תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    תראו, יש כאלו שיראו את הנושא הזה כנושא האשמה, כנושא תלונה, או כנושא הפגנה,
    איך שלא תראו את הנושא הזה..
    זה נושא לדיבור.. כך שאני מבקש שגם אם מה שרשום פה לא כ"כ מוצא חן בעיני האדמיים.. בבקשה לא למחוק את הנושא/ לנעול ..
    תודה..

בכול מקרה, אני לא יודע אם כולם שמו לב..
    אבל כלפני חודשיים, הממוצע שחקנים של ויגיימס עמד על כ45-60..
    כיום.. הוא עומד על כ20-30..
    אני לא יודע מה גרם לכך.. ואני לא עומד לבוא בתלונות לאדמינים..
    אבל מה שכן שמתי לב, שבויגיימס אין פעילויות..
    בכול שרת אחר בעולם מחליפים מודים לפחות פעם בשבוע..
    בויגיימס לא החליפו פעם אחד בחודש האחרון..
    עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון.. אני לא מאשים פה את מנהלי השרת.. ברור שגם הם בני אדם וגם להם יש חיים..
    אבל זה לא אומר שאי אפש לעשות משהו לגבי זה..
    כי ברגע שיש רק 3 אדמינים שיכולים לשנות מודים ולארגן פעילויות, אין הרבה פעילויות.
    ההצעה שלי היא לשי אולי עוד 2 אדמינים, שיהיו בדרגה ראשית.. שתהיה להם את האפשרות לשנות מודים, ולארגן פעילויות, כמו טיולים, קרבות, מירוצים וכו'..
    דבר שני ששמתי לב אליו.. הוא עיניין המפקדות.
    אולי הרבה אוהבים את המפקדות, ואת כול הדברים האלו.
    אך אני שמתי לב שמאז הוצאתם מספר האנשים ירד, מספר המכוניות שהוחנו בLV ע"י המודר, קטן, והדבר השלישי והחשוב מכול, שהעיניין הזה גורם למריבות, וויכוחים ולשנאות בינינו..
    לפעמים מפלישות, מהאנטרים, לפעמים פשוט מקנאים במפקדה של האחר..
    וכול אחד רוצה מפקדה, מה שגורם לבלאגן מיותר בפורום, מה שמעיק על המודרים, מכוון שיש להם כ"כ הרבה מפקדות להכין בלחץ גדול מאוד מצד האנשים..
    ודבר שלישי ששמתי לב אליו, הוא עיניין הקהילה, כן, כאן אין שום פניה אל האדמינים.. הם יכולים ללכת לדרכם בקטע הזה..
    אך השחקנים הפשוטים ראויים להשאר..
    הקהילה, בלי להעליב, מתנהגת ממש גרוע אחד לשני.. מריבות, קללות, האשמות וכול אלו רצים בויגיימס בצאט במשך היום..
    אני רק מזכיר לכם, שזה בסך הכול משחק.
    אין צורך להתעצבן ולהרוס לכם את היום..
    אני מודה, גם אני הייתי מתעצבן מדברים כאלו.. אבל השתנתי.. הבנתי את המשמעות..
    הרי אתם לא באים לחטוף עצבים נכון?
    אז תרגעו, לכו למטבח, שתו כוס מים קרים, ותזכרו, זה רק משחק, באתם להנות לא?
    שמרו על ויגיימס שלנו נקי ויפה!

עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון, אני מאוד מאוד מאוד מאוד מעריך את העבודה של המודרים המעולים שלנו.
    אבל אני חושב שהעיניין קצת עבר את הגבול לא?
    גיא בעצמו כתב נושא שעקב החגים אין להם זמן להכין מפקדות ( משו בסגנון, אל תתפסו אותי פה על מילים).
    זה לא קצת מופרז? ברגע שהאדמינים צריכים לתת מהזמן עם המשפחה שלהם, רק בשביל להכין לכם מפקדה, זה לא מופרז?
    שימו לב פה למה שקורה. ויגיימס בעבר היה עם 50 אנשים בממוצע, כיום עם 25 ..
    תנו קצת מחשבה לנושא הזה..
    אני מציע לכם, לא לדפדף סתם האלה לנושא הבא, כתבתי את הנושא הזה מתוך "דאגה" לויגיימס, שאני רואה מה שקורה פה..
    במיוחד לאדמינים, שבאתי בעיקר לעזור להם, שימו לב למה שקורה, אתם לא יכולים לתת לכולם את הכול לא?
    אני בכול מקרה, פונה בצער למודרים, שעבדו כ"כ קשה על המוד שלנו, להחזיר למוד הישן, עם המירוצים, עם הרכבים, עם העבודות.. ויש כאלו שיסכימו איתי..
    בכול מקרה.. הנושא לא בא להאשים אף אחד, והוא לא בא בטעות..
    רק בעיניין של רצון לעזור ולשפר..

תודה לכם שקראתם, יום טוב..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2006
    עיר
    חולון
    שמח שאתה מעיר על זה,
    תראה , אני כרגע בתקופת מבחנים , יש לי מבחן ענקי מחר ככה שאני מעדיף כמה שפחות להתעסק בעניני השרת בשבוע האחרון ,
    אחרי המבחן ואחרי התקופה , אני אחזור לפעילות שוטפת ואתם תראו שרת חדש קם על הרגליים.
    תודה על תשומת הלב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    יוגב בקשר ל20 איש שבשרת זה בגלל הסאמפ החדש...
    אנשים מתלהבים ומנסים אותו ולא מתחברים לשרת....
    בימים האחרונים מאז שיצא הסאמפ החדש זה היה 20-30 איש ולא 40-60 כמו לפני זה..
    אבל זה בסדר אנשים בעזרת השם יהיה לנו את הסאמפ 0.2 בויגיימס ואני בטוח שאנחנו נעבור את ה-80..
    אז תחכו בסבלנות...
    ובסדר מותר לשחק בסאמפ 0.2 אבל תשחקו גם בוייגיימס, לא להזניח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    שמע,יוגב באמת כל הכבוד על הרצון לעזור.
    אז ככה,יש לי משהו להגיד בנושא שפתחת:
    א'. לדעתי ויגיימס באמת ירד בשבועות האחרונים.
    ב'. לא צריכים לשנות מוד כל הזמן,נגיד 3 פעמים בשבוע.
    ג'. ויגיימס 2 צריך להיות פתוח,נגיד יום מסוים שיהיה בו פעילות אחת בשבוע זה יכול לעזור.
    ד'. אני חושב שמזה יתאים עכשיו טורניר קלאנים במיוחד שויגיימס התפתחה בקלאנים ויש מפקדות והכל.

נ.ב בלוז צא מפה כבר! נמאס מהתגובות שלך לך לשרת שלך! לא תמצא שרת יותר טוב מויגיימס.

יום טוב.
    Red Forman Say:
    When my time comes I want to be buried face down,
    That way whoever doesn't like me can kiss my ASS
    (That 70s Show) - Season 8

Email: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.02.2007
    עיר
    באר שבע
    יוגב לדעתי הדעה שלך מאוד טובה.
    באמת קצת משעמם לשחק בויג'מס בתקופה האחרונה.
    אבל לדעתי הדבר שהכי מטריף אותי הוא זה :
    כל הקלאנים המפורסמים לא עושים דברים גדולים!
    בתכלס זה מגניב שתוקפים אותנו MaTriX או VIP ..
    עכשיו שכמעט כל הקלאנים הגדולים לא מתחברים.. וגם אם כן זה רק כדי לבדוק צי'טרים..
    נהיה משעמם. זה חלק אחד גדול!
    וכל איזה צו'קציק שפותח קלאן אתם נותנים לו מפקדה .. מילא זה קלאן גדול משהו כמו 11 אנשים כמו Tikens..
    חבל ..
    פעם שכולם היתחברו ותקפו אותנו .. היה מאוד כיף.

ו חחחחחחחחחחחחחח אני נזכר בזה באמצע שראפ וסוסים וקורלאון ומטריקס ואלוהים יודע מי עוד תקפו אותנו .. אני קולט VIP באו עם מכוניות בהחלקה איזה מגניבבבב חחחחחחחחחח וגיא כזה החליק וירה על הגגות חחחחחח זה היה מגניב רצח !
    כמו בסרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    The Land of the morning star
    כמו שכבר אורי אמר, הוא היה בחוסר פעילות כי יש לו תקופה של מבחנים, מלבד זאת רוב החג הזה כולנו לקחנו לעצמנו מנוחה מענייני הקהילה. לא הזנחנו את השרת כמובן אבל לא עבדנו על מפקדות וחשבנו על החלפת מודים. החלפת מודים אני מזכים איתך שכמעט שאין, אבל רוב הזמן ב-3 חודשים האחרונים בכלל לא היה, זאתמרת גם בזמן שהיינו במוני גראב היו 50 איש.

הצמצום באנשים נובע מכמה סיבות מרכזיות:
    +תקופות מבחנים ובגרויות-גורע שחקנים לא רק מגיל התיכון אלא גם מהחטיבה

+יציאת הסאמפ 2- שלמזלנו נדמרה עד שהם יתקנו את הבאגים וילמדו לקחים

+צ'יטרים- תאמין או לא, אם כמה שאנחנו מנסים למגר את התופעה, תמיד יבוא מישהו ב-1 בלילה ם מיניגאן, והאדמין די רדום ולא מודע לסביבו והצ'יטר חוגג והקורבן מתעצבן ודבר ראשון שהוא עושה זה מוחק את המשחק. אין לנו מה לעשו מול זה, היו גם צ'יטרים מתוחכמים, ליד אדמינים כלום אבל שאין אדמין בסביבה הם חגגו, עקב עבודות בילוש רק אז הדחנו אותם מהקהילה אחרי שמצאנו שהם צ'יטרים, וזה משתמשים קבועים של ויגיימס של הפורום ושל השרת.

+שיעמום מהגרסא הנוכחית ומההקרסות- ההקרסות באמת מעיקות, אם כמה שאתם מתעצבנים אנחנו פי 8 יותר תאמין לנו, גם אני בן אדם וג אני מתעצבן מה-9 פעמים שאני מנסה להיכנס לשר וכל פעם קראש, בעיה זו תפתר עקב היציאה הרשמית של סאמפ 0.2.

אלו הם 4 סיבות שאנחנו די חסרי ישע מולם, מנסים לעבוד נגדם ולהתמודד אבל אלו תופעת שאף פעם לא ייעלמו, רק יקטנו אם נפעל נגדם. לכן אני קורא לכם, השחקנים הקבועים אצלנו, גם חבר'ה שלא רשומים בפורום ורואים את ההודעה הזאת, לעזור לנו למגר את התופעות האלה, לקחת אחריות, וגם אם את מכירים חבר הכי קרוב משתמש במוני טריינר או ספיד האק, נא לדווח לנו. אם אתם מכירים קשר כל שהוא להקרסות, לדווח לנו. אני חס וחלילה לא אומר לכם לא ללמוד, אבל אם אתם מרגישים שאתם חרשתם על חומר למבחן והוא כבר נשפך לכם מהאוזניים, אז תבואו להתרענן חצי שע בדרייב ביי והאטנרים :smiling: אבל רק אם חרשתם! שמחשב אף פעם לא יבוא על זמן לימודים!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    קודם כל כך הכבוד על הנושא אבל יש לי 2 דברים להגיד:

א. אתם צודקים עם הבגרויות והמבחנים והכל, אבל זה מטריף אותי שאני מבקש משגיא שיסדר לנו את המפקדה, אין לנו גנג תמידי ולא בנק הנשקים אחד על השני במפקדה הכל מבולגן ובמשך שבועיים וחצי לא מסדרים את זה לגמרי, ומה שעוד יותר מטריף אותי זה שאני רואה שאורי ושגיא משחקים להם במשחקים האחרים אמריקס ארמי, ג'נרלס ועוד ועוד, אני לא אומר שאסור לשחק, להיפך, אבל הם לא יכולים להגיד שאין להם זמן לשרת כשהם עסוקים הרבה זמן במשחקים אחרים ואני רואה את זה שהם בחדרים של משחקים.

ןהחוצפה של המנהלים, לא נותנים קצת כבוד למשתמשים!
    באתי לשגיא, שאלתי אותו איך מתקדם העניין של המפקדה שלנו אמרתי לו מה הבעיות וזה
    והוא ענה לי "בעיה שלך" והלך לחדר אחר
    לפחות שיסביר, משהו.
    קצת כבוד למשתמשים ולא רק לאדמינים לא יזיק חברים!

ב. גיא, בנוגע לתגובה שלך, אם חסרים אדמינים, כי כמו שאמרת בלילה יש כאלה ששימים צ'יטים ואף אחד לא מפקח עליהם אז תוסיפו אדמינים ואם ממש ילך תחלקו משמרות, שכל אדמין יהיה מתאים לשעה אחרת...

יום טוב, אוהד.
    DarkSide[Bd]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    אורי וגיא, אני בהחלט מסכים איתכם שהגיל שלכם הוא גיל מאוד לא פשוט, עם כול הבגרויות, והמבחנים..
    ועוד עם כול זה צריכים גם למצוא זמן לחברים, ולמשפחה..
    לכן כתבתי את הצעתי בנושא, תקחו שתי אדמינים שאתם סומכים עליהם, ושאתם יודעים שהם רק יעזרו, ותתנו להם את המפתח לשינויים..
    ובקשר לסאמפ 2, הייתי שמח להודות שזה היה בגללו, אבל כבר תקופה ארוכה שמס' האנשים בויגיימס ירד, ואני לא כ"כ משוכנע שזה רק בגללו..
    אני לא סובל מאי שפיות, אני נהנה ממנה

Maccabi "Electra" Tel-Aviv - Where Amazing Happens
    שתף ב-Google+

הרשמה