תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 42
    הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    לפני פחות מחודש ככה קניתי את הבוקס 360 מארה"ב..
    פלטינום ככה הכל עם משחקים טובים..
    ועכשיו מזה נמאס לי ממנו..קניתי גירס,סיינטס רואו וקמיאו..
    אני ממש לא אוהב אותם(חוץ מסיינטס שדי סיימתי) וזהו אני מרגיש שעכשיו אין לי מה לעשות איתו.
    כבר שבועיים לא נגעתי בו..ולא יודע אני מרגיש שסתם בזבזתי כסף.
    בהתחלה רציתי ווי וכולי התלהבתי ממנו.ובסוף ראיתי שזה ילדותי וויתרתי..עכשיו אני מרגיש שממש עשיתי טעות.ומשחקים ילדותיים זה מה שאני אוהב..כמו המאריו או משחקים דיסני וזלדה.

משחקי העתיד לא נראה לי שהכי ימשכו אותי למרות שהם נראים ממש טוב.
    הסיבה העיקרית שבגללה קניתי את הבוקס היא בגלל שיש לי פלזמה גדולה בחדר ורציתי לנצל אותה ובסוף לא יצא לי מזה הרבה =(

עוד חודשיים יש לי יומולדת ואני רוצה לקנות מחשב טוב כדי להריץ עליו גם משחקים,אבל הקטע הוא שרוב המשחקים שיוצאים למחשב יוצאים גם לבוקס אז כאילו מה יצא לי מזה?

השאלה היא עד כמה אני צריך את הבוקס? אולי כדאי לי בכלל למכור אותו ולקנות במקומו ווי?
    להשאיר אותו? או למכור ולא לקנות כלום?

אני יודע שאלו שיקולים שלי והחלטות שלי אבל באמת שאני לא יודע מה לעשות..הייתי רוצה שתביאו כמה שיקולים שיוכלו לעזור לי..

באמת שרשמתי פה כל מה שהיה לי להגיד כי זה דבר שאני חושב עליו המון זמן ופשוט הייתי חייב לרשום אותו ולהוצי אותו...אז תודה רבה למי שיוכל לעזור לי.
    *חג שמח

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    קנה משחקים חדשים... לא חסרים משחקים ל-360...

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    נכתב במקור על ידי pok madui
    קנה משחקים חדשים... לא חסרים משחקים ל-360...
    כל מה שרשמתי למעלה והשקעתי מחשבה וזה מה שאתה רושם?!? עדיף שלא תתיחס בכלל תודה.
    ובמקרה שלא שמת לב רשמתי שאין משחקים שאני אוהב. וברור שלא חסרים משחקים.אבל חסרים כאלה שאני אוהב

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    האמת שזה תמיד ככה.
    הקונסולות האלה לא יכולות לבדר אותך כל הזמן... יכול להיות שכרגע אין משחקים שמעניינים אותך אבל מנסיון שלי תמיד יש כמה משחקים שיוצאים בשנה והם מאוד איכותיים וגורמים לך להרגיש שזה שווה כל גרוש... אחרי שאתה גומר אותם ובשאר הזמן אתה סתם משועמם מזה.
    אני קניתי ווי לפני כמה שבועות, עם כמה משחקים טובים וכרגע אני לא ממש משחק בהם כי הם משעממים אותי. זה לא מפתיע אותי כי ככה זה עם כל הקונסולות שיש לי ואני בטוח שגם אם מחר תקנה ווי אתה תרגיש אחרי כמה שבועות אותו דבר.
    המשחקים היחידים שאני כרגע משחק באופן קבוע הם Guitar Hero (אתה יכול לנסות לקנות אותו אם אין לך עדיין), Mario Kart DS ,Tetris DS ועוד איזה אוסף של משחקי קלפים כשהשלושה האחרונים הם משחקים קצרים של Nintendo DS מה שהופך את העסק לנייד וזמין מאוד (בלי צורך להתחיל לחבר דברים, להדליק דברים ולהתעסק עם דיסקים)

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אתה צריך לעשות חושבים. ואולי זה דיון שמתאים יותר לאנשים שיש להם את שתי הקונסולות להגיב בו, אולי ג'יימז.

אני זוכר אותך עוד שהעלית דיונים כאלה ושאלת ורצית לדעת, אבל אם אתה אוהב משחקים סטייל זלדה ומריו, שהם רק על ה-Wii, למה בכלל בחרת ב-360?! בתכלס זה מצער אותי שהתאכזבת, כי יש אנשים כאן שנורא מנסים לשכנע, ולכן אני אדאג שבפעם הבאה שמישהו כמוך יבוא וישאל, אני אהיה תקיף הרבה יותר.

אבל לא נורא, לא בוכים על חלב שנשפך, אתה צריך להסתכל קדימה יותר. המשחק הבא של הבוקס שלדעתי יכול לעניין אותך הוא Banjo Kazoiee 3. אני מאמין שהוא יכול להיות אחלה משחק פלטפורמה מ-RARE. תבדוק עליו באתר שלהם www.rareware.com

לדעתי חבל לזרוק את הכסף שכבר השקעת, ואם אתה מתכנן להוציא כסף על המחשב, אז אולי תשקול להוציא כסף על Wii. לא יודע. או שאתה יכול לחכות תקופה ולקנות Wii שיירד המחיר שלו, או אולי לעשות עסקת חליפין עם מישהו מהפורום. גם ב-Wii אין הרבה היצע משחקים כרגע מלבד זלדה (שוואו, ראיתי חלק מהמפה שלו והוא עצום), או סופר פייפר מריו. השאר הם משחקים טובים ומהנים, אבל תכלס, המשחקים של 2008 ב-Wii יהיו אלו שבאמת ישאירו את ה-360 וה-PS3 כדור הקודם.

ולכן, להבא, אני מקווה שהמקרה שלך ילמד אנשים בפורום להציע ולא להכריח. לעזור ולא לשכנע. ב-Wii אין משחקים ילדותיים, יש משחקים אחרים. שהדם שנשפך בהם לא מעלה ציון בביקורות, שהמשחקיות שלהם לא כרוכה בהרג מסיבי של חייזרים/חרקים/זומבים, שהם פשוט אחרים.
    חבל.

ובנימה פחות רצינית. אני מקווה מאוד שפעם הבאה שמישהו שואל PS3/360 או Wii, נתאחד ונגיד לו Wii. ככה יהיו הרבה פחות מאוכזבים.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    רק חבל שעל הWII אין בנתיים אף משחק טוב חוץ מפייפר מריו וזלדה...
    אל תדאג, אם חבבת את סיינט רו בטוח תמות על GTA IV שיוצא עוד חצי שנה בדיוק.
    לך לEBAY, חפש את המשחק XBOX שנקרא conker: live and reloaded. אם אתה בקטע של משחקי פלטפורמה אני מבטיח לך שלא תתאכזב, אחד ממשחקי הפלטפורמה הכי טובים בכל הזמנים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    רק חבל שעל הWII אין בנתיים אף משחק טוב חוץ מפייפר מריו וזלדה...
    אל תדאג, אם חבבת את סיינט רו בטוח תמות על GTA IV שיוצא עוד חצי שנה בדיוק.
    לך לEBAY, חפש את המשחק XBOX שנקרא conker: live and reloaded. אם אתה בקטע של משחקי פלטפורמה אני מבטיח לך שלא תתאכזב, אחד ממשחקי הפלטפורמה הכי טובים בכל הזמנים.
    לא, לא, לא. אם כבר כנס ל-EBAY ותקנה N64 עם קונקר.

ואם לא שמת לב, הוא לא חיבב את סיינט רו, הוא פשוט המשחק היחיד שהוא סיים.

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי ADi

הוא כן אהב את סיינטס ראו...אני זוכר שהוא אמר אז שהוא אוהב משחקים בסגנון GTA.
    ולא יודע מה איתך אבל אני לא מסוגל לסיים משחקים שאני לא מחבב.
    חוץ מזה, רק אני שמתי לב שאביאל רשם שהוא לא אהב את קמאו? שהוא משחק פלטפורמה?
    אביאל, לא אהבת את הסגנון או את המשחק?
    אני חושב שאתה צריך לשקול את זה לעומק. לחשוב מה אתה מחפש בווי ואיזה משחקים אתה חושב שיעניינו אותך שם כי משחקים כמו מריו שכתבת, אלו משחקי פלטפורמה.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    למה כולם תמיד מתעלמים מוואריו ומווי-ספורטס? הם גם כן משחקים נהדרים (למרות שוואריו הוא די קצר מדי לטעמי... נו מילא, לפחות עדיין לא השגתי את כל ה-Pose cards אז יש לי עדיין למה לצפות במשחק ).

ווי ספורטס זה משחק מאוד מהנה, וכאשר חברים יבואו אליך, המשחק הזה בד"כ יהיה המשחק הראשון שתכניס למכשיר (אצלי זה הם שבד"כ מבקשים אותו...), אז למרות מה שכולם אומרים שזה סה"כ משחק דמו, או משהו שתשחק בו 5 דקות ואז תזרוק לפח. סמוך עלי, זה לא.

וגם בקשר לוואריו, זה משחק מאוד מהנה, ו-Must have לטעמי, זה משחק שאני מאמין שעוד אשחק בו הרבה חודשים קדימה. אבל הדבר שעיצבן אותי לגביו זה שסיימתי אותו ביומיים... אילולא הוא היה כל כך קצר...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    זה לא שאנחנו מתעלמים FP. אבל לך תשכנע אנשים שלא נגעו בכותרים האלה, שהם באמת שווים משהו. אני יכול להגיד ש-WiiSports הוא כותר מעולה, עצם העובדה שיש לי אווטר שממש דומה לי, בכלל עושה לי ריגושים.

קל להרבה אנשים פה להגיד דברים רעים, מבלי שהם שיחקו בהם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ADi
    זה לא שאנחנו מתעלמים FP. אבל לך תשכנע אנשים שלא נגעו בכותרים האלה, שהם באמת שווים משהו. אני יכול להגיד ש-WiiSports הוא כותר מעולה, עצם העובדה שיש לי אווטר שממש דומה לי, בכלל עושה לי ריגושים.

קל להרבה אנשים פה להגיד דברים רעים, מבלי שהם שיחקו בהם.
    זה כיפי. זה ממכר. השליטה נהדרת. זה דמו טכנולוגי מוצלח במיוחד.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אותי מפתיע שאנשים פה מדברים על פייפר מריו... המשחק הזה אמור להתחיל להמכר רק עוד איזה שעתיים שלוש... הוא נראה נחמד והביקורת של IGN טובה אבל כבר נפלתי על משחקים שנראו נחמד עם ביקורות טובות אבל בסוף שיעממו בטירוף.

הצטרף בתאריך
    22.11.2006
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי ADi

עדי, הפאנבואיות שלך עולה על כל ביקורת.
    90% מהפוסטים שלך קשורים לשיבוח של נינטנדו ושניאה של סוני ומיקרוסופט (אבל בינינו, הכל אותו החרא שרוצים כסף).
    אתה גם עוד משכנע אנשים ואומר גם לאנשים אחרים מה הם אוהבים, "הוא לא אהב את סיינט רו, זה המשחק היחיד שהוא סיים"
    מטיף דעות לאנשים, מי אתה חושב את עצמך?

ואביאל אני יביא לך עכשיו תגובה קצת יותר מפורטת, תקשיב אם אתה רוצה משחקים שאתה באמת אוהב, תנסה לתת פה קצת סגנונות שאתה אוהב וכו', כדי שחברי הפורום יוכלו להמליץ לך על משחקים שיכול להיות שתהנה מהם, ואל תנצל את כל הזמן שלך על לשחק במשחקים, כי אז הם ייגמרו לך מהר מדי , תקציב זמן מועט למשחקים ביום כדי להגדיל להם את אורך החיים. ואם יש לך לייב תנסה לשחק קצת באונליין של ה-360, הוא מצוין
    מקווה שאתה מרוצה מהתגובה שלי.
    ד"א אתה עוד במצב טוב... הPS2 שלי בתיקון ואני תקוע עם DS שיש לו רק משחק אחד...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי ADi
    נכתב במקור על ידי ADi

כמה פאנבוי אתה יכול להיות?
    למה לקנות קונסולה חדשה בשביל גרסה עם גרפיקה פחות טובה לא בHD, פחות שלבים, סאונד פחות טוב ובלי מולטיפלייר אונליין ולא את הגרסה הפי מליון יותר טובה לקונסולה שיש לו כבר?
    אלוהים...

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    [right]
    כמה פאנבוי אתה יכול להיות?
    למה לקנות קונסולה חדשה בשביל גרסה עם גרפיקה פחות טובה לא בHD, פחות שלבים, סאונד פחות טוב ובלי מולטיפלייר אונליין ולא את הגרסה הפי מליון יותר טובה לקונסולה שיש לו כבר?
    אלוהים...
    אני סתם צחקתי מן הסתם לגבי קונקר. להגיד למישהו שקנה 360 בשביל המשחקים של ה-360, לקנות משחק שיצא ל-Xbox הקודם..., ואני בספק אם מישהו עוד משחק במולטי שלו בימינו.
    מה גם שהציונים של קונקר ל-N64 היו טובים יותר ;)

ופוק, תקרא מה הוא כתב. הוא אוהב משחקים "ילדותיים". כמו זלדה ומריו. מה, צריך לאיית לך את זה באותיות קידוש לבנה?! ולהקציב זמן מועט למשחקים מדי יום, זה אחד הדברים היותר מטופשים ששמעתי. אתה קונה משחק, אתה משחק בו בכיף והנאה ועושה לילות לבנים כדי לסיים אותו.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    היי, זה כמו שהמשחקים שאני הייתי ממליץ לבעל WII הם זלדה TP ופייפר מריו שהם משחקי קיוב ;)

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    וואו..לא ציפיתי שכ"כ תעזרו לי..וואי תודה רבה רבה לכולם.
    סיינטס רואו הוא משחק נחמד ולא הכי אהבתי אותו--שיחקתי רק בגלל שלא היה משהו אחר.
    גירס אוף וור הוא הכי לא בשבילי ולא נהנתי ממנו אפילו פעם אחת.
    קמיאו הוא סוג של פלטפורמה ממש מעצבנת עם שליטה מבלבלת ומעורפלת.
    אני מכיר את כל המשחקים שנמצאים עכשיו בשוק אני כל הזמן קורא כתבות וכאלה.
    ואני פשוט לא מוצא משהו ששווה להשקיע בשבילו. אסאסין קריד נראה טוב וספיידרמן 3 ואולי כמה משחקים חמודים אחרים..אבל אני לא יודע אם שווה לי לחכות.
    כשאני אומר משחקים ילדותיים אני לא בדיוק מתכוון למשחקים של ילדים אלא למשחקים שהם לא מפחידים ורציחות ודם ומפלצות ודברים מוזרים כאלה..אני מתכוון למשהו שהוא שונה ויותר כיפי פחות מציאותי וכיפי.
    כל הקטע שהכל נראה כ"כ אמיתי זה פשוט לא בשבילי.אני אוהב דברים צבעוניים ומצוירים.לא דמות שנראת אמיתית--לא בשבילי.
    אני חושב שבסופו של דבר אני אשקיע כסף ואקנה גם את הווי..אני פשוט לא יודע אני ממש מבולבל עכשיו. מחשב למשחקים זה מיותר לקנות כשיש את ה-360 אני רוצה מחשב לאינטרנט עריכה ומוזיקה והמחשב שלי לא מספק את זה ובגלל זה אני רוצה מחשב חדש(שזה די יקר בימינו).
    דבר שגם עזר לי לחשוב ככה הוא כשאחותי הגדולה באה לחדר ושיחקה איתי והיא אמרה לי "מזה איפה מאריו או סוניק ..מזה הדבר הזה-לא אוהבת" די אכזב אותי והבנתי שהיא צודקת..
    זה כאילו גרם לי לשאול את עצמי אם עשיתי טעות..

עכשיו שוב אני מתלבט אם למכור אותו..לא יודע S:

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אולי כדאי לך לבדוק את guitar hero 2 או blue dragon או viva pinata

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    עיר
    צפוני
    מכיר...לא התחברתי לאף אחד מהם
    אני חושב שבסוף אני פשוט אקנה עוד ווי לקראת הקיץ

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    מכיר...לא התחברתי לאף אחד מהם
    נכתב במקור על ידי avielmalka
    אני חושב שבסוף אני פשוט אקנה עוד ווי לקראת הקיץ
    אם אתה מוכר את ה360 אז תפרסם בפורום. אני מכיר איש או שניים שירצו.

הרשמה