תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    שאלה קצרה עם תשובה קצרה.

אני רוצה להוסיף למחשבי היקר עוד זיכרון RAM. אני מתלבט בין 512 לג'יגה של RAM ותהיתי מה הוא טווח המחירים היום.

אם זה משנה, אני משתמש בלוח אם של AMD. אני לא חושב שמעבר לזה משהו משנה...
    תודה מראש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    עיר
    מרכז
    מה המפרט? ומה המצב של הזכרון שלך עכשיו... (כמות, באיזו תצורה {כמה סטיקים של איזה גודל}) ?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי ZeppeliN
    מה המפרט? ומה המצב של הזכרון שלך עכשיו... (כמות, באיזו תצורה {כמה סטיקים של איזה גודל}) ?
    המפרט... או קיי. אני ארשום את מה שאני יודע:

AMD 3500+
    GEFORCE 7600GT 128MB
    ג'יגה של RAM - אני לא בטוח אבל אני חושב שמדובר בשני סטיקים של 512.
    לגבי התצורה אני ממש לא בטוח אבל אם זה באמת חשוב אני יכול לברר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אם מה שיש לך זה 2 סטיקים של 512 אז כדי להרחיב אתה חייב להחליף אחד בג'יגה כדי להוסיף חצי. כדי להוסיף ג'יגה אתה צריך להוסיף עוד אחד כזה.
    אז להוסיף ג'יגה יעלה לך בדיוק כפול מלהוסיף חצי ג'יגה, ובכל מקרה אתה יכול להוסיף חצי עכשיו ולהוסיף עוד חצי מאוחר יותר (או יותר).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית עקרון
    נכתב במקור על ידי Poke
    אם מה שיש לך זה 2 סטיקים של 512 אז כדי להרחיב אתה חייב להחליף אחד בג'יגה כדי להוסיף חצי. כדי להוסיף ג'יגה אתה צריך להוסיף עוד אחד כזה.
    אז להוסיף ג'יגה יעלה לך בדיוק כפול מלהוסיף חצי ג'יגה, ובכל מקרה אתה יכול להוסיף חצי עכשיו ולהוסיף עוד חצי מאוחר יותר (או יותר).
    אני מבין...אז יש מקום רק לשני סטיקים של זיכרון במחשב (מסיבה כלשהי חשבתי שיש 3...). אני חושב שמה שאני אעשה זה באמת אקנה אחד של ג'יגה ואוסיף אותו. תודה רבה:smiling:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אמרתי "אם". אני בהחלט לא בטוח שזה נכון לכל תצורה ותבדוק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אל תהיה בטוח. ברוב לוחות האם יש בד"כ 4 סטיקים, או לפחות 3. לדעתי אתה יכול להוסיף בבטחה לפחות סטיק אחד, אבל כדאי שתבדוק את הדגם שלך.
    דבר שני, הייתי מציע לך לבדוק מאיזה דגם הזכרונות הקיימים (כלומר מה התדר שלהם בMHZ), וכדאי לך לקנות זיכרונות מדגם דומה. זכרונות מהירים יותר בד"כ יקרים יותר, וחבל לקנות סתם כי המהירות של הזכרונות הקיימים שלך תגביל גם את המהירות שלהם (אלא אם כן אתה מתכוון להיפטר מהזכרונות שלך).
    דבר אחרון - אם הזכרונות שלך עובדים בDual Channel (טכנולוגיה שמאפשרת לזכרונות לעבוד פי 2מהר יותר אם משתמשים בזוג זכרונות מאותו סוג במקום באחד) אז כדאי לך לקנות עוד זוג ולא אחד בודד, כדי להמשיך לנצל את היתרון הזה. Dual Channel עובד רק בזוגות, ואתה בד"כ יכול לראות אם הוא עובד אצלך כשאתה מפעיל את המחשב בהתחלה. אם כתוב Dual DDR enabled או משהו דומה אז כנראה שזה עובד אצלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    רמת גן
    איזה חיבור יש לך? DDR1 או DDR2?
    זה חשוב.. וגם כמה MHZ הזכרונות...
    תבדוק כמה סלוטים פנויים יש לך במחשב.
    תן את המידע ונוכל להמליץ לך מה לקנות...
    My System:
    CORE Duo QUAD Q6600 2,400MHZ B3
    Corsair 2GB DDR2 667MHZ