תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    http://spring.clan-sy.com/
    taspring
    אני מת על משחקי אסטרטגיה...מעדיף אותם על כמעט כל שאר הז'אנרים באופן מוחלט חוץ ממשחקי תפקידים בעול םפתוח ולא לינארי(יחסית) כמו סטולקר אובליויון.
    אני מודע לעובדה שרוב שחקני הסטראטגיה מאוד אוהבים אפקטים נוצצים ולא הרבה משחקים מספיק כדי להאריך משהו משחק סטראטגיה רציני ועמוד בניגוד לאחד שהוא פשוט public relations מהלך.
    הורדתי ואני משחק בסאפ קום.אני רוצה להגיד שזה משחק מצוין אבל ספרינג יותצר טוב.כשרק התחלתי לשחק בספרינג נדהמתי מהעומק שהיה בו.למעשה סאפקום מתבסס על עמון דברים שנלקחו מספרינג אלא שסאפקום קיצצו לסטרטגיה את הכנפיים.הורידו המון אפשרויות המון סוגי יחידות שניתן לעשות בהם שימוש וביטלו אופציות רבות כמו לשל פני שטח משתנים שיש בספרינג.
    אני מקווה שלא יחסמו אותי כי אני באמת רק רוצה להכיר לגיימרים הישראלים את משחר הסטראטגיה הנפלא הזה שלפי דעתי האישית הוא משחק הסטראטגיה העמוק והכפי ביותר בשוק כרגע.אני מקווה שתיתנו לו סיכוי,ההורדה היא 30 מגה אבל היא בלי מפות ובלי מודים...יש אתר יחיד ממנו אפשר להוריד את כל הדברים הללו.אני מעמיק בפרטים מכיוון שהרושם הראשוני שמתקבל ממנו לא כל כך טוב אבל למעשה זה משחק מצוין.אם מישהו מאלו שיקראו את זה יחליט לנסות לשחק בו אז פשוט תפנו לאחד מהשחקנים הישראלים ותמיד יש שמה כמה אונליין ותשאלו על כל הדקויות ויש המון...בלעדיהם המשחק יראה לכם די כאוטי..

הצטרף בתאריך
    09.04.2007

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    לדעתי הOLD GOOD TA שולט <:

הרשמה