תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נתחיל בעדכון הראשון,

מגזין המשחקים GameInformer קיבל פרטים נוספים על הGTA החדש וגם את שמו של הגיבור, אם תהיתם קוראים לו ניקו בליק (Niko Bellic).
    יש גם תמונות חדשות (זה מצולם מהמגזין אז האיכות לא משהו...): http://www.n4g.com/ClickOut.aspx?ObjID=34598

ונמשיך לעדכון השני, האתר IGN ערך השוואה בין התמונות מהמשחק The Getaway לPS3 ללונדון האמיתית. דומה? אתם תחליטו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    זה לא ממש מהמשחק... זה סתם דמו טכנולוגי ואני מניח שהוא מרונדר בזמן אמת בערך כמו הסרטון הראשון של מוטורסטורם.

דרך אגב, יש עוד פרטים חדשים על GTA IV.
    אז קודם כל, המטרה של ניקו הזה היא להשיג את החלום האמריקאי. הוא הגיע לארה"ב בעידודו של בן דודו שאמר לו שהוא עשיר וכאלה. בסופו של דבר הוא גילה שבן הדוד שלו הוא שקרן מטונף וכישלון. עד שאתה מצליח לעמוד על הרגליים, הוא הקשר היחיד שלך לעולם. שמו של בן הדוד המטונף הוא השם הסקסי רומן.

עוד דבר שחידשו הוא שאכן יהיה מצב מולטיפלייר. לא מדובר במצב שוטטות חופשי בעיר עם כל מיני אנשים או משהו דומה. אמרו רק שזה יהיה כיף ומעניין...

יש גם עדכונים לגבי המשחקיות. בניגוד למשחקים הקודמים שבהם רק הקשבת להוראות של אחרים ופעלת לפי התוכניות שלהם, עכשיו גם לך יש את האפשרות של ליצור תוכניות משלך ולהפעיל אנשים משלך. אפשר לחייג ולתקשר עם אנשים אחרים ולאמר להם מה לעשות.

כמו כן, במשחק יהיו 4 מהמחוזות של ניו-יורק (מתוך 5) וגם חלק מניו ג'רזי. שמותיהם כדלהלן:
    ברוקלין הופכת לברוקר, מנהטן היא אלגונקווין (Algonquin), קווינס הופכת לדיוקס, הברונקס הופכים לבורהן (גמרני משו...) וניו ג'רזי לאלדרני.
    המשחק לא יהיה הגדול ביותר שהסדרה ראתה אבל רמת הפירוט בהחלט מכפה על כך.

גירסאות ה360 והPS3 יהיו, ככל הנראה, זהות לחלוטין ולא צריכים להיות שום טעינות באמצע המשחק לאחר שנכנסת לעולם בהתחלה.
    כמובן שמייקרוסופט מתלהבת מכל החומר האקסלוסובי שהם אמורים לקבל דרך האינטרנט אבל עדיין לא ידוע אם בסופו של דבר על דיסק הבלו-ריי יהיה למעשה יותר תוכן כבר מההתחלה.

זה בערך הכל, אני חושב. המקור שלי הוא יורוגיימר, למי שתוהה.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    לספקטים שבינכם שחושבים שזה סרטון מוכן מראש:
    http://ps3.ign.com/articles/697/697746p1.html

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Hardcore
    לספקטים שבינכם שחושבים שזה סרטון מוכן מראש:
    http://ps3.ign.com/articles/697/697746p1.html
    או קיי. חח הוכחת את טעותי...

בכל מקרה, זה שהסרטון מרונדר מראש לא אומר שאכן המשחק יראה ככה. המכשיר מסוגל לרנדר סביבה כזאת מראש, אבל לא בטוח שהוא יכול לעשות את זה גם במשחק עצמו.
    בכל מקרה, זה נראה מדהים והכל ואם המשחק באמת יראה ככה, זה יהיה ממש מדהים. אני חושב שאפשר לאמר שזה נראה מציאותי יותר מGTA...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    מעניין מה קורה שהולכים במשחק למקום שבו אמורה להיות חנות של MS...

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    מעניין מה קורה שהולכים במשחק למקום שבו אמורה להיות חנות של MS...
    אולי יהיה שם חור שחור ששואב כסף... חור שחור בצבע ירוק.
    למייקרוספט יש חנויות?

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    גם THE GATEWAY הראשון נראה יותר טוב מGTA לPS2, זה שהוא היה משחק בינוני ומשעמם שרץ ב-12 FPS זה כבר משהו אחר...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    כן, גם Killzone לPS2 היה כשלון ועכשיו הוא אמור להיות ה-משחק של 2007. אני מקווה שאני לא אתכזב.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כן, גם Killzone לPS2 היה כשלון ועכשיו הוא אמור להיות ה-משחק של 2007. אני מקווה שאני לא אתכזב.
    אני עד היום לא הבנתי למה יש הייפ לקילזון 2.
    לראשון היה המון הייפ ובסוף הוא יצא בקושי משחק של 7 (ועדין קניתי אותו... איזה טעות ).
    לשני רק הראו סרט מרונדר מראש שלא קרוב אפילו למשחק האמיתי מבחינת גיימפליי ומבחינה גרפית ומשום מה כולם מחכים לו כאילו הוא איזה HL3...
    איזה סיטואציה מוזרה...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo

אני עד היום לא הבנתי למה יש הייפ לקילזון 2.
    לראשון היה המון הייפ ובסוף הוא יצא בקושי משחק של 7 (ועדין קניתי אותו... איזה טעות ).
    לשני רק הראו סרט מרונדר מראש שלא קרוב אפילו למשחק האמיתי מבחינת גיימפליי ומבחינה גרפית ומשום מה כולם מחכים לו כאילו הוא איזה HL3...
    איזה סיטואציה מוזרה...
    אל תשכח את ההייפ של Lost Planet ו- Crackdown שבסוף התגלו כמשחקים בינוניים גם כן.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אל תשכח את ההייפ של Lost Planet ו- Crackdown שבסוף התגלו כמשחקים בינוניים גם כן.
    LOST PLANET קבל המון הייפ כי יצא לו דמו והדמו היה אדיר (אני יכול להעיד שגמרתי את הדמו הזה איזה 5 פעמים. כיפי בטרוף) לא כי היה לו סרטון CGI שלא מראה כלום ומשחק קודם בסדרה שהיה גרוע למדי.
    לCRACKDOWN לא היה הייפ בכלל, כולם אמרו בציניות שזה יהיה תוסף לקבל עם הבטא של HALO 3 ובסופו של דבר הסתבר שזה המשחק סטייל GTA הכי טוב שיצא אי פעם חוץ מאשר GTA עצמו...

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    טוב, LP השתמש בדמו כדי ליצור הייפ ו Killzone השתמש בסרטון בשביל סקרנות והייפ. האמת, זה לא משנה איך אתה יוצר אותו, בסופו של דבר ההייפ צריך להצדיק את עצמו. אני מקווה שההייפ של קילזון יצדיק את עצמו או שסוני תהיה בבעיה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    טוב, LP השתמש בדמו כדי ליצור הייפ ו Killzone השתמש בסרטון בשביל סקרנות והייפ. האמת, זה לא משנה איך אתה יוצר אותו, בסופו של דבר ההייפ צריך להצדיק את עצמו. אני מקווה שההייפ של קילזון יצדיק את עצמו או שסוני תהיה בבעיה
    אין אף משחק שיכול להצדיק את ההייפ שיש לקילזון 2 ואין אף חברה שיכולה ליצור משחק שיצדיק את ההייפ הזה...
    עד שאני לא רואה משחקיות מתוך המשחק אין לי ממש מה להתלהב ממנו. הרי הדבר היחיד שהסרטון לימד היה שיהיו בו בני אדם ונשקים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אתה לא רואה הבדל בין דמו של משחק שהוא מצויין שאשכרה נותן לך לשחק בו ולהחליט אם אתה אוהב אותו או לא לבין סרטון CGI שהחברה שעשתה אותו טוענת שזה מתוך המשחק, גורמת לכולם להתלהב כי זה אומר שהPS3 שוחט את ה360 או כל דבר אחר בשוק מבחינת כוח ואז אחרי יומיים מודה שזה CGI?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    הייפ זה הייפ. לא אמרתי שזה מוצדק, אבל זה עובד. אנשים מתעניינים בKZ.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הייפ זה הייפ. לא אמרתי שזה מוצדק, אבל זה עובד. אנשים מתעניינים בKZ.
    זה שהייפ זה הייפ זה נכון.
    גם אני מת לראות כבר את KZ 2 כדי שאני אוכל להצביע ולצחוק על איך הוא לא מדגדג את הטריילר מלפני שנתיים
    טוב, הלכתי לשחק עוד ב-GOW 2

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    Gateway באמת נראה מציאותי. לא crysis מציאותי, אבל אכן מציאותי.
    בכל מקרה, GTA היה משחק טוב גם בלי להראות מציאותי מידי. השאלה היא איך המשחק משחק, לא איך הוא נראה.

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    אני מתערב איתכם גם שבנוסף להכל הוא לא יראה הכי טוב בסופו של דבר.די כמה אפשר ליפול פעם אחר פעם מהבולשיט של סוני? עד כדי כך זיכרון קצר לכולם?getaway הראשון גם לכאורה היה נראה טוב עד שקיבלנו משחק מקרטע ומכוער שמפוצץ בג'אגיז עם גיימפליי מיושן כאילו GTA אף פעם לא יצא.גם 2 יהיה אותו הדבר,וגם הגרפיקה לא תהיה מיוחדת במיוחד.התאורה מעולה,אבל השאר-יהיה ממוצע למדי.רק שמים לכם תמונה של לונדון וכולם גומרים,מזכיר לי את עצמי אז,נקווה שיהיה איזה 20 FPS הפעם.גם בקשר לkillzone 2 הדוקטור צודק,איך אפשר לפתח הייפ לדבר העלוב הזה אחרי שראינו מה יצא מהראשון?אין סוני פשוט אלופים בהייפ,אני לא מאשים אתכם,זה משהו לא רציונאלי,אבל אין מה לעשות המציאות היא אחרת.יש לסוני רק 2 מותגים שמותר להתלהב מהם וזה ICO וGOW, אלו 2 בתי פיתוח שהוכיחו את עצמם ויש הצדקה להייפ שיווצר בעקבות משחק נוסף שלהם.יש לי גם תחושה(סתם הרגשה,לא משהו מבוסס) שheavinly sword יאכזב,למה לא מראים יותר סרטוני גיימפליי ממנו?למה אין התרשמויות?לי נראה שהוא יהיה שיטחי וקצר ולא יהיה עם אותו דמיון ויצירתיות כמו של GOW.אבל זאת סתם תחושה שבאה בניגוד הפוך למה שמקובל,בניגוד לגאטאווי וקילזון שכברירת מחדל צריך להסתכל עליהם כעל חרא של משחקים,ואולי יש מצב שהם יפתיעו.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי bling
    אני מתערב איתכם גם שבנוסף להכל הוא לא יראה הכי טוב בסופו של דבר.די כמה אפשר ליפול פעם אחר פעם מהבולשיט של סוני? עד כדי כך זיכרון קצר לכולם?getaway הראשון גם לכאורה היה נראה טוב עד שקיבלנו משחק מקרטע ומכוער שמפוצץ בג'אגיז עם גיימפליי מיושן כאילו GTA אף פעם לא יצא.גם 2 יהיה אותו הדבר,וגם הגרפיקה לא תהיה מיוחדת במיוחד.התאורה מעולה,אבל השאר-יהיה ממוצע למדי.רק שמים לכם תמונה של לונדון וכולם גומרים,מזכיר לי את עצמי אז,נקווה שיהיה איזה 20 FPS הפעם.גם בקשר לkillzone 2 הדוקטור צודק,איך אפשר לפתח הייפ לדבר העלוב הזה אחרי שראינו מה יצא מהראשון?אין סוני פשוט אלופים בהייפ,אני לא מאשים אתכם,זה משהו לא רציונאלי,אבל אין מה לעשות המציאות היא אחרת.יש לסוני רק 2 מותגים שמותר להתלהב מהם וזה ICO וGOW, אלו 2 בתי פיתוח שהוכיחו את עצמם ויש הצדקה להייפ שיווצר בעקבות משחק נוסף שלהם.יש לי גם תחושה(סתם הרגשה,לא משהו מבוסס) שheavinly sword יאכזב,למה לא מראים יותר סרטוני גיימפליי ממנו?למה אין התרשמויות?לי נראה שהוא יהיה שיטחי וקצר ולא יהיה עם אותו דמיון ויצירתיות כמו של GOW.אבל זאת סתם תחושה שבאה בניגוד הפוך למה שמקובל,בניגוד לגאטאווי וקילזון שכברירת מחדל צריך להסתכל עליהם כעל חרא של משחקים,ואולי יש מצב שהם יפתיעו.
    כותר טוב הוא לא רק כזה שמייצר משחק איכותי. הוא גם כזה שמוכר הרבה. לכן, ICO הוא לא כותר טוב בכלל. יכול להיות שהמשחק מצוין (שמעתי עליו רק דברים טובים), אבל הוא מכר כל כך קצת שסביר מאוד להניח שלא נראה שום דבר דומה בקרוב.

GOW הוא כותר נהדר. גם איכותי במיוחד, גם כיפי במיוחד וגם מוכר מצוין.
    אתה שוכח עוד כותרים נהדרים של סוני. רצ'נט וקלאנק, סדרת ג'ק הנהדרת שיוצריה עובדים על משחק חדש כרגע שנראה מסקרן (למרות שלא יודעים עליו מספיק עדיין). רזיסטנס הוא כותר נהדר ועוד נראה משחק המשך שלו (הוא המשחק הנמכר ביותר על הPS3 כרגע אז סביר להניח שסוני מעוניינים במשחק המשך). מקילזון אני לא מתלהב. מעולם לא התלהבתי. גם לא מגטאווי. זה שסוני מצליחה לנצל את התקשורת בשביל הייפ זה לטובתה, בסופו של דבר.

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי bling
    דווקא ל heavinly sword יש מלא גיימפלי וסרטונים. תלך לGAMESPOT. ובמה לMS יש להתלהב חוץ מהילו וGEOW? דווקא כשראיתי סרטוני גיימפלי של Halo 3 הופתעתי לגלות שהגרפיקה שלו כ"כ ממוצעת. GEOW נראה יותר טוב ממנו. רק מעניין אותי לראות את מאסטר צ'יף מוריד את הקסדה וזהו.

הרשמה