תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    עיר
    Sderot
    frizB Config, v2.0

טוב אז ככה, אני כבר הרבה הרבה זמן בונה קונפיג למחשבים: חלשים - בינונים - וחזקים
    כאחד, הקונפיג הזה משפר את הריקול וה-FPS ברמה שלא הכרתם, שתרססו ב-AK47
    הכדורים לא יעופו לשמיים, לפני שבניתי את הקונפיג הזה היה לי 30 FPS עכשיו הוא בעיקר 65
    שזה העלה לי את הריקול ברמה מדהימה שאין כמותה

הסבר קצר על הקונפיג:
    הקונפיג הזה משפר את הריקול וה-FPS ברמה מעולה [כמו שציינתי למעלה]
    בינדים - אין, סתם הורס.
    הגראפיקה שלכם לא תשתנה.
    וביצועי המשחק שלכם ישתפרו בגדול.

מה יש בקונפיג?:

config.cfg
    userconfig.cfg

הורדה:

http://uploaded.to/?id=pls2gw

ליצירת קשר: 466654856

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי BIGman
    frizB Config, v2.0

טוב אז ככה, אני כבר הרבה הרבה זמן בונה קונפיג למחשבים: חלשים - בינונים - וחזקים
    כאחד, הקונפיג הזה משפר את הריקול וה-FPS ברמה שלא הכרתם, שתרססו ב-AK47
    הכדורים לא יעופו לשמיים, לפני שבניתי את הקונפיג הזה היה לי 30 FPS עכשיו הוא בעיקר 65
    שזה העלה לי את הריקול ברמה מדהימה שאין כמותה

הסבר קצר על הקונפיג:
    הקונפיג הזה משפר את הריקול וה-FPS ברמה מעולה [כמו שציינתי למעלה]
    בינדים - אין, סתם הורס.
    הגראפיקה שלכם לא תשתנה.
    וביצועי המשחק שלכם ישתפרו בגדול.

מה יש בקונפיג?:

config.cfg
    userconfig.cfg

הורדה:

http://uploaded.to/?id=pls2gw

bullshit

פשוט נמאס שכל אחד פה מוצא קונפיג או בונה, ומפרסם אותו כהקונפיג ה"עילאי" שיש לו ריקיול מטורףףף וFPS כמו שלא בחיים ראיתם - זה בולשיט, וזה לא יכול ליהיות, אז די סתם לרשום דברים שהם לא קיימים באמת!
    ואני מוכן לחתום איתך שזה לא הקונפיג כמו שאתה באמת מציג אותו, אני מבין שאתה ועוד אחד פה באמת ניכנסתם קשה לקטע של התחרות על החשבון סיאס, אבל בחיית, לפחות תעשו משו שהוא אמיתי ולא סתם לפוצץ בהודעות סתם.
    legendery matan1q2w

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    עיר
    Sderot
    מתן תקשיב, שום דבר בולשיט ממה שציינתי, ריכזתי את הפקודות החושבות של האף.פי.אס והרייקול בקונפיג שלי, אין שום דבר שקרי ובדוי, פירסמתי את הקונפיג בכמה פורומים, אנשים בדקו, והתרשמו, זה לא עוד סתם קונפיג שעשיתי ב'קליליות' די השקעתי בו, ואני לא חושב שמה שאמרתי פה, זה רק תירוץ בכדי שאנשים יורידו את הקונפיג הזה, בכול מקרה, אם תרצה, תנסה, אם לא תרצה, אז לא תרצה

ליצירת קשר: 466654856

הצטרף בתאריך
    26.11.2006
    נכתב במקור על ידי BIGman
    מתן תקשיב, שום דבר בולשיט ממה שציינתי, ריכזתי את הפקודות החושבות של האף.פי.אס והרייקול בקונפיג שלי, אין שום דבר שקרי ובדוי, פירסמתי את הקונפיג בכמה פורומים, אנשים בדקו, והתרשמו, זה לא עוד סתם קונפיג שעשיתי ב'קליליות' די השקעתי בו, ואני לא חושב שמה שאמרתי פה, זה רק תירוץ בכדי שאנשים יורידו את הקונפיג הזה, בכול מקרה, אם תרצה, תנסה, אם לא תרצה, אז לא תרצה
    תשמע עוד מהפורום הקודם איפה שכולם פעם היו, אנשים פירסמו קונפיגים, אני אחד כזה שלא משתמש בדברים של אחרים, אני מעדיף לעשות לבד אם כבר, אני התחלתי עם הקונפיג של המשחק ממתי שהתחלתי לשחק ולאט לאט למדתי דברים, לא לקחתי, והוספתי תמיד עוד ועוד לקונפיג, אני לא שיניתי את הקונפיג שלי ולא החלפתי אותו מהיום הראשון שלי, פשוט הוספתי תמיד, שיפרתי תמיד. מאותה סיבה אני לא ישתמש בקונפיג שלך ולא של אף אחד אחר, פשוט תמיד וכמו שאמרתי מקודם עוד מהפורום הקודם,
    אנשים מפרסמים את הקונפיגים שלהם ש"היה להם ביקוש" כי כולם מכירים אותם.. יש פה ציניות אם אתה קורא בין השורות.
    בקיצור מה שאני בא להגיד זה שאני מוריד את הקונפיג ומסתכל עליו, אני מבין כבר מה הולך שמה,
    ואתה לא צריך להגיב לי בצורה כל כך "פיוטית" וספרותית כמו "שקרי ובדוי" או כל מני צירופי מילים בשביל לנפח את המסר של ההודעה שלך.

בקיצורר, הקונפיג הזה לא מיוחד. עכשיו שאני מסתכל עליו הוא דווקא די דומה לקונפיג אחר שראיתי ואני לא זוכר את השם.
    אני מתחיל לראות פה גם יותר ויותר אנשים שפתאום קיבלו שכל ומתחילים להבין בקונפיגים ( שוב הציניות ) ומפסרמים אותם ומציגים אותם ומתארים את הקונפיג כל כך יפה עם מילים יפות, מדברים על כמה שהריקיול הוא מעולה, ועל כמה שהFPS הוא כל כך מטורף ולא יהיה אותו לאף אחד אחר בקונפיג שלו, והפינג כל כךךךך נמוךךך, שזה דיי חרטה ו "שקרי ובדוי" כמו שאמרת. אנשים גם משתמשים באותו סגנון של הקונפיג של ESEC, גם אתה, כל הקטע של

// frizB Userconfig, v2.0
    // By avram nazrov
    // --------------------------------
    // released specially for adVGames
    // #adVGames @ quakenet
    // Counter-Strike 1.6
    // *******************

ואז להתחיל לשים את הפקודות, זה כמו ב ESWC.
    טוב אני חושב אתה הבנת אותי, אם לא, חבל, סתם קראת הרבה.

עוד משו לקראת הסוף אולי יעזור לך להבין יותר מה התכוונתי בכל הטקסט הארוך הזה-
    נכון לפעמים אתה קונה משו בחנות ולא תמיד הוא מה שהמוכר הציג לך, אבל אתה קנית אותו כבר, בקיצור המוכר עובד לפי השיטה
    "מכור את המוצר שלך" - מציג לך את המוצר כהמוצר הכי טוב שתמצא בשוק ( שהוא בעצם לא ככה).

תבין מה שתבין.לא בא נגדך או משהו כן, פשוט זה אני, אוהב להגיב מפורט, ולא בשתי שורות וחצי שהבן השני שאני מגיב אליו יצטרך לנחש מה שאני רוצה ממנו, אני מפרט יותר מדי אני יודע מה לעשות.

אתה רואה אפילו לעשות סיום אני לא יכול אני ממשיך לחפור כמה שאני מפרט, יאללה ביי זה מחלה.
    legendery matan1q2w

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    יפה אבל יש מלא קונפיגים : )

הצטרף בתאריך
    08.03.2007
    די כבר לזיין את השכל
    ב1.6 אין שום פקודה שתעלה לך את הFPS! הכל תלוי בכרטיס מסך או בחום המעבד שלך [לפעמים הוא מתחמם כתוצאה מהצתברות אבק ואז הFPS באדמה]
    שמת את הפקודות cl_cmdrate 20 cl_updaterate 20... הפקודות האלו עושות מינימום פינג אבל הורסות את הריסוס [זה אמיתי]
    בקיצור כל הקונפיגים ב1.6 הם אותו הדבר [פקודה יותר פקודה פחות]
    תשתמש בESL-ENC\CPL GUI ותפסיק לחלום שאם תחליף קונפיג ה"ריקויל" שלך ישתפר

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי tahufiK
    די כבר לזיין את השכל
    ב1.6 אין שום פקודה שתעלה לך את הFPS! הכל תלוי בכרטיס מסך או בחום המעבד שלך [לפעמים הוא מתחמם כתוצאה מהצתברות אבק ואז הFPS באדמה]
    שמת את הפקודות cl_cmdrate 20 cl_updaterate 20... הפקודות האלו עושות מינימום פינג אבל הורסות את הריסוס [זה אמיתי]
    בקיצור כל הקונפיגים ב1.6 הם אותו הדבר [פקודה יותר פקודה פחות]
    תשתמש בESL-ENC\CPL GUI ותפסיק לחלום שאם תחליף קונפיג ה"ריקויל" שלך ישתפר
    ואללה אמת אחי וגם מתן צודק אם אתה רוצה לבנות קונפיג. תעשה משו מועיל כמו נגן mp3 בתוך המשחק או קונפיג שיעזור לאדמין. כולנו יודעים שזה נחוץ אני כבר התחלתי לעבוד על זה. זה בחצי הדרך. שזה יצא אני יעדכן אותכם =]

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    העיקר הכוונה אבי
    תודה.

ותודה על ה'חפירה' מתן, דווקא נחמד לקרוא ;פ

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    נכתב במקור על ידי xeyt
    העיקר הכוונה אבי
    תודה.