תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אוקיי... לפני שאתחיל, אני מבקש שאף אחד לא יצחק על כמה שאני אידיוט.
    אני נורא אוהב את משחקי הפוקימון של נינטנדו...
    אני רוצה לקנות את המשחקים החדשים שיצאו, אבל עומדת בפני בעיה קטנה - אין לי DS...

אז השאלה היא האם סביר להניח שיהיה באנדל של DS+אחד ממשחקי הפוקימון החדשים?

עוד שאלה היא, האם 200 דולר לDS LITE הוא מחיר טוב (זה המחיר בפליי אסיה) או שכדאי לי לחפש מחיר יותר טוב?

מניסיון עם הDS, מעבר לזה, מריו ולואיגי' (משחק התפקידים הנהדר שיש לי את הראשון לGBA) וNSMB אין כל כך משחקים שיעניינו אותי, אז האם שווה לקנות את הקונסולה בשביל 3 משחקים שיספקו לי שעות של הנאה? עזבו... אל תענו על זה...

בכל מקרה, אלו השאלות. תודה רבה לכל מי שעונה ועוזר ומסייע ותורם מזמנו ומן הידע הנרחב שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    חה חה חה חה! אתה אדיוט!
    טוב נו, אין לי שמץ בדברים של הDS אז חכה שאיזה פאנבוי כמו עדי יענה לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    המשחקים האלה שולטים אין לך מה להתבייש P: שרפו לי המון שעות בילדות
    את האחרונים שיצאו לא אהבתי אבל החדשים ל-DS שיצאו בקרוב צריכים להיות טובים, יש מצב שאשחק בהם

לא יודע אם יהיה באנדל כזה, לא הייתי סומך על זה כי יש כל כך הרבה משחקים... אבל אפשר לחפש

חשבתי ש-200 דולר זה זול, מסתבר שלא... אני קניתי אפילו בקצת יותר X: אבל זה היה לפני הרבה זמן
    אבל תקנה רק Lite, הרגיל מעפן

כמה ניסיון היה לך עם ה-DS? הנה רשימה שהכנתי בשביל משהו אחר, עם הרבה משחקים מעולים
    Castlevania - Portrait Of Ruin
    Wario Master of Disguise
    Mario Kart DS
    Metroid Prime Hunters
    Mario Hoops 3 on 3
    Children of Mana
    Lunar Genesis
    Mario and Luigi - Partners in Time
    Megaman Battle Network 5
    Super Monkey Ball Touch and Roll
    Kirby Canvas Curse
    Super Princess Peach
    Cooking Mama
    Feel The Magic XX XY
    Wario Ware Touched
    Advance Wars Dual Strike
    PuyoPuyo Anniversary

אני מבטיח לך שברגע שיהיה לך את הקונסולה תגלה המון משחקים טובים, DS שליטה P=

תהנה ותתחדש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    חה חה חה חה! אתה אדיוט!
    טוב נו, אין לי שמץ בדברים של הDS אז חכה שאיזה פאנבוי כמו עדי יענה לך
    בשביל זה אני פה. זה, והעובדה שאני שונא חופש, מתי חוזרים לעבוד?!!?

ככה. קודם כל, כן. ב-DS יש הרבה מעבר ל-NSMB ויש עוד המון משחקים טובים, וגם משחקי פלטפורמה טובים ומעניינים (yoshi Island 2 או Kirby Canvas Course).

DSL לא עולה 200 דולר. זה המון. זו שחיטה. אם אתה לא יכול למצוא מישהו שיביא לך מחו"ל, תנסה למצוא בחנויות אחרות. מישהו פעם המליץ פה על אחלה חנות זולה וטובה, אבל שכחתי. הרבה קונים כאן גם מאיזה חנות קנדית. או שתנסה לחפש בהיסטורייה של הפורום הזה. גם EBAY זה סבבה. ספיטד, מצטער אבל 200 זה המון. אני ביפן קניתי את שלי ב-140 (כחול נייבי, כן, כן, אבל אני אקנה עוד אחד אחרי O!T!O2)

וכן יש את כל המשחקי שספיטד המליץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    בשביל זה אני פה. זה, והעובדה שאני שונא חופש, מתי חוזרים לעבוד?!!?

ככה. קודם כל, כן. ב-DS יש הרבה מעבר ל-NSMB ויש עוד המון משחקים טובים, וגם משחקי פלטפורמה טובים ומעניינים (yoshi Island 2 או Kirby Canvas Course).

DSL לא עולה 200 דולר. זה המון. זו שחיטה. אם אתה לא יכול למצוא מישהו שיביא לך מחו"ל, תנסה למצוא בחנויות אחרות. מישהו פעם המליץ פה על אחלה חנות זולה וטובה, אבל שכחתי. הרבה קונים כאן גם מאיזה חנות קנדית. או שתנסה לחפש בהיסטורייה של הפורום הזה. גם EBAY זה סבבה. ספיטד, מצטער אבל 200 זה המון. אני ביפן קניתי את שלי ב-140 (כחול נייבי, כן, כן, אבל אני אקנה עוד אחד אחרי O!T!O2)

וכן יש את כל המשחקי שספיטד המליץ.
    תודה רבה... אני אחפש יותר זול.

בקשר לרשימת המשחקים, רוב המשחקים שהזכרת לא מוצאים חן בעיני במיוחד.
    במטרויד שיחקתי והשליטה בו היתה פשוט נוראית... אבל אולי ההיתי צריך לתת לזה יותר זמן כדי שאוכל להתרגל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    מה 200 דולר זה יקר? XD
    כמה המחיר הרישמי בארה"ב? הייתי בטוח שכמו שהווי נמכרת ב-250 כך ה-DSL ב-200
    בארץ זה עולה איזה 1000 שקל |:
    פי, אוקיי, טעות שלי

עריכה: השליטה במטרויד קצת מאוד מסורבלת בהתחלה, אתה צודק, כל שאר המשחקים טובים ונכנסים אליהם בקלות, אחד אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    במטרויד השליטה טובה, זה המשחק עצמו שלא ממש מזהיר. אה, והקפיצה שם פשוט מטמטמת.

ה-DSL זה 130 דולר.

איזה משחקים אתה כן אוהב?

תדע דבר אחד, אם אתה נכנס ל-DS אתה חייב לבוא בראש פתוח. תמיד לרצות להתנסות בדברים אחרים. אני יכול להגיד לך ש-EBA (וגרסתו היפנית) ו-Phoenix Wright הם מעולים בעיניי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    במטרויד השליטה טובה, זה המשחק עצמו שלא ממש מזהיר. אה, והקפיצה שם פשוט מטמטמת.

ה-DSL זה 130 דולר.

איזה משחקים אתה כן אוהב?

תדע דבר אחד, אם אתה נכנס ל-DS אתה חייב לבוא בראש פתוח. תמיד לרצות להתנסות בדברים אחרים. אני יכול להגיד לך ש-EBA (וגרסתו היפנית) ו-Phoenix Wright הם מעולים בעיניי.
    אני נורא אוהב את הDS. לחבר טוב שלי יש את הקונסולה ושיחקתי בכמה משחקים והיא קונסולה נורא נחמדה. הבעיה הכי גדולה שהיתה לי איתה היתה העיצוב של הקונסולה עצמה ואת זה תיקנו עם הDSL. ווריו ממש ממש נחמד. שיחקתי בזה כמה שעות מרוב שזה היה כיף, למרות שמעולם לא אהבתי משחקי משחקונים. אבל זה היה חדש ומרענן והסגנון פשוט היה מצחיק ומאתגר.
    שמעתי הרבה טוב על פיניקס רייט. אני לא בטוח שאני אוהב את סוג המשחק הזה במיוחד, אבל אם יום אחד יהיה לי ממש הרבה כסף מיותר, אני אנסה.

איזה משחקים אני אוהב? אני אוהב יותר מידי בשביל לפרט. למען האמת, זה תלוי בעיקר במצב הרוח שלי. לפעמים לשחק במשחק קטנטן וכיפי באינטרנט זה הדבר הכי מגניב בעולם ולפעמים אני לא אתפשר על פחות עומק מאשר בFFXII. שיחקתי במלא סוגים. מסדרת FF ועד סיריוס סאם.
    יש כמה משחקים שנראים מעניינים על הDS. כרגע פוקימון הוא למעשה הדבר שנתן לי את הדחיפה להחלטה לרכוש את הקונסולה. קצת פתטי, אבל המשחקים האלה פשוט נהדרים לפי דעתי. למעשה, אני לא חושב שיש משחק אחד דומה שהצליח כל כך. אני אוהב את מערכת הקרב, את הגרפיקה, את העומק והאסטרטגיה. אני אפילו אוהב ליצור אוסף עצום של יצורים חמודים וחסרי כל שימוש, אחרי שאני מסיים את המשחק.

אני מניח שכתבת שאני צריך ראש פתוח כי אמרתי כמה דברים ביקורתיים על הWII. אז אני רק רוצה להבהיר שאני חושב שהWII היא קונסולה נהדרת. אני פשוט חושב שצריך להביא בחשבון גם את הדברים הפחות טובים בה ובמקרה יוצא שאני לעיתים קרובות הבחור שמזכיר את אותם דברים.
    לדעתי הWII היא קונסולה שניה נהדרת, אבל זה בגלל שכרגע אין לה יותר מידי משחקים "כבדים". אם יהיה לי את הכסף בשבילה, אני לא אחשוב פעמיים לפני שאקנה אותה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    לשחק מ-FF עד סיריוס סאם לא עוזר. אתה נראה לי מספיק נבון כדי לחפש מידע על כותרים באינטרנט.

וזה לא פתטי לאהוב פוקימון. אנשים ממש חייבים לצאת מהסרט שלאהוב משחק שהוא צבעוני וחמודי זה ממש לא בושה. זה תרבות ביפן, והכי גברים שם הם דווקא אלו שנראים כמו עופר ניסים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    הDS אחלה קונסולה.
    לא יודע אם פוקימון זה בסטייל שלי אבל מריו קארט DS וטטריס DS הם משחקי אונליין מעולים ששורפים שנות אדם בכלום. יש גם המון משחקים מצוינים אחרים אבל כאלה שעבורי לא היה להם replay value.
    המחיר הוא אכן 130 דולר אמריקאי אבל אני מזהיר מDS אמריקאי משום שיש להם בגירסאות האמריקאיות של הלייט פאקים רציניים (ואני עדיין לא יודע כמה מהלימונים האלה מסתובבים עדיין במחזור, אני את שלי חטפתי) ולכן רצוי לקנות את הגירסאות האירופאיות.
    שתף ב-Google+

הרשמה