תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה לעשות עם AntiTCC?

מדרגים
18. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • לא אכפת לי - שההנהלה תחליט.

3 16.67%
  • להעיף אותו - לא אכפת לי FN, העיקר דמואים נקיים!

10 55.56%
  • להשאיר כמו שזה עכשיו - זה קצת מציק, אבל יש FN מעצבנים...

5 27.78%
12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    בקצרה... יש 2 אפשרויות:
    • שזה ישאר כמו שזה - יש הפרעות בדמואים בהתחלה ואח"כ מסתדר.
    • למחוק - הדמואים בסדר גמור, אי אפשר לזהות FN.

בסופו של דבר זה שרת קהילתי, וזה נושא שכדאי שאתם תחליטו עליו.

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    ההפרעה בדמואים היא רק בכמה שניות בהתחלה. וכשאני לוחץ ESC ומופיע הפס של RYPEL זה מסתדר גם ככה...

חייבים משהו נגד FN. פשוט חייבים.

כי אתה נכנס לשרת ואין לך מושג אם הקבוצות טובות, או מי האידיוט הזה שהחליט שהוא הולך להפריע לקבוצה שלו בכוונה, או מי המפגר שמקלל את כולם...

אפילו אבישי יכול להיכנס בFN, לקלל ת'אימא של מיקי ואז לחזור בתור אבישי, אחרי שיחרור מתחים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    הדמואים עדיין דפוקים. עידן תנסה לסדר שיהיה עוד פעם את הבדיקה הראשונה וזה אולי זה יסדר את זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תוריד את זה ותעשה חוק נגד Fake nickers, הכי טוב לדעתי.

מעבר לכך שה-ANTITCC מפריע לדמואים בהתחלה שזה הדבר הלא ממש קריטי, הוא גם גורם לשרת להיות הרבה פחות טוב בגלל הבדיקות שיש על השחקן נונסטופ במהלך המשחק, זה פשוט גורע מהביצועים של השרת, ובכל מקרה תאמין לי שאם מישהו ירצה לרמות ה-Antitcc לא יעזור נגד זה וההוכחה הכי טובה לכך זה הערבי הזה ma'suckage שמרמה ולא רואה בעיניים עם TCC ובלי.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    לא אכפת לי - שההנהלה תחליט.
    pur1ty
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא, אתה לא מבין ש- FN לא יאכפו דרך חוקים, פשוט כי אז גם לא יהיו אנשים חדשים?
    Im not on a holy war, I just want to kill this bitch.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    לפי דעתי זה בכלל לא נושא לדיון. קרה משהו עם האנטיטיסיסי ועכשיו כל הדמואים בשרתים של ויגיימס נדפקו, ובעצם אי אפשר להוציא פראגים משם. זה בעצם עוצר את קצב העלאת הפראגים ומהלך הסרט יעצור בגלל זה. אי אפשר להמשיך ככה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אבישי, אתה לא מבין שיש עוד דרכים לזהות נוב מעבר לניק חדש?

אתה לא מבין שאין לאף אחד פה בעיה לזהות או מדובר בפייקר או בנוב גמור?

אתה לא מבין ש-Jorel היה סתם איזה אפס ששיחק עם פייק לאיזה שבועיים ואז נעלם לגמרי באופן מאוד מחשיד?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ויק, אתה עדיין לא קולט ש jorel לא היה פייקר? אלוהים ישמור אתה שאתה אטום. אפילו אחרי שליאור שהביא לך את כל ההיסטוריית הניקים שלו ובוא היה כתוב במפורש של Jorel ועוד כמה ניקים שאף אחד פה לא זיהה (שגם בכלל לא נקלחו משרתים בישראל) אתה ממשיך לטעון שהוא FN?
    עזוב, אל תתן לי לבלבל אותך עם עובדות או משהו דומה... אתה יודע הרבה יותר טוב לבד.
    אני מעריך שהוא נעלם לא סתם, אלא פשוט כי עכשיו זאת תקופת הבחינות באוניברסיטה.... והוא לומד רפואה במסגרת עתודה, אז קצת קשה לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    אמרתי לכם, בואו נמתג את הקהילה..
    אתם לא מקשיבים, זה ימשיך לעולמים, אלא עם נעשה משהו.
    שכל שחקן ייתן תסידי שלו לאבישי ואיתו 2-3 ניקים - זהו.
    נשים פקודה בשרת לפי סידיקי וההרשאה שלו עם השמות המותרים.
    סידיקי שלא ברשימה לא ייכנס, פשוט כך.
    ואם לכמה שחקנים יש אותו סידיקי נדע איך להתמודד.
    וגם שמגיע שחקן חדש, נוסיף אותו... "נתייג" תשחקנים
    כמו פרות ברפת, ח
    מה הבעיה????
    רק תגידו...
    אבישי תתחיל לעשות משהו
    חתימה צונזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    חתיכת אהבל הוא נכנס עם הניק שלי כמה פעמים לשרת מה יותר fake nick מזה?

ימטומטם

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    איך זה שהוא רצה לעשות לך דווקא קשור לעובדה ש - Jorel הוא Jorel ולא אף אחד אחר מלבדו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    מה זה משנה גיא...
    כל עוד אין חוקים זה ימשיך כך
    אתה סתם מתעצבן
    חתימה צונזרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    הוא נכנס עם הניק שלי לשרתים לא פעם ולא פעמיים משמע הוא פייק-ניקר

שחקן שמספר לי סיפורי סבתא על כך שהוא שיחק 3 חודשים באירופה והוא חדש לגמרי בזירה, מכיר את המפות כמו את כף היד שלו ומשנה ניק כל שני חמישי ( parlous, jorel ועוד כמה ) לא יכול להיות שהוא לא פייקר, אתה מודע לכך שיש מצב גדול שהוא פשוט לקח סריאל של מישהו אחר ואז כאילו ה"עבר" שלו נקי...

בכל מקרה מעבר לכך אל תשכח שלפי הלוג הזה שבולדוג הביא הוא גם שיחק בארה"ב ( כלומר היה בארה"ב ושיחק משם ) למרות שהוא בעצמו אמר שהוא שיחק באירופה מהארץ, הרבה יותר סביר שזה סתם איזה אידיוט שקיבל סריאל של מישהו מארה"ב והשתמש בו בנוסף לסריאל שלו.

אבל בעיקר בעיקר זה העובדה ששחקן שמשחק 3 חודשים לא יכול להכיר כל כך טוב את המפות ואת המשחק, אפילו אם זה סיסי שמשחק 40 שעות ביום, ואם אתה חושב שכן אז אתה מטומטם, אבל גם זה לא חדש, לצערי

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    גיא, בלש אתה לא תהיה. כתוב שהשרת בארה"ב, זה לא אומר שהוא לא שיחק בשרת שם... אני מכיר כמה שרתים עם 180 פינג. העובדה שהוא משנה ניקים ואפילו השתמש בניק שלך (ובדוגרי? גם אני הייתי משתמש בניק שלך סתם כדי לעצבן אותך אחרי כל הזבל שזרקת עליו) לא אומרת שהוא לא אדם ייחודי בפני עצמו.
    בכל מקרה, עוד מעט תתחיל להגיד לי שזאת בעצם קונספירציה איראנית - להשחיל שחקן איראני מקצועי לסצנת הגיימינג הישראלית ולעצבן את כולם בכך שהוא יגיד שהוא חדש כשהוא בעצם טוב...
    אתה בונה פה הרים ומגדלים על שטות כמו FN.... למה לעזאזל לטרוח כל כך הרבה רק בשביל איזה ניק מסכן שאף אחד לא יכיר אותך. מיילא עוד אם היית אומר לי שהוא מקלל ומשתמש בצ'יטים, אבל הוא שיחק באופן רגוע ונחמד ביותר, ואם אתה לא היית מתחיל להתנקל אליו, היה סיכוי גדול מאוד שהוא גם היה נהנה פה.
    לא הרבה יותר סביר שאדם שהתקבל לעתודה ברפואה מספיק מוכשר כדי ללמוד את המפות כל כך טוב תוך 3 חודשים, מאשר הסבר על סידיקי מארה"ב רק כדי לשחק תחת דף חדש?

ויק, בדיוק בגלל מקרה ג'ורל אני לא רוצה שום חוקים נגד FN. ברגע שיהיו חוקים כאלה - אף נוב שמראה קצת סימנים של השתפרות או של מקצועיות לא יהיה מוגן מפני הזעם העיוור שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    מה שחשוב זה לסדר את הדמואים. אם אתם לא מצליחים ועדיין משאירים את הANTITCC צריך להפטר ממנו ומייד, כי לא יהיו עוד פראגים חדשים וזה יעצור את התקדמות הסרט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תשתוק כבר ימפגר חצי עולם חושב שזה faker אבל כבר מזמן זיהו את התכונה הזאת שלך ללכת נגד הזרם ולעשות דווקא, שום דבר לא חדש.

הוא הגיע משום מקום פתאום ומתחיל לשחק כמו איזה מקצוען ואני אמור לאכול את הסיפור המצוץ הזה על כך שהוא חדש? תראה את ההבדל בינו לבין שחקנים כמו Darkangel או חדשים אחרים.

ומה קשור עתודה ברפואה מהההההה ידביל?!?! מצידי שיהיה מדען אטום זה בלתי אפשרי ללמוד את כל המפות ואת המשחק כל כך טוב תוך 3 חודשים אתה לא מבין? ודווקא בגלל שהוא כביכול לומד באוניברסיטה ושטויות בסגנון הזה לא אמור להיות לו כל כך הרבה זמן בשביל דברים כמו אנריל, ואתה צריך הרבהההההההההההה מאוד זמן בשביל ללמוד את המפות והנשקים כל כך טוב במיוחד אם ע"פיו אתה משחק באירופה 3 חודשים כשרב השרתים שם מפוצצים בנובים שלא יודעים למה הם מצביעים והשאר סגורים בססמאות.

והשחקן הזה פשוט לקח סידיקיי של מישהו אחר והתחיל להשתמש בו בתור סידיקיי נוסף בארץ..

ומצטער אבל פייקניק גורר בידיוק את הדברים שדיברת עליהם בסוף ההודעה שלך

רב השחקנים שמשתמשים בפייקניק גם מרגישים מספיק בטוחים בשביל לקלל, לרמות ולעשות דברים שהם פשוט לא היו עושים עם הניק האמיתי שלהם, דוגמא טובה לכך wassem -ma`suckage ( שאתה כמובן היחיד שחושב שהוא לא מרמה, כרגיל ) שמשנה ניקים כל שני חמישי וחוזר כל פעם מחדש עם הצ'יטים שלו.

אני לא מבין על מה אתה מתווכח בכלל, אני אומר לך מנסיון שזה בידיוק מה שהיה באנריל 99, אם אתה רוצה להגיע למצב שבו חצי מהשרת בפייק אז תמשיך בדרך הזאת, או שתשאיר את ה-TCC האידיוטי שלך שטוב רק בשביל לזהות ניקים כאשר גם את זה אפשר לפתור בעזרת סידיקיי חדש.

ואף אחד לא אמר שהחוקים צריכים להיות כל כך נוקשים, ברור שלא כל שחקן עם ניק לא מוכר הוא פייק ניקר כי לפעמים זה שחקנים מאירופה, או שחקנים חדשים ואת זה לא קשה לזהות. אבל ברגע שברור שהשחקן הוא פייקר שפשוט יקבל קיק זה בידיוק מה שאני עושה בשרת של TOMMY בלי שאלות מיותרות, אתה פייקר, שלום.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    רק בשביל הפרוטוקול, ההצבעה נשארת פתוחה עד יום שני הבא, ובינתיים אני מנסה לחפש פתרונות חלופיים - אני אישית נגד ANTITCC, אבל FN מעצבן קצת :ם

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    היידרו, תעיף תאנטיטיסיסי ביינתים לגמרי כי זה דופק תדמואים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    חיפה
    ויק, רק אתה חושב שג'ורל פייקר.
    ומה קשור רפואה? הדבר שאתה מקונן עליו כל הזמן הוא העובדה שהוא משחק 3 חודשים ומשחק כל כך טוב. אני אומר לך, שזה נראה לי הרבה יותר סביר שאדם מוכשר מאוד אכן הצליח להגיע לרמה הזאת תוך 3 חודשים. כמה מוכשר? מספיק מוכשר כדי לגשת לעתודה ברפואה (שבתור עתודאי לעתיד, אני יודע שזה מאוד לא קל.).
    נכון, פייק ניק גורם לכל מני דברים לא נעימים, אבל זאת צריכה להיות אחריות שלכם בתור קהילה למנוע התנהגות מגעילה בשרתים (פשוט כי לא תמיד יש אדמין בשרת...)
    אתם רואים מישהו מקלל? הורס את המשחק? W\E? תנו לו קיק! מה זה משנה אם הוא FN או לא, תן לאדם קיק כפונקציה להתנהגות שלו.
    שתף ב-Google+

הרשמה