תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  תודה לאבישי על המאמר!

  הכוכבים הראשיים:

  ברט הארט

  שם אמיתי: ברט הארט
  ידוע גם בתור: היטמן
  תאריך לידה: 2.7.1957
  מקום לידה: קלגרי, אלברטה- קנדה.
  גובה: "0`6
  משקל: 234 lbs
  פינישר: שארפשוטר


  ברט הארט נולד למשפחת ההיאבקות שיש האומרים עליה שהיא הגדולה בכל זמנים. משפחתו הפעילה את ארגון הסטאמפיד רסלינג, ו"צינוק" (dungeon) האימונים של אביו, סטו הארט הוציא מתאבקים כמו בריאן פילמן, לאנס סטורם, כריס בנואה, דייבי בוי סמית` וכריס ג`ריקו.
  ברט ערך את הבכורה שלו בארגונו של אביו ב-1976. הוא שלט במהלך זמנו שם, והחזיק באליפות למשקל כבד שש פעמים ובאליפות הזוגות הבין לאומית חמש פעמים (4 פעמים לצד אחיו קית`).
  ברט ערך את הבכורה שלו ב-WWF ב-1985, ובאותו זמן הוא לא כ"כ הצליח בתור מתאבק יחידים. הקריירה שלו התחילה לקבל תאוצה כשהוא התחבר עם ג`ים ניידהארט כדי ליצור את ההארט פאונדיישן. הצמד הגיע לשיאו ב-1987, כשזכה באליפות הזוגות מהבריטיש בולדוג. ב-1991, ההארט פאונדיישן הפסידו את תואר הזוגות האחרון שלהם לנאסטי בויז, ונפרדו.

  ברט הלך משם לקריירת יחידים, וזכה בתואר הבין יבשתי ממיסטר פרפקט בסאמרסלאם של אותה שנה.
  הקריירה שלו הגיעה לשיאים חדשים כשהוא ניצח את ריק פלייר לזכייה באליפות ה-WWF ב-1992. הארט החזיק בתואר עד רסלמניה 9, שם הפסיד אותו ליוקוזונה. לאחר מכן המשיך הארט וזכה בטורניר מלך הזירה, מה שהצית פיוד בינו לבין "המלך של ממפיס" ג'רי לולר שהגיע לשיא בקרב בסאמרסלאם 1993. בסדרת ההשרדות של אותה שנה החלו הניצוצות הראשונים לפיוד בין ברט לבין אחיו הצעיר, אוון. בראמבל של 94' נראה היה שהאחים השלימו ואף התמודדו על תואר הזוגות – אך פציעה בברכו של ברט גרמה לשופט להפסיק את הקרב. אוון, שהיה מתוסכל מכך שברט לא הכניס אותו לקרב, השלים היל טרן כשבעט בברכו של ברט והשאיר אותו מתפתל מכאבים בזירה. למרות זאת הצליח הארט להשתתף מאוחר יותר בתחרות הראמבל עצמה, ואף זכה בה – במשותף עם לקס לוגר.

  הארט הלך לרסלמניה 10 כשהוא נאלץ להתמודד – טרם קרב האליפות שלו – מול אחיו אוון. ברט הפסיד את הקרב הזה, אבל התעלה על עצמו מאוחר יותר כשזכה באליפות העולם תוך שהוא מנצח את יוקוזונה בקרב האחרון של הערב. הארט הגן על התואר בקרב נוסף מול אוון בסאמרסלאם של אותה שנה בקרב כלוב – אך הפסיד אותו לבוב באקלנד בסדרת ההישרדות של 94'. שנה לאחר מכן, לאחר שנה "שקטה" יחסית, הארט זכה מחדש בתואר, הפעם מידיו של דיזל, והחזיק בו עד למניה 12 כשהפסיד קרב איירון מן לשון מייקלס.

  הארט לקח לעצמו חופשה של כ-7 חודשים וחזר כדי להתמודד בסדרת ההישרדות של 1996 נגד סטון קולד סטיב אוסטין. למרות שהארט היה זה שהצמיד את אוסטין בקרב בסדרת ההישרדות של 96', האוהדים עשו משהו שלא הארט ולא ה-WWF ציפו שיעשו: הם החלו לקום נגד הארט ולהריע לאוסטין. הארט ניצח את אוסטין, ויידר והאנדרטייקר בפאטאל-פור-וויי וזכה באליפות ה-WWE ב-In Your House: Final Four בפברואר 1997. אלא שאוסטין דאג שהכהונה הרביעית של הארט כאלוף ה-WWE תהיה קצרה, כשגרם לו להפסיד יום למחרת בראו את התואר לסיד. לאחר מכן, זמן קצר לפני רסלמניה 13, הארט וסיד נפגשו שוב, הפעם בקרב כלוב, במהלכו אוסטין ניסה לעזור להארט לנצח כדי שהקרב ביניהם ברסלמניה יהיה על אליפות ה-WWF. בדומה, אנדרטייקר ניסה לסייע לסיד משום שלהם תוכנן קרב על האליפות ברסלמניה. סיד שמר על תוארו בסופו של דבר ואוסטין והארט הלכו להוציא את השנאה שלהם בקרב אחד נגד השני.

  ברסלמניה 13 נערך הקרב החוזר ביניהם במה שרבים רואים כקרב הטוב ביותר בהיסטוריה של רסלמניה (לצד סאבאג' נגד סטימבוט מרסלמניה 3). הקרב היה קרב הכנעות וכלל בתוכו, לצד היאבקות קרקעית מדהימה, ברולים יוצאים מן הכלל, וכל זאת משני מתאבקים טכניים ומוכשרים ביותר. לקראת סוף הקרב, הארט נעל את השארפשוטר על אוסטין המדמם, שסירב להכנע. למעשה, אוסטין מעולם לא נכנע, אך הוא התעלף עקב הכאב ואובדן הדם. לקן שמרוק, השופט האורח, לא נותרה כל ברירה אלא להעניק את הניצחון להארט. הדבר הפך את אוסטין לסוג חדש של פייס, ואת הארט לסוג חדש של היל.
  בשבועות שלאחר מכן הארט ניתק עצמו מכל האמריקאים בשל תגובתו השלילית כלפיו בשבועות שקדמו, והתאחד מחדש עם אחיו אוון וגיסו דייבי בוי סמית'. השלישיה ייסדה מחדש את ה"הארט פאונדיישן" ביחד עם ג'ים ניידהארט ובריאן פילמן, קבוצה אנטי-אמריקאית שהייתה פופולרית בקנדה ובאירופה. הארט זכה באליפות ה-WWF החמישית שלו בסאמרסלאם 1997 אחרי שהשופט האורח שון מייקלס פגע בטעות באנדרטייקר עם כיסא, מה שאיפשר להארט להשיג את ההצמדה. הארט החזיק באליפות עד סדרת ההישרדות של אותה שנה, אז נדפק במונטריאול ועזב ל-WCW.

  מיד לאחר סדרת ההישרדות הארט הצטרף למתחרה הגדולה של ה-WWF – ה-WCW. ברט היה מעורב בקרב של האלק הוגן נגד סטינג ב"סטארקייד" 1997, כשהוא עורך את הופעת הבכורה שלו לקראת סוף הקרב ומגיע לשמש על תקן אלתור לשופט כדי להכריז על נצחונו של סטינג.
  במהלך שליטתו של אריק בישוף בחברה התגובות הטובות שסחב אחריו הארט בעקבות התקרית במונטריאול גרמו לכך שהוא רץ כפייס. אלא שזה לא נמשך זמן רב ובתחילת 1998, במהלך קרב במיין-איבנט של ניטרו שעירב את סאבאג' והוגן, הארט הפך להיל והצטרף באופן לא רשמי ל-nWo. כחלק מהקבוצה הזו הארט לא עבד במיין-איבנט אלא עבר להתאבק במיד-קארד, והתמקד במאבק על אליפות ארה"ב, בה זכה 4 פעמים.

  הארט נשאר באזור המיד-קארד עד לתקרית שהתרחשה בתוכנית של ניטרו במרץ 1999. הארט יצא לזירה והתלונן "על כל מה שה-WCW לא עשתה למענו". לאחר מכן הארט קרא לגולדברג לצאת לזירה, גרם לו לעשות ספיר על הארט (שלבש לוחות פלדה סביב מותניו) ולאחר מכן הצמיד את גולדברג מחוסר ההכרה וספר בעצמו לשלוש. התקרית הזו גרמה להארט לעזוב את ה-WCW לזמן קצר, ובדיוק כשהתכונן לחזור, אחיו אוון נהרג ב-WWF בתאונה טרגית.


  כריס בנואה

  שם אמיתי: כריסטופר מייקל בנואה
  מוכר גם בתור: הפגסוס קיד, הווילד פגסוס, הקריפלר הקנדי, הזאבון (The Rabid Wolverine)
  תאריך לידה: 21 במאי 1967
  מקום מגורים: אטלנטה, ג'ורג'יה
  גובה: 1.78 מטר
  משקל: 109 ק"ג
  פינישר: קריפלר קרוספייס, שארפשוטר

  בנואה ללא ספק נחשב לבין מתאבקי הטכניים הטובים ביותר כיום.
  הוא התחיל את הקריירה שלו בסטמפיד רסלינג בבעלותו של סטו הארט, שם התאבק עד 1990 ואף זכה כמה פעמים באליפות הזוגות. לאחר מכן בנואה עזב ליפן, בדמות חדשה עם מסיכה בשם פיגאסוס קיד. ביפן הוא זכה להצלחה רבה, ואף זכה בטורניר הסופר ג´וניורס לאחר שניצח את אל סמוראי.
  באותה עת הוא גם היה ב- WCW, אולם שם הוא לא היה יותר מג'ובר ועזב אותה לאחר שלוש הופעות בסך הכול. בשנת 94 בנואה חתם ב- ECW, ובקרב נגד סאבו שבר בנואה את צווארו של סאבו, ובעקבות כך החליטו לקרוא לו "קריפלר".

  בתחילת 95 בנואה ודין מלנקו זכו באליפות הזוגות של ECW לאחר ניצחון על טאז וסאבו, וכעבור חודש וחצי הפסידו את האליפות לפובליק אנמי. ב- 96 ה- WCW החליטו לצרף מחדש את בנואה, והנ"ל אף הצטרף להורסמנס. בנואה מהר מאוד נכנס לפיוד עם סאליבן, ולאחר פיוד ארוך וממושך שכלל גם את חברו של סאליבן מנג, ניצח בנואה את סאליבן בקרב המפסיד פורש, וסאליבן נאלץ לפרוש.
  בסוף 97 פלייר פירק את ההורסמנס, ולאחר שניסה כמה פעמים לזכות באליפות ארה"ב מ- DPP אבל ללא הצלחה, נכנס בנואה לפיוד עם בוקר טי על אליפות הטלויזיה.

  במהלך הפיוד, נקבע סדרת של שבעה קרבות בין בנואה לבוקר טי, בה בוקר ניצח לאחר 4:3 בסוף הסדרה. לאחר מכן בנואה התחיל במאמצים להחזיר את ההורסמנס, ובסוף 98 הוא הצליח לאחר שפלייר הודיע רשמית שההורסמנס חזרו. לאחר שהוא כבר 3 שנים ב- WCW ובלי אף תואר ברזומה מצד WCW, זכה סוף סוף בנואה בתואר הראשון שלו ב- WCW לאחר שהוא ומלנקו ניצחו את קורט הניג וברי וינדהאם וזכו באליפות הזוגות. לאחר כ- 3 חודשים בתור אלופים, הפסידו בנואה ומלנקו את האליפות לרייבן וסאטורן בקרב משולש שנכחו בו גם ריי מיסטריו ובילי קידמן.

  לאחר מכן בנואה קיבל קרב על אליפות ארה"ב נגד דיוויד פלייר, בו הפסיד בגלל התערבות של פרי סאטורן. ב-1 לאוגוסט נפגשו בנואה וד.ד.פ. בנואה ניצח "נקי" אך חטף מכות מד.ד.פ אחרי הקרב. 3 ימים אחרי זה דיוויד פלייר עזר לד.ד.פ לנצח את בנואה. ב9 לאוגוסט ניצח בנואה את דיוויד פלייר וזכה באליפות ארה"ב.  התמונה הכוללת

  ב-1999 החלו כבר לראות באופק את סופן של מלחמות ימי שני. נייטרו נשענה בערגה על הימים היפים שלה לפני שנתיים בלבד, כשהובילה במלחמה והביסה את ראו במלחמות הרייטינג פעם אחר פעם. שנה לאחר מכן, לעומת זאת, נייטרו כבר השיגה 2 נצחונות בלבד ברייטינג. ניצחון אחד בא בערב שבו פלייר חזר לנייטרו בספטמבר 98'. שורה של צעדים שגויים הובילו לכך שזה היה ניצחון הרייטינג האחרון של נייטרו באותה שנה. הייתה זו הנפילה שממנה נייטרו לא הצליחה להתאושש.  הפיוד

  ב-28 פינות קודמות של המיין איבנט ראינו כאן פיודים בכל הצורות, הגוונים והרמות שרק רצינו. פיודים שהוסיפו לבניה של הקרב, שעוררו ענין בקרב ועוד.
  לא כך היה המקרה כאן.
  לקרב הזה לא קדם פיוד. למעשה היה זה קרב בין 2 פייסים שהיה כל כולו במטרה אחת – מחווה.
  כחצי שנה קודם לכן אוון הארט, אחיו של ברט וחברו הטוב של בנואה, צנח אל מותו במהלך PPV של ה-WWF. היה זה ערב שחור לכל אוהד היאבקות. כאשר ה-WCW הגיעו לאותו אולם בקנזס סיטי שבו ארעה הטרגדיה, נפלה ההחלטה לערוך קרב מחווה לאוון – והיה זה אך טבעי שאלה יהיו האנשים שייבחרו לקרב הזה.  הקרב

  הארלי רייס עומד בזירה ומדבר על הכבוד העצום שיש לו בלהציג את שני המתאבקים המעורבים בקרב. הוא מציג את המתאבקים. ראשון יוצא בנואה, שמקבל פופים אדירים מהקהל. בנואה, אלוף ארה"ב באותה תקופה, יוצא עם החגורה על כתפו כשהוא לבוש בחולצה של אוון הארט והתרגשות גדולה על הפנים שלו. הוא לוחץ את ידו של הארלי רייס ומתחבק איתו. רייס מציג את ברט הארט והקהל נותן לו פופ אדיר, הרבה יותר חזק מזה של בנואה. ברט לוחץ ידיים ומתחבק גם עם רייס וגם עם בנואה.

  הפעמון מצלצל ובנואה מקפץ מסביב לברט, לפני שהם ננעלים במרכז הזירה. בנואה בסוויץ' מהיר להדלוק, ברט יורד לרגל אחת והופך את בנואה לקריידל על הכתף. הוא מקבל ספירה עד 1 לפני שבנואה מרים את המשקל שלו בחזרה אל תוך ההדלוק. ברט חוזר לעמידה, תופס את היד של בנואה והופך את האחיזה של בנואה, ועכשיו ברט עם ארם בר על בנואה. שני המתאבקים עושים סוויצ'ים מהירים ומחליפים אחיזות כשבסופו של דבר ברט תופס את בנואה עם הדלוק ובנואה מריץ את ברט לחבלים. ברט מתקל את בנואה ומוריד אותו למזרן. ברט קופץ מעל בנואה, ובנואה מגלגל את המשקל שלו אחורה כדי לתפוס את ברט במאנקי פליפ, אבל ברט קולט את זה ונעצר בחבלים. בנואה מנצל את המשקל שלו ומתרומם בקיק-אפ בחזרה לרגליים.

  לחיצת ידיים נוספת בין שני המתאבקים ולאחר מכן מבחן כוח באמצע הזירה. ברט מוריד את בנואה למזרון אבל בנואה מעקל את גבו לגשר, חוזר לעמידה ובועט בבטנו של ברט כדי לזכות ביתרון. בנואה מוריד את ברט לברכיו ונועץ לו ברך בגב. בנואה מעמיד את ברט כשהוא כל הזמן מחזיק בו באחיזה ומסובב אותו לתוך האמר לוק נוסף. הקהל מתחיל ברקע עם צ'אנטים של "אוון". בנואה שוב מחליף אחיזה ועכשיו הוא אוחז את ברט במין חצי סרפבורד בעמידה. ברט מצליח לסובב ולהפוך את זה לסרפבורד משל עצמו. בנואה דוחק את ברט לפינה, ומשתחרר מהאחיזה כשהוא משתמש בבעיטת מיול מסובבת. בנואה מוריד את ברט עם הדלוק טייקדאון ומיד עובר לארם בר נוסף.

  ברט מצליח להעמד בחזרה ומנצל את העמידה שבה נמצא בנואה כדי להוריד אותו עם רשן לגסוויפ. ברט מוריד את בנואה עם הדלוק טייקדאון, ונועל עליו חניקה בסיסית. בנואה חוזר לרגליו ושובר את האחיזה עם כמה מרפקים. בנואה רץ לחבלים, עובר מעל ברט שנשכב על המזרן וכשהוא חוזר מן הצד השני הבטן שלו עורכת היכרות עם הברך של ברט. ברט פוגע בבנואה עם לגדרופ. לאחר מכן הוא מרים אותו, דוחק אותו לפינה ופוגע עם שורה של אגרופים ואפרקטים. בנואה יוצא מהמצב הזה עם בעיטה לבטן של ברט וצ'ופ שמרחיק את ברט אבל לא הרבה זמן. ברט חוזר ומוציא את בנואה מהפינה ונועץ אותו עם DDT. ברט הולך לפינה, מתיישב על החבל השני ונועץ את המרפק שלו בחזה של בנואה.

  ברט מכסה ומשיג ספירה ל-2. ברט מרים את בנואה, שולח אותו לחבלים, ומנסה לפגוע בו עוד פעם עם הברך בבטן, אבל בנואה תוך כדי ריצה תופס את הברך המורמת של ברט, מתגלגל מעליה ומגלגל את ברט לתוך קריידל. הוא משיג ספירה ל-2 לפני שברט תופס את הראש של בנואה במין תנועת מספריים, אבל בנואה מתרומם מתוך התנועה הזו אל תוך סוג של בוסטון קראב!

  אבל ברט קרוב מידי לחבלים, והוא מגיע אליהם ובנואה נאלץ לשבור את האחיזה. בנואה שולח את ברט לחבלים ושולח אותו לאויר עם בק בודי דרופ ובעקבותיה מיד מגיע הכיסוי, אבל רק לספירה עד 1. בנואה מרים את הארט ומוריד את הגב שלו על הברך, ושוב מכסה והפעם משיג ספירה ל-2. כשנייטרו יוצאת לפרסומות אנחנו רואים את בנואה מעיף את ברט מהזירה, וכשאנחנו חוזרים מהפרסומות ברט שוכב בזירה ובנואה מנחית עליו מרפק ומכסה אותו לעוד ספירה ל-2. בנואה הולך לעוד מרפק אבל הפעם הארט מתגלגל הצידה. ברט תופס את הרגליים של בנואה, גורר אותו למרכז הזירה ונוגח בבטנו. לאחר מכן מגיע פישרמן סופלקס שמובילה להצמדה של ברט, כשבנואה נחלץ ב-2.

  ברט חוזר להדלוק נוסף, ולאחר מכן הוא מרים את בנואה ומוריד אותו כשהגב של בנואה ננעץ בברך של ברט. ברט בועט כמה פעמים בבנואה כשזה שוכב על המזרון, עד שבנואה נופל אל מחוץ לזירה. ברט יוצא בעקבותיו ונועץ את הגב של בנואה בשולי הזירה. ברט מחזיר את בנואה לזירה, תופס את רגליו של בנואה ובועט בבטנו. לאחר שורה של אגרופים, ברט שולח את בנואה לחבלים ומנסה להפוך אותו לתוך בק-ברייקר, אבל בנואה נוחת על הרגליים כשהוא אוחז בהארט הפוך, והוא מרים אותו ופוגע עם טומבסטון פיילדרייבר. בנואה בקושי מצליח להצמיד את ברט, וברט בקושי מגלגל כתף למעלה לאחר הספירה ל-2. שני המתאבקים על המזרן והשופט מתחיל בספירה. בנואה חוזר לרגליו ב-6 כשהוא מרים איתו את ברט ומיד מוריד אותו בברידג'-סופלקס לספירה של 2. בנואה ממשיך עם שורה של אגרופים, נגיחות ובעיטות.

  בנואה שולח את ברט לחבלים והפעם הוא זה שנועץ ברך בבטן של ברט. עוד הצמדה של בנואה מזכה אותו שוב רק בספירה ל-2. בנואה לוקח את ברט לפינה, מטיח את ראשו בפינה העליונה וממשיך עם צ'ופ שמהדהד ברחבי האולם. בנואה לוקח את ברט לחבלים ושולח אותו לצד השני במטרה לפגוע בו עם דרופ קיק, רק שברט נאחז בחבלים ונעצר ובנואה לא פוגע בכלום. ברט, נועץ 2 מרפקים בחזה של בנואה ומרים אותו – רק כדי להפיל אותו עם בק סופלקס. הצמדה נוספת נותנת לברט ספירה ל-2. בנואה חוזר לרגליו וברט חוזר לאגרופים ולאפרקטים עד שבנואה שוב נופל. בנואה נשען על החבלים, וברט רץ מהחבלים הנגדיים כדי להדוף את בנואה החוצה, אבל בנואה מתכופף וברט מתנגש בחבלים ועף אחורה. ברט בורח החוצה, אבל בנואה מתעופף דרך החבל השני ופוגע בברט כשהוא צולל למטה ומעיף אותו בערך חצי הדרך בחזרה לחדרי ההלבשה.

  נייטרו שוב יוצאת לפרסומות וכשהיא חוזרת, שני המתאבקים בזירה – בנואה שוכב ליד החבלים והארט עומד מעליו. בנואה מנסה להתגלגל מתחת לחבלים אבל הארט מרים אותו כשבנואה עומד על שולי הזירה. הארט משעין את בנואה על החבלים ומוריד מכת אמה לחזה של בנואה. לאחר מכן הארט מנסה להחזיר את בנואה לזירה באמצעות סופלקס מעל החבלים, אבל בנואה נוחת על הרגליים, תופס את הארט ומגלגל אותו אחורה להצמדה. הוא מקבל ספירה ל-2 לפני שברט הופך את זה לויקטורי רול ומשיג בעצמו ספירה ל-2. ברט מרים את בנואה ונוגח בו נגיחה שדוחקת את בנואה לפינת הזירה. ברט נועץ מגף בגרון של בנואה ומשחרר בספירה ל-3. ברט מנסה עוד אפרקט אבל בנואה חוסם ומשלב אמה לאמה והופך את העסק לבקסלייד, שמקנה לו ספירה נוספת ל-2.

  ברט מגיב בכמה נגיחות לגב של בנואה. ברט מכין את בנואה לסופלקס אבל לפני שהוא מרים אותו בנואה מגלגל את ברט לסמול פאקג' ושוב משיג רק ספירה ל-2. ברט חוזר מיד להתקפה ומסובב את בנואה אל המזרון עם נקברייקר, שמביא לו עוד ספירה ל-2. ברט שולח את בנואה לפינה עם אייריש וויפ ובנואה יוצא מהפינה ישירות לאטומיק דרופ. ברט מרים את בנואה וממקם אותו על הפינה העליונה. ברט מנסה לטפס בעקבותיו אבל נתקל בשורה של נגיחות שמורידות אותו למזרן. בנואה מנסה להעמד כשהוא עדין על החבל העליון, אבל אגרוף לבטן מצידו של הארט מחזיר את בנואה לעמדת ישיבה על החבלים. הארט מטפס לחבל העליון ומוריד את בנואה (ואת עצמו) עם סופרפלקס. שני המתאבקים על המזרן והשופט שוב סופר ומגיע עד לספירה ל-7, אז ברט חוזר לעמוד.

  ברט מנסה את השארפשוטר, אבל ברגע שהוא מתכופף לתפוס את הרגל של בנואה, בנואה תופס את היד של ברט והופך את המהלך לקרוספייס, אבל ברט מצליח להגיע לחבלים. בנואה מבצע על ברט שלישייה של סנפ סופלקס ברצף (כמו ה-3 אמיגוס של אדי) ומסמן לסוף. בנואה, מכל ארבע הפינות שבזירה, הולך לזו שהארט מרוחק ממנה ביותר, מטפס עליה, וקובר את הנגיחה שלו בכתף של ברט. ההצמדה שלאחר מכן מניבה...שוב ספירה של 2. בק סופלקס של בנואה על הארט, ולאחר מכן מרפק לחזה. הקהל מתחיל עם צ'אנטים של "לטס גו ברט", שמסיחים את דעתו של בנואה. בנואה מחזיר את ברט לרגליים ומנסה לשלוח אותו לחבלים, אבל ברט מנצל את התנופה כדי לגרור את הפרצוף של בנואה לתוך המרפק של הארט. ברט ממשיך עם פיילדרייבר, ומצמיד, אבל הספירה נעצרת ב-2 כשבנואה מניח רגל על החבלים. ברט שולח את בנואה עם אייריש וויפ לפינה הנגדית ומנסה לעקוב עם בק סופלקס, אבל בנואה נוחת על הרגליים ופותח בסדרה של צ'ופים.

  אייריש וויפ שולח את ברט לפינה הנגדית. בנואה מגיע בעקבותיו אבל ברט מרים את הרגליים ובנואה נכנס בהם. ברט רץ לכיוון של בנואה ומנסה לעשות איזשהו מהלך שבנואה הופך לנעילה סביב המותניים ולג'רמן סופלקס, ועוד ג'רמן סופקלס. ועוד ג'... לא, ברט חוסם. ברט מנסה לשבור את האחיזה עם מרפקים לפנים של בנואה, ובנואה שובר את האחיזה מיוזמתו כדי לתת לברט אמה בעורף. בנואה מרים את הארט, נועל את הידיים, ומנסה שוב את הג'רמן השלישי, ושוב לא מצליח. הארט הופך את זה למין אחיזת מוצא בדרך ל-DDT, אבל הוא פשוט מנחית כמה מכות לגב של בנואה שמורידות אותו למזרן. ברט מכין את בנואה לסופלקס אבל בנואה הופך את זה לניסיון לקרוספייס. ברט נלחם כשהוא על ברך אחת והיד שלו נעולה אצל בנואה ומצליח להפיל את בנואה על גבו.

  לפתע הוא מתרומם כשהרגליים של בנואה מוצלבות סביב הרגליים שלו – כלומר, הוא בעמדת מוצא לשארפשוטר! ברט מנסה...ומנסה... והופך את בנואה על הבטן! השארפשוטר נעול, במרכז הזירה! בנואה נכנע!!! ברט מנצח!!!


  לאחר הקרב, ברט נעמד והשופט מיקי הנסן מרים את ידו של ברט. ברט מסתכל ומסמן למעלה, לעבר אוון. בנואה חוזר לרגליו ומתחבק עם ברט. ברט מרים את ידו של בנואה, והם נשארים ביחד במרכז הזירה. ברט מסמן עוד פעם אחת למעלה אל אוון. הארלי רייס מחכה לשני המתאבקים מחוץ לזירה. הוא מברך אותם, מחבק את שניהם ומרים את ידי שניהם. בנואה וברט עוזבים את הזירה ביחד, ופונים ביחד לחדרי ההלבשה.


  מחשבות אישיות

  פשוט כמו להתבונן במראה. ככה נראה הקרב הזה. שני מתאבקים בעלי סגנון מאוד זהה, שניהם בוגרי הדאנג'ן, שפשוט באו וסיפקו את הסחורה. גן עדן לאוהבי היאבקות טכנית. אחיזות מכל הסוגים והמינים, היפוכים, סוויצ'ים – מה שאתם רק רוצים היה שם. ובכל זאת, לא יודע למה, נשארתי עם טעם קטן שמשהו חסר. מחווה אדירה שזוכה אצלי לציון של וחצי כוכבים.


  לסיכום

  שני המתאבקים עברו שינוי משמעותי בקריירה שלהם חודשיים לאחר הקרב הזה – אולם בשני כיוונים שונים. בנואה עבר שינוי חיובי כשנטש את הספינה הטובעת של ה-WCW ועבר ל-WWF. בנואה פתח בקריירה עשירה בארגון תוך שהוא זוכה בכל תואר אפשרי ומגיע לשיא ב-2004 עם זכיה באליפות העולם במשקל כבד.
  אצל ברט העניינים התפתחו בכיוון הרבה פחות נעים. בסוף נובמבר אותה שנה זכה ברט באליפות ה-WCW. אבל מה שהיה אמור להיות עוד תואר בקריירה העשירה שלו התברר כתחילת הסוף. חודש לאחר מכן ברט הגן על תוארו מול גולדברג. במהלך הקרב ברט ספג בעיטה סטיפית לראש שהובילה ל-3 זעזועי מוח. ברט ניסה להמשיך להתאבק אך הרגיש שהוא מסכן את עצמו. הוא פרש מהיאבקות ב-2000 ופינה זמן למשפחתו. ב-2005, כנגד כל הסיכויים, חידש ברט את קשריו עם ה-WWE. בתחילה הוא סייע בהוצאת DVD שהביא את סיפורו, ולשיא הגיעו הדברים כאשר ב-2006, ערב לפני רסלמניה 22, ברט הארט הוצג להיכל התהילה של ה-WWE.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  הקרב בין המתאבק הטכני הטוב ביותר אי פעם,לבין הסגן שלו..
  שתף ב-Google+

הרשמה