תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    אני משחק בskirmis
    עם GDI נגד NOD.

בהתחלה איכשהו אני עוד מצליח להתמודד, אבל בסוף הם מפרקים אותי עם הרובוט הגדול המהלך על שניים שלהם, וכמובן הטיל הגרעיני.

בג'נרלס לא הייתה לי בעיה לנצח את המחשב על HARD אבל פה אני לא מצליח על מדיום...יש לכם איזשהם טיפים מועילים להתמודדות עם NOD?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    עיר
    צור יגאל
    אתה לא אמור לתת להם להגיע לטיל גרעיני.
    אם הם מספיקים לשגר זה אומר שהמשחק לוקח לפחות חצי שעה כי מדיום זה המון זמן עד שהם עושים משו.
    תבוא להמאצי אני ילמד אותך כמה דברים.
    בינתיים מה שאני מציע לך זה לבנות צבא מהר (עד 5 דקות) ולשלוח אליהם איזה 25 טנקים להשמיק לפשני שהם מתחילים בכלל לעשות משו....
    I Wont Suffer, Be Broken, Get Tired Or Wasted, Surrender To Nothing Or Give Up What I Started And Stopped It From End to Begining, A New Day Is Coming And I'am Finally FREE
    Song by 30 Second To Mars called Ataack

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    איך שאתה רואה שיש להם טיל גרעיני תשקיע המון בלעצור אותם מלשגר אותו,
    זה כולל ION CANON ושליחת מטוסים מיידית לשם בעזרת ה- startofighter של ה- firehawks,וגם shockwave artilery לביטול זמני של הספירה לאחור של הטיל הגרעיני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    אני הצלחתי רק במפה של מקבלים עם הדמו אני יכול לתת לך עצה למפה הזאת איך לנצח אותו במפה הבזאת רק תגיד אם אתה רוצה.
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי sheff2k1
    אני משחק בskirmis
    עם GDI נגד NOD.

בהתחלה איכשהו אני עוד מצליח להתמודד, אבל בסוף הם מפרקים אותי עם הרובוט הגדול המהלך על שניים שלהם, וכמובן הטיל הגרעיני.

בג'נרלס לא הייתה לי בעיה לנצח את המחשב על HARD אבל פה אני לא מצליח על מדיום...יש לכם איזשהם טיפים מועילים להתמודדות עם NOD?
    שמע זה רק עניין של תירגול (נשמע מצחיק - אבל נכון), ככל שתשחק יותר הרמה שלך תעלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי Helical
    שמע זה רק עניין של תירגול (נשמע מצחיק - אבל נכון), ככל שתשחק יותר הרמה שלך תעלה
    תקשיב לו הוא צודק
    MY PS3 (PSN) ID: dans192

שתף ב-Google+

הרשמה