תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  29.11.2006
  עיר
  באר שבע
  הודעות
  2,666
  בלו מיני נגד ג`ון "בראדשו" לייפילד, 12 ביוני, 2005
  לפני האירוע מיני קרא לJBL "בריון" באיזה אתר באינטרנט. בONS, JBL הוכיח את הטענה כשנתן למיני אגרופים אמיתיים בפנים, והשאיר אותו עם פנס בעין. מאחורי הקלעים הקטטה המשיכה, אך הם הופרדו.
  מנצח: בלו מיני, לאחר שטענתו הוכחה לפני כל הנוכחים בONS ומאחורי הקלעים.
  עדכון: לפי קטע וידאו שהועלה לאינטרנט, ניתן לראות את מיני מתגרה בJBL, למרות שזה היה חלק מהמופע. JBL נותן לו אגרוף בראש מאחורה. לאחר מכן, JBL נותן לו כמה אגרופים לפנים ומיני מצליח להכניס רק מכות חלשות לגוף. JBL מפיל את מיני ונסוג, אבל קודם הוא נותן מבט אחרון כדי לוודא שמיני הובס. לאחר שמיני קם, אפשר לראות אותו מספר לאל סנואו מה קרה ומבט מודאג על הפנים של סנואו.מאחורי הקלעים נאלצו להפריד בין JBL למיני. JBL התלונן על מה שמיני אמר עליו. JBL לא הוענש ע"י הWWE, אך הפסיד לבלו מיני בסמקדאון כדי להימנע מתביעה.

  טרייסי סמאת`רס נגד JBL, 2005
  סמאת`רס שמע על האירוע בין JBL לבלו מיני והוא החזיר לו. לפי האובזרבר, העיניים של JBL התנפחו אחרי האירוע. מאוחר יותר באינטרנט, סמאת`רס אתגר את JBL ל-שוט.


  דייב מלצר נגד טרייסי סמאת`רס, 2005
  מלצר כתב באינטרנט שסביר להניח שJBL יותר קשוח מסמאת`רס. סמאת`רס אמר בתגובה שמלצר לא עשה שום דבר אתלטי בחיים שלו. זה לא נכון, אגב.

  דייב מלצר נגד טרי גורדי
  בהצהרה הנ"ל של סמאת`רס הוא סיפר שמלצר הכיר אותו לגורדי בבר ביפן. גורדי התעצבן, לקח לו את האובזרבר, זרק אותו על הרצפה, דרך עליו ואתגר את מלצר לכתוב עליו משהו. זה די מוזר, כי מלצר תמיד פרגן לגורדי


  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  חחח, זה דבר גורר דבר. קודם JBL ומיני, אחרי זה JBL וסמאת'רס, אחרי זה סמאת'רס נגד מלצר, אחרי זה מלצר נגד גורדי.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.01.2007
  עיר
  מדינת משטרה.
  הודעות
  1,642
  גם אני הייתי רוצה להכניס למיני כמה איגרופים..
  שתף ב-Google+

הרשמה