תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    למה קיבלתי באן?בהתחלה בסדר הרבצתי בחנות נשק אז קיבלתי כלא וקיק.אבל אחרי זה סתם קניתי ל-דהבוס נכס והיו לא שומרי ראש וכאלה.שבאתי ליקנות תנכס כתבתי לו אני לא פוחד ממך והלכתי לקנות,פתאום קיבלתי באן.
    שאמרתי אני לא פוחד ממך זאת אומרת אני לא פוחד משומרי הראש שלך ושתהרוג אותי לא מזה שאתה אדמין וקיקים ובאנים!
    אז למה קיבלתי באן?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי bluz
    שיר קצר:
    "היו היה שחקן SAMP,
    שמאוד אהב מרק.
    את המרק היה אוכל ביומם וגם בליל.
    יום אחד, בא ג'וי פאד, וגמר על השחקן.
    לשחקן, היה רומן, אז הוא שילם במזומן,
    וגו'י פאד היה גמד, ואז פתאום ירד ברד."

אני יודע מה אתם חושבים, שיר שטחי, הומור רדוד, אבל זה בכלל לא נכון.
    יש לשיר הזאת משמעות, ובמקרה ולא הבנת אותה, אז המשמעות היא למחוק את הג'וי פאד.

שאלות נפוצות
    מה הוא ג'וי פאד? ג'וי פאד הוא צ'יט שבו הכוונת מתכווננת אל האדם הקרוב ביותר, וכך, קל יותר לפגוע בו.
    איך הג'וי פאד הגיע אלי?! פשוט, ג'וי פאד מגיע עם המשחק SAMP ופשוט מוסתר עד לרגע מסויים. בכל משחק יש ג'וי פאד שמחכה לפרוץ החוצה ולגרום לך לקבל באן.
    איך אני נפטר מהג'וי פאד שלי? פשוט מאוד, תמחוק את הוקבץ d3dx9_25.dll בתיקיה של GTA SA.

תגובה זו נכתבה בהומור ולכותב שלה אין כל אחריות על מה שתבצעו בעיקבותה! אל תמחקו את הקובץ d3dx9_25.dll! נובים.
    (לא, כאילו, באמת אל תמחקו|: )
    אחי מחקתי!!

(סתם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2007
    מה הקשר לגוי פאד?אני לא מדבר על זה קרא מה שכתבתי!
    ואם אתה חבר של אורי תגיד לו להוריד לי תבאן...אין לי כח לשנות איפי כי יש לי ראוטר ואני צריך לכבות אותו ואת המודם והכל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    בלוז סתום ת'פה כבר!! ותפסיק לפרסם את השרת הטיפשי שך!!!!!!! תנו לו כבר באן!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי barkid(cz)
    אחי מחקתי!!

(סתם)
    מאיפה הבאת ת'ציטוט הזה יש לי דיבור איתו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    לאסט שאדו ממה שאמרת הבנתי שאתה דיי פור לייף נכון?
    קיבלת באן כי אתה מרביץ בחנות נשק וכמה שזה נשמע טיפשי הבאן מוצדק!
    את הרבצת בחנות נשק פעמיים וקיבלת כלא (את זה דה בוס אמר לי כי לא הייתי באותו זמן בשרת)
    אחרי שקיבלת את הכלא השני אני נכנסתי לשרת ושחררתי אותך
    אחרי כמה דקות שוב הרבצת בחנות נשק וקיבלת עוד כלא אבל שוב, שיחררתי אותך אחרי כמה דקות!
    אחרי כמה דקות קיבלתי עוד דיווח שאתה מרביץ בחנות נשק! אז כבר באמת התעצבנתי! קיבלת קיק
    חזרת לשרת ושוב הרבצת ושיגעת אותנו בשאלות "למה קיבלתי קיק?" ולמרות שעניתי לך אתה כל הזמן המשכת לשאול!
    אתה המשכת להרביץ וכשדיברתי עם קליו על מה לעשות איתך הוא אמר שיש עליך מלא דיווחים ושאתה גם מקלל בנוסף לכל
    זה לא שלא ראיתי אותך מקלל, פשוט קליו הזכיר לי ואחרי שדיברנו קצת הוא נתן לך באן
    אני מחזק אותו במאה אחוז ומקווה שהבאן ירד כשנבין שאתה באמת מצטער על זה
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    עיר
    אשדוד
    האא אתה זה דייפורלייף!
    תשמע בנאדם כדי לך להפסיק להיתחכם אם אדמינים!!
    אתה יותר מידי מיחצף
    מביאים לך פריז ואתה עושה שיטה לא חוקית לצאת מיזה ואתה לא מבין כשה אומרים לך לא לקלל
    אתה מתחיל לאיתחכם מה אתה חושב אם תיכתוב "יא בן ז***" אז זה לא איחשב כקללה! אז כדי לך להתחיל להרגיע!!

שתף ב-Google+

הרשמה