תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    טוב, אני מרגיש דביל שאני שואל את השאלה הזו, אבל שמעתי המלצות על המשחק MARIO64 והורדתי אותו, אבל אני -לא- מצליח למצוא את הכניסה לעולם הראשון
    הסתובבתי שעות וקראתי את כל השלטים בתוך הדלת הפתוחה היחידה בארמון ואני לא רוצה לנטוש את המשחק בגלל בעיה כזו דבילית.. יש לי איזה שעתיים משחק על הדבר הזה ועוד לא הגעתי לשלב הראשון אפילו!
    בבקשה, שמישהו יעזור!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Infected Tofu
    טוב, אני מרגיש דביל שאני שואל את השאלה הזו, אבל שמעתי המלצות על המשחק MARIO64 והורדתי אותו, אבל אני -לא- מצליח למצוא את הכניסה לעולם הראשון
    הסתובבתי שעות וקראתי את כל השלטים בתוך הדלת הפתוחה היחידה בארמון ואני לא רוצה לנטוש את המשחק בגלל בעיה כזו דבילית.. יש לי איזה שעתיים משחק על הדבר הזה ועוד לא הגעתי לשלב הראשון אפילו!
    בבקשה, שמישהו יעזור!
    על כל דלת רשום מס' של כוכבים שצריך כדי להיכנס אליה. פשוט תחפש דלת שתתאים למס' הכוכבים שיש לך (אם אני לא טועה, זה אחד ).

אם זכרוני אינו מטעני, ישנם 2 דלתות עם אחד בקומה הראשונה ועוד אחת בקומה השניה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    אתה צריך לקפוץ לתוך התמונה בדלת הראשונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    יש 2 דלתות בלי כוכבים, שתיהן מובילות למזדרון שמוביל לחדר עם עצים ומזרקה וכל מני שלטים שמסבירים איך לשחק.
    בצד השני של המזדרון יש חדר שנעול במפתח.
    בשום מקום לא ראיתי ציור על הקיר ולא ראיתי מפתח...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ממש בכניסה לארמון אמורה להיות דלת בצד שמאל שמובילה לחדר שבו יש תמונה. צריך להכנס לתמונה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    עריכה: נכנסים לארמון ופונים מיד שמאלה, עולים במדרגות, נכנסים לחדר וקופצים לתוך התמונה של הפצצות שעל הקיר,
    מעבר לזה אתה צריך לסיים את המשימות שינתנו לך,
    הראשונה לדוגמא היא... לעלות במעלה ההר ולהביס את bomb omb,

לא תוכל להשלים את הכל במכה אחת, צריך להשיג כל מניי דברים במשחק שיעזרו לך,
    כל עולם והמשימות שלו,
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    dude, לא נראה שממש חיפשת, כי קל מאוד למצוא אם מסתובבים קצת. זה מתחת לאף. אתה אפילו לא ראית תמונה. יש דלתות בטירה שבחלקן ניתן להיכנס כבר בהתחלה, אתה יודע?
    שתף ב-Google+

הרשמה