תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    בזמנו,בניתי ערפד שהיה מתאגרף,ובתאונה הרכב שלו עלה באש,וכל הגוף שלו מלא כוויות.
    נתתי לו רק התמחות אחת(ולא שלוש),מאחר והיה הרבה זמן בשיקום.
    היה לו גם נזק BASHING תמידי,הכאב העמום שבכל הגוף שלו.
    וכמובן פוביה מאש,אבל הוא היה ערפד,אז זה לא שינה הרבה.

האם גם אתם יוצרים דמויות לא מאוזנות? כשאני נותן לדמות שלי פגמים,אני לא אוהב "לאזן" אותם בקבלת עוד נקודות לבניית דמות,כי זה לא ככה בעולם האמיתי,ובכלל,אין כזה דבר מושלם,יש טובים יותר ויש טובים פחות.

אני מתכנן עכשיו דמות נשגבת בקונספט של איש נורא משכיל, שבהשתגבות השמש הבלתי מנוצח ביקש ממנו לגנוב עתקים,כדי לחמש את צבא השמש הנבנה מחדש.
    אני חושב שאתן לו בעדיפות ראשונה את היכולות המנטליות ואת כל שאר היכולות אני אשאיר בסביבות שתי נקודות,מאחר והיה שקוע כל הזמן בלימודים,ולא עשה פעילות גופנית,ולא היו לו חיי חברה.
    גם את יכולות הגניבה אני אתן לו בסביבות השתי נקודות,כי הוא רק מתחיל לגנוב,ולמעשה הוא בכלל לא בנוי להיות גנב,מלבד העובדה שהוא מקאסטת הלילה.

אני מאמין בלבנות דף דמות ע"פ קונספט ולא קונספט ע"פ דף דמות,ולא אוהב מקרים של "נשארה לי עוד נקודה,נעלה לו את הכוח לשלוש,ונשנה בקונספט מגנב זריז אך חלש לגנב זריז וחזק"

האם גם אתם עושים דברים כאלה?
    או שאתם אומרים:"נותנים לי נקודות,למה שאני לא אשתמש בהן"?
    מה דעתכם על התאמת תכונות דמות לקונספט ולא התאמת קונספט לתכונות דמות(בדף הדמות)?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    יש משחקים שמתאימים לזה, ויש משחקים שלא. רוב השיטות(~אהמ~מו"ד~אהמ~)מעודדות אותך לקחת את הדמות שלך למקומות אחרים בתמורה לכמה נקודות עלובות, שזה נורא מזכיר לי את הקטע עם החמור ששמים לו מקל עם גזר מול הפרצוף, וזה כמו טיפול 1000 במאנצ'קינים - במיוחד בWoD, אם אתם שואלים אותי: מאנצ'קין איכותי לא יקח פגמים ליכולות הפיזיות שלו, והיכולות המנטליות והסוציאליות כבר דורשות ממנו משחק דמות.
    אבל יש לזה צד נוסף: אתה משחק יחד עם קבוצה שלמה. ברור, אם הדמות שלך הייתה מתאגרף שקיבל מכה בגב ומאז הוא משותק מהצוואר ומטה זה לא אומר שהוא יהיה גאון, אבל אם לא תקבל משהו שיאזן את הכיוונים המיוחדים שלך, אתה פשוט תיגרר אחרי כל הקבוצה - וזה לא כיף. לא להם, ולא לך. העיקרון של הנקודות הוא שכל אדם עבר פרק זמן בחיים שלו: הוא עשה משהו בפרק זמן הזה, הוא עשה משהו בזמן אחר כך, ואתה אמור לשחק אותו כשהוא הגיע לשיע ההתפתחות הטבעית שלו, כשהגיע הזמן שהוא צריך באמת לפעול בשביל לשפר את עצמו. אם אתה משחק מתאגרף שאיבד את הקריירה שלו בגלל תאונה, אז הוא צריך להשתקם איך שהוא. בין אם זה בעזרת היכולות האחרות שלו(אולי הוא בעל כאריזמה נהדרת, וימצא עבודה בהנהלה), או על ידי נגיעה בדברים שונים לגמרי, במטרה לברוח מהחיים הקודמים.
    אני רק רוצה להעיר שבאקסולטד זה בכלל לא מתאים: גם אם הדמות שלך לא היית מוכשרת בהכל, הנשגבות נותנת לה את המוכשרות הזאת. וכן, אם הנשגב שלך היה חנון לפני שהוא עבר את ההתעלות, הוא יכול להיות עכשיו בין האנשים החזקים והמושכים ביותר שקיימים על פני האדמה. השמש בחר בו בגלל הפוטנציאל, לא בגלל מה שקיים הרגע, והשמש מגשים בשבילך חלק גדול מהפוטנציאל הזה.
    נו יונתן, אתה רואה מה קורה כשמבקשים יפה? הגבתי כבר באחד... P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    תל אביב
    כמו שאמר orr, הדבר החשוב כשמחליטים לבנות דמות עם מוגבלויות כלשהן (ובאקזלטד "מוגבלות" יכולה להיות כוח פיזי של רק חמישה שוורים במקום עשרים, אבוי) הוא לוודא ששאר הקבוצה מודעת לכך. אם המנחה תכנן סיפור אפי מטורף עם קרבות אפיים מטורפים, הדמות שלך יכולה לבאס גם את שאר הקבוצה וגם, בסופו של דבר, אותך; אם השקעת כל כך בבניית דמות, אתה לא רוצה שהיא תקרע לגזרים בסצנה הראשונה, נכון?

בתור שחקנית מתחילה אני עדיין נהנית לשחק דמויות שאמנם יש מאחוריהן רעיון מסוים, אבל הן בסך הכל מוכשרות ברוב התחומים, בשביל משחק "נוח" יותר. לעומת זאת אני בהחלט תומכת בדמויות עם רעיון שמשפיע עליהן בצורה דרסטית - שוב, כל עוד זה משולב לתוך המשחק בצורה שמוסכמת על כולם.
    עם וואקום גדול באה אחריות גדולה.
    http://blogs.vgames.co.il/comics
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    שחכתי לציין שהוא בעיקרון ביקש מהשמש הבלתי מנוצח לא לקבל הרבה כוחות,למען האתגר.
    הרבה דמויות שאני בונה אני בונה למשחק של יחידים כי אני משחק בצ'אט של WHITE WOLF.
    אבל העלתם פה נקודות די טובות(ואור,תמשיך להגיב,NOOB)

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    נכתב במקור על ידי tde3000
    האם גם אתם יוצרים דמויות לא מאוזנות? כשאני נותן לדמות שלי פגמים,אני לא אוהב "לאזן" אותם בקבלת עוד נקודות לבניית דמות,כי זה לא ככה בעולם האמיתי,ובכלל,אין כזה דבר מושלם,יש טובים יותר ויש טובים פחות.
    חלקית אני לא מסכים איתך, נכון שאין דבר כזה מושלם בעולם האמיתי. אבל כל בן אדם הוא "מאוזן", אפילו בן אדם עם מוגבלות רצינית. גם אדם כזה, יוכל למצוא בעצמו את התכונה שבה הוא מתעלה על אחרים ובכך "מתאזן".

ובקשר לחשיבות של התאמת דמות לקונספט, ולא להפך.
    בעיני, זה אחד הדברים היותר חשובים. אני מסוגל לסלוח על זה לשחקן מתחיל, אבל שחקן וותיק יקבל על זה מכות (סתם לא באמת מכות).
    אבל בניגוד אליך, אני כן יעודד אותו לתת עוד נקודות לדמות במקומות שזה תורם לקונספט. כי בעולם האמיתי, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונו שלו וכולם "מאוזנים" ושווים (לפחות בפוטנציאל, אם הם מנצלים את זה זה כבר משהו אחר)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    כל עוד זה תואם לקונספט,אין לי בעיה להוסיף נקודות,אלא אם כן הקונספט הוא"הלוחם הכי חזק שולת!!!!!!!!11111111111111111111הבלתי מונצח!!!!!!!111111111111111שבעאחדשלמה"

נכתב במקור על ידי נחל
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נכתב במקור על ידי nadav
    חלקית אני לא מסכים איתך, נכון שאין דבר כזה מושלם בעולם האמיתי. אבל כל בן אדם הוא "מאוזן", אפילו בן אדם עם מוגבלות רצינית. גם אדם כזה, יוכל למצוא בעצמו את התכונה שבה הוא מתעלה על אחרים ובכך "מתאזן".
    אתה רוצה להגיד לי שאדם שנולד עם פיגור שכלי ופלג גוף תחתון משותק הוא מאוזן לעומת בן אדם שנולד בסדר גמור? אממ... לא.
    יש משהו פסול בלהגיד "הדמות שלי היא טיפוס מאוד גדול, אבל היא גם אסטרטג מחונן וכארזימאטי". אתה מקבל נקודות לחלק, לרוב גם יותר מרוב הדב"שים בשיטה - אם זה לא מספיק, כנראה שתצטרך לבחור צד יותר חזק שלה וצד פחות חזק שלה. גם אם זה לא יהיה "הלוחם הכי חזק", אלא מלומד שאוסף מידע מכל העולם ולכן הוא גם צריך עוד נקודות חוסן, לא: לא מיע לו לקבל אקסטרה.
    בעניין של פחות? אני הייתי מעוניין בטבלה שמאפשרת לך להמיר נקודות תכונה לנקודות בתחומים שונים, תלוי בשיטה(אם זה WoD אז סקילס, מריטס ומוראליטי[או הומאניטי או הרמוני... P:], אם מו"ד אז זרקות הצלה, מיומנות, אולי אפילו לחשים?).
    שתף ב-Google+

הרשמה