תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    ארל הבנר נגד מעריץ, 2002
    באיזה רו במאי 2002, אדי גררו ורוב ואן דאם היו באמצע קרב סולם על האליפות הביניבשתית באדמונטון. אדי טיפס על הסולם בדרך לחגורה כשמעריץ נכנס לזירה ודחף את הסולם. אדי הצליח, למרבה מזלו, לנחות על הרגליים וארל הבנר חנק את המעריץ. האבטחה נזכרה להתערב (לפי השמועות הם היו בעצם קבוצת ראגבי שהיו יותר מעוניינים בקרבות מאשר בשמירה על הסדר) ואדי גם הכניס כמה מכות.

ג`ריקו נגד מעריץ
    זה קרה או בזמן שג`ריקו היה אלוף WCW או בזמן שהוא היה האלוף הבלתי מעורער. מעריץ ניסה לגנוב לו את החגורה וצוות האבטחה התגבר עליו.

וירג`יל נגד מעריץ
    היה קרב כלוב בין דיביאסי לסאבאג` בסוף שנות ה80 כשמעריץ קפץ מעל המחסום והחל לטפס על הכלוב. נראה שאימא שלו צועקת עליו מצד הזירה והמתאבקים נראו מבולבלים. וירג`יל טיפס ותפס את הילד ברגל, אבל נראה שהוא הבין שהילד יכול להיפצע בקלות. זמן קצר לאחר מכן הופיע צוות אבטחה. מאבטח טיפס וזרק את הילד לכמה מאבטחים שחיכו למטה.

האלק הוגן נגד גליישר
    מסתבר שגליישר השוויץ מאחורי הקלעים על כמה שהוא אובר. הוא סיפר בדיחה על כך שהוא הוגן הבא, וההוגן הנוכחי שמע. הוגן ראה אותו מאוחר יותר ונתן לו כמה אגרופים לפנים, אבל גליישר התגבר עליו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    מדינת משטרה.
    ראיתי את הקטע עם אדי..המעריץ נכנס דוחף את הסולם ומתחיל לקפוץ באמצע הזירה..אדי הכניס לו כמה בוקסים,אבל לא ראיתי את הבנר מתערב..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אפשרי שהבנר לא התערב, תרגמתי מהאתר...

שתף ב-Google+

ארל הבנר

מי???????????
    מכבי חיפה אימפריה!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    הוא היה שופט ידוע בWWE, אולי תכיר אותו יותר כשופט שדפק את ברט ארט בקרב נגד שון מייקלס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תגידו, אני היחידי שראיתי את זה או שמעריץ נכנס לזירה לפני הקרב של סינה ו-HBK ברסלמניה וישר העבריו את המצלמות ל-HBK כדי שלא יראו מה הוא כבר עושה שם? הוא היה חצי ערום. ואם אני לא טועה היה גם את בקהל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    שלום, אני חדש...
    אני שמח ליהיות בקהילה הזאת...וסליחה אם יהיו לי שגיעות כתיב, אני לא רוצה לתרץ, אבל רובם ביגלל שאני כותב מהר ויש לי בלי שאני ידע...

וה"ילד" שתיפס, באיזה גיל הוא בערך? קטן או גדול?
    וגם, מישהוא בבקשה יכול לתת לי תמונות או סירטונים של המקרים?
    תודה לנותן/עוזר!

ולזה שמעלי, אכן, מישהוא פרץ לזירה בתחילת הקרב מייקלס- סינה,
    הוא פרץ לזירה והוריד את החולצה שלו...
    ואז מייקל "נופף" לו.
    כניראה הפקחים פירקו אותו...

תודה למי שכתב את זה.
    שתף ב-Google+

נכתב במקור על ידי Terminator
    תגידו, אני היחידי שראיתי את זה או שמעריץ נכנס לזירה לפני הקרב של סינה ו-HBK ברסלמניה וישר העבריו את המצלמות ל-HBK כדי שלא יראו מה הוא כבר עושה שם? הוא היה חצי ערום. ואם אני לא טועה היה גם את בקהל.

זה לא נישמה הגיוני אבל תמונות לא משקרות.

קרדיט ל - The riddler על החתימה והאווטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אני בטוח שתהנה פה. ברוך בואך לפורום. ואני מכיר את הילד יותר נכון נער שהיה ברסלמניה.
    הוא כתב על זה הודעה בפורום אחר שהוא עבד כל החופש כדי להרוויח כסף לכרטיס או משהו כזה. בקיצור, גם ברסלמניה יש לנו ייצוג של יהודים גם בלי קשר לגולדברג.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    נכתב במקור על ידי Terminator
    אני בטוח שתהנה פה. ברוך בואך לפורום. ואני מכיר את הילד יותר נכון נער שהיה ברסלמניה.
    הוא כתב על זה הודעה בפורום אחר שהוא עבד כל החופש כדי להרוויח כסף לכרטיס או משהו כזה. בקיצור, גם ברסלמניה יש לנו ייצוג של יהודים גם בלי קשר לגולדברג.
    מה?
    זה הילד הזה שתיפס אחי?
    אפשר את התמונה שלו שם?
    סירטון ממשהוא?
    ותודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    לא קשור. היה ילד שאני מכיר שהלך לרסלמניה והיה אוהד אחר שנכנס לזירה.
    שתף ב-Google+

הרשמה