בקיצור עכשיו עשיתי על Rome_Down שאני דיי בטוח, ב-99% שזה suckage הבן זונה לפי הצורת דיבור שלו ולפי סגנון המשחק או יותר נכון הסגנון שבו הוא מפעיל את האיימבוט, תומר או ליאור יכולים לאשר את זה...

בקיצור עשיתי עליו ספקייט ממבט ראשון במשך משחק שלם של 18 סיבובים ב-TAM-Under-LE, אין לי שמץ של ספק שהבנאדם הזה מרמה, הוא אמנם מפעיל את האיימבוט לעיתים רחוקות אבל אפשר לראות בבירור בכמה פעמים שהוא מרמה, אני ראיתי את זה ממבט ראשון ואני יודע איך איימבוט עובד, אבל אני יודע שהמילה שלי אף פעם לא מספיקה בשביל אבישי אז העלתי גם את הדמו לשרת FTP, חבל רק שבדמו אפשר לראות רק מגוף שלישי ואם עושים גוף ראשון לא רואים את כל התנועה הכוונת, אבל בכל זאת אני מאמין שתצליחו לזהות מתי הוא רימה יש לו כמה קטעים שהוא עשה סיבובים 380 בלי קשר ופגע, לא מעט כאלה.

בקיצור אבישי איך אמרת לי פעם? תפסיק להאשים כל בנאדם שאתה לא אוהב שהוא מרמה? יחתיכת אפס עכשיו זיינתי אותך עכשיו אני רוצה לראות שתגיד לי שהוא לא מרמה, תלמד פעם הבאה לסמוך על מה שאני אומר כשאני אומר לך שמישהו מרמה הוא מרמה וזהו נגמר, סתם עשית לי עוד עבודה עכשיו עד שתפסתי תבן זונה הזה על חם.

אם אחרי שתראה תדמו הזה אתה תגיד שהוא לא מרמה זה פשוט יהיה הסוף שלך, אני מחכה בקוצר רוח לראות מה יהיה התירוץ שלך ללכת נגדי גם הפעם, ואשמח גם אם תפרסם פה לינק לדמו ותתן לאחרים לשפוט בנוסף אליך.