תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  השחקנים הראשיים:

  סטיב אוסטין

  שם אמיתי: סטיב ויליאמס
  מוכר גם בתור: "סטאנינג", הרינגמאסטר, "סטון קולד"
  תאריך לידה: 18 בדצמבר 1965
  מקום מגורים: ויקטוריה, טקסס
  גובה: 1.88 מטר
  משקל: 144 ק"ג
  פינישר: סטון קולד סטאנר


  סטיב אוסטין הוא אחד מהמתאבקים הפופולרים ביותר בכל הזמנים. הוא התחיל את הקריירה האתלטית שלו בתור שחקן פוטבול באוניברסיטת צפון טקסס. הוא אומן בעיר הולדתו ע"י "ג`נטלמן" כריס אדאמס המנוח.
  אוסטין התאבק במקור תחת שמו האמיתי אך הוא שינה את השם כדי להימנע מבלבול עם סטיב ויליאמס השני (ד"ר מוות). לאחר הופעת הבכורה שלו ב-1989, אוסטין נהנה מהצלחה ממוצעת ב-USWA בתור שותפו ואויבו של אדאמס. בתקופה הזו אשתו לשעבר של אדמס (ואשתו לעתיד של אוסטין) ג`יני קלארק הפכה למלווה של אוסטין. אוסטין וקלארק עברו ל-WCW יחדיו.

  אוסטין קיבל את הכינוי "סטאנינג" (Stunning) כשהגיע ל-WCW וב-3 ביוני 1991 הוא זכה בתואר אלוף הטלוויזיה של הארגון. לאוסטין היה פיוד קצר אך זכור לטובה עם ריקי סטימבוט וגם סטינג עמד בדרכו מספר פעמים. בשנת 1993 אוסטין חבר לבריאן פילמן והשניים הפכו ל"בלונדינים מהוליווד" (Hollywood Blondes) שהיה הצמד המצליח ביותר של WCW באותה תקופה.
  הבלונדינים הפכו לאלופי הזוגות לאחר ניצחון על ריקי סטימבוט ושיין דגלאס ב-2 למארס 1993.
  הצמד פורק לאחר תקופה מסוימת ואוסטין קודם למאבק על אליפות ארה"ב.

  ב-1994 אוסטין סבל מפציעה בברך. הוא אולץ לחזור לזירה מוקדם מדי ופציעתו הוחמרה עקב כך.
  בזמן התקופה הזו אריק בישוף עשה מהלך שהתברר כאחד מהגרועים והמגוחכים בכל הזמנים כשפיטר את אוסטין באמצעות שיחת טלפון. אוסטין מצא בית חדש ב-ECW והוא החל להשתנות מ"סטאנינג" ל"סטון קולד" בהדרגה. ב-1995 אוסטין הצטרף ל-WWF בתור הרינגמאסטר (Ringmaster) תחת הדרכתו של טד דיביאסי. לאחד תקופה מסוימת (כשהגימיק התברר ככישלון) אוסטין נפטר מדיביאסי והפך ל"סטון קולד" סטיב אוסטין. הוא היה היל בתחילה, אבל הקהל החל להריע לדמות הרועשת, חוצפנית, כועסת וגסה של הנחש מטקסס.
  אוסטין נכנס בסוף 1996 לפיוד עם ברט הארט שנמשך עד הכניסה ל-1997. את ראמבל 97`, אוסטין ניצח למרות שהוא הודח, אך השופטים לא ראו את ההדחה בעקבות קטטה שהייתה בין מיק פולי וטרי פאנק במהלך אותו זמן, ואוסטין נכנס פנימה והדיח את ארבעת הנותרים בראמבל: אנדרטייקר, ויידר והארט. בעקבות הניצחון השנוי במחלוקת, נקבע קרב מרובע על אליפות ה-WWF הפנויה בין אוסטין, ברט, ויידר וטייקר באירוע של אין יור האוס: פיינל פור. ברט יצא מנצח ואלוף מהקרב, אבל הוא הפסיד את התואר כעבור יום ב-RAW לסיד אחרי התערבות של לא אחר מאשר אוסטין שהחליט להמשיך את הפיוד ביניהם. ברסלמניה 13 השניים נאבקו בקרב שהיה שיא המלחמה שלהם. זה היה קרב הכנעות שקן שמרוק היה השופט המיוחד בו, אוסטין הפסיד בקרב, אבל זכה באהבת האוהדים, ולמרות שממש לא היה אחד כזה, האוהדים הפכו את אוסטין לפייס מבחינתם, ואת הארט להיל. זה התחיל את המסע של אוסטין כל הדרך אל הפסגה.
  אוסטין זכה באליפות הבין יבשתית בסאמרסלאם של אותה שנה מאחיו של ברט, אוון ז"ל, אבל איבד הרבה בנוסף בקרב הזה- אוון ביצע פיילדרייבר בצורה לא נכונה על אוסטין ושבר את צווארו. עוד לפני הזכייה בתואר הבין יבשתי, אוסטין היה אלוף זוגות לצד שון מייקלס שנפצע בהמשך, והשותף המחליף של אוסטין לתואר היה דוד לאב. בעקבות פציעתו, אוסטין פינה את שני התארים והיה על המדף לזמן מה. אוסטין חזר כעבור זמן מה וניצח את הפיוד המתמשך שלו עם אוון כדי לזכות באליפות הבין יבשתית, ממנה נשלל ע"י וינס מקמהן בהמשך לאחר שסירב להגן עליה נגד לא אחר מאשר.. דה רוק, אותו אוסטין ניצח לפני כן. כל זה התחיל את הבנייה לקראת הפיוד העצום בין אוסטין ומקמהן.
  אוסטין ניצח ראמבל שני ברציפות בשנת 98`, וזכה בזכות להתמודד במיין איבנט של רסלמניה 14, שם ניצח את שון מייקלס כדי לזכות באליפות ה-WWF. ערב לאחר הרסלמניה, אוסטין סירב ללכת בדרכו של וינס מקמהן, מה שפתח את הפיוד הגדול ביותר בהיסטוריית ה-WWE- אוסטין נגד מקמהן. וינס היה מוכן לעשות הכל על מנת שאוסטין יפסיד את התואר, והוא הצליח לעשות זאת כשבמלך הזירה של אותה שנה, קיין ניצח את אוסטין כדי לזכות בתואר, אולם, כעבור ערב ב-RAW אוסטין זכה מחדש בתואר. בספטמבר של אותה שנה, אוסטין שוב הפסיד את התואר לאחר שהוצמד בו זמנית ע"י קיין ואנדרטייקר במהלך קרב משולש שנערך בברייקדאון. כעבור חודש, נקבע קרב על התואר לג`דג`מנט דיי בין קיין לטייקר שבו אוסטין השופט המיוחד, אוסטין פיצץ את הקרב, ובגלל שעשה זאת, מקמהן פיטר אותו מה-WWF וקבע טורניר על התואר הפנוי בסורבייבור סיריס. שיין מקמהן, בנו של וינס, בגד בו והחתים מחדש את אוסטין, שהיה חלק מהטורניר, אולם, לא הצליח לנצח אותו ורוקי הוא זה שיצא מהטורניר כאלוף.
  לאחר שוינס מקמהן ניצח את הראמבל של 1999, אוסטין ניצח אותו בסט. ולנטיינס דיי מסקר בקרב כלוב כדי לזכות בזכות שלו להתמודד מול אלוף ה-WWF ברסלמניה 15, ובמיין איבנט שני ברציפות של רסלמניה, ניצח את אוסטין את רוקי במפגש הראשון ביניהם במסגרת רסלמניה כדי לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת. בהמשך אותה שנה, הפסיד אוסטין את התואר לטייקר באובר דה אדג` ואז זכה בו בחזרה כעבור חודש, עד שהפסיד אותו שוב למנקיינד בסאמרסלאם בקרב משולש שבו גם טריפל אייץ` נטל חלק.
  פציעת הצוואר של אוסטין שוב תפסה אותו לאחר מכן והוא עזב לשולחן הניתוחים, בעוד סטוריליינית דורסים אותו. אוסטין חזר בסוף שנת 2000 והתכונן לקראת הכניסה לשנת 2001, שתהיה מעניינת מאוד בשבילו.


  דה רוק
  שם אמיתי: דויין ג`ונסון
  מוכר גם בתור: פלקס קאבאנה, רוקי מאיביה, דה רוק, Peoples Champion, The Great One ,Brahma Bull
  תאריך לידה: 2 במאי 1972
  מקום מגורים: מיאמי, פלורידה
  גובה: 1.95 מטר
  משקל: 125 ק"ג
  פינישר: פיפלז אלבו, רוק בוטום


  דה רוק הוא האדם המחשמל ביותר בהיסטוריה של הספורט הבידורי.
  הראיונות שלו היו הטובים בביזנס עוד לפני שהקרבות שלו השלימו את הפער בכל מה שקשור לאיכות. הרסלינג נמצא בדמו של הרוק. סבו היה פיטר " High Chief" מאיביה ואביו הוא רוקי ג`ונסון. הרוק התחיל את הקריירה שלו בתור שחקן פוטבול עבור קבוצת מיאמי, אך הוא מעולם לא הצליח להפוך לכוכב אמיתי בספורט הזה. לאחר ששיחק בליגות פוטבול אחרות, הרוק החליט לתת צ`אנס לרסלינג המקצועני. הוא אומן ע"י אביו והצטרף ל-WWF למרות שהיה עדיין פרפורמר מאד לא מלוטש ולא מנוסה.

  הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 1996 בתור רוקי מאיביה. ה-WWF החליטו לתת לו פוש מיד כשהגיע. זו הייתה טעות די גדולה והקהל החל לשנוא את רוקי מאיביה משום שהיה פייס נחמד מדי שתמיד חייך בצורה מעצבנת. הקרבות שלו היו מלווים בקריאות "רוקי סאקס" בלתי פוסקות והופעת הבכורה שלו ברסלמניה מול הסולטן הייתה פשוט אסון. ה-WWF ניצלו את המצב והפכו את רוקי להיל.
  הוא הצטרף לניישן אוף דומיניישן ונכנס לפיוד עם מתאבק חדש נוסף בשם סטיב אוסטין, שלאחר שהאחרון פינה את התואר הבין יבשתי, החגורה הוענקה לרוקי.
  הדמות החדשה והשחצנית של רוקי קיבלה חיזוק ע"י הרמת הגבה המפורסמת שלו וע"י מספר משפטי מחץ שהוא אימץ לעצמו.

  רוקי נכנס לפיוד עם DX שהוביל לפיוד עם טריפל אייץ` לו הפסיד את האליפות הבין יבשתית. לאחר שרוקי סיים עם האנטר, הוא הפך לאחד מהשמות הגדולים ב-WWF. הוא חזר להיות שוב היל והצטרף לקורפוריישן של וינס מקמהון. הוא זכה בתואר אלוף ה-WWF ונכנס לפיוד עם מנקיינד איתו החליף את התואר מס` פעמים בכמה קרבות, מה שעזר לקבע את מעמדו בפסגה.
  הוא המשיך להיות היל עד שהפסיד את התואר לאוסטין ברסלמניה 15. הפייס טרן של הרוק הפך אותו לשם הכי גדול בביזנס ולפייס המוביל של הארגון. הוא המשיך לזכות בתארי אליפות עולם ואף נכנס שוב לפיוד עם טריפל אייץ`. רוקי לקח מעט חופש כדי לככב בסרטים והשתתף בסרט "המומיה 2". כשהוא חזר לארגון, הרייטינג עלה והוא נכנס לפיוד עם קורט אנגל במטרה לזכות באליפות ה-WWF פעם נוספת.


  מבט כללי

  2001 היא אולי השנה הכי טובה שהייתה ל-WWF מאז ומעולם. וינס מקמהן רכש את WCW הגוססת, ועמד לרכוש את ECW (מה שהוא עשה בהצלחה לאחר מכן). אף אחד לא היה יכול להתחרות ב-WWF עוד מהשנה שלפני כן, והאיכות נשמרה גם כשהם נכנסו ל-2001.
  סטיב אוסטין חזר לפעילות לקראת סוף שנת 2000 לאחר פציעת צוואר טורדנית, ודה רוק חיפש דרכים לקחת את אליפות ה-WWF בחזרה לאחר שהפסיד אותה לקורט אנגל בנו מרסי 00`. בסוף השנה הקודמת, השניים נפגשו בקרב על התואר כחלק מהל אין א סל משושה שנערך באמרגדון אך גם שם יצא אנגל עם ידו על העליונה ושמר על התואר.
  העניין העיקרי שהפריע לאוסטין באותה תקופה, זה לגלות מי דרס אותו וגרם להיעדרותו. לאחר שאוסטין גילה שזה היה ריקישי שנשלח ע"י טריפל אייץ`, הוא התחיל לרדוף אחרי האנטר והשניים נכנסו לפיוד אלים במיוחד. רוקי מנגד, עדיין רדף אחרי אנגל, בעוד אנחנו מגיעים לרויאל ראמבל של אותה שנה.
  הפיוד

  הפיוד של אוסטין-רוקי קם לתחייה פעם נוספת ברויאל ראמבל 2001.. טוב, לא בדיוק שם, אבל כל הסיפור ביניהם התחיל מחדש שם. אוסטין ניצח את הראמבל למרות שהוא הוכה קשה ע"י טריפל אייץ` ודימם כמו מטורף. רוקי גם היה חלק מהראמבל, אבל לא השיג שם את הזכות שלו להתמודד מול האלוף אנגל ששמר על תוארו באותו אירוע נגד האנטר.
  נו וואי אאוט של אותה שנה גם היה בורג חשוב בפיוד הזה: אוסטין הפסיד בפיוד שלו עם טריפל אייץ` לאחר שנוצח ע"י האחרון בקרב שלושה שלבים של גיהנום, ורוקי לעומתו, סוף-סוף ניצח את אנגל וזכה ממנו באליפות ה-WWF. מכאן התחילה הדרך לרסלמניה, שם אוסטין ורוקי ייפגשו בפעם השנייה בהיסטוריית האירוע בקרב על התואר.
  אין הרבה דברים מורכבים בפיוד הזה- אוסטין זכה בראמבל ובזכות להתמודד מול אלוף ה-WWF באירוע המרכזי של רסלמניה, דה רוק ניצח את קורט אנגל כדי לזכות בתואר = רוקי נגד אוסטין ברסלמניה 17.
  אבל עדיין היו כמה דברים בדרך שדאגו ששני הכוכבים יגיעו הכי טעונים שיש לקראת המפגש שלהם.

  זמן מה לאחר נו וואי אאוט, חזרה דברה, אשתו של אוסטין, ל-WWF. וינס מקמהן הודיע לדברה ב-RAW שעכשיו היא המנג`רית של רוקי, שמנגד אמר שהוא בכלל לא רוצה שדברה תהיה המנג`רית שלו. מכאן, אוסטין ראה שמי שדואג לאשתו זה אך ורק רוק, וכל מה שעולה בגורלה, רוק הוא האחראי לכך, רוקי מצידו אמר לאוסטין שדברה אינו תחת אחריותו והיא לא אשתו, אלא אשתו של אוסטין. במהלך קרב חוזר על אליפות העולם בין קורט אנגל ורוקי שהסתיים בפסילה, אנגל נעל את דברה באנקל-לוק, מה שגרם לאוסטין להגיע לזירה ולהכות את אנגל על כך. לאחר שאוסטין סיים לטפל באנגל, הוא הכה את רוק בסטאנר. אוסטין הבהיר לרוקי שהוא רוצה את התואר שלו, בעוד הוא ממשיך להכות את רוקי בסטאנרים והמתיחות בין השניים המשיכה לעלות לקראת רסלמניה והקרב ביניהם על התואר. רוק בינתיים נפרד מדברה, והוא החליט לטפל באוסטין בעצמו עוד לפני רסלמניה, כשבאחד המקרים הוא מכה אותו בסטאנר משלו. השניים המשיכו להתקוטט גם ב-RAW וגם בסמקדאון כל הדרך לרסלמניה...


  הקרב

  אוסטין נכנס ראשון לפופים אדירים של הקהל המקומי ביוסטון, טקסס. רוקי נכנס אחריו לפופים מאופקים יותר.

  הקרב נפתח כשאוסטין מאגרף את רוק לפינה. הוא מנסה להכות את רוקי עם החגורה אבל האחרון מתכופף, רץ לחבלים וחוזר לתוך לו ת`אז פרס של אוסטין. אוסטין ממשיך עם הנחתות מרפק אחרי שץ לחבלים. אוסטין שולח את רוקי לחבלים אבל הוא נתפס בשובר צוואר מסובב לאחר שהאחרון חוזר. רוק מנסה להכות את הרוק בוטום ואוסטין יוצא ממנו, אוסטין מנסה להשיב עם ניסיון סטאנר אבל רוק יוצא ממנו, דוחף את אוסטין לחבלים, רוק מנסה להכות באוסטין החוזר סטאנר משלו אבל אוסטין מתחמק ממנו ומעיף את רוקי מעל החבל העליון החוצה. אוסטין עם השליטה בחוץ והוא לוקח את רוקי לאזור הקהל. רוקי מושיב את אוסטין על כיסא באותו אזור, מאגרף אותו וזורק אותו שוב לצד הזירה. רוקי מטיח את ראשו של אוסטין בשולחן השדרנים. אוסטין משיב מלחמה לרוקי עם קלוזליין קצר ומפיל אותו. אוסטין נעזר במגן הברכיים שלו כדי לשרוט את ראשו של רוק והוא מגלגל אותו בחזרה לזירה שם הוא ממשיך בשליטה שלו. אוסטין תולה את רוקי על החבל האמצעי, רץ לחבלים בצד השני ומנחית רגל על רוקי התלוי לספירת 2. אוסטין מעלה את רוקי לפינה העליונה והולך על סופרפלקס אותו הוא מבצע בהצלחה לספירת 2 נוספת. אוסטין חושף את אחת הכריות שבפינה ומוריד את הכיסוי שלה. רוק מתחיל להשיב מלחמה לאוסטין עם אגרופים ומנסה לשלוח את אוסטין לחבלים אבל אוסטין הופך את זה לשליחה משלו ורוקי חוזר עם קלוזליין מעופף. רוקי שולח את אוסטין לחבלים ומכה אותו בזריקת אוברהד בלי טו בלי לספירת 2. אוסטין נעמד ראשון מסוחרר ורוקי מעיף אותו החוצה מעל החבל העליון בקלוזליין. רוק בחוץ מטיח את ראשו של אוסטין בכיסאות שנמצאים בצד הזירה באזור הפעמון. רוקי דוחף את השופט ארל הבנר, ואוסטין מנצל את ההסחה הזו כדי להכות את רוקי בראשו עם הפעמון. ראשו של רוקי נפתח והוא מדמם בעקבות המכה, אוסטין ממשיך לגרום לפצע לגדול כשהוא מכה ומטיח את ראשו של רוקי. הם נכנסים בחזרה לזירה, ואוסטין ממשיך בשליטה שלו עם ימיניות לרוקי המסוחרר. אוסטין מנסה להטיח את ראשו של רוקי בפינה החשופה אבל רוק מתנגד ומשיב מלחמה עם ימיניות משלו. רוק שולח את אוסטין לחבלים והאחרון חוזר עם שובר צוואר מסובב על רוקי לספירת 2. אוסטין שוב לוקח את השליטה והוא נועץ את הברך שלו ברוקי ששוכב בפינה. רוקי מסתובב להתווכח עם השופט והוא מסתובב לתוך קלוזליין חזק של רוקי שהקהל מגיב לו בבוז. רוק מכה קלוזליין נוסף ומפיל את אוסטין ושוב מקבל שריקות בוז. הם נעמדים ומחליפים אגרופים פעם נוספת עד שרוקי מטיח את ראשו של אוסטין בפינה החשופה. רוקי יוצא החוצה ומביא מצד הזירה את הפעמון ומכניס אותו פנימה. רוק מכה את אוסטין בראשו עם הפעמון לספירת 2. אוסטין גם מדמם מאוד. שוב הם נעמדים ורוק ממשיך להכות את אוסטין בימיניות והוא מתחיל צבור מומנטום. אוסטין כל פעם נופל ונעמד מחדש ורוקי ממשיך להכות בו בחוזקה עם ימיניות. אוסטין נשכב על קצה המזרון, רוקי יוצא החוצה ומנחית על גרונו של אוסטין מרפק פעמיים ומפיל אותו החוצה. רוק מנסה להטיח את ראשו של אוסטין במעקה אבל אוסטין בולם והוא משיב מלחמה עם ימיניות לגופו ופניו של רוקי. רוקי מרים את אוסטין ומטיח את ראשו במעקה. אוסטין תופס את שתי רגליו של רוקי ומקפיץ אותו לתוך העמוד. אוסטין מפיל את רוקי באזור שולחן השדרנים המפורק והוא מכה בראשו של רוקי במסך הקטן של השדרנים. אוסטין מכניס את רוקי בחזרה לזירה ונכנס בעקבותיו. אוסטין מצמיד את רוקי ומקבל ספירת 2 בלבד. אוסטין מרים את רוקי ומסמן לו את הסימן המוכר שלו (אצבע משולשת), נותן לו בעיטה במטרה להכין את הסטאנר אבל רוקי תופס את הרגל של אוסטין, מפיל אותו ונועל שארפשוטר. אוסטין זועק מכאבים אבל לא נכנע. מראה נוראי של שניהם מדממים בטירוף בפניהם נחשף. אוסטין מנסה להגיע לחבל התחתון אבל רוקי גורר אותו בחזרה למרכז הזירה. אוסטין שוב זוחל והפעם הוא מצליח להגיע לחבל התחתון והאחיזה נשברת. רוקי מנסה לנעול שוב שארפשוטר אבל אוסטין שורט את פניו ויוצא מזה. אוסטין מפיל את רוקי ונועל שארפשוטר משלו. רוק זועק מכאבים ואיכשהו לאחר כמה שניות נעזר ברגליו כדי לשבור את האחיזה. אוסטין מרים את רוק מרגלו ומטיח את ברכו בזירה. אוסטין שוב נועל שארפשוטר ובפעם הזו רוק מגיע לחבל התחתון והאחיזה נשברת, הקהל מגיב לשבירה בהיטים. אוסטין נועל את חלום מיליון הדולר על רוקי. הבנר מרים פעמיים את ידיו של רוקי והן נופלות אך בפעם השלישית רוק מצליח להרים אותה. רוק מצליח להיעמד על הפינה השנייה, להתהפך באוויר וכך להצמיד את כתפיו של אוסטין לאחר שהוא נוחת עליהן אבל אוסטין יוצא בספירת 2. הם נעמדים, אוסטין מנסה לשלוח את רוקי לחבלים אבל רוק מצליח לאחוז בידו של אוסטין ולהיעצר ולהכות סטאנר. רוק זוחל להצמדה.. אבל מקבל רק ספירת 2 וחצי לאחר שאוסטין מרים כתף. לפתע ממאחורי הקלעים מגיע וינס מקמהן. J.R לא מבין מה וינס עושה כאן. רוק מכניס ימיניות לאוסטין ורץ לחבלים, רוקי חוזר לתוך ספיין באסטר של אוסטין לספירת 2 וחצי. הם שוב נעמדים ורוקי שולח את אוסטין לחבלים, אוסטין חוזר וחוטף ספיין באסטר של רוקי. רוק גורר את אוסטין למרכז הזירה והוא מכין את אוסטין למהלך המחשמל ביותר בספורט הבידורי. רוק מכה את הפיפלז אלבו ומצמיד.. אבל מקמהן נכנס פנימה ומושך את רוקי מההצמדה בספירת 2. רוק מסתכל על מקמהן בעצבים, יוצא חהוצה ומתחיל לרדוף אחריו בעוד מקמהן נס על נפשו ומגיע לתוך הזירה שוב. רוקי נכנס לתוך הזירה בעקבותיו וחוטף רוק בוטום מאוסטין! אוסטין מצמיד.. שוב רק ספירת 2 וחצי! אוסטין שוב מכין סטאנר אבל הוא נדחף ע"י רוקי ופוגע בשופט שמופל החוצה. בתוך הזירה, אוסטין מכה את רוקי מתחת לחגורה ומפיל אותו. אוסטין מסמן למקמהן להביא כיסא ולהיכנס לזירה ומקמהן עושה זאת. אוסטין מחזיק את רוקי ומקמהן מכין את הכיסא ומכה את רוקי בראשו! אוסטין מצמיד... אבל אין שופט! מקמהן רץ להכניס את השופט פנימה והאחרון סופר... אבל רוקי יוצא ב-2 וחצי! אוסטין עצבני, הוא לוקח את הכיסא ומרים את רוקי. אוסטין מתכונן להכות את רוק, אבל האחרון מתעשת ומכה רוק בוטום! מקמהן נעמד על קצה המזרון ומתווכח עם השופט, ורוקי מקפיץ אותו פנימה מעל החבל העליון ומתחיל להכות אותו בפינה עם סדרת האגרופים שלו ומקמהן נופל. רוקי מסתובב לתוך סטאנר ואוסטין מצמיד... שוב רוקי יוצא ב-2 וחצי!!! מקמהן מושיט את הכיסא לאוסטין הזועם. אוסטין מכה את רוק חזק בראשו עם הכיסא ושוב הוא מצמיד... ושוב רוקי יוצא ב-2 וחצי!!! אוסטין לא מאמין שזה קורה לו! אוסטין שוב לוקח את הכיסא והוא פשוט לא מפסיק להכות את רוקי בגופו בחוזקה עם הכיסא! אוסטין מצמיד... 1.. 2.. 3! אוסטין סוף-סוף הצליח והוא אלוף ה-WWF החדש!

  לאחר הקרב, אוסטין משלים את ההיל טרן שלו, מתאחד עם מקמהן כשהם שותים יחד בירה והוא חוגג עם התואר.. כאילו ששום פיוד ביניהם לא היה בעבר. J.R תיאר את זה יפה כשאמר על אוסטין: "אני לא מאמין על הבן זונה הזה! סטיב אוסטין שותה בירה עם מר מקמהן! סטון קולד מכר את נשמתו לשטן על מנת לזכות באליפות ה-WWF!"


  מחשבות אישיות

  גבירותיי ורבותיי, זה הקרב האהוב עליי. הוא לדעתי הטוב והגדול ביותר בהיסטוריית ה-WWE. מבחינתי הוא מושלם והיה בו הכל- מלחמה שלא עצרה, הארדקור, הוא היה כיפי לצפייה וצריך לצפות בו כל אוהד היאבקות ממוצע. אין ספק שהשניים נתנו הכל על מנת להציג את ההצגה הטובה ביותר של כל האירוע הזה.
  רסלמניה 17 הוא אולי אירוע ההיאבקות הטוב ביותר שהציגו ב-WWE מאז ומעולם, והמלחמה הזו שהייתה שם הייתה הדרך הכי טובה על מנת לסגור את המופע המדהים הזה.
  מה שהיה עוד נחמד בקרב, זה החזרה של אוסטין לשורשים- ראינו את חלום מיליון הדולר לאחר מס` שנים שהוא לא נראה, עוד מהתקופה שאוסטין היה הרינג מאסטר של טד דיביאסי, וכמובן שזה רק הוסיף לאיכות הקרב. בנוסף, אם אנחנו מסתכלים על מהלכי ההיאבקות שהוצגו כאן- תגידו, כמה פעמים יצא לכם לראות בקרב כלשהו כ"כ הרבה פעמים שמתאבק אחד מנסה לבצע ומבצע את הפינישר של המתאבק האחר? זה היה פשוט נהדר לצפייה.
  הסיום הוא גולת הכותרת של הקרב. אוסטין המיואש הולך על תוכנית מיואשת שבסופו של דבר מביאה לו אליפות עולם נוספת לרזומה, ומה שקרה לאחר הקרב נחשב בעיני אוהדי היאבקות רבים כמארק אאוט מומנט אמיתי, כשברגע אחד כל הסיפור של אוסטין נגד מקמהן הסתיים בלי שנרגיש אפילו.
  אני לא רואה סיבה לא לתת לקרב את הציון המירבי, לפיכך:

  ציון הקרב: *****
  לסיום

  ערב לאחר רסלמניה 17, רוקי שוב נוצח ע"י אוסטין בקרב על התואר הפעם בתוך כלוב לאחר התערבות הפעם של טריפל אייץ` וגם של וינס מקמהן. הוא הושעה סטוריליינית ע"י מקמהן אחרי הקרב הזה ועזב זמנית לטובת הוליווד עד שחזר בקיץ בצד ה-WWF במאבק נגד הפולשים של WCW/ECW.
  אוסטין וטריפל אייץ` ביססו את עצמם כזוג השולט ביותר ב-WWF באותה תקופה כשהשניים ניצחו את קיין ואנדרטייקר בבאקלאש של אותה שנה כדי לזכות באליפות הזוגות, וכך היו הצמד בעל התארים הבכירים ביותר של הארגון כשבנוסף לטריפל אייץ` היה את האליפות הבין יבשתית. הצמד שלהם התפרק עם פציעתו של טריפל אייץ` שתשבית אותו עד 2002, ואוסטין בהמשך עבר לצד האליאנס בזמן הפלישה ל-WWF.
  לאחר סיום הפלישה ושובו של רוקי ל-WWF, אוסטין חזר להיות פייס, הפסיד את אליפות ה-WWF לכריס ג`ריקו בונג`נס 01` שאיחד את החגורה הזו עם אליפות ה-WCW בה זכה מוקדם יותר באותו אירוע מרוקי, ואוסטין לא החזיק שוב בתואר ב-WWF לאחר מכן. בהמשך הוא נכנס לפיוד עם ה-nWo כשבמהלכו ניצח את סקוט הול בקרב ברסלמניה 18 ולאחריו עזב את הארגון. רוקי לעומתו היה האלוף הבלתי מעורער לאחר שניצח את אנדרטייקר וקורט אנגל בקרב משולש בונג`נס 2002 ואז הפסיד את התואר בסאמרסלאם לברוק לסנר ועזב שוב לטובת הוליווד. רוקי ואוסטין חזרו ב-2003. רוקי הגיע כהיל ושוב הוא ואוסטין (שנהיה השריף של RAW) פתחו פיוד נוסף ונפגשו בפעם השלישית בהיסטוריית הרסלמניה כשהפעם רוקי סוגר מעגל ומנצח את אוסטין ברסלמניה 19. רוקי לאחר מכן נכנס לפיוד עם גולדברג ושוב עזב את הארגון לאחר מכן ועשה הופעות בודדות כפייס ב-2004 כשבין היתר הוא הפסיד לצד מיק פולי לאבולושן ברסלמניה 20 בקרב האחרון שלו. ב-2005, רוקי לא נראה ב-WWE וספק אם נראה אותו שוב. אוסטין מנגד, עדיין עשה ועושה הופעות מפעם לפעם ב-WWE לאחר שעזב את הארגון פעם נוספת אחרי רסלמניה 20 ושב אליו כעבור כמה חודשים.

  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  קרב ענק ומפתיע, הרוק ספג כמה מכות קשות בקרב.


  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  יש ביקוש לקרב בפינת מולטימדיה?
  שתף ב-Google+

 4. #4
  כן אני רוצה ליראות את הקרב.


  קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אין בעיה אני מחפש עכשיו.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  נכתב במקור על ידי Terminator
  אין בעיה אני מחפש עכשיו.
  אוקי תודה.


  קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  העליתי את הקרב.
  שתף ב-Google+

 8. #8
  נכתב במקור על ידי Terminator
  העליתי את הקרב.
  תודה.XD
  ניראה לי שזה קרב גדול.


  קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  נכתב במקור על ידי Destroyer
  תודה.XD
  ניראה לי שזה קרב גדול.
  אכן כן, ידידי, אכן כן.
  שתף ב-Google+

הרשמה