA בערוץ אגו, אתה יודע באיזה שעה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי t bone
    אם שאלת אותי,אז אני לא יודע..הדבר היחיד שאני רואה באגו זה Top Gear..
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי t bone
    יש TNA בימים שמשודר WWE בערוץ ספורט 5+ בארוץ אגו בשעה 5 אחר בצהריים (מידי פאם יש גם בימי רביעי).

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    סוף סוף טייקר יהיה אלוף כמו שמגיע לו הכי הרבה זמן שהיה זה 4 חודשים כלום לעומת סינה
    שלא נדבר על בראדשו 10 חודשים פול זמן מטורף כמה זמן הם מחזיקים בתוארXD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.12.2006
    תודה דיסטור!
    שתף ב-Google+

תודה על העדכונים.
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הרשמה