תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני מכין הרפתקת מבוכים ודרקונים לארבע שחקנים חדשים. בפעם הראשונה שהם שיחקו כקבוצה הם היו גרועים במידה שלא תאמן. אני מנסה ללמד אותם לשחק בקבוצה זה אם זה ולכן החלטתי לעשות הרפתקה מיוחדת שתאמן את השחקנים גם להכיר את המשחק יותר טוב וגם לשחק בקבוצה.
    אני מבקש מכל מי שרוצה לעזור לי לתת לי רעיונות לחדרים במבוך, להיתקלויות לקרבות למלכודות... לכל דבר! רק שילמד אותם לשחק בקבוצה. תודה רבה.

נ.ב
    הדמויות של השחקנים הם ברברי מכשף נזיר ונוכל אבל אני חושב שכל דבר יתאים אז לא משנה.

קיבוצניק גאה יטבתניק שולט!!!!!!!!
    דרקון עם יו-יו שמכור לקוקה קולה!!!!!
    הדרקון הכחול השתגע!!!
    Another One Bites The Dust
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי yoyodragon
    אני מכין הרפתקת מבוכים ודרקונים לארבע שחקנים חדשים. בפעם הראשונה שהם שיחקו כקבוצה הם היו גרועים במידה שלא תאמן. אני מנסה ללמד אותם לשחק בקבוצה זה אם זה ולכן החלטתי לעשות הרפתקה מיוחדת שתאמן את השחקנים גם להכיר את המשחק יותר טוב וגם לשחק בקבוצה.
    אני מבקש מכל מי שרוצה לעזור לי לתת לי רעיונות לחדרים במבוך, להיתקלויות לקרבות למלכודות... לכל דבר! רק שילמד אותם לשחק בקבוצה. תודה רבה.

נ.ב
    הדמויות של השחקנים הם ברברי מכשף נזיר ונוכל אבל אני חושב שכל דבר יתאים אז לא משנה.
    אני לא מבין אותך.
    אם הם לא יודעים כלום למה שלא תשאיל להם את ספר החוקים ושהם ישברו את הראש?

אם אתה לא רוצה לעשות את זה הדרך הכי קלה זה שהם יהיו חלק מקבוצה יותר גדולה עם שחקנים מנוסים יותר,אבל אני מבין שזאת לא אופציה פה.

יש ברשת עשרות הרפתקאות שנכתבו בדיוק למטרה הזאת,תחפש בגוגל:smiling: .

-גדיל-
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    גדיל אל תהיה יבש זה רעיון יפה ומקורי...
    רק שכדי שנוכל לעזור, כדאי לתת לנו קצת יותר פרטים. כמו עולם מערכה, רקע, אולי איזה רעיון לעלילה, וכו'...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    זה תוכנן להיות מותאם לכל מקום אפשרי ולכן אין בדיוק עולם מערכה. ההרפתקה הזאת צריכה להיות ברמה הרבה יותר בסיסית. זה מתחיל כאשר כל אנשי העיר נעולים בתוך העיר כי הגרמלינים שבתוך הביוב גנבו את המפתח של העיר. עכשיו הדמויות יוצאות לביוב שהגרמלינים והחיות שלהם שינו. הדמויות יורדות עמוק יותר ויותר ונתקלות בהרבה מלכודות חדרים ותכסיסים אחרים של הגרמלינים חובבי המשחקים והשעשועים. אני מבקש עוד חדרים מלכודות והיתקלויות שילמדו את הדמויות להיות קבוצה.
    למשל יש דלת שאפשר לפתוח רק עם מטיל הלחשים שבקבוצה יטיל לחש מחזק על אחד הלוחמים. או גשר צר שהתמוטט ורק אחת מהדמויות הגיעה לצד השני והיא צריכה לעזור לאחרים להגיע. כאלה דברים.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

רעיון מגניב לפיתוח יכולות משחק- תן להם להחליף דמות עם זה שיושב לימינם בכול היתקלות שהיא לא 100% קרבית, זה כבר יכריח אותם לשחק משחק אופי

--------------

חידון הטריוויה הגדול של משחקי התפקידים-
    37 נק'!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    ובכן זה נחמד. נראה לי שאני ינסה את זה תודה רבה! אבל אני עדיין צריך עוד רעיונות.

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

אני מכיר את הבעיה שלך כי אני מריץ חוג של DND.
    אחת מהשיטות שלי היה להתחיל בהרפתקאות קטנות של שעה שעה וחצי.
    רק שיבינו את הרעיון של המשחק - הקוביות, מיומנויות, קרב וכל השטויות האלה.
    אחר כך הכנסתי אותם לעולם מערכה גדול יותר והם משחקים בו מאז נובמבר.
    מה שעשיתי שם היה בהתחלה לתת להם אופציות ולתת להם לבחור מה הם רוצים לעשות.
    כמו כן נתתי להם מכשולים שרק אחד מהקבוצה יכול לפתוח אבל בתאוריה גם מישהו אחר
    (למשל לתת דלת עץ מנעול סופר מתוחכם כך שאם נוכל ינסה לפתוח הוא יצטרך 20 טבעי אבל
    אם הברברי יבוא הוא יוכל לשבור רת הדלת בגלגול ממוצע).
    כשהיו מקומות שהם נתקעו או ניחשתי שהם יתקעו הייתי עוצר את המשחק ומסביר להם קצת חוקים
    שובים בעזרת משחקים קצרים שקשורים לחוקים האלה.

מקווה שעזרתי
    שחר
    פינגוין גבוה שהתבלבל וגר בצפון, מנגן קלרינט ומצוטט כל מה שחי היום או פעם.
    "רק שלושה דברים בעולם הם אין סופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. בדבר הראשון אני לא בטוח בקיומו, בשני - באין סופיותי, בשלישי אני בטוח בשניהם"(אלברט איינשטיין)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    אביב כתבה והריצה הרפתקה מיוחדת למתחילים (שמבוססת בגדול על מבוכים ודרקונים) למשפחה שלה. אולי היא תסכים להעלות את זה לכאן, לדעתי זה רעיון מצוין באופן כללי (בית רדוף רוחות, שצריך לחקור) וביצוע פנטסטי כהרפתקה למתחילים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    תריץ פאראנויה-זה משחק קבוצתי!

NOT!

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    תמיד אפשר לצת להציל את הבת של ראש העיר מידי שודדים שרוצים שוחד....
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    תודה רבה על הרעיונות להרפתקאות אבל אני חושב שלא הבנתם... יש לי הרפתקה וסיפור עלילה ואני נשאר איתו. אני מבקש עזרה כדי למצוא רעיונות להיתקלויות שונות וחדרים שונים במבוך שיגבירו את החשיבה והיכולת הקבוצתית.
    תודה

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מה דעתך על להפגיש אותם בדב"ש תמים שמוביל אותם לחדר בו הוא טוען נמצאים חבריו - ברגע שהם מגיעים, הכניסה נסתמת, חשכה יורדת על המקום, והדמויות מתחילות לחטוף מכות מאגרופים שמגיעים סביבם. החשכה כמובן קסומה, ועד שהם לא יבינו שהדב"ש הטיל עליהם את הקסם, הם ימשיכו לספוג את המכות. איך יוצאים מזה? ממש אין לי מושג. הייתי מציע להפוך את הדב"ש לעל-מת בתחפושת, ולתת רק ליכולת גירוש העל-מתים של הכהן או הפאלאדין לגרש אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    :un1: :un1: תודה. אני חושב...

אני שב ומדגיש קבוצתיות. אני מבקש קבוצתיות!||||||||||||||||

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    קבוצתי? זה קל.

- מעין פאזל, שבמהלכו צריך להפעיל מספר מתקנים. לחלק מהמתקנים רק דמויות ספציפיות יכולות להגיע או להפעיל אותן.

- קרב, שבו יש מספר גורמים מפריעים. אלו יכולים להיות מתקנים או יצורים חלשים, שבעיקרון בורחים כל הזמן מהדמויות, ומטילים לחשי העצמה על היריב העיקרי. יש להם מסלול הימלטות קבוע, מסביב לשדה הקרב, והדמויות צריכות להתייצב בסידור טקטי שיהיה היעיל ביותר כנגדם.

- יריב עם דרג"ש מטורף, שהאפשרות היחידה לפגוע בו היא לאגף אותו (יחי התוסף 2+!)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2007
    יש לי רעיון אולי הם יתקעו בין שלוש דלתות אחד מקדימה אחד מימין והשלישית השמאל אחד השדונים יהפוך לגמד בקישוף ויצא מהדלת וקידמית ויגיד לאחד מהאנשים לבוא איתו כי הוא יודע איפה המפתח אבל רק גג שני אנשים יכולים לבוא איתו ועם יש סירוב מכולם הדלת השמאלית ניפתחת ושם יש מלקודת שולחן שהוא חקיין ספרייה שגם היא חקינית(והם בעצם שדונים ששינו צורא בעזרת קסם) והדלת תיסגר ואחד האנשים יחתף ע"י השדון. ועם אפילו אחד בא איתו לחדר המרקזי מקדימה הוא סוגר את הדלת אחיו ובצעד השני של אותו אחד הוא ניחנס למלקודת ועז גם הדלת השמאלית וגם הימינית נפתחות ובימינית רועים את האיש שניחנס לחדר המרכזי קשור בחבלי קסם עם מנעול שיש לשדון ורק לוחם או אביר קודש איך שתעדיף יכול להילחם בוא ועדיין נחתף מישהוא מחדר שמאל.

נ.ב
    כידי להציל את זה שנחתף בידר שמאל צריך להפעיל גילוי כסם וגילוי רוע ואז פתח סודי יתגלה לכול עין(גם שאר החבורה תוכל ליראותו) ומאחוריו היה פתח עם שני שדונים וגם האיש שנחתף .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2007
    עיר
    יהוד
    תכניס להם דב"שים ומצבים ישירות מהחיים הפרטיים שלהם
    לדוגמא הברברי צריך להציל מהגרמלינים בחורה שמאוד דומה לבחורה שזרקה אותו לפני שבוע
    עכשיו הוא צריך להחליט האם להציל אותה או להרוג אותה
    תמיד מכניס אותם לעניינים!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קיבוץ יטבתה
    אני לא חושב שאני אמצע חברה שזרקה את הילד בן 11 שאני מדריך לפני שבוע. אבל בכלליות הבנתי את הרעיון. הדמות יכולה גם להיות אשליה ואפשר לשחק עם זה קצת. אהבתי תודה

הדרקון הכחול השתגע!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    אם בא לך ללמד אותם לשחק משחק תפקידים טוב אז תעשה להם הרפתקאות של חקירה, דיפלומטיה וכו' ולא רק האק אנד סלאש.
    חוץ מזה תגרום לזה שכל אחד ידע לשחק את הדמות שלו ושינצל את היכולות שיש לו ובהמשך הזמן הם ילמדו לשחק ביחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2007
    תעשה הרפתקאה עם חדרים ומבוכים רבים חשוכים ולכן הם לא יעזבו אחד את השני והם יפחדו וישארו כקבוצה.
    בנוסף, תוסיף להם דב"ש שיבגוד בהם וזה ילמד אותם לא לבטוח בכל אחד. תוסיף לו כל מיני דברים מגניבים ותחשו על הרעיונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    עיר
    טל מנשה
    מה דעתך על חדר, שמרגע שנכנסים אליו מופעלת מלקודת עם השהיה של כמה דקות\שניות\סיבובים. השחקנים צרכים ללחוץ על שלושה (או יותר) זיזים בו זמנית, שנמצאים כל אחד בקצה השני של החדר כדי להפסיק את הספירה לאחור. בזמן שמתקיפים אותם, חבורה של אורקים. (לא חובה אורקים אפשר גובלינים, טרולים, ענקים, דרקונים, וכד'...)
    שתף ב-Google+

הרשמה