תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    עיר
    Sderot

אתר המשחק: www.warrock.net
    הרשמה למשחק: http://warrock.net/register.php
    הורדת המשחק:

תמונות של המשחק: http://warrock.net/screenshots_large.php?pic=1

---------

סוג המשחק: פעולה, גוף ראשון (FPS), לא צריך הסבר מפורט מדי אפשר כבר לדעת על מה מדובר בתמונות למעלה
    עלות המשחק: חינם, ניתן גם לקנות את המשחק המלא, לפרטים על קניית המשחק בקרו באתר הרשמי של המשחק.

המשחק:
    ווארוק הינו משחק פעולה שמבוסס על סיפור מלחמה עתידני שמתרחש בשנת 2015, המשחק הינו משחק מאוד מורכב וביחד עם זאת, משחק מאוד מהנה, המשחק הינו משחק: FPS, בגוף ראשון, ואפשר להגיד להגיד שהוא די דומה למשחק Call Of Duty וAmericas Army
    המשחק זכה לשבחים גדולים בקרב הגיימרים הגדולים בעולם, ודורג במקום ה1 לשנת 2006
    באתר הגיימינג GameDaily, לא לפני כהרבה זמן (3-4 חודשים) שוחררה גירסת הבטא הפתוחה של המשחק, המשחק עוד צפוי לעידכונים שונים ומהנים, כבר אתמול (5/4/07) יצא עידכון חדש ומרענן למשחק, העידכון הוא הינו בעצם מוד שפותח על ידי יוצרי המשחק,
    והוא: שבו נלחמים כולם נגד כולם, וזכה גם כן לשבחים בפורום הרשמי שלהם

אז ככה אסביר לכם במקצת על המשחק:
    במשחק יש מגוון של 4 דמויות ולכול אחד תפקיד אחר, סט נשקים ראשוני [ברירת מחדל]
    אפשרות לקנות נשקים, ועוד..
    המשחק הינו משחק FPS ברשת כמובן, עם גרפיקה מעולה, מאוד מציאותית, במשחק יש מגוון גדול של מפות קטנות וגדולות, תלוי באיזה מוד אתם בוחרים שאני יסביר על כך בהמשך
    ונשקים שמותאמים לכול שחקן, יש נשקים שלא מותאמים לכול השחקנים לכן עשו האפשרות לבחור שחקנים לפי טעמכם, במשחק יש שני קבוצות בלבד, NIU ו- Derbaran.

במשחק יש שלוש מודים: Mission Mode, Urban Ops, Battle Group.

Mission Mode - מוד שמאוד דומה למשחק counter-strike, במוד הזה תצטרכו להטמין/לנטרל פצצות(תלוי באיזה קבוצה אתם נמצאים), Derbaran היא הקבוצה אשר מטמינה את הפצצה ומשימתה של הקבוצה NIU היא לנטרל את הפצצה, עם הפצצה מספיקה להתפוצץ ה-Derbaran מנצחים ועם הקבוצה NIU מנטלים כמובן הם מנצחים, במוד הזה לא חייב להטמין את הפצצה כדי לנצח את האויב אפשר גם בכך שתהרגו את כול הקבוצה היריבה וזהו, הדרך היותר קלה, ושאני מעדיף אישית.

Urban Ops - מוד מאוד חביב, אבל אני לא ממש מרבה לשחק בו, במוד הזה ישנו טנקים, משאיות, ומכוניות שטח, במוד Mission Mode אין את זה, אלא רק ב-Urban Group וב-Battle Groupהמטרה של המוד הזה היא להשתלט על הבסיסים של האיובים, איך עושים זאת ?
    בשתי הקבוצות יש דגלים, ומשימתה של הקבוצה היריבה היא להשתלט על הדגל (בסיס)
    בכך שתתקרבו לדגל שנמצא בשטח האיוב ואחרי כ20 שניות הדגל יתנטרל לבדו, כשאתם מנטרלים תקפידו להתכמפר שהאיוב לא יראה אותכם וינסה להרוג אותכם,.

Battle Group - מוד שאני ממליץ לשחק בו במיוחד, מאוד מהנה, נותן תחושה של מלחמה ריאלית במוד הזה יש מטוסים, מסוקים, טנקים, מכוניות שטח, ואופנועים
    המפות של המוד הזה ענקיות, המטרה של המוד הזה היא גם כן דומה כמו לשניה, להשתלט על הדגלים (בסיסים).

הינה תמונה של מבחר המודים:

--

למרבה הפלא, המשחק תומך גם בכרטיסי מסך חלשים מאוד, כמובן שזה לא נראה כך בגלל הגרפיקה המצויינת של המשחק, הינה הדרישות המינימליות של המשחק:

http://warrock.net/game_guide/system_requirements.php

והמשחק גם כן בנוי על סמך רמות, ככול שאתם עולים שלב, אתם מקבלים יותר כסף, וככול שאתם עולים יותר רמות העלייה נהיית יותר קשה, עם הכסף שאתם מקבלים במשחק אתם תוכלו לקנות מגוון רב של נשקים

הינה תמונה של כול הרמות שיש במשחק:

והינה לוח מקשים של המשחק:

----

תמונות של כול הנשקים
    תמונות של הדמויות של המשחק
    המפות של המשחק

FAQ - שאלות/תשובות

- = שאלה
    * = תשובה

- מהו Warrock?
    * Warrock הוא משחק רשת FPS ( First Person Shooter ) המבוסס על העידן המודרני, לשחקנים יש אפשרות לבחור בין 2 קבוצות, Derbaran Military או NIU Mercenaries ולשחק במגוון רחב של מפות, סוגי משחק ומשחקיות.

- Free To Play, זה באמת בחינם?
    * Warrock אכן משחק חינמי, אף אחד לא צריך לשלם, עקב ההתחלה החדשה אחרי הבטא, ישנם נשקים שאפשר לקנות בכסף אמיתי.
    WARROCK תמיד ישאר חינמי לכולם.

- מהו PunkBuster?
    * PunkBuster היא תוכנת אנטי-וירוס פנימית (בתוך המשחק) המגנה על המשחק מהאקרים\צ'יטרים,
    לעוד מידע כנסו לפה: www.punkbuster.com.

- מהו דירוג ה-ESRB?
    * Warrock מדורג כ-"T" (בעברית = Teen), עקב כמות הדם והמשחקיות.

- היכן אפשר להוריד את המשחק?
    * אפשר להוריד את המשחק על-ידי לחיצה פה, כמובן אפשר גם לקנות אותו בחנויות שונות.

- איפה אפשר להכין משתמש חדש?
    * משתמש חדש אפשר להכין פה

- לא קיבלתי אימייל הרשמה, מה עושים?
    * אנא בדקו אם שום תוכנת הגנה\אנטי וירוס לא חוסם את הגעת האימייל\שולח את האימייל לתיקיית "הזבל".
    יש אימיילים שלא מקבלים אישורים מ-K2 NETWORK, ישנם אימיילים מומלצים שהאישור מגיע תוך דקות\שניות ספורות:
    HTML G-Mail
    Yahoo Mail
    AOL (AIM)

- איך אני יכול לשנות את הפרטים בפרופיל שלי?
    * הפרופיל שלכם נשמר במחשבים של K2 NETWORK, הינכם יכולים לערוך את הפרטים שלכם בכל עת מתי שתרצו, פשוט תלחצו על "My Account".
    אי אפשר לשנות פרטים כגון שם משתמש\שם השחקן, אולי בעתיד יהיה אפשר.

- איבדתי את הסיסמה, מה לעשות?
    * הינכם יכולים לשנות סיסמה פה.

- איך אני גורם למשתמש שלי להיות בטוח?
    * תנסו שלא להביא את המשתמש שלכם לאנשים אחרים,תנסו ששם המשתמש לא יהיה אותו הדבר כמו השם במשחק, תעשו סיסמה קשה עם מספרים\אותיות\סימנים.
    תזהרו גם מלהוריד כל מיני דברים שאינכם לא יודעים מה הם.
    תזכרו שגם K2 NETWORK לא תבקש את סיסמתכם.

- פרצו לי! אני רוצה את הדברים שלי בחזרה.
    * לצערכם, K2 NETWORK לא אחראית על פריצות, היא לא תחזיר לכם את הדברים.
    כל מה שאתם יכולים לעשות זה להשאר עם סיסמה בטוחה וקשה, ועם מחשב בטוח שיש בו אנטי וירוס עובד.

- המשתמש שלי נחסם! מה אני יכול לעשות?
    * כאשר אתם נכנסים למשתמש שלכם דרך האתר של WARROCK, הינכם יכולים לראות את הסיבה לחסימה.
    אנא בדקו פה אם החסימה הייתה מוצדקת,
    במקרה והיא לא אתם מוזמנים לשלוח מכתב לפה ולהסביר להם שהחסימה לא הייתה מוצדקת.

- על מה אפשר לקבל באן?
    *
    + קללות, שפה מעליבה.
    + לעבור את ההגנות של הקללות, למשל: "Fkcer".
    + להעליב, לגרום לבעיות במשחק.
    + להשתמש באגים לרעה נגד משתמשים אחרים.
    + העלבת GM\אדמין.
    + האקים\פריצות.

המנעו מאנשים שאומרים שהם GM\אדמין, לכל GM\אדמין יש "K2" לפני השם, כגון: "k2diva" וכו'.

תודה ל-DeadSoul על ה-FAQ
    שאר המדריכון נכתב על ידי

ליצירת קשר: 466654856
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    איזו השקעה!!אתה גדול אחי!תמשיך כך!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    נצרת עילית
    מדריך מעולה, אין לי מילים פשוט.
    אני משחק בזה חודש וקצת ואני רמה 3.17%
    שבדף הדירוגים זה:
    Privet First Class, הטאג האמצעי.

שוב, מדריך מעולה, פשוט מדהים.
    בברכה, דניאל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    אחי,אל תתרגש מזה שאין הרבה תגובות...
    אני פתחתי דיון על סטולקר ואפילו אחד לא הגיב...!!!!!
    פשוט פורום עלוב לחלוטין עם קהילה מעפנה, שלא מפרגנת...חוץ מאלה שמגיבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    מדריך טוב בהצלחה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    אפשר מדריך איך להסיג primum?????
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    מדריך טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.03.2008
    עיר
    בית שמששש xD
    חח פורום עלוב וקהילה מעפנה. אף אחד לא מכריח אותך להישאר פה.
    מדריך יפה. חבל שאתה בא בכזאת גישה.
    .:.שחקן WR בפרישה.:.
    5600.:.5500.:.5400.:.5300.:.5100

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    עיר
    אשקלון
    מדריך מעולה..!
    שתף ב-Google+

הרשמה