תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    אחת הסיבות היא :
    http://www.gamer.co.il/gamer2/php/re...TopicID=822128

כפי שניתן לראות פה , אפילו אחד המנהלים, האנשים שמייצגים את גיימר , מעדיף לצחוק על הקהילה שלנו בלי בושה מאשר לסגור את העץ , ליתר דיוק הוא נותן טיפים על איך למנע את סגירת הנושא על מנת שיהיה אפשר להמשיך לצחוק על הקהילה שלנו.

אתם באמתם חושבים שיש עוד מה לחפש בקהילה שהמנהלים בה מתנהגים כמו ילדים קטנים, מנהלים שלא מבינים שיש להם אחריות. אתם באמתם רוצים את אנשים כמוהם בגילדה שלכם ? תחשבו על זה טוב טוב.

כמו שאומרים , עדיף איכות על כמות.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    אין מה לקחת את זה קשה. זה סה"כ פורום ומשחק מחשב.

הרושם שאני לפחות קיבלתי על הפורום שלכם ועל הגילדה הוא רושם קצת מזלזל, שאותו קיבלתי עקב כל הדיונים שאחדים מכם פתחו בגיימר ורשמו בצורה כיאילו האנשים שהם מדברים אליהם הם בני 10.
    אני מאמין שזה אותו רושם שקיבלו עוד כמה אנשים שלא נכנסו לבקר פה.

ובקשר להצעה של לא "לפתוח נושאים בגיימר", אין אם זה ממש בעיה, פשוט להפעיל קצת שיקול דעת לפני שעושים דבר כזה חלק מהדברים באמת מיותרים.
    בכל זאת, חסרים לכם אנשים פה בפורום, אבל בדרך שאתם מפרסמים את הגילדה שלכם זה פשוט לא יעבוד. זה ימשוך מעטים מאוד. אבל לעומת זאת, אם תקימו אתר רציני משלכם בו יהיה מידע על הגילדה, על מספר האנשים הרשומים בה, דברים נחוצים וכד', אני מאמין שזה ימשוך יותר אנשים. ובמקום לנסות להתרחק מגיימר, תנסו להיכנס לשם, להכיר את האנשים (לא, באמת שאין שם יותר מידי אנשים ילדותיים \= ). כי אחרי הכל, אני מאמין שמה שמעניין אתכם זה הגילדה שלכם, ולא היריבות בין גיימר ו-vgames.

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    אל תזכירו לי - אפילו בתחרות של הלוגואים אחד שם את שני הלוגואים שם רק כדי להוכיח מי יותר טוב זה פשןט מגעיל - עם יש בעיות תשימו בקהילה שלנו כאן.
    פניקס - אם היית מתנהג קצת יותר בצורה בוגרת היית מבין שיש לנו אנשים שכותבים בטעויות בגלל שהם עולים - ויש להם קצת בעיות בשפה . עם היית במפגש - היית מבין גם שאפילו ילדים בגיל 12 מתנהגים אצלנו בצורה הרבה יותר בוגרת מאשר אלו שהתנהגו בגיימר - פרט לכך - יש לנו מספיק אנשים - זה שלא כולם משתתפים בפורום לא אומר כלום - ואני אישית לא צריכה אתר מיוחד משלנו (ואגב יש אתר כזה) .
    ולא לא מעניינת אותי היריבות - להפך - רק הפורום שלכם מראה עד כמה כנראה משעמם לכם שם - שאתם פותחים נושא כזה

הרשמה