תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    קרית ים
    היי

כבר מזמן קניתי את התוספות ואני יכול לפתוח BLOOD ELF וDRAENI אז זהו שאני עד עכשיו לא התחלתי שחקן ואני מת לבחור
    ולא רק משתיהם גם מכל האחרים וגם איזה סוג נגיד בוריור וורלוק פיריסת מג' אני לא יודע
    רציתי שיתנו לי הצאות וגם נגיד איזה מצב כדי להיות נגיד מג' קרח או אש אני חייב לבחור תנו הצאות

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    כל אחד והסגנון משחק שלו.
    מבחינתי אישית המשחק מחולק ל5 סוגים של שחקנים.

Tanks - לוחמים, ציידים, פאלאדינים ודרואידים (בצורת דוב).
    הטנקים הם למעשה סופגי נזק עם שיריון טוב והרבה חיים שהמטרה שלהם היא לספוג את המכות של היצור בזמן שהמטרה של האחרים היא ליצור נזק או לרפא.

Spellcasters - וורלוקים, קוסמים, שאמאנים, כהני Shadow, דרואידים (באלאנס) וכו'... (נראה לי שזה הכל אבל אני לא בטוח). המטרה שלהם היא לפגוע באויבים מרחוק בלי להפגע בעצמם.

Damage Dealers - המטרה שלהם ליצור כמה שיותר נזק לאויב.
    תכלס פה אני מכניס רק את הRogue אבל זה לא נכון...כי גם spellcasters מסויימים הם DPS DEALERS.

Healers - כהני Holy, דרואידים של Resto, ובד"כ גם שאמאנים...ופאלאדינים בתור SECONDARY....
    המטרה שלהם היא לשמור על כל השאר בחיים...די שימושי בגילדות.

Crowd Controllers - המטרה שלהם היא לטפל בשאר הבעיות הנלוות לבוסים גדולים וכו'...
    בד"כ הCROWD CONTROLLERS הם קוסמים (Mages) בגלל קסמי AOE ויכולות ה POLYMORPH שלהם.

ככה אני מחלק, כל אחד זה סגנון משחק אחר...רק תבחר איזה סגנון אתה אוהב והבחירה תהיה הרבה יותר קלה.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    כל אחד והסגנון משחק שלו.
    מבחינתי אישית המשחק מחולק ל5 סוגים של שחקנים.

Tanks - לוחמים, ציידים, פאלאדינים ודרואידים (בצורת דוב).
    הטנקים הם למעשה סופגי נזק עם שיריון טוב והרבה חיים שהמטרה שלהם היא לספוג את המכות של היצור בזמן שהמטרה של האחרים היא ליצור נזק או לרפא.

Spellcasters - וורלוקים, קוסמים, שאמאנים, כהני Shadow, דרואידים (באלאנס) וכו'... (נראה לי שזה הכל אבל אני לא בטוח). המטרה שלהם היא לפגוע באויבים מרחוק בלי להפגע בעצמם.

Damage Dealers - המטרה שלהם ליצור כמה שיותר נזק לאויב.
    תכלס פה אני מכניס רק את הRogue אבל זה לא נכון...כי גם spellcasters מסויימים הם DPS DEALERS.

Healers - כהני Holy, דרואידים של Resto, ובד"כ גם שאמאנים...ופאלאדינים בתור SECONDARY....
    המטרה שלהם היא לשמור על כל השאר בחיים...די שימושי בגילדות.

Crowd Controllers - המטרה שלהם היא לטפל בשאר הבעיות הנלוות לבוסים גדולים וכו'...
    בד"כ הCROWD CONTROLLERS הם קוסמים (Mages) בגלל קסמי AOE ויכולות ה POLYMORPH שלהם.

ככה אני מחלק, כל אחד זה סגנון משחק אחר...רק תבחר איזה סגנון אתה אוהב והבחירה תהיה הרבה יותר קלה.

אני הייתי שם תחת crowd controllers את כל הקוסמים (כולל דרואידים) ואת המייג'ים מוסיף לcasters כי תאכלס, הם עושים נזק וכל שאר הקלאסים גם עושים CC אז ככה שזאתי לא העבודה היחידה שלהם ברידים. אתה מציג את זה כאילו כל מה שהמייג'ים עושים ברידים זה להפוך מובים לכבשים ו אש"א (איזור של אפקט) שזה בכלל לא נכון.

הצטרף בתאריך
    16.03.2007
    נכתב במקור על ידי Shorty
    אני הייתי שם תחת crowd controllers את כל הקוסמים (כולל דרואידים) ואת המייג'ים מוסיף לcasters כי תאכלס, הם עושים נזק וכל שאר הקלאסים גם עושים CC אז ככה שזאתי לא העבודה היחידה שלהם ברידים. אתה מציג את זה כאילו כל מה שהמייג'ים עושים ברידים זה להפוך מובים לכבשים ו אש"א (איזור של אפקט) שזה בכלל לא נכון.
    נכון, דרואידים יכולים להרדים חיות, וורלוקים יכולים לעשות באניש לדימונים או לאלמנטל ואני לא בטוח אולי גם רוגים נחשבים עם הסאפ שלהם.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    אמרתי, ככה אני מחלק את זה.
    כל אחד מחלק איך שהוא רואה את זה.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    אמרתי, ככה אני מחלק את זה.
    כל אחד מחלק איך שהוא רואה את זה.
    אבל זה לא נכון. מיילא הייתה רושם משהו נכון, אבל זה פשוט לא נכון.
    אתה מתאר את המייג'ים כקלאס שכל מה שהוא עושה זה אש"א ולהפוך מובים לכבשה, שזה בעצם תפקיד מינורי לחלוטין (זה נכון שבלעדי זה לא היו מצליחים לעשות הרבה מהבוסים, אבל לכל בוס יש את הטקטיקה הייחודית שלו ומכאן שלא בהכרח בכל בוס צריך את הדברים שהצגת.) אתה פה מראה תפקיד אחד מתוך כמה שהמייג'ים מהווים ברידים.
    מייג' מוגדר כcaster לכל דבר, לפי ההגדרות שלך, אך יש לו תפקידים נוספים כמו לכל קלאס אחר.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    הוא גם נכנס ב Spellcasters אם לא שמת לב :S
    - וורלוקים, קוסמים, שאמאנים, כהני Shadow, דרואידים (באלאנס) וכו'.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Alpha
    הוא גם נכנס ב Spellcasters אם לא שמת לב :S
    אוקי, לא שמתי לב. סליחה.
    ד"א, אם אתה מתרגם חלק, תתרגם גם את השאר לעיברית. אם רשמת קוססמים אז תתרגם גם את הוורלוקים למכשפים וכו' זה יהיה הרבה יותר נוח להבנה.
    סליחה עוד הפעם.

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Shorty
    אוקי, לא שמתי לב. סליחה.
    ד"א, אם אתה מתרגם חלק, תתרגם גם את השאר לעיברית. אם רשמת קוססמים אז תתרגם גם את הוורלוקים למכשפים וכו' זה יהיה הרבה יותר נוח להבנה.
    סליחה עוד הפעם.
    אין צורך לבקש סליחה.
    גם לי קרה יותר מפעם אחת שלא קראתי פוסטים עד הסוף ועשיתי טעויות...:smiling:

בכל מקרה, לא תירגמתי את כל השמות כי אני כותב איך שנוח לי באותו רגע, זה לא מדריך רשמי או משהו, כולה תגובה. P=
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    שלושה תיקונים קטנים:

ציידים לא יכולים לעשות tank אלא אם יש להם ציוד לא נכון... כמו שאמאנים הם עוברים ללבוש mail בדרגה 40, כשלוחמים ופלאדינים לובשים plate. יש להם health ו armor ממוצעים ומטה, והם לא חזקים ב melee. החיה עושה tank. צייד עם בילד MM הוא damage dealer.

mage יכול לעשות כמות מטורפת של dps, ולכן אני כוללת אותו לצד ה rogue וה hunter כ damage dealer (להגדרתי - לעשות כמה שיותר נזק מבלי להיפגע). כך גם לגבי Priest עם בילד Shadow.

פלאדינים יכולים להיות מרפאים מצוינים עם בילד holy.

בכלל, למי שלא בטוח איזה סגנון משחק הוא אוהב, מומלץ לבחור פלאדין, דרואיד או שאמאן, מכיוון שכל בילד משנה את הסגנון לחלוטין.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הצטרף בתאריך
    07.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    ככה blizzard חילקו את זה

mage, hunter, rogue שהם הdamage dealers (אלא שעושים נזק אך לא מרפאים ואין להם הרבה שarmor)
    druid, paladin, shaman שהם הם hybried (שילוב של healer, warrior וmage (בחלקם וכמו בdruids גם rogue)).
    ויש את שלושת היחודים שהם
    warlcok-debuff-הם עושים נזק לאורך זמן ומשתמשים בשדים החביבים שלהם להגנה
    warrior-tank -יש להם המון הגנה ויכולת טובה למשוך מובים והם חשובים בקבוצות גדולות כדי להגן על הקוסמים והמרפאים.
    priest-healer הם המראפים הטובים ביותר במשחק אך חוץ מזה הם יכולים בדומה לwarlock להשתמש בקללות ובדברים אפלים דומים כדי לעשות נזק לאורך זמן.

ככה blizzard חילקו את וזה מאוד פשוט, וכן הבחירה קשה אבל אתה תמיד יכול לנסות אחד או שתיים בו זמנית, מקווה שעזרתי.
    My life for Aiur...I mean for Ner'zhul

הצטרף בתאריך
    17.02.2007
    יש לכם טעות אנקית ציד הוא בכלל לא טנק עם מצליחים לעבור את המחסום של החיה אפשר להוריד אותם די בקלות אבל עדין יש לו מלקודות קרח אש ועוד

הצטרף בתאריך
    02.04.2007
    מסכן הבנאדם... הוא בסך הכל הוא מה כדאי לו לשחק ואתם משגעים אותו על חלוקה לסוגים ושטויות כאלה.

תקשיב לי, פשוט מאוד תסתכל על המקצועות ותחשוב מה אתה הכי רוצה להיות. מה הכי מתאים לך.
    לא ילך, תחליף. תזכור שדבר ראשון אתה אמור להנות מלשחק את הדמות שלך, אז תבחר מקצוע שאתה מתחבר אליו.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    תעשה אליינס!!!!!!!!!
    חוץ מזה, תנסה מה שבא לך, אני ממליץ על דרואיד והאנטר.
    אבל לכל מקצוע יש את היתרון שלו, אין מקצוע שהוא חרא, השאלה היא איך אתה מרכיב את הטאלנט שלו והארמור.
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    די לבלבל אותו..
    הנטר- קשת.
    fighter- לוחם עם נשק.
    mage - מטיל קסמים
    warlock - מטיל קסמים ומשתמש ביכולות לזימון שדים..
    druid - משנה צורה, מטיל קסמים, מעין קוסם טבע.
    shaman - מטיל קסמים של אלמנטים, יסודות, רוחות... נלחם טוב גם.
    rogue - נוכל שנלחם במכות מהירות וקומבואים..
    priest - כוהן - מרפא ומטיל קסמים... יש בחירה אפשר לומר בין רוע לטוב, כשטוב זה ריפוי ורוע זה קסמים
    paladin - מעין שילוב (לא מבחינת יכולות, אילא רעיון) בין warrior ל priest - הוא מעין לוחם קודש, שנלחם בשדים ואל-מתים, על ידי כוחו הקדוש...
    זה הרעיון של כל מקצוע, בכלליות, אני מקווה שלא שכחתי כלום. בהצלחה לך.
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    די לבלבל אותו..
    הנטר- קשת.
    fighter- לוחם עם נשק.
    mage - מטיל קסמים
    warlock - מטיל קסמים ומשתמש ביכולות לזימון שדים..
    druid - משנה צורה, מטיל קסמים, מעין קוסם טבע.
    shaman - מטיל קסמים של אלמנטים, יסודות, רוחות... נלחם טוב גם.
    rogue - נוכל שנלחם במכות מהירות וקומבואים..
    priest - כוהן - מרפא ומטיל קסמים... יש בחירה אפשר לומר בין רוע לטוב, כשטוב זה ריפוי ורוע זה קסמים
    paladin - מעין שילוב (לא מבחינת יכולות, אילא רעיון) בין warrior ל priest - הוא מעין לוחם קודש, שנלחם בשדים ואל-מתים, על ידי כוחו הקדוש...
    זה הרעיון של כל מקצוע, בכלליות, אני מקווה שלא שכחתי כלום. בהצלחה לך.

הייתי מסבירה את זה קצת אחרת.

Hunter - צייד. יורה מרחוק באויבים ומאמץ חיה שנלחמת לצידו.
    Warrior - לוחם. עוסק בקרבות צמודים עם האויב, בעל שריון רציני שסופג הרבה נזק.
    Mage - קוסם. גורם הרבה מאד נזק במעט מאד זמן, מטיל קסמי אש וקרח.
    Warlock - קוסם אפל. מזמן שדים שנלחמים לצידו, מטיל קללות.
    Druid - קוסם טבע. משנה צורה לצורות של חיות שונות, יכול להתפתח כלוחם מטווח קצר או כמרפא.
    Shaman - גם סוג של קוסם טבע. עליו אני כמעט ולא יודעת כלום.
    Rogue - נוכל. גורם הרבה מאד נזק במעט מאד זמן באמצעות קומבאים ויכולות התגנבות מאחורי האויבים.
    Priest - כוהן. יכול להתפתח כמרפא או כקוסם שגורם נזק מסוג "אפל".
    Paladin - אביר. יכול להתפתח כמרפא או כלוחם שגורם נזק מסוג "קדוש".
    (ההבדל העיקרי בין הכוהן לאביר, לדעתי, מצוי בכך שהכוהן לובש שריון בד, ולכן פגיע ומסתמך על כישופים והגנה קסומה, והאביר מסתמך בעיקר על כלי נשק מאסיביים ושריון לוחיות כבד)
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הרשמה