תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    אם שניים שאמורים להיפגש אחד מול השני יחליטו לעשות את המשחק בARENA זה יהיה אפשרי כי USA זה חרא צפה ממש לא בא לי להתחרות בה...
    זה דיי יהרוס את כל התחרות זה ממש עושה חוסר חשק.....

אהההה ועוד משהו.
    בUSA יש יתרון ענק לGDI וזה פשוט מגעיל שאי אפשר לעשות שם כלום עם NOD.
    לTOURNAMENT ARENA לא סתם קוראים TOURNAMENT ARENA זה נקרא ככה כי זאת מפה שמיועדת לתחרויות....לא מעניין אותי עכשיו מה יצא בהצבעה אתה צריך לחשוב גם על מה הגיוני לשים:
    -מפה עם יתרון ברור לצבא כלשהו
    -מפה שמיועדת בבירור לתחרויות ובנויה ללא יתרון לצבא כלשהו

ככה או ככה האם אפשר יהיה לשנות מפה לARENA בסיבוב השני אם רוב אלו שעלו שלב ירצו?
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    קצת לא רלוונטי להתלונן על יתרון שיש ל-GDI במפה מסויימת כשל-Nod יש יתרון בכל מפה אפשרית, לא? זה ברור שהם יותר טובים מה-GDI כרגע. בעיקר בגלל העקרבים. יש סיבה שיש רק שחקן GDI אחד בעשרת המקומות הראשונים בסולם הרישמי (וגם לו יש יותר משחקים עם ה-Scrin) ושהקלאן במקום הראשון בסולם הרישמי הוא קלאן שמשחק אך ורק עם Nod.

אם Small Town USA תמנע מאנשים להתרחב, לבנות 2-3 WF, לבנות 5000000 עקרבים ולשלוח אותם על האוייב (והיא לא מונעת את זה) ובמקום זאת הם יינסו לעשות דברים אחרים אז זה רק יוסיף לטורניר. פאק, זה סתם טורניר בשביל הכיף. אי אפשר לעשות טורניר תחרותי רציני לפני שיצא Patch אחד, נכון?

אם שני אנשים ממש רוצים לשחק ב-Arena, או ב-Tournament אחר אז אני מניח שזה בסדר, אבל לדעתי צריך לכבד את ההחלטה של פותח הטורניר. אני באופן אישי מעדיף לשחק ב-USA, בתור שחקן Nod. אם יש יתרון ל-GDI אז שיהיה יתרון ל-GDI. הם צריכים אותו.

זה שקוראים למפה מסויימת Tournament לא אומר שהיא באופן מיידי הוגנת לכל הצדדים. היא תהיה הוגנת אולי אחרי ה-Patch העשירי שייאזן את המשחק. וגם אז אני לא רואה מה לא הוגן ב-USA, היא Mirrored לגמרי באופן מעשי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    נכתב במקור על ידי Jaymz
    קצת לא רלוונטי להתלונן על יתרון שיש ל-GDI במפה מסויימת כשל-Nod יש יתרון בכל מפה אפשרית, לא? זה ברור שהם יותר טובים מה-GDI כרגע. בעיקר בגלל העקרבים. יש סיבה שיש רק שחקן GDI אחד בעשרת המקומות הראשונים בסולם הרישמי (וגם לו יש יותר משחקים עם ה-Scrin) ושהקלאן במקום הראשון בסולם הרישמי הוא קלאן שמשחק אך ורק עם Nod.

אם Small Town USA תמנע מאנשים להתרחב, לבנות 2-3 WF, לבנות 5000000 עקרבים ולשלוח אותם על האוייב (והיא לא מונעת את זה) ובמקום זאת הם יינסו לעשות דברים אחרים אז זה רק יוסיף לטורניר. פאק, זה סתם טורניר בשביל הכיף. אי אפשר לעשות טורניר תחרותי רציני לפני שיצא Patch אחד, נכון?

אם שני אנשים ממש רוצים לשחק ב-Arena, או ב-Tournament אחר אז אני מניח שזה בסדר, אבל לדעתי צריך לכבד את ההחלטה של פותח הטורניר. אני באופן אישי מעדיף לשחק ב-USA, בתור שחקן Nod. אם יש יתרון ל-GDI אז שיהיה יתרון ל-GDI. הם צריכים אותו.

זה שקוראים למפה מסויימת Tournament לא אומר שהיא באופן מיידי הוגנת לכל הצדדים. היא תהיה הוגנת אולי אחרי ה-Patch העשירי שייאזן את המשחק. וגם אז אני לא רואה מה לא הוגן ב-USA, היא Mirrored לגמרי באופן מעשי.
    זה שהיא Mirrored ממש לא אומר כלום, כל המפות שוות משני הצדדים אבל עדיין יש יתרונות לצבאות מסויימים במפות מסויימות.
    אבל בכל זאת אני עדיין חושב שמי שיכול לנצח מישהו בTournament Arena אמור גם להיות מסוגל לנצח את אותו בנאדם בSmall Town USA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אני חושב שאתה צודק, שיתנו לנו לבחור במשחקים שלנו
    שתף ב-Google+

הרשמה