תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    23.01.2007
    שלום לכולם .

אני חדש בקהילה של משחקים בשם Counter-Strike Source ורציתי להבהיר לכם כמה דברים ראשוניים על עצמי , לכן אני בן 19-20 בערך משחק במשחק הזה , מכיר את הפקודות היטב עקב מעבר מגירסא ישנה של משחקים לגירסא הזאת . בנוסף לזה אני חושב לעזור לכם מכיוון שאתם מתייחסים אליי בכבוד ובצורה הולמת משום מה שזה אתר של VGAMES שיש שם את הקהילה הכי טובה שיש . ויותר מזה אני מנסה לעזור לכם ולהשקיע בVGAMES על מנת לנבא את העתיד שלכם וכמובן אני יכול להבטיח לכם כי אתם באמת אנשים ממש טובים ואכפתיים כל הבטחה שלי אני מסדר לכם אותה ובזמן המתאים . ובעקבות ביטול הלאן של OWN החלטתי לחשוב מה עושים בקשר לעניין שלהם וניסיתי בזמן ארוך לחשוב על איזה רעיון לארגן כמה מחשבים באיזה מקלט או מקום מסויים בארץ ולסדר את הרשת מחשבים שיש שם כפיצוי לקהילת VGAMES עקב ביטול הלאן של OWN .

אז ככה אני יקבע לכם תאריכים חדשים בשביל לארגן את הרשת שלכם וכמובן אני יתקין את הסורס במחשב שהוא רק שייך לי רק מה אני ידאג לשדרג את המעבד ולקנות לוח-אם חדש ולהוסיף עוד קצת זיכרון ולדאוג לFPS נורמלי על מנת שאני יוכל לשחק איתכם ולארגן איתכם משחקים ממש טובים אפילו יותר טובים משל OWN ומתחרותיה .

בעיניי ההחלטה הזאת ממש טובה בשבילכם ובזכות זאת אני רציתי לחזק את קהילת הסורס ולהוסיף עוד שחקנים חדשים ולעודד אותם לשחק בסורס ובשל העובדה שאני צריך להזמין לכם שרתים חדשים שיועדו בשביל קהילת הסורס שלכם שהם יהיו בשבילכם ולא לאף אחד מישהו אחר . ולאט לאט אנחנו נפתח שחקנים חדשים ונעודד קלאנים חדשים וככה נוכל להצליח בזמן שלנו .

מקווה לשמוע שמועות ממש טובות על הקהילה שלכם .

בתודה , ובכבוד רב .

מעידו .

נ.ב.

הוספתי מספר איסיקיו 338157199 ליצירת קשר איתי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2007
    מזטער אחי לא היה לי כוח לקרוא :|

שתף ב-Google+

הרשמה