תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.12.2006
  הודעות
  824
  הסמליות בהתגלמותה, והעברת הלפיד בין מנהיג הדור האחרון שלפני דור האטיטוד ללוחם המוביל של הביזנס בשנות ה-90', כשביניהם נמצא אחד מהאנשים הקשוחים בעולם. מדובר בעימות של צמד מתאבקים ששינו את הביזנס לטובה במהלך שהותם בארגון, איש איש בדרכו. אחד מהם היה בשלבים של טרנספורמציה לתוך הכוכב הגדול של שנות ה-90', בעוד שיריבו עמד לפני פרישה "סופית" מהביזנס.  הכוכבים הראשיים:

  שון מייקלס

  שם אמיתי: מייקל היקנבוטום
  ידוע גם בתור: הנער שובר הלבבות , heartbreak kid , HBK
  תאריך לידה: 22.7.1965
  מגיע במקור מ: סן אנטוניו, טקסס
  גובה: "0`6
  משקל: 225 lbs
  מהלך מסיים: סויט צ`ין מיוזיק


  שון מייקלס (שנחשב בעיני רבים לאחד מהוורקרים הטובים בהיסטוריה של הענף) התחיל את הקריירה שלו תחת הדרכתו של חוזה לות`ריו. הוא החל להתאמן לפני שהגיע לגיל 20 והפך במהרה לאחד מהכוכבים הצעירים של AWA כשחבר למרטי ג`נטי והשניים הפכו ל"מידנייט רוקרז". הצמד הצליח לזכות בתואר אלופי הזוגות של AWA וזכה להערצה גדולה מהקהל. (בעיקר הנשים..) לקראת סוף שנות ה-80 AWA התקשו להישאר בחיים ולכן המידנייט רוקרז חתמו ב-WWF בתור "הרוקרז". הרוקרז נהנו מהצלחה ממוצעת אך מעולם לא זכו בתואר הזוגות. הייתה להם תקופה קצרה בתור אלופים לאחר ניצחון על ההארט פאונדיישן, אבל החבל העליון נקרע במהלך הקרב. כתוצאה מכך הוחלט שהקרב לא ראוי לשידור והתואר הוחזר להארט פאונדיישן. לאחר תקופה מסוימת התקבלה החלטה להפריד בין הרוקרז ולנסות אותם בתור מתאבקי יחידים.

  בנקודה הזו הקריירה של מייקלס החלה לצבור תאוצה. הקטע הספציפי שבמהלכו הופרדו השניים זכור היטב ע"י מעריצי רסלינג רבים: מייקלס וג`נטי התעמתו במהלך ראיון שנערך ב"מספרה" של ברוטוס ביפקייק. מייקלס הטיח את ראשו של ג`נטי לתוך חלון זכוכית, סיים את השותפות ביניהם ובו זמנית הזניק את הקריירה שלו כשהפך להיל מרושע.
  הוא היה מתאבק יחידים מצוין, אך לא הצליח להתקדם מעבר למידקארד ונשאר שם למשך תקופה לא קצרה. התואר הראשון שלו הגיע כשהפך לאלוף הביניבשתי לאחר ניצחון על הבריטיש בולדוג ז"ל בשנת 1992. הוא הציג בפני כל העולם את קוין נאש בתור שומר ראש קשוח שנקרא "דיזל". שון נשאר היל ונכנס לפיוד עם אותו נאש לפני שהפך לפייס וזכה שוב בתואר הביניבשתי.
  ריצתו כמתאבק מידקארד הגיעה לסיומה ב-1996: הפיוד שלו עם ברט הארט הביא אותו לראש ההר. הוא זכה באליפות ה WWF-הראשונה שלו לאחר שניצח את הארט בקרב איירון מן של שעה פלוס ברסלמניה 12. הוא הפסיד את התואר לסיד בסוף השנה אך זכה בחגורה מחדש בתחילת שנת 1997. בשלב הזה הוא נאלץ לפרוש זמנית עקב פציעה בברך. הוא הגיע למנדיי נייט רו ב-13 לפברואר ועם דמעות בעיניים החזיר לוינס מקמהון את התואר העולמי.

  מאוחר יותר באותה שנה הוא הקים את אחד מהסטייבלים הגדולים בהיסטוריה: DX. טריפל אייץ` וצ`יינה עמדו לצידו בזמן שנכנס לפיוד עם אנדרטייקר. שון רצה להחזיר אליו את האליפות הראשית, ונקבע בינו לבין אנדרטייקר קרב שהמנצח בו התמודד מול ברט הארט בסורבייבור סיריס על האליפות. הקרב בין שון לטייקר התקיים באירוע באד בלאד, ונקבע להיות ההל אין א סל הראשון של ה-WWF. בקרב ששלט לכל אורכו אנדרטייקר, שון ניצח בעזרתו של קיין. בכך נקבע ששון יפגוש את ברט בסורבייבור סיריס.
  בסורבייבור סיריס 97, שון ניצח את ברט בקרב הדפיקה הידועה, והפך בפעם השלישית לאלוף עולם. ברויאל ראמבל 98, התקיים קרב חוזר בין טייקר לשון, הפעם על האליפות.במהלך הקרב שון נפצע קשות בגב, אולם הצליח לנצח בסופו של דבר את טייקר, שוב בעזרתו של קיין.  סטון קולד סטיב אוסטין

  שם אמיתי: סטיב ויליאמס
  מוכר גם בתור: "סטאנינג", הרינגמאסטר, "סטון קולד"
  תאריך לידה: 18 בדצמבר 1965
  מקום מגורים: ויקטוריה, טקסס
  גובה: 1.88 מטר
  משקל: 144 ק"ג
  פינישר: סטון קולד סטאנר

  סטיב אוסטין הוא אחד מהמתאבקים הפופולרים ביותר בכל הזמנים. הוא התחיל את הקריירה האתלטית שלו בתור שחקן פוטבול באוניברסיטת צפון טקסס. הוא אומן בעיר הולדתו ע"י "ג`נטלמן" כריס אדאמס המנוח. אוסטין התאבק במקור תחת שמו האמיתי אך הוא שינה את השם כדי להימנע מבלבול עם סטיב ויליאמס השני (ד"ר מוות). לאחר הופעת הבכורה שלו ב-1989, אוסטין נהנה מהצלחה ממוצעת ב-USWA בתור שותפו ואויבו של אדאמס. בתקופה הזו אשתו לשעבר של אדמס (ואשתו לעתיד של אוסטין) ג`יני קלארק הפכה למלווה של אוסטין. אוסטין וקלארק עברו ל-WCW יחדיו.

  אוסטין קיבל את הכינוי "סטאנינג" (Stunning) כשהגיע ל-WCW וב-3 ביוני 1991 הוא זכה בתואר אלוף הטלוויזיה של הארגון. לאוסטין היה פיוד קצר אך זכור לטובה עם ריקי סטימבוט וגם סטינג עמד בדרכו מספר פעמים. בשנת 1993 אוסטין חבר לבריאן פילמן והשניים הפכו ל"בלונדינים מהוליווד" (Hollywood Blondes) שהיה הצמד המצליח ביותר של WCW באותה תקופה. הבלונדינים הפכו לאלופי הזוגות לאחר ניצחון על ריקי סטימבוט ושיין דגלאס ב-2 למארס 1993. הצמד פורק לאחר תקופה מסוימת ואוסטין קודם למאבק על אליפות ארה"ב.

  ב-1994 אוסטין סבל מפציעה בברך. הוא אולץ לחזור לזירה מוקדם מדי ופציעתו הוחמרה עקב כך. בזמן התקופה הזו אריק בישוף עשה מהלך שהתברר כאחד מהגרועים והמגוחכים בכל הזמנים כשפיטר את אוסטין באמצעות שיחת טלפון. אוסטין מצא בית חדש ב-ECW והוא החל להשתנות מ"סטאנינג" ל"סטון קולד" בהדרגה. ב-1995 אוסטין הצטרף ל-WWF בתור הרינגמאסטר (Ringmaster) תחת הדרכתו של טד דיביאסי. לאחד תקופה מסוימת (כשהגימיק התברר ככישלון) אוסטין נפטר מדיביאסי והפך ל"סטון קולד" סטיב אוסטין. הוא היה היל בתחילה, אבל הקהל החל להריע לדמות הרועשת, חוצפנית, כועסת וגסה של הנחש מטקסס.
  אוסטין נכנס בסוף 1996 לפיוד עם ברט הארט שנמשך עד הכניסה ל-1997. את ראמבל 97`, אוסטין ניצח למרות שהוא הודח, אך השופטים לא ראו את ההדחה בעקבות קטטה שהייתה בין מיק פולי וטרי פאנק במהלך אותו זמן, ואוסטין נכנס פנימה והדיח את ארבעת הנותרים בראמבל: אנדרטייקר, ויידר והארט. בעקבות הניצחון השנוי במחלוקת, נקבע קרב מרובע על אליפות ה-WWF הפנויה בין אוסטין, ברט, ויידר וטייקר באירוע של אין יור האוס: פיינל פור. ברט יצא מנצח ואלוף מהקרב, אבל הוא הפסיד את התואר כעבור יום ב-RAW לסיד אחרי התערבות של לא אחר מאשר אוסטין שהחליט להמשיך את הפיוד ביניהם. ברסלמניה 13 השניים נאבקו בקרב שהיה שיא המלחמה שלהם. זה היה קרב הכנעות שקן שמרוק היה השופט המיוחד בו, אוסטין הפסיד בקרב, אבל זכה באהבת האוהדים, ולמרות שממש לא היה אחד כזה, האוהדים הפכו את אוסטין לפייס מבחינתם, ואת הארט להיל. זה התחיל את המסע של אוסטין כל הדרך אל הפסגה.

  אוסטין זכה באליפות הבין יבשתית בסאמרסלאם של אותה שנה מאחיו של ברט, אוון ז"ל, אבל איבד הרבה בנוסף בקרב הזה- אוון ביצע פיילדרייבר בצורה לא נכונה על אוסטין ושבר את צווארו. עוד לפני הזכייה בתואר הבין יבשתי, אוסטין היה אלוף זוגות לצד שון מייקלס שנפצע בהמשך, והשותף המחליף של אוסטין לתואר היה דוד לאב. בעקבות פציעתו, אוסטין פינה את שני התארים והיה על המדף לזמן מה. אוסטין חזר כעבור זמן מה וניצח את הפיוד המתמשך שלו עם אוון כדי לזכות באליפות הבין יבשתית, ממנה נשלל ע"י וינס מקמהן בהמשך לאחר שסירב להגן עליה נגד לא אחר מאשר.. דה רוק, אותו אוסטין ניצח לפני כן. כל זה התחיל את הבנייה לקראת הפיוד העצום בין אוסטין ומקמהן.  התמונה הכוללת

  שנת 1998 הייתה שנה חשובה מאד עבור WWF ווינס מקמהון. ברט הארט עזב את הארגון לטובת WCW בסוף השנה הקודמת והשאיר מאחוריו חלל שצריך למלא. עידן האטיטוד היה בשיאו והארגון ניסה לייצר כוכבים חדשים. בינואר הWWF- הכריזו שמייק טייסון יהיה חלק מרסלמניה 14 ויצרו סערה מיידית + קצת תשומת לב במיינסטרים. הפיוד בין אוסטין למקמהון החל להפוך את אוסטין לכוכב הראשי בחברה וסוף סוף הWWF פיתחו כישרונות מידקארד שהיו אובר עם הקהל..

  בנוסף לכך, העידן של שון מייקלס הסתיים (זמנית) בחברה עקב פציעה טורדנית בגב. הארגון התחיל לטפח ולקדם מתאבקים כמו טריפל אייץ`, רוקי ומנקיינד. אנדרטייקר המשיך להוות כוח דומיננטי בחברה עם פיודים מול קיין ומנקיינד. החברה התחילה לשנות את המאזן מול WCW ולהטות את הרייטינג לטובתה. מלחמת ימי שני נמשכה במלוא העוצמה.
  מדובר בתקופה מאד מעניינת ומרעננת שעזרה לוינס להלחם מול טרנר ובישוף


  הפיוד</B>

  כמו כל פיוד של מיין איבנט ברסלמניה, גם הסיפור שלנו מתחיל ברויאל ראמבל. אחרי הניצחון המפוקפק בראמבל של 97', אוסטין חזר לראמבל של 98' והוכיח שהוא יכול לעשות את זה גם באופן חוקי וכשר למהדרין. אוסטין הגיע לסאן חוזה, קיבל הפעם מספר נוח לזכיה (נכנס ב-24) וזכה בראמבל השני ברציפות שלו. באותו אירוע מייקלס על אליפות ה-WWF שלו בקרב ארון מתים מול אנדרטייקר ובכך קיבלנו את המיין איבנט למניה: מייקלס-אוסטין על אליפות ה-WWF. ראוי לציין שמייקלס נפצע (שוט) בקרב מול טייקר, ונעדר לגמרי מהשתתפות בקרבות מהראמבל ועד מניה.

  כמה שבועות לפני רסלמניה וינס הודיע שבקרב יהיה "שומר חוק" מיוחד – מי שהתברר כלא אחר מאשר מייק טייסון. אוסטין הגיע לזירה ודי מהר העביר לטייסון את המסר ביחס לדעתו עליו, בדמותן של צמד אצבעות משולשות. טייסון הסתער על אוסטין והשניים נכנסו לברול. ואם זה לא היה מספיק, הרי ששבוע לפני הקרב במניה, DX הזמינו את טייסון להגיע לזירה ולהתעמת מולם – רק כדי לחשוף בסופו של דבר שטייסון הצטרף לסטייבל. כל הכלים נערכו כנגד אוסטין, כאשר הגיע הערב הגדול.

  אז מי ינהיג את הארגון בהמשך מלחמת ימי שני? ומה יהיו מניעיו של טייסון בקרב הזה? האם מייקלס ימשיך לשגע את העולם עם הסטייבל הצעיר והרענן שלו? או שמא אוסטין ישתה בירות כל הדרך אל הבנק?  הקרב


  לאחר חבילת וידאו קצרה, הווארד פינקל מציג את שומר החוק המיוחד להערב – מייק טייסון, שנכנס עם אלתור על מוסיקת הכניסה של DX, לבוש בחולצה של DX ועושה את הקרוץ' צ'ופ' לאורך כל הדרך לזירה.

  המצלמות מאחורי הקלעים מראות לנו את אוסטין עושה את דרכו לזירה. צלילי הזכוכית הנשברת מהדהדים ברחבי הפליט סנטר בבוסטון ואוסטין יוצא ומקבל פופ אדיר מהקהל. אוסטין עובר את כל ארבע הפינות לפני שהוא נעמד בתוך הפרצוף של טייסון. טייסון זורק קצת טראש טוק על אוסטין שלא נשאר חייב ופותח פה משלו על טייסון. בינתיים אנחנו עוברים בחזרה למאחורי הקלעים, שם מייקלס מלווה ב-HHH וצ'יינה בדרך לצאת אל הזירה. הלמסלי מדגמן את אצבעו האמצעית לעבר המצלמה. כריס וורן בהופעה חיה פותח את ה-Are you ready ו-DX יוצאים לזירה ומקבלים בעיקר פופים פושרים יותר מאלה של אוסטין, כשפה ושם הם מקבלים גם קצת היטים. מייקלס נכנס לזירה ועושה את הפוזה שלו עם הפירוטכניקה שלו. ג'ים רוס מציין שמייקלס הוא האלוף המעוטר ביותר בהיסטוריה של ה-WWF והיחיד שהחזיק בכל התארים הגדולים של הארגון. הקהל מתחיל עם צ'אנטים של אוסטין. השופט מניף את החגורה באוויר ומוציא את צ'יינה, הלמסלי וטייסון אל מחוץ לזירה. הפעמון מצלצל ואנחנו יוצאים לדרך.

  אוסטין ומייקלס מסתובבים בזירה וסוקרים אחד את השני. טייסון שולח בחוץ יד מתגרה לכיוון הרגל של אוסטין שנעצר להסתכל על טייסון. אוסטין מזהיר את טייסון וחוזר להתרכז במייקלס. אוסטין מחפש נעילה ראשונה, מייקלס רוקד מסביבו ובורח כל הזמן. מייקלס מדבר קצת טראש וצוחק על אוסטין. אבל יש דברים שלא עושים לאוסטין, ולסטון קולד יש שני שגרירי הסברה מצויינים שיעבירו את המסר הזה: האחד הוא האצבע האמצעית של יד ימין והשני הוא אחיו מיד שמאל והם שניהם מוצגים עכשיו מול הפרצוף הדי המום של מייקלס. אוסטין שוב מחפש נעילה אבל הפעם מייקלס מתחמק מתחתיו ומגיב עם ימנית ישירות לפנים של אוסטין. אוסטין שוב מנסה להנעל עם מייקלס, אבל הטריק חוזר על עצמו ואוסטין סופג הפעם שמאלית לפנים.

  אוסטין מתעצבן ויוצא למרדף אחרי מייקלס שבורח מהזירה. אוסטין בעקבותיו, מייקלס חוזר לזירה ומסתער על החבלים. אוסטין נכנס לזירה ומנסה לקדם את מייקלס שחוזר מהחבלים עם קלוזליין. מייקלס מגיע מן הצד השני רק כדי לספוג את הדאבל אקס של אוסטין לתוך הפרצוף. אוסטין תופס את מייקלס מהשערות ולוקח אותו לטיול קטן בזירה. הוא מפגיש אותו עם שתיים מארבע פינות העמוד. מייקלס מנסה לברוח ואוסטין תופס את מייקלס בטייטס. מייקלס ממשיך לנסות לברוח ואנחנו מקבלים בונוס מיוחד בדמות ישבנו של מייקלס במלוא הדרו. מייקלס כרגע עם המכנסיים למטה (תרתי משמע) סופג שורה של בעיטות לרגל. הוא מנסה לברוח לחבלים ולהפתיע את אוסטין, אבל סטון קולד מוכן לקראתו והוא שולח את מייקלס עם באק באדי דרופ מעבר לחבלים. מייקלס נוחת ישירות על הלמסלי.

  בזמן שהוא בחוץ מייקלס מספיק לסדר את הטייטס לפני שאוסטין יוצא בעקבותיו. אוסטין רודף אחרי מייקלס עד שהלמסלי מגיע מאחורה ותוקף את אוסטין. הוא זורק את אוסטין על הגדר בטיחות שנמצאת בצידי הזירה. השופט זורק את צ'יינה והלמסלי לחדרי ההלבשה. בינתיים מייקלס קופץ על אוסטין עם אקס על הגב. אוסטין נעלם מן הפריים ומייקלס מנצל את זה להפסקת שתיה עם בקבוק מים שהוא מוצא על הרצפה בקהל. רק אח"כ הוא רואה שהסיבה שאוסטין לא נמצא בפריים זה שהוא עסוק בסגירת חשבונות עם הלמסלי בחלק העליון של רמפת הכניסה, ליד הרמפה שעליה עמדה קודם הלהקה של כריס וורן. מייקלס מגיע לשם ותופס את אוסטין עם קלוזליין.

  מייקלס מנצל את הסביבה שהוא נמצא בה ומכה את אוסטין עם אחת המצילות ממערכת התופים. אוסטין מנסה להלחם בחזרה ומצליח להשחיל כמה ימניות, אבל כשהוא מנסה לזרוק את מייקלס על מיכל האשפה שנמצא ליד הזירה (עדות אילמת לקרב שהתרחש מוקדם יותר...) מייקלס הופך וזורק את אוסטין על המיכל. מייקלס תופס את ראשו של אוסטין ומתחיל לקחת אותו בדרך חזרה לזירה. בערך באמצע הדרך הוא נעצר ומשחיל ימנית ישירות לפנים של אוסטין. לאחר מכן הוא מסיים את הדרך ומגלגל את אוסטין. מייקלס עולה על החבל העליון ומנסה עוד אקס אחד, אבל סופג במקום זה אגרוף לבטן.

  מייקלס קם רק כדי לספוג ימנית של אוסטין שמפילה אותו למזרון. הוא שוב מנסה לקום ושוב מופל ע"י ימנית, וכך גם בפעם השלישית. אוסטין עם אייריש וויפ מפינה לפינה ומייקלס עושה הגלגול על הפינה. אוסטין שולח את מייקלס לחבלים ומדייק עם אטומיק דרופ. הוא מנסה הצמדה ומקבל ספירה ל-2. אוסטין עובד על היד של מייקלס. מייקלס נעזר ביד השניה כדי לאגרף את אוסטין ולשבור את האחיזה. מייקלס עם הדלוק, אוסטין שולח אותו לחבלים וכשמייקלס חוזר, אוסטין תופס אותו מהמתניים, מרים את מייקלס וזורק אותו על החבלים. אוסטין מנסה עוד ספירה ומשיג שוב רק 2. אוסטין שולח את מייקלס לחבלים. מייקלס מתחמק מהקלוזליין ואוסטין מסתובב ונועץ מגף בבטן של מייקלס ומנסה סטאנר – אבל מייקלס מיד דוחף את עצמו אל מחוץ לזירה.

  מייקלס נעמד על שולי הזירה אבל אוסטין מיד מסתער לעברו ומדייק עם מכת אמה שמעיפה את מייקלס אל הרצפה כשהוא פוגע בדרך עם ראשו בשולחן השדרים. אוסטין יוצא החוצה, מרים את מייקלס ומטיח את ראשו במדרגות. אוסטין מגלגל את מייקלס בחזרה לזירה וממקם אותו כשראשו מחוץ לזירה ושאר גופו בפנים. אוסטין לוקח תנופה ומדייק עם מרפקים לחזהו של מייקלס. שון על 4. אוסטין חוזר לזירה ומנחית מרפק מדויק לצווארו של מייקלס שנופל למזרן. אוסטין מהחבלים מפיל מרפק נוסף, שוב לחזה. אוסטין עם הצמדה מקבל ספירה ל-2. הוא מנסה עוד הצמדה ומקבל עוד ספירה ל-2. כשזה לא עובד, הוא עובר לצ'ין לוק.  מייקלס מצליח לחזור לעמידה. הוא מצליח להגיע למצב שבו הראש שלו נמצא מתחת ללסת של אוסטין ומבצע ג'ו ג'אקר כדי לשבור את החניקה של סטון קולד. אוסטין ליד החבלים, מייקלס מתגלגל החוצה. הוא גורר את אוסטין לכיוון העמוד ומחזיק את שתי הרגליים של אוסטין עם כוונה מאוד ברורה – אבל אוסטין מושך בכוח את רגליו פנימה ומייקלס נכנס בעמוד. אוסטין יוצא ולוקח את מייקלס לטיול קטן בחוץ. הוא מנסה להטיח את ראשו של מייקלס בשולחן עם הפעמון, אבל מכיוון שמייקלס חוסם הוא מסתפק בלהכיר בינו לבין המחסומים שלצד הזירה. אוסטין עם עוד מספר אגרופים ולאחריהם הוא תופס תנופה ומנסה להסתער על מייקלס, אבל שון עם בק באדי דרופ שולח את אוסטין ישר לתוך הקהל.

  אוסטין מנסה לטפס על המחסומים. מייקלס תופס את הפעמון ומכה את אוסטין בראש. אוסטין מצליח לאסוף את עצמו ולחזור אל האזור שמחוץ לזירה, שם מייקלס כבר דואג להחזיר אותו לזירה עצמה. אוסטין מצליח לחזור לרגליו, מייקלס עם עוד דאבל אקס מפיל אותו בחזרה. מייקלס במאונט על אוסטין ומנחית עליו שורה של אגרופים. מייקלס נעמד, מודד את אוסטין וקופץ כשהוא נוחת עם המגף שלו בפנים של אוסטין. מייקלס מתייסר מכאבים בגלל הגב, אבל בכל זאת מצליח לחזור ולהרים את אוסטין. מייקלס מטיח את ראשו של אוסטין בפינה העליונה. אוסטין נשען על החבלים כשמייקלס ממטיר עליו שורה של שמאליות (וחשוב לציין שכל הזמן הזה יד ימין של מייקלס מונחת על גבו ותומכת בו). מייקלס עושה סנפ-מר על אוסטין ופשוט נעמד ליד אוסטין כשהוא מחזיק את הגב ויורה שורה של קללות.

  מייקלס שוב מתיישב על אוסטין במאונט ומנחית עליו את האגרופים שלו. מייקלס מרים את רגליו של אוסטין ובועט ישירות בבטנו. מייקלס עורך לקהל היכרות עם האצבעות האמצעיות שלו. משום מקום אוסטין מסתער על מייקלס ומפיל אותו בטייקדאון ומסתער עליו עם אגרופים. אוסטין מרים את מייקלס ומעיף אותו מעל החבל העליון. אוסטין מנסה דרך החבלים לתפוס את מייקלס, אבל שון תופס את הרגל של אוסטין ומכיר בינה לבין העמוד. הרגל של אוסטין הולכת לעמוד בפעם השניה. אחרי הפעם השלישית אוסטין סוף-סוף גורר את עצמו מהעמוד לכיוון מרכז הזירה.

  מייקלס חוזר לזירה. הוא ממשיך להתמקד על הברך של אוסטין והוא מטיח אותה במזרן. אח"כ באות שורה של בעיות ישר אל תוך החלק הפנימי של הברך. אוסטין מנסה לקום, מייקלס עם סינגל לג מפיל אותו וממשיך לאחוז ברגל. הוא מנסה פיגר פור, אבל כשהוא מסתובב אוסטין דוחף אותו קדימה. מייקלס עף לפינה וחוזר ישירות לידיים הממתינות של אוסטין שמגלגל אותו לקריידל ומקבל עוד ספירה ל-2. מייקלס מיד תופס בחזרה את הברך, מפיל את אוסטין ושוב נועץ את הברך במזרן. מייקלס גורר את אוסטין לחבלים ומשעין את הרגל של אוסטין על החבל האמצעי. הוא מנחית פעמיים את כל המשקל גוף שלו ישר על הברך של אוסטין. סטון קולד מתגלגל אל מחוץ לזירה ומנסה לנער את הרגל, להזרים קצת דם לברך. בייסבול סלייד של שון מעיפה את אוסטין ישר על השולחן של רוס ולולר. אוסטין מנסה לאסוף את עצמו ומייק טייסון מחליט שזה הזמן להתערב כשהוא תופס את אוסטין בטייטס ומגלגל אותו בחזרה לזירה.

  אוסטין נעזר בחבלים כדי לקום ומתרכז בעיקר בטייסון, מה שהוא אומר שהוא עם הגב למייקלס, מה שאומר שמייקלס בעמדה מצויינת לעשות צ'ופ בלוק לברך של אוסטין. מייקלס שוב מנסה פיגר פור, והפעם הוא גם מצליח לנעול את זה – והוא במרכז הזירה! מייקלס, לעומת אוסטין, קרוב לחבלים והוא נעזר בזה כדי לקבל יתרון נוסף. מייק קיודה לא רואה את זה, טייסון כן, אבל הוא לא עושה שום דבר בנדון. במהלך הנעילה השופט סופר כמה פעמים את כתפיו של אוסטין למזרן אבל לא יותר מ-2. בסופו של דבר אוסטין הופך את האחיזה ואת הלחץ ומאלץ את מייקלס לברוח לחבלים ולשחרר את האחיזה.

  שני המתאבקים נמצאים בכאבים עצומים. מייקלס נעזר בחבלים ומצליח להיות הראשון שחוזר לרגליו. הוא מגיע לאוסטין בדיוק כשזה חוזר לרגליו. אוסטין מסתער על מייקלס עם מטח אגרופים. הוא תופס את הרגליים של שון ומשגר אותו לתוך הפינה. שון נהדף מהפינה ישירות לקריידל של אוסטין...שמקבל עוד ספירה ל-2. אוסטין רץ לחבלים אבל נופל ישירות לסליפר של מייקלס. הוא מנסה לדחוק את מייקלס לפינה, אבל קיודה השופט נתקע בדרך. אוסטין, שלא מודע לזה, הודף את מייקלס על קיודה לפינה 3 פעמים. מייקלס יוצא מהפינה ואוסטין תולה אותו על הפינה הנגדית. אוסטין שוב עם מטח אגרופים על מייקלס עד ששון נופל.

  אוסטין מרים את מייקלס וזורק אותו עם הראש קדימה אל הפינה העליונה. הוא עושה את זה בפינה נוספת. מייקלס נופל למצב ישיבה ואוסטין עם סטומפים על מייקלס. אוסטין שולח את מייקלס לחבלים ומקבל אותו עם בק באדי דרופ. מייקלס שוב נשלח לחבלים. הוא מתחמק מהקלוזליין של אוסטין ומגיע מהחבל השני עם מכת האמה שלו. אחרי בערך חצי דקה ששניהם שוכבים, מייקלס עושה קיק אפ. מייקלס, בקושי רב, מטפס לחבל העליון...אבל מצליח לנעוץ את המרפק בחזהו של סטון קולד! מייקלס מסמן שזה הסוף! הוא מחמם את התזמורת... הוא שולח את הרגל...אוסטין מתחמק! אוסטין עם בעיטה לבטן...הוא תופס את הראש של מייקלס...סטאנר? לא! מייקלס הודף את אוסטין לחבלים ומנסה סוויט צ'ין מיוזיק – אבל אוסטין תופס לו את הרגל! אוסטין מסובב את מייקלס, שוב בועט לו בבטן – והפעם הסטאנר פוגע!!! מייק קיודה עדין מחוסר הכרה. אוסטין מכסה את מייקלס...טייסון נכנס לזירה – וסופר את כתפיו של מייקלס למזרן! ספירה סופר מהירה: 1...2...3!!!! אוסטין עשה את זה!!!!! אוסטין הוא אלוף ה-WWF!!!! ג'ים רוס צועק: "סטון קולד! סטון קולד! סטון קולד!"

  אוסטין לוקח את החגורה ועובר כמה פעמים דרך כל 4 הפינות של הזירה. טייסון מסתובב ומסתכל עליו. אוסטין פונה לאחד מאנשי ההפקה, שנותן לאוסטין חולצה של אוסטין 3:16. אוסטין נותן את החולצה לטייסון, שמניף אותה גבוה באוויר. בערך בשלב הזה מייקלס חוזר לרגליו ומתחיל להבין את מה שקרה. מייקלס שואל את טייסון ומנסה להבין את הבגידה. הוא חוטף את החולצה של אוסטין מהיד של טייסון וצועק עליו שהוא אמור היה להיות נאמן ל-DX. מייקלס מנסה לגנוב ימנית על טייסון והענין מתברר כלא חכם במיוחד כשטייסון חוסם ומגיב עם ימנית משלו שמורידה את מייקלס בחזרה למזרן ובחזרה למצב של חוסר הכרה. טייסון מניף את ידו של אוסטין באויר וחוגג עימו את הזכיה בתואר. ולסיום, טייסון מכסה את פניו של מייקלס עם החולצה של אוסטין.

  מחשבות אישיות

  הקרב כקרב היה לא יותר מממוצע. גם מאוסטין וגם ממייקלס כבר ראינו דברים טובים יותר. מלבד זאת, הקרב היה קרב היאבקות רגיל – ובכל זאת ראינו מתאבק מבחוץ תוקף את אחד המתאבקים, ראינו שימוש במצילות של תופים ובפעמונים – וכל זה עובר ללא פסילות (וחלקים מזה מול העיניים של השופט). יחד עם זאת, הקרב הצליח לשמור על קצב טוב ועל זרימה מהנה ונתן לנו את אחד מרגעי המארק אאוט הגדולים – הזכיה הראשונה של אוסטין באליפות ה-WWF. כל אלה קצת נותנים לקרב את התוספת הקטנה שתרים אותו מעט מעל הממוצע ותיתן לו ציון של –

  לסיום:
  </B>
  לשון מייקלס היה זה הקרב האחרון למשך זמן מאוד רב. כפי שהוסבר קודם לכן, שון סבל מבעיות גב קשות שהטרידו אותו זמן רב. הבעיות החמירו עוד יותר בקרב שהיה לו נגד אנדרטייקר בראמבל של אותה שנה ובמהלך הקרב מול אוסטין ראו בבירור כמה מאמץ נדרש מצידו של מייקלס. לאחר מכן ראינו את מייקלס ממלא תפקידים שונים, בין השאר כקומישינר של ה-WWF. הפעם הבאה שנראה את מייקלס בזירה תהיה בשנת 2002, כשהוא חזר לתוך הניו וורלד אורדר לתקופה קצרה, ואז ישירות לפיוד עם טריפל אייץ'. בשנים שלאחר מכן נראה את מייקלס ואייץ' בפיוד ארוך (עם הפסקות מידי פעם באמצע) שהסתכם בסופו של דבר באיחוד של DX באמצע 2006.

  וסטון קולד? המילים של ג'ים רוס באותו הערב, The Austin era has begun לא יכלו לנבא באופן יותר מדויק את מה שעתיד לבוא. אוסטין משך את ה-WWF אל תוך עידן האטיטוד, לטוב ולרע. לאחר הקרב הזה נכנסו עמוק אל תוך הפיוד האדיר בין אוסטין למקמן (שעליו, כאמור, תוכלו לקרוא בהרחבה במאמרו של רפי), פיוד שהזניק את ה-WWF לניצחונה על ה-WCW. אוסטין הפך להיות בין הדמויות המרכזיות – אם לא הדמות המרכזית – של עידן האטיטוד, לדעת רבים העידן הכי מוצלח של ה-WWF.

  כאן מגיעה לסיומה פינה נוספת של המיין איבנט. מקווים שנהניתם.


  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  אני באופן אישי חושב שאף אחד מהם לא יכול להתאבק. סטון קולד לא מגוון את המהלכים שלו בשיט ורק נותן אגרופים ואת שון... לא סובל אותו, גם לא אין כישרון.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  03.12.2006
  הודעות
  1,057
  אוסטין הוא פשוט ברולר ובגלל זה הקהל אוהב אותו.
  לגבי שון אני גם לא אוהב אותו, אבל אי אפשר להגיד שאין לו כישרון
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  20.12.2006
  הודעות
  9,390
  בטח שאשפר להגיד שלשון אין כישרון. בו אני אתאר לך מהלך קרב שלו:
  צ'ופ, הקהל-Whoooooo
  צ'ופ, הקהל-Whooooooooooo
  צ'ופ, הקהל- Whoooooooooooooooooooooooooוזה די ריטואל שחוזר על עצמו.
  אחרי זה, היריב מצליח למצוא פרצת דרך, ומכסח אותו עד לשתי הדקות החארונות של הקרב.
  שון עם פליינג פורארם. אחרי זה אטומיק דרופ, סקופסלאם, אלבו דרופ מהחבל העליון, סוויט צ'ין מיוזיק ונגמר הקרב.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  31.01.2007
  עיר
  בת ים
  הודעות
  326
  בלי ספק אחד הסיומים הכי יפים לקרב ברסלמניה. שני מתאבקים ענקיים, שני פינישרים מהירים- איך אפשר לטעות?
  שתף ב-Google+

הרשמה