תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אני זוכר עוד בזמנו של פורום גיימר היו כל מיני פרסומים לשרתים טובים של RP לא שהלורה זה רע חלילה וחס , פשוט אני רוצה למצוא עוד זכור לי עוד איזה שרת שהיה שקראו לו three kingdoms ועוד כל מיני שרתים , אז קיצר רציתי לשאול אם אתם מכירים כאלה שרתים כי בא לי לחזור לשחק בנוור הראשון ואין לי מושג איפה , ולפי מה שהבנתי בהלורה אין הרבה שחקנים בכלל מה שטיפלה הורס לפי דעתי
    "Some down dazzling day , gold thorugh my eyes , but my eyes turned within only see , starless and bible black"

King Crimson
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אין הלורה.
    NWN1? אממ. לא תמצא פה הרבה אנשים שמשחקים עדיין בשרתים. פשוט כנס למשחק ותחפש שרתים עם הרבה שחקנים ותנסה אותם..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    עיר
    Rehovot
    יש את השרת של הארי פוטר..הרבה לא אוהבים אותו, אבל זה תכלס RP טוב למה אין לך כל כך מה להרוג שם או לעלות רמות, כי עליית רמות כרוכה בRP ובסיום של משימות IG (שיעורי בית)..אני משחק שם קצת, עד שנוכל לשחק בגילדה שתכננו..

גם חזר השרת של SN, יש שם הרבה אנשים...

יש עוד איזה שרת שתיים שיש הרבה אנשים, לא יודע בדיוק מה מצב הRP (וגם יש שרת אחד בגרמנית או משהו אירופאי כזה...די מעצבן כל הקטע)
    זה היה יום קיץ סגרירי. המים טולטולו את הספינה, הים בוגדוני. שטני אני ויד ימיני קונדופוני, כשמלמעלה עף שקנאי ה-מקמק.
    http://youtube.com/artigo
    Tiesto in my heart and soul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    אז עכשיו הרוב משחק ב NWN2 ? , איך המולטיפליר שם ? is it any good ?
    כי אני גם חשבתי על לקנות אותו אבל הרבה אמרו לי שהוא מעצבן כי יש בו מלא באגים...
    "Some down dazzling day , gold thorugh my eyes , but my eyes turned within only see , starless and bible black"

King Crimson
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    האמת שאנחנו בנקודת זמן בעייתית.
    אחרי שראו נוור2, הרוב כבר לא ממש רוצים נוור1. הבעיה היא שנוור2 הוא אחד המשחקים הכי מעצבנים שנתקלתי בהם אי פעם. אני משוכנע מעומק ליבי שאובסידיאן הם חבורת מפגרים ואוטיסטים שקיבלו חברה למשחקי מחשב מתוך רחמים בלבד. זה פשוט שנוור1 כ"כ טוב שהם לא הצליחו להרוס אותו לגמרי.

שיחקתי תקופה גם ב2 וגם ב1 במקביל והם הורגים אחד את השני. אחרי ששיחקת ב2, 1 נראה לך פשוט מכוער עד כאב. מצד שני, אחרי ששיחקת ב1, 2 נראה לך מטומטם עד כאב.

ככה איכשהו יצא שאף אחד לא משם לא שם ולא שם... אבל 2 כן מתחיל לעלות.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    עיר
    קרית חיים
    למה כולם פה מתחילים להשימע כמוני?

ולפותח הדיון *שיעול* גם אני מגיב כאן לפעמים *שיעול* כנס לאתר www.cerea2.com שרת RP די טוב שעומד לסיים את שלב הבטא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    חוץ מסאני, שכמו שכולנו יודעים בעקבות המצב הנ"ל, מכור קשות לספיד, אף אחד לא טען שהמשחק לא אכזבה.
    אתה פשוט היחיד שלא סתם את הפה לגבי זה... >.>
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הרשמה