תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    אני לא בטוח כמה זמן היא עבדה על מערכת השליטה של הWII. חשבתי שהם עבדו עליה בשלושת השנים האחרונות - פחות או יותר - אך נראה שטעיתי.

אני צעיר יחסית ונכנסתי לעולם המשחקים מאוחר יחסית (אפשר לאמר שבסביבות שנת 2000, קצת לפני שקניתי PS2) ולכן אני לא מכיר הרבה מאוד משחקים ישנים וקונסולות ישנות. עוד דבר שלא ידעתי מוצג בסרטון הבא:
    הסרטון גס במיוחד ומלא בקללות ולכן לא מומלץ לבעלי הלב החלש

הבחור העדין והיפה שמופיע בסרטון הזה (ובעוד רבים אחרים), למעשה מתלונן על משחקים עתיקים ועל כמה שהם היו גרועים אז ועד כמה שהם נוראים היום. אחד הדברים שהוא מתלונן עליו מופיע בסרט הזה. כפפת הכוח של נינטנדו. טכנולוגיה חדישה משנות השמונים. נראה שהWII נמצאת בפיתוח לא מעט זמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    אם הוא מתלונן על כפפת הכוח של נינטנדו, כנראה שהוא סתם זיין שכל. כפפת הכוח היא לא של נינטנדו בכלל.

מה גם שהכפפה לא קשורה בכלל ל-Wii ועובדת ברעיון אחר וטכנולוגיה שונה.
    ואם הוא מתלונן על משחקים ישנים שהם לא טובים היום, אז כנראה שהוא ממורמר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי ADi
    אם הוא מתלונן על כפפת הכוח של נינטנדו, כנראה שהוא סתם זיין שכל. כפפת הכוח היא לא של נינטנדו בכלל.

מה גם שהכפפה לא קשורה בכלל ל-Wii ועובדת ברעיון אחר וטכנולוגיה שונה.
    ואם הוא מתלונן על משחקים ישנים שהם לא טובים היום, אז כנראה שהוא ממורמר.
    זהו ה-Angry nintendo nerd שלאחרונה שינה את שמו ל-Angry video gamer nerd.

הבחור הוא אליל מבחינתי, הסרטונים שלו מצחיקים מאוד ואני ממליץ לך לראות אותם בהזדמנות .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.02.2007
    חחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    יש משחקי NES שגם סמים לא יכולים להסביר אותם.
    !Cheerio
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בכל הסרטון הוא מתלונן על כפפת הכוח שאין לה שום קשר לווי-מוט, אשר במהותו הוא שונה לחלוטין ומוכיח את עצמו בהרבה יותר טוב, יותר מדויק והגיוני. לזכותו ייאמר שאני גם לא חושב שהוא רמז לווי-מוט.

ויש לי תחושה שבלי קשר לכפפה הבחור הזה אידיוט חחחח תראו אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי רונן
    בכל הסרטון הוא מתלונן על כפפת הכוח שאין לה שום קשר לווי-מוט, אשר במהותו הוא שונה לחלוטין ומוכיח את עצמו בהרבה יותר טוב, יותר מדויק והגיוני. לזכותו ייאמר שאני גם לא חושב שהוא רמז לווי-מוט.

ויש לי תחושה שבלי קשר לכפפה הבחור הזה אידיוט חחחח תראו אותו.
    נהההה... למען האמת הוא בחור די חכם, שפשוט לוקח דברים קצת קשה מדי . תנסה לראות את הסרטונים האחרים שלו (כמו על האטארי 5200, או משחקים נוראים כמו Ghost busters).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אוי, הבנאדם פשוט קורע.
    וכן, הכפפה בכלל לא היתה של נינטנדו אלא של מאטל, נינטנדו רק אישרה אותה כמוצר רשמי לNES. מה שאומר שהWIIMOTE הוא אפילו לא רעיון מקורי כל כך.
    מה שכן, אפשר לראות איזה הבדלים עוברת הטכנולוגיה בפחות מ-20 שנה, ואת ההבדלים בין מוצר שבו חושבים על המשתמש כמו הWIIMOTE לעומת מוצר שהוא טכנלוגי נטו לא ידידותי למשתמש כמו הPOWERGLOVE. רבאק, מאיפה הרעיון הגרוע הזה שצריך להקיש קודים ספציפיים כדי להתאים את הכפפה לפני שמשחקים במשחק?
    והסרטון שווה גם בגלל הערך הנוסטלגי. הקללות שלו מול TOPGUN הזכירו לי איך גם אני בחיים לא הצלחתי להנחית את המטוס על הנשאת מטוסים גם עם שלט רגיל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי gulmer
    רבאק, מאיפה הרעיון הגרוע הזה שצריך להקיש קודים ספציפיים כדי להתאים את הכפפה לפני שמשחקים במשחק?
    איך אחרת הכפפה תדע שלהרים את האצבע צריך להיות מתורגם לכפתור B במשחק הספציפי הזה והזה?
    כולה ללחוץ כמה כפתורים כדי לתכנת את הכפפה, בלי זה כל כפפה היתה מתאימה למשחק אחד בלבד

בכל מקרה הסרטון היה מצחיק לפעמים, לראות אותו מתעצבן כשהוא לא מצליח כלום..
    זה פשוט מעורר את השאלה "המפתחים של זה ניסו אי פעם לשחק עם זה לפני שהם שלחו את המוצר לחנויות?"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.03.2007
    נכתב במקור על ידי Spitted
    בכל מקרה הסרטון היה מצחיק לפעמים, לראות אותו מתעצבן כשהוא לא מצליח כלום..
    זה פשוט מעורר את השאלה "המפתחים של זה ניסו אי פעם לשחק עם זה לפני שהם שלחו את המוצר לחנויות?"
    הבעיה היא בד"כ שהמפתחים שיחקו בזה כל כך הרבה פעמים, שדברים שנראו להם מובנים מאליהם היו בלתי אפשריים/סתומים לחלוטין לשחקן הממוצע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Infected Tofu
    הבעיה היא בד"כ שהמפתחים שיחקו בזה כל כך הרבה פעמים, שדברים שנראו להם מובנים מאליהם היו בלתי אפשריים/סתומים לחלוטין לשחקן הממוצע.
    או שהם פשוט חשבו שמספיק שהכותרת של המשחק תיהיה מוכרת מתוך סרט פופולארי ושאין צורך באיכות מסוימת במשחק עצמו. מזל שזה לא קורה יותר.
    שתף ב-Google+

הרשמה