תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    אני שונא מכס :sad1:
    כמה הם ייקחו לי על משהו שאני מזמין במחיר של כ3000 ש"ח???
    יש דרך לדלג על זה? שמעתי משהו על חבילת מתנה או חשבונית של דולר אבל זה לא עובד או משו, מישהו יכול להסביר?
    על איזה מחיר מינימום בערך מכס לוקחים כסף? (למשל על 60 אירו הם ייקחו כסף?)

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי AquaLord
    אני שונא מכס :sad1:
    כמה הם ייקחו לי על משהו שאני מזמין במחיר של כ3000 ש"ח???
    יש דרך לדלג על זה? שמעתי משהו על חבילת מתנה או חשבונית של דולר אבל זה לא עובד או משו, מישהו יכול להסביר?
    על איזה מחיר מינימום בערך מכס לוקחים כסף? (למשל על 60 אירו הם ייקחו כסף?)

מכס על קונסולות וכדומה זה 29.5%. במקרה שלך זה 900 שקל.
    סכום מינימום לגביית מכס זה 50 דולר אמריקאי.
    חבילות גדולות וכבדות שלא מצוין עליהן מחיר או שהמחיר חשוד (למשל, מחיר נמוך מ50$) הם פותחים ואם הם יודעים מה המוצר ומה עלותו הם פשוט גובים ממך את הכסף ואם לא הם דורשים שתגיע, תציג בפניהם חשבונית קניה ותשלם את המס המתאים.
    אם אתה מציג להם חשבונית פיקטיבית והם עולים עליך אז זו עבירה פלילית ואתה תמצא את עצמך בברוך גדול ולכן לא מומלץ לעבור על החוק.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    המינימום למכס זה לא 200$ בגלל זה קונים תמיד בדיוטי מוצרים עד 200$ למוצר?

PS3 ID: sagi314

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי sagioto
    המינימום למכס זה לא 200$ בגלל זה קונים תמיד בדיוטי מוצרים עד 200$ למוצר?
    יש הבדל בין אדם שמגיע מחו"ל לדואר חבילות.
    אם אתה נוסע לחו"ל אז מותר לך להביא איתך מוצרים פטורים ממס בשווי של עד 200$.
    אם נשלחת אליך חבילה מחו"ל אז היא פתורה ממס, כל עוד הערך שלה נמוך מ50$.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי noamkot
    יש הבדל בין אדם שמגיע מחו"ל לדואר חבילות.
    אם אתה נוסע לחו"ל אז מותר לך להביא איתך מוצרים פטורים ממס בשווי של עד 200$.
    אם נשלחת אליך חבילה מחו"ל אז היא פתורה ממס, כל עוד הערך שלה נמוך מ50$.
    לא ידעתי את זה.

פיו, מזל שהאתר הקנדי שממנו אני מזמין תמיד רושם שהערך של המוצר הוא 20$ במקום 60$ (קנדי) .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    נכתב במקור על ידי F.P
    לא ידעתי את זה.

פיו, מזל שהאתר הקנדי שממנו אני מזמין תמיד רושם שהערך של המוצר הוא 20$ במקום 60$ (קנדי) .
    כן, הקנדים שולטים לגמרי. בזמנו שלחו לי DS עם שלושה משחקים, שעלה לא מעט כסף, ורשמו 20$ על החבילה. מת עליהם, כפארות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל תשים לב שאתה תשלם (אם תשלם) לפי המחיר שהם יקבעו לך. כלומר לא יעזור שתביא חשבונית או שתגיד קיבלתי במתנה - הם בודקים כמה מוצר כזה צריך לעלות (מכיוון שאין ייבוא רשמי הם כנראה יצמידו את זה לPS3 הנבלות...) ולפי זה משלמים מס
    כלומר אתה עלול למצוא את עצמך משלם לא מעט - סיכוי לא גדול אבל קיים.

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    איך אתה משלם להם?
    הם מחייבים אותך אוטומטית מהכרטיס אשראי איכשהו?
    הם מתקשרים אליך ושואלים את המספר?
    או שבכלל אתה צריך לשלם בדואר שאתה לוקח את החבילה?

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    איך אתה משלם להם?
    הם מחייבים אותך אוטומטית מהכרטיס אשראי איכשהו?
    הם מתקשרים אליך ושואלים את המספר?
    או שבכלל אתה צריך לשלם בדואר שאתה לוקח את החבילה?
    הם גורמים לך לשלם ע"י זה שהם מעקבים את החבילה אצלם, ומאלצים אותך לבוא אליהם ולשלם על זה.

ישנו גם שירות של הדואר שהוא עושה את זה ומביא לך את המשלוח. אבל זה עולה כל כך הרבה שזה פשוט לא מומלץ.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    לאן צריך לבוא לשלם?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה נמצא במשרדי המכס - הם יכתבו לך איפה נמצאת החבילה ולשם אתה הולך, משלם, (מתעצבן) ולוקח את החבילה....

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אם זכרוני אינו מטעני, אני מאמין שמשרדי המכס נמצאים בתל-אביב.

לא הייתי שם באופן אישי, כך שאני לא ממש יודע (רק "הקשבתי" לאמא שלי מתלוננת על זה בזמן שפתחתי את הווי שלי).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    יש לי עצה בשבילך... פתח את הבוקס במלון, שחק בו קצת,(עם כל האביזרים שיש לך) כמובן פתח את כל הדברים שקנית איתו ותעיף את הקופסה, ותוכל להגיד להם שהבאת את זה מהבית...LOL

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי F.P
    לא ידעתי את זה.

הכוונה לvideogamesplus או לdvdboxoffice?

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי pok madui
    יש לי עצה בשבילך... פתח את הבוקס במלון, שחק בו קצת,(עם כל האביזרים שיש לך) כמובן פתח את כל הדברים שקנית איתו ותעיף את הקופסה, ותוכל להגיד להם שהבאת את זה מהבית...LOL
    כן אבל שמעתי שאם אתה רוצה לחזור עם משהו יקר, אתה צריך להראות אותו כשאתה טס לשם... אם כשאתה חוזר ואתה אומר שזה מהבית והם תופסים אותך (ולרוב הם תופסים).... ואלי ואלי ואקאבקי

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    כן אבל שמעתי שאם אתה רוצה לחזור עם משהו יקר, אתה צריך להראות אותו כשאתה טס לשם... אם כשאתה חוזר ואתה אומר שזה מהבית והם תופסים אותך (ולרוב הם תופסים).... ואלי ואלי ואקאבקי
    חשבתי שזה יעבוד... כמו שעושים עם נעלייםXD

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    כן, אבל משהו יקר מבחינתם זה לא קונסולה ב-400$. כשיצאתי מישראל פעם ורציתי להציג למכס מצלמה של 400$ כשטסתי, אמרו לי שבמחירים כאלו זה לא כל כך מעניין אותם - אבל אם יש לי מצלמה של 3000$ אז כדאי להצהיר עליה לפני שאני טס.
    בקיצור, אם תפרק את העסק מהעטיפה שלו ותגיד שלקחת מישראל זה בד"כ יצליח לך. במיוחד אם יש לך ילדים/אחים קטנים ותגיד שלקחת את זה כדי שיסתמו את הפה במלון.
    אם אתה ממש רוצה לסגור פינות, תבקש לבטח את המכשיר לפני הטיסה לחו"ל. אח"כ כשתחזור, אם יציקו לך במכס תגיד להם ששכחת להצהיר ביציאה מהארץ, אבל יש לך ביטוח שעשית על זה עוד לפני שיצאת.
    אבל אם אתה שולח משהו, רוב הסיכויים שיפתחו לך את החבילה אם יהיה כתוב עליה בגדול 30$. זה בד"כ מאד מחשיד כששולחים חבילות גדולות וכבדות עם מחיד כזה מצחיק והם כמעט תמיד נופלים על דברים כאלו. יש סיכוי לא רע שתצטרך לשחרר את זה בעצמך - יכול להיות שתצטרך בכלל להגיע לבית המכס בנמל (אשדוד/חיפה) בשביל זה.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי noamkot
    הכוונה לvideogamesplus או לdvdboxoffice?
    videogameplus מת על התחת שלהם.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    כן, אבל משהו יקר מבחינתם זה לא קונסולה ב-400$. כשיצאתי מישראל פעם ורציתי להציג למכס מצלמה של 400$ כשטסתי, אמרו לי שבמחירים כאלו זה לא כל כך מעניין אותם - אבל אם יש לי מצלמה של 3000$ אז כדאי להצהיר עליה לפני שאני טס.
    בקיצור, אם תפרק את העסק מהעטיפה שלו ותגיד שלקחת מישראל זה בד"כ יצליח לך. במיוחד אם יש לך ילדים/אחים קטנים ותגיד שלקחת את זה כדי שיסתמו את הפה במלון.
    אם אתה ממש רוצה לסגור פינות, תבקש לבטח את המכשיר לפני הטיסה לחו"ל. אח"כ כשתחזור, אם יציקו לך במכס תגיד להם ששכחת להצהיר ביציאה מהארץ, אבל יש לך ביטוח שעשית על זה עוד לפני שיצאת.
    אבל אם אתה שולח משהו, רוב הסיכויים שיפתחו לך את החבילה אם יהיה כתוב עליה בגדול 30$. זה בד"כ מאד מחשיד כששולחים חבילות גדולות וכבדות עם מחיד כזה מצחיק והם כמעט תמיד נופלים על דברים כאלו. יש סיכוי לא רע שתצטרך לשחרר את זה בעצמך - יכול להיות שתצטרך בכלל להגיע לבית המכס בנמל (אשדוד/חיפה) בשביל זה.
    עם דברים כמו מצלמה ומחשב כף יד (ואפילו מחשבים ניידים) הם לא מתעסקים משום שזה היה מצריך מהם התעסקות עם יותר מדי ניירת וזיבולי שכל מיותרים (רוב האנשים יוצאים מהמדינה עם מצלמות ומחשבים) אבל אף אחד לא לוקח קונסולה לחו"ל ואם כן אז שיטרח להצהיר עליה.
    אישית, שמעתי ממישהו שהביא wii מארה"ב, במכס תפסו אותו ושאלו אותו מה זה הדבר הזה במזוודה, הוא אמר שזה כונן DVD ב70 דולר והם עזבו אותו בלי לבקש ממנו חשבונית או משהו כזה... אבל קחו בחשבון שזה wii קטנטן ולא xbox 360 ענק והוא הביא אותו איתו ולא שלח אותו בדואר חבילות מחו"ל.
    מהנסיון האישי שלי, קניתי מקלט GPS מאיביי והם שלחו אותו עם הצהרה של 50 דולר, במכס לא קנו את זה וביקשו ממני לבוא ולהציג חשבונית בבנין הדואר הראשי בתל אביב, באיזור לה גארדיה ושילמתי עליו מכס, אבל במקרה הזה זה היה כסף קטן.
    במקרה אחר הזמנתי DS מplay-asia והם שלחו אותו עם הצהרה מדויקת של עלות והדואר העביר את החבילה לסניף הדואר שלי עם דרישה לתשלום מדויק של מכס על העלות שלו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בכל מקרה אין לך הרבה מה לעשות מול זה - יתפסו יתפסו. ואם לא - הרווחת....

הרשמה