תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    יש לי את הסימס2 המקורי החדש אבל יש לי שאלה מה יותר טוב סימס חיות או עונות?
    טוב אז דברו איתי סבבה!!!!
    ביי הההאם אתם רוצים קודים דברו איתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    תלוי מה אתה אוהב, אם אתה אוהב חיות כמו חתולים כלבים, ציפורים וכו' אז אתה תקנה חיות. אם אתה אוהב את כל מה שקשור למזג אוייר אתה תקנה עונות.
    הכל קשור באופי ובתחביבים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    נכתב במקור על ידי gigamer
    תלוי מה אתה אוהב, אם אתה אוהב חיות כמו חתולים כלבים, ציפורים וכו' אז אתה תקנה חיות. אם אתה אוהב את כל מה שקשור למזג אוייר אתה תקנה עונות.
    הכל קשור באופי ובתחביבים.
    נכון
    ואני רוצה את המשחק המלא
    אבל לא מוצא
    מה לעשות שאני לא מוצא
    ליפנות לפה או להדיון הממוצא

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    עיר
    ראשל"צ
    תפנה לחנות הקרובה לביתך, אני בטוחה שלא תתקל בבעיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    מוסקבה
    לדעתי עונות, חיות זה קשה וכבר נמאס P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    עיר
    City 17
    נכתב במקור על ידי mario.
    לדעתי עונות, חיות זה קשה וכבר נמאס P:
    אני סותר את תגובתך, הסימס חיות לא קשה, והוא מוסיף לחווית המשחק יותר משהוא גורע. חיות בעלות אופי טוב יודעות להסתדר מצויין, ובד"כ הדבר היחידי שדרוש לטיפולן זה קצת אהבה ואוכל, ואולי גם איזו אמבטיה. נמאס?!?! ממתי חיות נמאסות?! מקסיס ידעו לעבוד מצויין על המודלים והחשיבה של החיות, כך שהברירה היחידה שלך להמאס מהסימס חיות זה או אם אתה לא אוהב חיות, או אם אתה לא אוהב סימס, וכמו שאני יודע, אם אתה לא אוהב הסימס, כל חבילת הרחבה תמאס בסופו של דבר. בי"ת, כל חבילת הרחבה מוסיפה משהו חדש למשחק. עונות השנה זה דבר שהיה חסר במשחק כבר הרבה מאוד זמן, וחיות זה דבר שהיה חסר במשחק... כבר הרבה מאוד זמן (מאז ההרחבה של הסימס הראשון, שאני משער של-80% משחקני הסימס בעולם אין מושג איך הוא היה נראה [אני אומר את זה כשחקן סימס שבבעלותו כל חבילות ההרחבה של הסימס הראשון (בלתי מותקנות, כי תמיד יש את הסימס השני)]. תבחרו במה שמתאים לכם, ואם אפשר, מתאפשר ואפשרי, נסו להשיג את שתי החבילות, ואולי גם את כל השאר! הא הא הא!!! חע חע חע חע חע!!! הא... אהמ...
    זהו, סיימתי.

שתף ב-Google+

הרשמה