תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    הרבה ממשחקי התפקידים אומרים בהקדמה משהו בסגנון המשפט הבא:"תמיד רציתם להיות גיבורים בסרט? תמיד צעקתם לגיבור לא ללכת מעבר לפינה? עכשיו אתם הגיבורים,ואתם חופשיים לעשות מה שאתם רוצים."

השאלה היא האם אנחנו באמת חופשיים לעשות מה שאנחנו רוצים?
    האם כל הדמויות שלנו שונות,או שבכולן יש משהו שהוא הפוך ממנו(נניח אני שאני שמן ומכוער אז אני אוהב דמויות ספונטניות,שובבות,ויפות).
    והאם בתור שה"מים אנחנו חופשיים לעשות איזה עולם שאנו רוצים,או שבכל עולם יש משהו שאנחנו רוצים לשפר בעולם שלנו?
    ולסיום-קטע קצר מהספר הגאוני של נוביליס-

הסטוריון התפאר:"אני כותב מה שקרה בעולם,ולכן כל מה שאני כותב שולט בעולם,והעולם יתעצב לפי איך שאני ארצה שהוא יתעצב."
    מלומד עבר במקום והשיב:" אתה לא השולט בהיסטוריה כי אם לא היה קורה מה שקרה לא היית מעוות אותו בצורה שבה עיוותת אותו"

--אני יודע שזה תירגום צולע,העיקר הכוונה--
    דעתכם:

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    כשחקנים:
    יש כמה שחקנים שמקובעים על סוג דמות אחת או שתיים (מה שלדעתי טיפשי) אבל רוב השחקנים שפגשתי (כולל אותי) יהיו מוכנים לנסות הרבה סוגי דמויות לפני שהם ימתחו את הקו.
    ולפן אחר של השאלה כשחקנים במשחקי התפקידים הקלאסיים אין לנו אפשרות לעשות מה שאנחנו רוצים למרות שבהם יש לנו יחסית לכל השאר את הכי הרבה אפשרויות ומרווח.משום שאין לנו שום דרך לעצב חפצים משלנו בעולם המשחק והכל תיאורים של המנחה חוץ מהפעולות שלנו. בכמה מילים תנסה לשחק משחקי וודקה כמו שרצו כמה בביגור שם באמת יש לשחקנים כמה מרווח שהם רוצים.

כמנחים:
    במקרה הזה אני חושב שלכל מנחה יש ז'אנר אחד או שניים שהוא מעדיף להנחות וזה לא ממש תלוי באיזה עולם משחק הוא יריץ הוא כמעט תמיד יביא לעולם או לפחות למערכה מאפיינים שהוא אוהב ויותר קל לו להתמודד איתם.

נ.ב. זה לא נכון לגבי כולם כמובן רק לגבי רוב מי שראיתי מריץ או משחק.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הרשמה