תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
    הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    http://www.gamer.co.il/gamer2/php/re...TopicID=822076

מה שעצוב זה שזה נכון...

עכשיו... אמממ... יש לנו תדמית גרועה.
    נא לזרוק רעיונות איך לשפר אותה.
    discuss.
    (אני רוצה לראות דיון של לפחות 3-4 עמודים)
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    זו הדרך שלהם להתמודד עם המצב. אין להם מה לעשות חוץ מלכתוב שטויות בפורום, אז זה מה שהם עושים. לדעתם, הם קהילה מגובשת ומצליחה, אבל העובדות מוכחיות להפך. הם ניסו להרים גילדה, וזה לא הלך, אז עכשיו הם "נטפלים" לקהילה שכן מצליחה. זה נכון שאנחנו מפרסמים אצלם כל מני אירועים (וזה לאו דווקא בנסיון למשוך אותם אלינו), וחלק מהאנשים שם חושבים שזה מגעיל. שיחשבו. הם אומרים שאנחנו קהילה של אנשים לא בוגרים, והם מבססים את זה על שגיאות כתיב ועל שאלות של שחקנים חדשים, לעומת זאת, הדיון שהם פתחו הוא הדיון הפחות בוגר שראיתי מימיי.

שימשיכו לרדת על השאלות בנוסח "איפה יש הכי הרבה ישראלים, לאיזה שרת כדאי לי ללכת?", אבל העובדה היא שבניגוד לגיימר, לנו יש תשובות לשאלות האלה.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    הכותרת שלך ממש לא לעניין.

אין כאן שום השפלה.

אני חדש (רואים מהשאלות שלי) ובהתחלה רציתי להיכנס לקהילה של GAMER.

הקהילה כאן הרבה יותר עוזרת ועונה מהר ולעניין.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    דבר אחד קרע אותי שם...
    אני רוצה לאסוט זוהר על החרב איך?!?!111??

LOL!!
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עכשיו ברצינות- רוב השחקנים של וואו בארץ הם בגיימר, ואם אנחנו רוצים שהם יעברו
    אלינו. (אנחנו רוצים, נכון?)
    צריך לשפר את התדמית שלנו...
    זה שאנחנו יודעים שאנחנו טובים יותר לא יגרום להם לחשוב את זה.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    האמת שיש סיבה שאני אישית לא פרסמתי כלום בגיימר. הקהילה שם ילדותית. השחקנים שהם בוגרים מספיק כדי להבין שפה יותר משתלם, יבואו בסופו של דבר.

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    האנשים הבוגרים ואלה שאנחנו באמת רוצים יבאו לפה בסופו של דבר , או ישארו בגילדות הלא ישראליות שלהם. כל של האנשים מגיימר לא ממש רצויים , לפחות בגילדה של האליינס.

השפלה מילדים ... באמת יואב , זה מה שמשפיל אותך ... תעשה לי טובה , הם עוד יגדלו ויבינו את הטעות שלהם. חייתי שנתיים בפחד וגועל בקהילת גיימר , כי פשוט לא היה מוצא אחר , ברגע שנהיה אחד , קפצתי מייד על ההזדמנות ואני לא התחרטתי אף לא שניה מאז.

מה שכן , אני אכן חושב שקצת מגזימים עם הפרסומים על הגילדה של ההורד ...

אנשים שלא מסוגלים למצוא לבד את הקהילה הזאת גם ככה לא אנשים רצויים.
    "The object of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his." - General Patton

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    זו הדרך שלהם להתמודד עם המצב. אין להם מה לעשות חוץ מלכתוב שטויות בפורום, אז זה מה שהם עושים. לדעתם, הם קהילה מגובשת ומצליחה, אבל העובדות מוכחיות להפך. הם ניסו להרים גילדה, וזה לא הלך, אז עכשיו הם "נטפלים" לקהילה שכן מצליחה. זה נכון שאנחנו מפרסמים אצלם כל מני אירועים (וזה לאו דווקא בנסיון למשוך אותם אלינו), וחלק מהאנשים שם חושבים שזה מגעיל. שיחשבו. הם אומרים שאנחנו קהילה של אנשים לא בוגרים, והם מבססים את זה על שגיאות כתיב ועל שאלות של שחקנים חדשים, לעומת זאת, הדיון שהם פתחו הוא הדיון הפחות בוגר שראיתי מימיי.

שימשיכו לרדת על השאלות בנוסח "איפה יש הכי הרבה ישראלים, לאיזה שרת כדאי לי ללכת?", אבל העובדה היא שבניגוד לגיימר, לנו יש תשובות לשאלות האלה.
    קודם כל הגילדה ש"ניסינו" להקים היא לא הייתה פרויקט של גיימר ולכן אי אפשר לשפוט אותה כחלק מגיימר.
    הגילדה נכשלה כי הלידר פרש וזאת הסיבה היחידה.
    אני יודע שיש כמה טמבלים בגיימר אבל אנחנו לא באים לכאן לגייס אנשים לצדנו.
    הסיבה היחידה שיורדים עליכם זה כי אתם מספימים לנו את הפורום בשטויות (נו באמת למי אכפת שהגילדה שלכם שינתה שם?) וזה הכל,תפסיקו להספים ויפסיקו לרדת עליכם.
    בתודה,
    שגיא.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    טוב אז ככה,
    יתכן שאני יעצבן מספר אנשים פה (וטוב שכך) אבל זו דעתי

אני חושב שהרעה החולה של עולם המשחקי אונליין בכלל ושל WOW בפרט זה היחס לאנשים מתחילים (AKA NOOBS), יש אנשים מתחילים שלא יודעים את החוקים ואת ה"נורמות" במשחק ויש סתם אנשים טיפשים, לצערי רוב הUBER 1337 שחקנים שמשחקים כבר מליון שנה וחיים בהייאנד לא יודעים לעשות את ההבדל (לרוב זה ילדים בני 11 שכנראה זה הדבר היחיד שהם טובים בו ולכן הם צריכים לחזק את הביטחות על ידי ירידה על אחרים).

אני לדוגמא משחק רק 4 חדשים והדמות הנוכחית שלי היא בדרגה הכי גבוהה שהיתה לי.
    הרגע שבו הכי התעצבנתי היה כשהייתי בדרגה 19 נידמה לי בWailing Caverns ועשיתי את המבוך הראשון שלי. כשהגענו שם לאיזה תיבה אז כולם בטבעיות עשו roll ואני בנוביותי לא ידעתי איך לעשות את זה ושאלית איך עושים אתה.
    אני חייב להודות שהיה לי ממש נחמד לקבל כתשובה זלזול באינטיליגנציה בצורת "תעשה /qparty" ושלל ירידות.
    אנ אישית לא ממש מתרגש מזה, אם בן אדם מספיק חצוף/טיפש לרדת על מישהו כי הוא חדש במשהו הוא לא שווה התיחסות, כשאני נתקל במישהו חדש אני תמיד מנסה לעזור (גם אם הוא שואל שאלות שטיפה מציקות כמו איך פותחים את התיק), אני בטוח שזה יגרום לו להרגשה הרבה יותר טובה מאשר כשצועקים לך AGGRO באמצע קרב כשאין לך מושג מזה ואז כשאתה מן הסתם לא עושה את זה במקום להסביר מתעצבנים וצועקים שאתה נוב

לכן אין טעם להתרגש מהדודים בGAMER,
    הירידות שלהם פונות למכנה המשותף הכי נמוך ואני די בטוח שהם אוכלים מכות בבית ספר

יואב, אתה רוצה שהיו פחות שאלות נוביות בפורום, במקום להתלונן על זה תכתוב מדריך לנוב בWOW(כמו שדרך אגב עשו בגיימר) כי ביינתים הבעיה בפורום זה לא שחקנים צעירים ששואלים שאלות אלא שחקנים ותיקים שחושבים שבגלל זה הרמה של הפורום ירודה.

נ.ב
    אם מישהו יכול לעשות לי גם זוהר על החרב אני ישמח (זה לא נשמע טוב )

בקשר להודעות על גילדת ההורד

את האמת אני חייב להודות שההודעות קצת מוגזמות, יותר רעש וצלצולים ומאשר עשיה + קיימות כבר 24 גילדות בשרתי WOW השונים בשם RUIN.
    והשם קצת לא קשור כי הוא לא מרמז על כך שהגילדה ישראלית. אבל אם זה מה שנבחר בדמוקרטיה זה מה שיש

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    תגובה שונה במחלוקת כי אם כולם היו אותו דבר זה היה משעמם :
    אולי נפסיק לפרסם בגיימר?
    כאילו לא צריך להתחנן לאנשים שיבואו.
    יש לנו קהילה איכותית[פחות ברק - סתם הייתי חייב זה מצחיק.]
    לא צריך אנשים מגיימר.
    אם הם רוצים שיבאו אם לא אז לא.
    אני חושב שהפירסום האחרון על זה שההורד גילד שלנו משנה את שמה - מ-מ-ש אבל מ-מ-ש מיותר שם.

הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    נכתב במקור על ידי Crikey
    תגובה שונה במחלוקת כי אם כולם היו אותו דבר זה היה משעמם :
    אולי נפסיק לפרסם בגיימר?
    כאילו לא צריך להתחנן לאשנים שיבואו.
    יש לנו קהילה איכותית[פחות ברק - סתם הייתי חייב זה מצחיק.]
    לא צריך אנשים מגיימר.
    אם הם רוצים שיבאו אם לא אז לא.
    אני חושב שהפירסום האחרון על זה שההורד גילד שלנו משנה את שמה - מ-מ-ש אבל מ-מ-ש מיותר שם.
    וזה גם הקש ששבר את גב הגמל.
    אם אנחנו אוכלים כל כך הרבה מכות בבית ספר כמו שאתם אומרים למה גברים חסונים שכמותכם זקוקים לנו?
    דימה אין לנו בעיה עם נובים כל עוד הם כותבים בשפה קריאה אנחנו חביבים להפליא,לפי דעתי מי שלא יודע לכתוב בעברית תקנית לא צריך לכוון רחוק ולהשיג לפחות שפת אם סבירה לפני שהוא מתחיל עם משחק שדורש אנגלית.
    אני לא ממש צריך להגן על גיימר כי גם אם גיימר יהפוך לקטן מוויגיימס אני יכול להגיד בגוואה שהאיכות טובה מכמות ולצערכם הרב כרגע יש לנו את שניהם.
    אני לא הייתי אנטי,עד שהתגובה של דימה הצליחה לעצבן אותי קצת.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    אחי זה לא היה מכוון אישית אליך או לגיימר אז אל תיקח את זה קשה

דבר שני עצם זה שאתה יורד על שגיעות כתיב לא מוסיף לך נקודות, אם היית יורד על הניסוח או על התוכן האינטילקטואלי של ההודעה שאני מודה שהוא לא ברמה הכי גבוהה מיילה, אבל לרדת על שגיעות כתיב זה כמו לרדת על מישהו על קביים (אלף אלפי הבדלות, פשוט זה הדוגמא שקפצה לי).

ודבר שלישי ואחרון:
    ירדת על בן אדם אחד? מיילה, להשליך את זה על קהילה שלמה ולהגיד שכל הודעה שלהם היא כזהו זה כבר משהו אחד

עכשיו כשאני חושב על זה: כשהבחור הנ"ל שעליו ירדתם כתב בVGAMES את ההודעה הזאת למרות העברית העילגת הוא קיבל תשובה מפורטת ורצינית שגם אני למדתי ממנה.
    אם הוא היה מחליט לגמרי במקרה לכתוב את אותה ההודעה בGAMER הוא היה חוטף את צרור הירידות הזה?
    תחשוב על זה

הצטרף בתאריך
    16.02.2007
    אני מרגיש די לא קשור אבל אני חייב להגיב.
    אם אתם כבר מפרסמים את הגילדה(שלפי דעתי זה לגיטימי לחלוטין) אל תהיו כפייתיים בזה.
    אתם מפרסמים בגיימר כל דבר קטן שקורה לגילדה שלכם שזה בהחלט לא אמור להיות עניין הציבור(במיוחד הציבור שלא קשור בצורה כלשהי לשרת בו אתם משחקים), אתם פשוט נותנים יותר מדי מידע לא נחוץ.
    מה גם שדרך הניסוח שהאנשים שמפרסמים בוחרים בה נראית כמו פרסומת גרועה לגילדה, תהיו רציניים ובלי שטויות מגוחכות כמו "גילדת ההורד הישראלית המדוברת, שינתה את שמה, ומעתה תישא את השם Ruin בגאווה." או "המבוך הקשה ביותר במשחק: קראזאן".
    אני לא זוכר בדיוק את איך שהשני היה אבל זה היה משהו בסגנון, תזכרו שבגיימר אין נובים אלא אנשים שיש להם נסיון של לפחות כמה חודשים במשחק, ויש להם מושג או שניים מה זה כל דבר, דרך הניסוח שלכם פונה לאנשים שאין להם נסיון ונראית מגוחכת למנוסים יותר, אתם פשוט עושים מעצמכם צחוק.

מה גם שאני חושב שאנשי גיימר היו קצת קשים איתכם, וכן רובם מתנהגים כמו אסהולס אבל אין מה לעשות הם לא סובלניים וחלקם ילדי כאפות באמת.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    אוקי, בואו נסכם פה כמה דברים: Vgames ממש, אבל ממש לא צריכים את הילדודס בגיימר. אם אתם חושבים שחמשת הידיעות שפורסמו אצלכם הם ספאם, אתם במצב ממש ממש קשה, ואני מציע לכם להביט מקרוב יותר על תוכן ההודעות של המשתמשים שלכם (80% מההודעות הם בסגנון "חחחחחח" ו- "O_o"). לזה אתם קוראים איכות?
    הסיבה שהגילדה שלכם לא שרדה היא לא בגלל שהמנהיג פרש, כי שליטה על גילדה אפשר להעביר בעזרת שני קליקים זריזים של העכבר. הסיבה היא שאתם לא מבינים שצריך לעבוד קשה בשביל להרים קהילת WoW. קהילת WoW היא לא רק פורום. ילד בן 9 יכול לפתוח פורום של WoW, ולקבל את איכות התוכן שיש בפורומים של גיימר. לתת מעצמך כדי לקדם את כל הקהילה הישראלית במשחק מסויים זה משהו שאף אחד בגיימר לא הצליח, ולא יצליח, לעשות מהסיבה הפשוטה שאתם מרגישים שאתם מעל כולם. אם יש מישהו ששואל שאלה שנראית מובנת מאליה לחלק מהשחקים לא מעידה על רמת בגרות, כמו גם שגיאות כתיב ויכולת ניסוח. העובדה היא שאם אני אחליט לפרוש בעוד חמש דקות, אני סמוך ובטוח שאחד מחברי הקהילה שלי ירים את השרביט ויעשה את מה שצריך כדי לקדם את הקהילה. בגיימר זה לא קרה, וסביר להניח שזה גם לא יקרה. אתם עסוקים בלהרים את האף ולהיות ביקורתיים בקשר לכל פיפס קטן. אני מפציר בכם להישאר בקהילה המתנשאת שלכם.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    באמת, אל תיקחו את זה יותר מידי קשה... \=
    כמובן שהדיון הזה נבע עקב הדיון הכביכול חסר כל משמעות שנפתח בגיימר, על השם החדש של הגילדה שלכם. אחרי הכל, מי שבאמת היה מחפש את הגילדה שלכם, גם הוא לא מגיב באף פורום, יכול למצוא את השם החדש, ואם הוא אז WoW זה לא משחק בשבילו.

בכל מקרה, הדיון כולו במטרה להצחיק ולא במטרה לרדת על הגילדה שלכם או על האנשים שלכם בפורום, כי כמו שאני רואה, יש פה אנשים אינטיליגנטים. כמובן שפה ושם יש את הילדים (הקטנים P: ) שבאים לחפש עזרה, וכן, שמים לב לתמיכה פה בפורום שלכם (הספקתי להעיף מבט), וגם בגיימר יש דבר כזה.
    אבל למשל שמישהו שואל מה לעשות כל רמה שהוא עולה, אז מגיע החלק של הפליימינג פה ושם, מלווה בהמלצות לעזוב את המשחק, כי זה לא משחק שמתאים לכולם.

בהצלחה עם הגילדה שלכם, מאחל לכם את הטוב ביותר [;
    לילה טוב, ושביתה כשרה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    בכל צחוק, יש חלק נכבד של אמת. ולא באמת אין בעיה עם לצחוק על עצמי מדי פעם. אבל שלושה דיונים ביום מרמזים על יותר מהלצה קטנה ולא מזיקה.

וכדי להבהיר איזה משהו קטן - אני אישית לא נפגעתי משום דבר שנכתב בפורום של גיימר. להפך, זה סיפק לי מקור שעשוע גדול במהלך היום. לא הייתי טורח להגיב בכלל, אלא שבתור מנהל קהילה פעיל, אני לא אעמוד מהצד בזמן שמשמיצים את חברי הקהילה שלי. כמובן שיכולתי לאמץ את הגישה של המנהלים בגיימר, ולבקש "לטשטש או למחוק את השם של גיימר או שהדיון יימחק, וחבל", שכנראה זה הפתרון היעיל ביותר שהם הצליחו למצוא. שיהיו בריאים.

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    תראה, יש את הדיוני "אני יותר מגניב מכם" שהם בהחלט במטרה לפגוע, אומנם בצורה דיבילית ביותר, אבל לא צריך בכלל להתייחס אליהם בכלל.
    הקשר לדיון ה"גדול" שנפתח, כמו שאמרתי, יש סיבה לצחוק על משהו, אז צוחקים. באותה מידה אם היה נפתח דיון כזה פה בפורום שלכם, ובמקרה היה יוצא לי להציץ בו, אני מאמין שגם אני הייתי מעלה חיוך.
    אני עפתי לישון P: אני בספק אם תראה אותי פה שוב P:

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    אם אנחנו כאלה "ילדים קטנים" מה אכפת לכם מה אנחנו חושבים עליכם?
    תאמין לי שאני בטוח ב-100% שבן אדם שיש לו וותק בפורום וואו לא יגיד לעצמו
    "וואלה Vgames ממש תותחים בגיימר ממש נובים אני עובר ל-Vgames" אז תצאו מהסרט שאתם חיים בו....
    אוקי עשיתם גילדה זה באמת יפה אבל למה לשגע לנו תשכל אם זה? ודיי כבר אם הלפרש את האנגלית לעברית >.> זה סתם מראה אותך באור רע מאוד....
    בקיצור בואו כל אחד יתרכז בפורום שהוא פעיל בו במקום ללכת לפורומים אחרים כדי לפרסם שמה...
    דרך אגב, תיראו את הדיוני מפגש של הפורום ותיראו שהאנשים שפעילים בכלל לא ילדים בני 11-12

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    זה Bolonaz מגיימר.
    בכל מקרה, יש כמה דרכים להעביר רעיון, אחת מהם היא צינית, וזה מה שעשיתי בדיון שלי. במקום ללכת ולבכות שאתם מספימים לנו את הפורום ללא שום מטרה נראת לעין, פתחתי דיון ציני שהעביר את מה שרציתי להגיד לכם.

בקשר להערה על הנובים, אין לי שום בעיה עם נובים, אחרי הכל כל אחד היה ויהיה כזה מתישהו. אבל כאלה שבאים ורושמים "עני רוצא דמוט רמא 70!1123" אי אפשר להתייחס אליהם ברצינות. אולי אתם כן, כי אחרי הכל כמו שהמנהל פורום שלכם לא מפסיק להגיד אתם הרבה יותר בוגרים, מבינים, תומכים, וכו' וכו'... זה פשוט אנשים חסרי חיים שחושבים שהם שנונים כמוני[כמובן שהם לא, אני גיימר עליון] באים וחושבים שהם מצחיקים.

anyway, פתחתם דיונים חסרי תכלית, ואנחנו הגנבו בדיונים חסרי תכלית.
    ואגב, המנהלים אצלנו מבינים ציוניות וצחוקים [חוץ מיוני הרשע והמרושע :<], אז הוא ביקש לעוות את הלינקים לVgames כדי שהדיון ישאר unlock.

אגב, בקשר לתאוריית הילדי כאפות שלכם, אשמח להפגש איתכם/לצלם את עצמי בערום חלקי/שלם ולהוכיח לכם שאני לא ילד כאפות. כי מה שאתם חושבים עליי כ''כ חשוב לי.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    אני אנסה לנסאח את דעתי בצורהב פשוטה :
    אני חושב שאים לאדם יש באיה אוביקטיבית של קישורי שפה (שגיאות כתיב וכדומה)אין זו סיבה לצחוק אליו ולא לאנות לו על שאלות-זה רק מראה על קתנוניות וילדותיות.
    בקשר ל"נובים"-אני חושב שעצם היכולת של כל חברי הכהילה לשעול שעלות גם אם הם יראו נובית מתוח ידיעה ששאר החברים ינסו לעזור להם בלי שום צורך בלרדת אלייהם זה אחת הגדולות של הכהילה שלנו -VGAMES.
    ובקשר לגילעים -כן יש לנו בפורום חברי בני 11,12-50 שהם כתבים ברמה הרבה יותר רצינית ,בוגרת ,ויפה מניבולי הפה שלכם
    (בסיגנון-"המנהלים בויגיימס נותנים לנו כל מה שאנחנו רוצים ואפילו יותר!
    יבקשו בולבול בטוסיק השחקנים-יתנו המנהלים!לא עוד לסחבת!שאני ביקשתי מעידן חיבוק"צותת מהדיון שפתח את הנושה).

זה שבקהילת גיימר יש באיות זה לא אשמתיינו ובאת אני חושב שאדיפה האיכות על הכמות אך עם משהו מרגיש שהוא רוצה להיצתרף לקהילה טובה וטומחת כמו VGAMS הוא מוזמן וכל המרבה הרי זה משובך.
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!

הרשמה