תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    דרום
    מה התוכנות החשובות לHUNTER שאני ידע איזה ירוקים להשים?

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    הרצליה
    התכונות החשובות להאנטר הן:
    בעדיפות ראשונה- agility ו- stamina
    עדיפות שניה: intellect
    ועדיפות שלישית: strength
    spirit לא חשוב כמעט ובכלל.

נ.ב. תלוי מה סגנון המשחק שלך וחוץ מה agility וה stamina כל אחד היה מחליט על עדיפות אחרת.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    דרום
    אני משחק על best mastry

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    עיר
    ירושלים
    אני דווקא חושב שיותר טוב להשתמש ב
    intellect
    כי אתה משתמש בחצים והחצים לוקחים לך מאנה, ואז נגמר לך המאנה וזה סיבוך
    וחוץ מזה יש לך את הפיט בשבילך טאנק אז הכי חשוב לדעתי זה להשקיע באינטילקת ..

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת-גן
    AGILITY, נקודה!
    תראו איזו השקעה בפוסט!

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    Stamina חשוב לכולם אז זה לא ממש משנה, ככה או ככה תצטרך אותו...מלבד זאת הייתי הולך על Intellect וAgility בגלל השימוש בRANGE.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    כמו שבחור חכם אמר לי פעם כשהתחלתי לחשוב על בילדס ב GW
    אתה לא צריך גלגלים טובים לפני שאתה משיג מכונית

הINT הוא משני לגמריי לAGI ומספק רק קצת יותר מאנא לסקילים (שבכלל לא צריך אם משחקים עם מים) לעומת האגי שאחראי על כל יכולת ההתקפה שלך וחלק נכבד מההגנה

אם נגיד תהיה לך בחירה בין 2 חפצים שיש להם אותו בונוס של אגי וסטמינה אבל עם הבדל של אינט או סטר אז מן הסתם לך על האינט אבל אל תוותר על סטמינה או אגי בשביל כלום

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    בקיצור,
    agi\ attack power > stamina > int > other stats

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    הכל תלוי בטאלאנטס,למשל לMM hunter לפעמים כדאי לקחת משהו עם int על משהו עם agi.
    חוץ מזה בגלל הנרף המזדיין שעכשיו על כל agi נותן רק RAP 1 לפעמים עדיפים דברים עם AP\crit עוד דבר חשוב הוא hit אבל עד דרגה מסויימת,כרגע ברמה 70 צריך בערך 13% לא זוכר כמה זה ברייטינגים החדשים.

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    הברקת
    קשה לי להגיד בוודאות איך זה עובד עם beast mastery, מכיוון שאני mark, אבל הנה סקירה של התכונות ומה הן נותנות לך.

agi - התכונה החשובה ביותר לקרב ranged, כי היא משפיעה על ap/crit של לחימה מרחוק (למשל, עכשיו בעזרת חפצים עם המון agi העלתי את הcrit ל 13.6).
    sta - גם תכונה משמעותית, משום שהיא משפיעה על כמה health יהיה לך, ואם אתה לא רוצה להיות שברירי כמו mage כדאי להשקיע גם בזה.
    int - אם נגמרת לך המאנה ממש מהר ואתה צריך לשתות אחרי כל קרב כדאי להשקיע גם בתכונה הזו.
    str - תכונה מיותרת לחלוטין להאנטרים, שהם באופן בסיסי עלובים ב melee. הדבר הכי טוב שהאנטר יכול לעשות בטווח קצר זה להתחמק ולברוח ל ranged.
    sp - גם תכונה לא משמעותית מבחינתך, אבל שוב, כמו ש int ו sta מפקחות על מידת החיים/מאנה שיש לך, sp מפקחת על המהירות שבה הם מתחדשים. יותר נוח לשחק עם sp גבוה, אבל עדיף להשקיע בתכונות אחרות.

חוץ מהדברים הבסיסיים, לפעמים סדר העדיפויות שלך משתנה בגלל הבילד. לדוגמה, אני פתחתי בבילד שלי יכולת שמעבירה אחוז מסוים מה int שלי ל ap, כך שעכשיו השקעה משותפת ב agi ו int הופכים כל יריה למסוכנת יותר. שווה לך לבדוק אילו יכולות הבילד שלך מציע, ואם אתה מתלבט בין כמה דברים אשמח לעזור.
    Rehab Is For Quitters
    ליהי אזר (גיימרית, כתבת, א' מפיות)
    (Gadia (Draenei Huntress

הרשמה