תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    כל מי שלא היה אף פעם בטורניר (או שהיה רק בטורניר האחרון) שירשום כאן אם איזה דמות הוא משחק ואנחנו ניתן לו עצות וקישורים לסרטים לראות אם אותה דמות.
    איזה פוקי....
    0130-1761-5985-סמאש
    0866-9669-7894-0660-ווייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    היי, שלום לכולם, שמי דקל, השגתי שוב את המשחק SSBM
    יש לי כוונות להתאמן ולהשתתף בטורניר הבא,
    היה לי את המשחק פעם, מעדיף את marth או roy,
    עד כמה שזכור לי זה שני הדמויות עם החרבות הארוכות,
    מצפה כמו כולכם למשחק הבא בסידרה SSBB,

עריכה: נדמה לי ש-roy יותר טוב בגלל שהחרב שלו שוברת מגינים או משהו כזה
    .
    .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    לא דווקא מארט יותר טוב...חכה גיא יבוא יסביר ויתן סרטונים...כי..............גיא הוא הסופר סמאש מאדר פאקר סיאה(לא בגלקסיה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    אשדוד
    מארת' הרבה יותר טוב. וכשאני אומר הרבה, אני מתכוון הרבה יותר טוב. אם מארת' הוא אחת הדמויות הכי טובות במשחק, רוי הוא בקושי דמות תחרותית - בקושי יש לו סיכוי בטורנירים ונגד דמויות טובות.
    על יד אחת למה:
    מארת' יותר כבד.
    הטיפר - כדי להשיג את מלוא הנזק והנוקבאק והסטאן מהמתקפות אצל הדמויות האלה צריך לפגוע בטיפר, אצל מארת' הוא בקצה החרב ואצל רוי הוא ברבע הראשון פחות או יותר. זה נותן למארת' הרבה יותר טווח מעשי.
    מבחינת פוטנציאל קומבואים, מארת' לוקח בקלי קלות. aerial forward a ו-up tilt של מארת' מול ... האמת שלרוי אין מהלכים שמתקרבים לזה.
    והרקוברי, ה'התאוששות', החזרה לזירה של מארת' הרבה יותר טובה.

אם אתה באמת רוצה להיות טוב במשחק הזה אתה לא תצליח בכוחות עצמך. חוץ מזה שעדיף שיהיה עם מי לשחק ועדיף שיהיה טוב, יש גם הרבה מאוד טכניקות שאנשים גילו שבלעדיהן לא יהיה לך סיכוי. הכי קל זה לדבר איתי ולקרוא את המדריכים שאני נותן ולצפות בסרטים שאני נותן. יותר קשה זה לברר לבד ב-smashboards.com.
    • מאגר סרטים של שחקני מארת' טובים - לא משנה כמה תיאוריה תקרא, אתה צריך לראות איך הכל משתלב באופן מעשי במשחק. סרטים מביאים ניסיון ונותנים לך מושג איך מתרחשים משחקים ומתי משתמשים במה. יש שם רק שחקנים טובים, אבל תסתכל בעיקר על Ken שהוא כנראה הכי טוב בעולם.
    • [email protected] - זה המסנ' שלי. יש לך אותו כבר. אני יכול לעזור לך מאוד אם יש משהו שאתה לא מבין או לא יודע מה בדיוק אתה צריך לעשות עכשיו. אני לימדתי את פיז כל מה שהוא יודע ותראה איפה הוא עכשיו !
    Fizz אומר/ת:
    בראול כזה חרא
    שתף ב-Google+

הרשמה