תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    מודיעין
    יש לי טרול לוחם רמה 18 עם 4 זהב 50 כסף הוא מגן 1221 אז השאלה היא האם הוא נחשב טוב או גרוע???

When I die I want to go peacefully in my sleep, like my Grandfather did, not screeming like the passengers in his car.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    נחשב טוב.

יש לך ארמור טוב, הרבה גולד לרמה שלך ונקווה שיהיו לך "חיים" קלים בהמשך.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    אני לא יודע בנוגע לאמור, אבל אני חושב שברמה 18 צריך להיות לך יותר כסף, יכול להיות שזה בגלל שקנית חפצים.
    אני ברמה 18 היה יותר אם לא כפול...

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    תראה... אתה רק ברמה 18. אם אתה לא twink אז אין כל כך טוב ורע עדיין.
    חכה לרמה 20 אם לא יותר וכבר תוכל לראות לבד לפי ההתנהגות של שחקנים אחרים אליך ולפי ההצלחה שלך בסולו ובמבוכים אם אתה טוב או רע

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    איך אתם מצליחים להשיג כל כך הרבה כסף?

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Lastor
    איך אתם מצליחים להשיג כל כך הרבה כסף?
    ישנם כמה דרכים:
    הוותיקים במשחק עושים קניה ומכירה של חפצים דרך המכירות הפומביות, ובעצם מרוויחים מזה כסף (קונים משהו במחיר מסויים, ומוכרים אותו במחיר גבוהה יותר. כמובן שצריך לדעת את המכירים של החפצים קודם. יש אדון שעושה את זה).

עוד דרך זה פשוט להרוג מובים, לקבל מהם דברים ולמכור אותם- חפצים ירוקים ומעלה במכירות הפומביות ואת האפורים למוכרים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    תמיד תמיד תמיד תרים ב loot חפצים אפורים שנמכרים לסוחר. מכיוון שנופלים הרבה כאלה, לאט לאט הכסף מזה מצטבר.
    חפצים לבנים - שווה לבדוק ב AH לפני שסתם מוכרים לסוחר, מכיוון שלפעמים אנשים משתמשים בהם כדי להעלות סקילס, וישלמו לך הרבה כסף עליהם. תבדוק אם החפץ נמכר ב AH ואם כן נסה למכור אותו קצת יותר בזול ממה שאחרים מוכרים.
    חפצים ירוקים - כמעט תמיד תמצא מישהו שישלם עליהם. נסה לראות בכמה נמכרים חפצים דומים ב AH, ושוב - שים במחיר קצת יותר זול.
    מקצועות - תלמד מקצועות (proffesions) ותפתח אותם. זה קצת יותר קשה לבד, כי צריך להשיג הרבה חפצים ולפעמים מבזבזים על זה יותר משמרוויחים, אבל אם אתה באחת מהגילדות הישראליות תוכל לבקש עזרה מאנשים בדרגות גבוהות יותר במקצועות שלך ומה proffesion leaders של המקצועות השונים. עזרה בקידום המקצועות, דרך אגב, היא אחת ממטרות הגילדה המוצהרות.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הרשמה