תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    נתחיל בקשר לאורטון היו שמועות שיפטרו אותו והתשובה היא בולשיט מביאים עכשיו לאורטון פוש חבל על הזמן אז השמועה היא שקר

כנראה ש RVD ישכח מ TNA ואולי אפילו ישכח לתמיד כי ה WWE מתכונים לתת לו פוש רציני אז השמועה שהוא יעבור ל TNA זה שקר

השמועה שקיין הולך לפרוש זה שקר לקראת JUDJMENT DAY יתנו לו פוש אדיר

השמועה שיפטרו את מיז זה אמת יאללה שיעיפו את האפס הזה כמה שיותר מהר

אולי אני יפתח פינה בקשר לשמועות אם אני יראה שיהיה הרבה תגובות אני יביא עוד תוצאות לשמועות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    אה ודרך אגב תביאו לי עוד שמועות ואני יענה לכם עם זה אמת או לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אוקי הנה שמועה:
    האם עומד להתרחש חילוף בין הרוסטרים? (דראפט), כי דיברו שזה יהיה אחרי רסלמניה ובינתיים שום דבר לא זז עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    לא בינתיים לא מתוכנן שום דראפט אולי מישהוא 1 יעבור מרוסטר אחד לשני לשני אבל בינתיים לא מתוכנן שום דראפט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה המקורות שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    יש לי כמה מקורות אני כל הזמן בודק או באתרים או שאני רואה את המצב ולפי מה שהולך אני מגלה את התשובות (כמו בחידה)וגם משווה את זה למידע באינטרנט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    זה די ברור שהשמועה עם קיין לא נכונה..אמרו שהוא פורש בינואר..והוא עדיין כאן..הוא רק מופיע פחות מבעבר.
    ואיזה פוש רציני עומדים לתת לRVD?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי Disturbed
    זה די ברור שהשמועה עם קיין לא נכונה..אמרו שהוא פורש בינואר..והוא עדיין כאן..הוא רק מופיע פחות מבעבר.
    ואיזה פוש רציני עומדים לתת לRVD?
    לא שמת לב שהוא זה שהביא לאוריגינלים את הניצחון ברסלמניה? לא שמת לב שהוא מתחיל לנצח ביותר קרבות בזמן האחרון? אני כל כך שמח שהוא לא עובר ל-TNA.
    הוא היה מבוזבז שמה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי Terminator
    לא שמת לב שהוא זה שהביא לאוריגינלים את הניצחון ברסלמניה? לא שמת לב שהוא מתחיל לנצח ביותר קרבות בזמן האחרון? אני כל כך שמח שהוא לא עובר ל-TNA.
    הוא היה מבוזבז שמה...
    הוא רק היה נותן לTNA שם של חברה שאוספת את הזבל של הWWF..אופס WWE..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    בלי להעליב TNA SUCKS ו WWE RULZ וגם לא רק ש RVD מנצח קרבות וניצח ברסלמניה אולי לא בקרוב אבל תראו את RVD מתחרה על אליפות ECW וחברה כולם להגיד WWE WWE WWE WWE אני שרוף על WWE בגלל זה זה הכינוי שלי WWE 4 טוב קצת התחלתי לחפור אבל הנקודה שלי היא ש RVD יקבל הרבה פוש בזמן הקרוב והוא התחיל לקבל את הפוש ברסלמניה כי WWE לא רוצים ש RVD ילך ל TNA
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    נכתב במקור על ידי wwe 4 life
    בלי להעליב TNA SUCKS ו WWE RULZ וגם לא רק ש RVD מנצח קרבות וניצח ברסלמניה אולי לא בקרוב אבל תראו את RVD מתחרה על אליפות ECW וחברה כולם להגיד WWE WWE WWE WWE אני שרוף על WWE בגלל זה זה הכינוי שלי WWE 4 טוב קצת התחלתי לחפור אבל הנקודה שלי היא ש RVD יקבל הרבה פוש בזמן הקרוב והוא התחיל לקבל את הפוש ברסלמניה כי WWE לא רוצים ש RVD ילך ל TNA
    אליפות ECW היא אליפות פחות יוקרתית מאליפות ארה"ב עכשיו..לצערי..
    אם כבר פוש לאליפות אז שזה יהיה לאליפות הWWE..
    כמה שאני אוהב TNA,אין על ECW הישנה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    הקטע הוא שהוא עומד לקבל פוש. אולי ב-TNA רואים יותר היאבקות, אבל כשה-WWE מביאים קרב טוב, בלי התערבויות וכאלה וזה בדרך כלל רק ב-PPV's וגם רק של Raw אז הם שמים את TNA בכיס הקטן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    זה שהוא ניצח 2 קרבות זה אומר שהוא מקבל פוש רציני?
    וינס עדיין עצבני עליו בגלל פרשת הסמים שלו ושל סאבו..הוא התחיל להפוך אותו לג'ובר,כדי שייאבד מערכו אם הוא עובר לחברה אחרת..
    לא אכפת לי איפה אני רואה אותוWWE,TNA,ROH,IPWA העיקר שאני ייראה את אחד המתאבקים האהובים עלי בתור כוכב ולא ג'ובר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    זה שהוא ניצח 2 קרבות זה אומר שהוא מקבל פוש רציני?
    וינס עדיין עצבני עליו בגלל פרשת הסמים שלו ושל סאבו..הוא התחיל להפוך אותו לג'ובר,כדי שייאבד מערכו אם הוא עובר לחברה אחרת..
    לא אכפת לי איפה אני רואה אותוWWE,TNA,ROH,IPWA העיקר שאני ייראה את אחד המתאבקים האהובים עלי בתור כוכב ולא ג'ובר..
    ראית באיזה קרבות הוא ניצח שאתה מדבר ככה? ברסלמניה!
    וכן זה נחשב להתחלתו של פוש רציני, כי אם וינס לא היה רוצה לתת לו פוש אז הוא היה יכול לעשות שמישהו אחר מהקבוצה של האוריגינלים יביא את הניצחון לקבוצה, אחרי הכל הוא זה שעושה את הבוקינג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    TERMINATOR צודק ואני אמרתי את זה זה רק ההתחלה של הפוש ודבר שני תקלוט RVD ניצח ב רסלמניה שמעת אותי????רסלמניה ברסלמניה 23 הם שברו שיא שהיה אצלם הקהל הגדול ביותר בהיסטוריה וגם תחשוב מה זה בשביל מתאבק ניצחון בבמה הגדולה מי כולם רסלמניה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    יאללה העיקר שייתנו לו פוש.."רסלמניה,רסלמניה".
    יופי עשו את ההופעה באצטדיון פוטבול(?) ברור שייבואו 80 אלף איש..
    שיעשו מופע באצטדיון רמת גן הכי טוב..האווירה הכי לוהטת..כל שניה מישהו עלול לזרוק חזיז/רימון עשן..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    יאללה העיקר שייתנו לו פוש.."רסלמניה,רסלמניה".
    יופי עשו את ההופעה באצטדיון פוטבול(?) ברור שייבואו 80 אלף איש..
    שיעשו מופע באצטדיון רמת גן הכי טוב..האווירה הכי לוהטת..כל שניה מישהו עלול לזרוק חזיז/רימון עשן..
    כן, כן רסלמניה. זה שאתה לא לוקח את זה ברצינות מכיוון הפוש של RVD לא אומר שזה לא מצביע על אחד שעומד להתרחש. וחוץ מזה, בדיוק באותו איצטדיון עשו את הסופרבול ורסלמניה עדיין עקפה את האירוע של הסופרבול בנוכחות שיא של שמונים ומשהו אלף איש.
    אז קצת כבוד. ן:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    הם אולי עקפו ת'סופרבול בנוכחות,אבל ברייטינג..:un1:
    רסלמניה זה האירוע הכי מושקע בהיאבקות..תמיד כיף לראות את זה..אז כבוד לא חסר..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה הקשר רייטינג? אומרים לך שיא נוכחות. אתה יודע כשיש יותר אנשים באירוע מסויים מאירוע אחר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    וגם יש שמועה שרוצים לפטר את קרליטו אז זה אמ...................זה שקר
    שתף ב-Google+

הרשמה