תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    אחד משני השמות הכי לוהטים של המכללות, קווין דוראנט, הודיע אמש על החלטתו להרשם לדראפט 07. דוראנט שהציג יכולת פנומנלית בעונת הפרשמן שלו צפוי אפילו לפי חלק מן הפרשנים להבחר במקום הראשון. כל הפרטים בפנים.
    קווין דוראנט שהצליח בעונה האחרונה לסחרר את ראשיהם של מרבית אוהדי הכדורסל בארה"ב לקח אמש את ההחלטה החשובה בקריירת הכדורסל שלו. דוראנט שכיכב במדי הטקסס לונגהורנס השנה וקטף את פרס שחקן השנה במכללות שניתן ע"י AP ואת תארי נייסמית´ וג´ון וודן היוקרתיים עקב יכולתו המזהירה, החליט להצטרף בעונה הקרובה לNBA. שמועות אומרות שהחוזה של נייק שמרחף באוויר על סך של 20 מיליון דולר הוא הסיבה העיקרית לכיוון שבחר אך כנראה שלעולם לא נדע זאת.

דוראנט נכנס העונה היישר לנעליים של כוכב טקסס לשעבר, לה-מרקוס אלדריג´, כאשר הוא מסתגל בצורה מרשימה למשחק במכללות ותוך מספר משחקים מבסס את עצמו ככוכב העולה של הNCAA.
    36 דקות בממוצע ללילה עם 25.8 נק´ 11.1 רב´ כאשר הוא מוסיף כשתי חטיפות ושני בלוקים למשחק העלו את קרנו עד אשר הפך בשבועות האחרונים למועמד לגיטימי להבחר ראשון בדראפט הקרוב, כאשר הוא דוחק את גרג אודן שזה שנים מסומן כבחירה הראשונה של דראפט 2007 מעט אחורה.
    דוראנט האתלטי מתנשא לגובה של 2.06 , שוקל כ102 ק"ג ובספמטבר הקרוב ימלאו לו 19. 4 פעמים השנה ירה שיא קריירה של 37 נק´ ובביג 12 הוא אפילו שיפר את ממוצעיו עד ל28.9 נק´ ו12.5 רב´ ללילה, אמנם זה הספיק רק לסגנות בקונפרנס שלו אבל זה לא משהו שהפריע לשם שיצר. משחקו הרב-גוני לא לוקה בחסר גם בקליעה מחוץ לקשת - יותר מ2 שלשות למשחק ב40.4 אחוז- כאשר גם מן הקו הוא לא נתקל בבעיות ופוגע ב81.6%.

"נהניתי מן השנה שלי בטקסס, כל האוהדים ואנשי הקבוצה גרמו לי להרגיש בבית למרות המרחק הרב מביתי האמיתי", אמר דוראנט. "אני תמיד אשאר לונגהורן ולעולם לא אשכח מה שאנשי טקסס עשו בשבילי", הוסיף.

מאמנו, ריק בארנס אמר עליו שהוא עשה היסטוריה השנה. "היכולת וכמות התארים שקטף מעמידים בספק רב אם אי פעם נראה שחקן חוזר על כך.", אמר בארנס.

במידה וגרג אודן יודיע על כוונתו ללכת בעקבות דוראנט, נקבל אוף סיזן שלם של ספקולציות לגבי זהות הבחירה הראשונה בדראפט, נושא שגם ככה נטחן רבות בתקשורת האמריקנית בחצי השנה האחרונה, אך כולנו נהיה יותר חכמים לאחר שנדע מי תהיה הזוכה הגדולה בלוטרי הקרוב. משעמם בטוח לא יהיה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    אם הוא כל כך טוב שווה לו לעזוב לNBA כבר , ולא לבזבז עוד שנה במכללות
    שתף ב-Google+

הרשמה